Multi Platform The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

سازنده
Bethesda
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
tes-v.jpg

Developer : Bethesda Softworks
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : RPG
Release date : 11/11/2011​

بعد از مدت ها از اعلام آقای تاد هاوارد طراح ارشد Bethesda مبنی بر استفاده از موتور جدید برای عنوان TES V که Creation نام دارد ،بالاخره GameInformer لیستی از قابلیت ها و تغییرات آن نسبت به موتور قبلی شرکت یعنی Gamebyro منتشر کرد ، که بازه ی گسترده ای از تغییرات عظیم گرافیکی تا ساختار ماموریت ها ، هوش مصنوعی و تعامل با NPC ها را شامل می شود ، مشروح این تغییرات به شرح زیر است :

گرافیک :

ساختن دنیای عظیم Elder Scrolls همیشه نیاز به آخرین پیشرفت های گرافیکی داشته است ، که نورپردازی دینامیک و سایه های پویا و گسترده بخشی از آنند .

طبق گفته ی تاد هاوارد در بازی جدید به لطف موتوری قدرتمند شاهد یک نورپردازی پویای بسیار پیشرفته به همراه سایه هایی خواهیم بود که به صورت پویا برای همه ی اشیاء موجود بوده و به باورپذیر تر شدن همه چیز کمک بسیاری کرده اند .

دیگر پیشرفت عظیم بازی در بخش گرافیکی ساختار جدید گیاهان و واکنش آن ها نسبت به فعالیت های محیطی است ، به طور مثال درختان نسبت به وزن و ابعاد خویش به طور متفاوتی نسبت به باد های در حال وزش ! واکنش نشان خواهند داد !

از دیگر وِیژگی های محیطی این موتور می توان به بازسازی پدید های طبیعی چون برف و باران به صورت کاملا پویا و مبتنی بر شرایط جوی اشاره کرد.

مطمئنا شما ویژگی Draw Distance بی نظیر Oblivion را به یاد دارید ، حالا تاد هاوارد قول داده تا در بازی جدید با یک دورنمایی فوق العاده قدرتمند ، طبیعی و پیشرفته طرف خواهیم بود که با توجه به کوهستانی بودن بافت سرزمین Skyrim بسیار ضروری به نظر می رسد.

رفتار NPC ها :

یکی از بزرگترین انتقاداتی که به OBLIVION و بعد ها FALLOUT 3 وارد بود و در مقایسه با آثار BIOWARE بسیار مشهود ، نحوه ی تعامل با شخصیت های مختلف و سیتم انتخاب دیالوگ ها بود ، در اسکای رم ، NPC ها هنگام صحبت دیگر فقط مقابل شما بی حرکت نخواهند ایستاد بلکه در حین انجام دادن کار خود با شما به صحبت خواهند چرداخت ، همچنین همه ی NPC های بازی شاغل بوده و مثلا ممکن است یکی کارگر معدن باشد ! همچنین بسته به ویژگی های شخصیتی آن ها ممکن است شاهد رفتارهای متفاوتی از آن ها باشید !

در SKYRIM برخلاف OBLIVION رفتار ها NPC ها با شما نسبت به روابطتان تنظیم می شود ، مثلا ممکن است نیمه شب سرزدن به یک دوست با استقبال او مواجه شود اما برای فردی که شما را نمی شناسد شما شاید یک دزد یا یک مزاحمید !

Animations :

طبق گفته ی تاد هاوارد Skyrim از یک ساختار بسیار پیشرفته و هنرمندانه در بخش انیمیش به کمک موتور مشهور HAVOK استفاده خواهد کرد و اولین عنوانی خواهد بود که این سطح تکنولوژی را در چنین ابعادی به کار میگیرد .

این تکنولوژی به سازندگان اجازه میدهد تا نرم ترین و طبیعی ترین حرکت ها را برای شخصیت ها رقم زده و آنها را قابل باورتر از قبل کنند.

همچنین این سیستم اجازه ی خلق انیمیشن های میتنی بر موقعیت را موتور داده و به هیچ وجه شاهد انیمیشن ها ی از پیش تعیین شده و اسکرپیت نویس شده نخواهیم بود .

یکی از ارکان این بازی را DRAGON های معروف سری تشکیل خواهند داد که به گفته ی هاوارد شاهد حرکات شگفت انگیز و بسیار طبیعی از آن ها خواهیم بود.

ساختار ماموریت ها :

OBLIVION و بازی قبل از آن یعنی MORROWIND هر دو از ساختار مشابهی برای ماموریت های جانبی بهره می بردند که تصادفی بودن آن بعضا باعث غیر قابل انجام دادن آن ماموریت برای یک شخصیت با کلاس و Level خاص آن می شد ، همچنین کشته شدن شخصیت ماموریت دهنده باعث غیرقابل انجام دان شدن آن ماموریت برای همیشه می شد ، اما SKYRIM ساختار کاملا متفاوتی برای ماموریت های جانبی خواهد داشت ، در SKYRIM ، ماموریت های جانبی بسته یه شخصیت ، کلاس ،نژاد و Level شما به شما پیشنهاد خواهند شد و به جذابیت کار خواهند افزود و با این ساختار اکثر بازی کنندگان را به انجام ماموریت ها مشتاق خواهد کرد .

همچنین مشکل عناوین قبلی یعنی کشته شدن فرد ماموریت دهنده بر طرف شده و در صورت وقوع این اتفاق یکی از دوستان یا بستگان او این کار را انجام خواهد داد ، که البته بسته به شرایط پیش آمده نحوه ی تعامل او با شما متفاوت خواهد بود !

TESV : SKYRIM در نوامبر سال 2011 میلادی توسط شرکت BETHESDA SoftWorks برای پلتفورم های PC و XBOX 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Eternal

کاربر سایت
Aug 1, 2009
16
ممنون از راهنماییتون اما سیو درست و حسابی دقیقا قبل از این کوئست ندارم.
اگر لینک فایل رو دارید لطف کنید اینجا قرار بدید. حسابی عصبیم کرده....
ممنون.

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام دوستان خوب D: یی سوال دارم لطف کنین هر چه زود تر بهم پاسخ بدید .. من الان لول 27 هستم الان یی چند ساعتی بازی کردم چندتا مرحله رفتم وکلی جا رفتم بعد که اومدم خونه دیدم جنگ شده همون جایی که خونه دارم و زندگی میکنم چرا جنگ شده و منم شدم دشمن بعد جنگیدم و اون شاه شون رفت و یکی دیگه هست چرا جنگ شد... کار اشتباهی کردم اگه اشتابه کردم بگردم به لود قبلی

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ممنون از راهنماییتون اما سیو درست و حسابی دقیقا قبل از این کوئست ندارم.
اگر لینک فایل رو دارید لطف کنید اینجا قرار بدید. حسابی عصبیم کرده....
ممنون.
BSA_unpacker-3117.7z
اینو که دانلود کردید اجراش کنین.

بعد Open رو بزنین. برین از محل نصب بازی از تو فلدرData فایلSkyrim-voice extra.bsa رو اجرا کنین.Yes رو بزنین. بدن که فایل های داخلی رو نشون دادExtract all رو بزنین.
محلExtract شدن رو همون فلدرData انتخاب کنین. بعدOk رو بزنین.

تموم که شد. برنامه رو ببندین. بیاین بازی رو اجرا کنین به احتمال زیاد مشکل حل بشه

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
کسی نبود؟!!!
همونجایی رو میگم که لباس پارتی میپوشه میری به یکی از اون آدما نوشیدنی میدی بعدش با اون دوستت میری توی اتاقا
بعدش اونجا آدما رو میکشم بعدش هیچ تارگتی نداره
چه کنم دوستان!!!:D
بعد اینکه از پارتی اومدی بیرون باید بری راجع به اینکه تالمور دخالتی در برگرداندن اژدها داره یا نه تحقیق کنی و اون تارگت ها هم راهنماییت می کنند که باید کجا بری ... داخل صندوق هرچی کتاب و نامه مربوط به اژدها و تالمور هست رو بردار و بخون و بعد اینکه خوندی راهنماییت می کنه که از یه در زیرزمینی بری بیرون ... اونجا باید تمام سربازا رو بکشی و کلید رو از یکیشون به دست بیاری و بزنی به چاک ... از اونجایی که هیچ سلاحی نداری فکر نمی کنم بتونی از پسشون بر بیای! من خودم نفله شدم اینجا و بهترین راه حل ممکن این رو دیدم که از کد تقلب tgm استفاده کنم و بعد اینکه این مرحله رو رد کردم کد رو هم غیر فعال کردم ... نحوه استفاده از کد هم تو بازی دکمه پ (بالای tab) رو بزن و کد رو یادداشت کن و اینتر بزن ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,438
نام
Majid
بعد اینکه از پارتی اومدی بیرون باید بری راجع به اینکه تالمور دخالتی در برگرداندن اژدها داره یا نه تحقیق کنی و اون تارگت ها هم راهنماییت می کنند که باید کجا بری ... داخل صندوق هرچی کتاب و نامه مربوط به اژدها و تالمور هست رو بردار و بخون و بعد اینکه خوندی راهنماییت می کنه که از یه در زیرزمینی بری بیرون ... اونجا باید تمام سربازا رو بکشی و کلید رو از یکیشون به دست بیاری و بزنی به چاک ... از اونجایی که هیچ سلاحی نداری فکر نمی کنم بتونی از پسشون بر بیای! من خودم نفله شدم اینجا و بهترین راه حل ممکن این رو دیدم که از کد تقلب tgm استفاده کنم و بعد اینکه این مرحله رو رد کردم کد رو هم غیر فعال کردم ... نحوه استفاده از کد هم تو بازی دکمه پ (بالای tab) رو بزن و کد رو یادداشت کن و اینتر بزن ...
من از KILLALL استفاده میکردم:Dولی ضرر هم داشت برامرفیقم میفتاد رو زمین نشسته راه میرفت:D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من از KILLALL استفاده میکردم:Dولی ضرر هم داشت برامرفیقم میفتاد رو زمین نشسته راه میرفت:D
من وقتی level ام 33 بود این مرحله رو رفتم:d اسلحه هم داشتم. یعنی تو صندوق ذخیره کرده بودم که بعد برش دارم. شما چه طور سلاح نداشتید؟ اصلا همون اولین آدمی رو که کشتید سلاحشو بردارید دیگه. cheat نمیخواد که!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,438
نام
Majid
من وقتی level ام 33 بود این مرحله رو رفتم:d اسلحه هم داشتم. یعنی تو صندوق ذخیره کرده بودم که بعد برش دارم. شما چه طور سلاح نداشتید؟ اصلا همون اولین آدمی رو که کشتید سلاحشو بردارید دیگه. cheat نمیخواد که!
خیلی سخته بازیش
نمیشه تک نفره کشت همه رو وقتی اون دوستم نیست نمیتونم تکون بخورم

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام دوستان خوب D: یی سوال دارم لطف کنین هر چه زود تر بهم پاسخ بدید .. من الان لول 27 هستم الان یی چند ساعتی بازی کردم چندتا مرحله رفتم وکلی جا رفتم بعد که اومدم خونه دیدم جنگ شده همون جایی که خونه دارم و زندگی میکنم چرا جنگ شده و منم شدم دشمن بعد جنگیدم و اون شاه شون رفت و یکی دیگه هست چرا جنگ شد... کار اشتباهی کردم اگه اشتابه کردم بگردم به لود قبلی

یکی جواب بده؟؟؟؟؟

---------- نوشته در 07:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:58 AM ارسال شده بود ----------

سلام به همگی لطفا جواب سوالتمو بدید ؟؟؟

1. صورتم کاملا سیاه شده؟؟ یعنی صورت ندارم این از چی باگ؟؟

63231323188349854288.jpg

---------- نوشته در 07:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:01 AM ارسال شده بود ----------

این یا رو کی در موردش یکم بگید .. تا حالا چندتا مرحله رفتم همراش و جنگ کردم باهاش همون جا که خونه دارم ... و من دشمن بودم ..؟

55040907029923744735.jpg

وقتی تو بازی از این قسمتا میاد چه چیزی بهم اضافه میشه شوت؟؟

88446728475554825835.jpg

نظرتون راجب به تبرم بگید ..؟

=))
97459679946466455784.jpg

---------- نوشته در 07:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:06 AM ارسال شده بود ----------

یی سوال دیگه یی گل هست که میشه از تو اون گل ادم فرستاد بیرون گل رز ایا اگه تموم بشه میشه دوباره شارژش کرد؟؟

من وارد کالج شدم خیلی وقته .. یعنی در کالج باز هست .. باید برم پیش کی که بهم جادو گری بهم یاد بده؟؟

---------- نوشته در 07:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:09 AM ارسال شده بود ----------

دوستان خیلی شرمنده ولی اگه میشه همشو جواب بدید خیلی ممنون از همگی ... 90% مشکلات من از این بازی از این هست که زبان انگلیسی ضعیفی دارم..

ViSaRI50

کاربر سایت
Jul 9, 2011
25
نام
30avash
این یا رو کی در موردش یکم بگید .. تا حالا چندتا مرحله رفتم همراش و جنگ کردم باهاش همون جا که خونه دارم ... و من دشمن بودم ..؟
شما الان عضو گروه Stormclaok هستید و برای آزادی Skyrim از دست Imperial ها میجنگید.
وقتی تو بازی از این قسمتا میاد چه چیزی بهم اضافه میشه شوت؟؟
این فریادها یه جور جادوی مخصوص هستند.بعد از اینکه یک اژدها کشتی روحشو بدست میاری و بعد میتونی این Shout ها رو باز کنی.
یی سوال دیگه یی گل هست که میشه از تو اون گل ادم فرستاد بیرون گل رز ایا اگه تموم بشه میشه دوباره شارژش کرد؟؟
فکر کنم Staff Of Magnus رو میگی...یه Daedra میشه باهاش فرستاد بیرون.اگه اشتباه نکنم نمیشه دوباره شارژش کرد.
من وارد کالج شدم خیلی وقته .. یعنی در کالج باز هست .. باید برم پیش کی که بهم جادو گری بهم یاد بده؟؟
خب برو قسمت کوئست ها اون کوئست رو انتخاب کن.نشون میده باید پیش کی بری.

Ra30l

کاربر سایت
Dec 20, 2011
7
سلامی به گرمیه لبوی داغ کنار گذر موضوع جادو های غیر فعال در قسمت all magic
غرض از مزاحمت خدمت اساتید گرام عرض شود که جادو های زیادی از بنده در قسمت جادو غیر فعال است و چگونه آنان را فعال کنم با تشکر

senator.boy2002

کاربر سایت
Jun 8, 2008
263
نام
Ar@sH

باید قبل از شروع مرحله توی اون کافه که با اون الف صحبت میکنی... موقع تبادل وسایل چیزایی که لازم داری رو بهش بدی... کلا هرچی داری بهش بده... بعد اونجا توی پارتی که در رو برات باز میکنه... بعد از وارد شدن به آشپزخونه یه اتاق کوچیک هست که تمام وسایلت توی جعبه ست... فکر کنم یه آبجکت اختیاری به نام بازگردانی وسایل رو انجام میدی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر