The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
با وجود این که بیشترین زمانی که تا حالا به بازی اختصاص دادم مربوط به این سری بوده ولی هنوز هم نسبت به فوق العاده و تک بودن این یکی مرددم.
هر کدوم از بازی های این سری در زمان خودشون یه تحول بودن و یک سر گردن از همه رقیباشون تو اکثر زمینه ها بهتر بودن
اما با وجود این که هنوز این بازی رو انجام ندادم ولی این طور به نظر می رسه که Bethesda نتونسته هم گام با بقیه این سری رو
جلو ببره و باعث پیشرفتش بشه. حالا نمی دونم وایسم تا نسخه ی PS3 بیاد یا رو همین 360 برم چون واقعا دیگه نمی شه صبر کرد
و بدجوری کنجکاوم که ببینم این سری محبوب به کجا رسیده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
خواهشا نگید 1000تومن این حرفا رو نداره و ..
بازیش ارزش خرید داره؟
گرافیک چجوره؟
من هیچ شمارشو بازی نکردم(چرا دروغ بگم 5 دقیقه 4ـش رو بازی کردم:D)
مث darksouls که نیست؟
اوپن هست بازیش؟
ازدواجم میشه کرد دیگه..:D؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
کسی که شماره های قبلی این بازی(Elder Scrolls) و یا سری Fallout رو بازی کرده باشه با هیچ بازی مقایسه نمیکنه چه برسه به Dark Souls که دو ساله اومده!
اگه از بازیهایی که بیشتر صحنه ها و افکتهای سینمایی دارن و همه چی سریع اتفاق میفته و زودی تموم میشه و میذاریش کنار ,خوشت میاد بیخیالش شو,چون این یه بازیه نقش آفرینیه که بیشتر بر داستان و کاراکتر دیالوگ متکیه تا گیمپلی و باید با حوصله بازیش کرد..
فعلا بهترین RPG امساله هم از لحاظ وسعت و گیمپلی و هم داستان و گرافیک..

• Like
Reactions: гадюка

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
GOTY امسال بتمن میشه شک نکن
زیاد مطمئن نباش عزیز.;)
اتفاقا به نظر من که بازیش ارزش خریدن داره.چون این سبک از بازی زیاد با سلیقه بعضی ها جور در میاد از این حرفا میزنن.

• Like
Reactions: DeanAmbrose

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
حالا تا مشخص شدن goty خیلی مونده ....
فعلا بشینید بازی ها رو تموم کنیم بهتره تا دعوا سر بحث goty ....
من از این شماره که تا اینجا خوشم اومده ...... شاید تحول فوق العاده مثل oblivion تو اتفاق نیفتاده باشه ....
ولی از خیلی جهت ها پیشرفت کرده .....

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
کسی که شماره های قبلی این بازی(Elder Scrolls) و یا سری Fallout رو بازی کرده باشه با هیچ بازی مقایسه نمیکنه چه برسه به Dark Souls که دو ساله اومده!
اگه از بازیهایی که بیشتر صحنه ها و افکتهای سینمایی دارن و همه چی سریع اتفاق میفته و زودی تموم میشه و میذاریش کنار ,خوشت میاد بیخیالش شو,چون این یه بازیه نقش آفرینیه که بیشتر بر داستان و کاراکتر دیالوگ متکیه تا گیمپلی و باید با حوصله بازیش کرد..
فعلا بهترین RPG امساله هم از لحاظ وسعت و گیمپلی و هم داستان و گرافیک..
دوست من dark souls ماله امساله چطور دو ساله اومده؟!در ضمن dark soul رو به هیچ وجه دست کم نگیرید به احتمال 90 درصد goty امسال gamespot همین بازیه واقعا فوق العادس این بازی از هر نظر نسبت به demon souls پیشرفت داشته

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
از بین همه ی بازی های امسال این بازی ، بازیه که بیشترین انتظار رو کشیدم براش و لذتی که از این بازی می برم رو نمی تونم وصف کنم.
با شماره ی قبلی این بازی و دو تا Fallout ی که برای 360 اومد که هم کلی حال کردم. حس آزادی، جستجوی اطراف و تنوع که تو این سری بازی هستش رو نمی تونم تو هیچ بازی دیگه ای تجربه کنم.
این ساعت های آخر برای رسیدن بازی برام به سختی داره می گذره:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر