Multi Platform The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

سازنده
Bethesda
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
tes-v.jpg

Developer : Bethesda Softworks
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : RPG
Release date : 11/11/2011​

بعد از مدت ها از اعلام آقای تاد هاوارد طراح ارشد Bethesda مبنی بر استفاده از موتور جدید برای عنوان TES V که Creation نام دارد ،بالاخره GameInformer لیستی از قابلیت ها و تغییرات آن نسبت به موتور قبلی شرکت یعنی Gamebyro منتشر کرد ، که بازه ی گسترده ای از تغییرات عظیم گرافیکی تا ساختار ماموریت ها ، هوش مصنوعی و تعامل با NPC ها را شامل می شود ، مشروح این تغییرات به شرح زیر است :

گرافیک :

ساختن دنیای عظیم Elder Scrolls همیشه نیاز به آخرین پیشرفت های گرافیکی داشته است ، که نورپردازی دینامیک و سایه های پویا و گسترده بخشی از آنند .

طبق گفته ی تاد هاوارد در بازی جدید به لطف موتوری قدرتمند شاهد یک نورپردازی پویای بسیار پیشرفته به همراه سایه هایی خواهیم بود که به صورت پویا برای همه ی اشیاء موجود بوده و به باورپذیر تر شدن همه چیز کمک بسیاری کرده اند .

دیگر پیشرفت عظیم بازی در بخش گرافیکی ساختار جدید گیاهان و واکنش آن ها نسبت به فعالیت های محیطی است ، به طور مثال درختان نسبت به وزن و ابعاد خویش به طور متفاوتی نسبت به باد های در حال وزش ! واکنش نشان خواهند داد !

از دیگر وِیژگی های محیطی این موتور می توان به بازسازی پدید های طبیعی چون برف و باران به صورت کاملا پویا و مبتنی بر شرایط جوی اشاره کرد.

مطمئنا شما ویژگی Draw Distance بی نظیر Oblivion را به یاد دارید ، حالا تاد هاوارد قول داده تا در بازی جدید با یک دورنمایی فوق العاده قدرتمند ، طبیعی و پیشرفته طرف خواهیم بود که با توجه به کوهستانی بودن بافت سرزمین Skyrim بسیار ضروری به نظر می رسد.

رفتار NPC ها :

یکی از بزرگترین انتقاداتی که به OBLIVION و بعد ها FALLOUT 3 وارد بود و در مقایسه با آثار BIOWARE بسیار مشهود ، نحوه ی تعامل با شخصیت های مختلف و سیتم انتخاب دیالوگ ها بود ، در اسکای رم ، NPC ها هنگام صحبت دیگر فقط مقابل شما بی حرکت نخواهند ایستاد بلکه در حین انجام دادن کار خود با شما به صحبت خواهند چرداخت ، همچنین همه ی NPC های بازی شاغل بوده و مثلا ممکن است یکی کارگر معدن باشد ! همچنین بسته به ویژگی های شخصیتی آن ها ممکن است شاهد رفتارهای متفاوتی از آن ها باشید !

در SKYRIM برخلاف OBLIVION رفتار ها NPC ها با شما نسبت به روابطتان تنظیم می شود ، مثلا ممکن است نیمه شب سرزدن به یک دوست با استقبال او مواجه شود اما برای فردی که شما را نمی شناسد شما شاید یک دزد یا یک مزاحمید !

Animations :

طبق گفته ی تاد هاوارد Skyrim از یک ساختار بسیار پیشرفته و هنرمندانه در بخش انیمیش به کمک موتور مشهور HAVOK استفاده خواهد کرد و اولین عنوانی خواهد بود که این سطح تکنولوژی را در چنین ابعادی به کار میگیرد .

این تکنولوژی به سازندگان اجازه میدهد تا نرم ترین و طبیعی ترین حرکت ها را برای شخصیت ها رقم زده و آنها را قابل باورتر از قبل کنند.

همچنین این سیستم اجازه ی خلق انیمیشن های میتنی بر موقعیت را موتور داده و به هیچ وجه شاهد انیمیشن ها ی از پیش تعیین شده و اسکرپیت نویس شده نخواهیم بود .

یکی از ارکان این بازی را DRAGON های معروف سری تشکیل خواهند داد که به گفته ی هاوارد شاهد حرکات شگفت انگیز و بسیار طبیعی از آن ها خواهیم بود.

ساختار ماموریت ها :

OBLIVION و بازی قبل از آن یعنی MORROWIND هر دو از ساختار مشابهی برای ماموریت های جانبی بهره می بردند که تصادفی بودن آن بعضا باعث غیر قابل انجام دادن آن ماموریت برای یک شخصیت با کلاس و Level خاص آن می شد ، همچنین کشته شدن شخصیت ماموریت دهنده باعث غیرقابل انجام دان شدن آن ماموریت برای همیشه می شد ، اما SKYRIM ساختار کاملا متفاوتی برای ماموریت های جانبی خواهد داشت ، در SKYRIM ، ماموریت های جانبی بسته یه شخصیت ، کلاس ،نژاد و Level شما به شما پیشنهاد خواهند شد و به جذابیت کار خواهند افزود و با این ساختار اکثر بازی کنندگان را به انجام ماموریت ها مشتاق خواهد کرد .

همچنین مشکل عناوین قبلی یعنی کشته شدن فرد ماموریت دهنده بر طرف شده و در صورت وقوع این اتفاق یکی از دوستان یا بستگان او این کار را انجام خواهد داد ، که البته بسته به شرایط پیش آمده نحوه ی تعامل او با شما متفاوت خواهد بود !

TESV : SKYRIM در نوامبر سال 2011 میلادی توسط شرکت BETHESDA SoftWorks برای پلتفورم های PC و XBOX 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
^ممنون
بله راست میگید.بازی کردن اسکایریم به نظر من مثل دیدن فیلم های ارباب حلقه هاست.میشه ازش لذت برد اما اگر از پس زمینه و اتفاقات گذشته اطلاع نداشته باشیم، خیلی چیزها رو متوجه نمیشیم

یک سئوالی برای من پیش اومده

Alduin هیچ نسبتی با Akotash نداره؟
پسر ایشون هست :دی

^منم سر همین موضوع قاطی کردم.البته پسر که فکر نمی کنم اما بهترین مخلوق Akotash هست.اما بعد بازی میگه که Alduin نامی است که نورد ها به خود Akotash دادن.یعنی آلدوین خودش آئدراست!
بعد تر دوباره تو یک منبع دیگه میگه هیچ ربطی بهم ندارند!

بعد اینکه پسرش باشه به منطق من جور در نمیاد.اولا یک خدا چه جور ممکنه اجازه بده پسرش اینطوری بشه؟البته شباهت ظاهری که دارند (تو Oblivion نقاشی های روی شیشه ، Akotash رو با سر اژدها کشیده بود)
اگر اشتباه نکرده باشم آلدوین یکبار تو بازی میگه من اولین مخلوق Akotash هستم.

بعد از همه جالبتر اینه.M'aiq the liar که معرف حضورتون هست.یکبار داشتم آخرای بازی باهاش صحبت میکردم ، همانطور که میدونید این شخصیت نکات بازی رو میگه.در واقع تجلی تیم سازنده ی بازی در بازیه.برگشت گفت:
مردم میگویند آلدوین و آکتاش یکی اند.البته همین مردم میگن مائیک یک دروغ گوئه.مائیک بهت میگه که هیچ کدوم از اینهارو باور نکن
(بالاخره من نفهمیدم مائیک راست میگه دروغ میگه آکتاش پدره آلدوینه یا خالقشه یا هیچ ربطی بهم ندارند)

نه داش
اینی که شما میگی داونگارد هست اسمش
ولی اینی که دو دوستمون داشتن در موردش حرف میزدن دراگون برن هست

دراگون برن رو فقط برای زمین هایی و تجهیزاتی که اضافه میکنه دان کنید چون بازیش نمی ارزه

ولی داونگارد بازیش خیلی بهتره و خون آشام هم هستی و کلی چیز های باحال دیگه

منم منظورم داونگارد بود كه خون اشام ميشيم

^منم سر همین موضوع قاطی کردم.البته پسر که فکر نمی کنم اما بهترین مخلوق Akotash هست.اما بعد بازی میگه که Alduin نامی است که نورد ها به خود Akotash دادن.یعنی آلدوین خودش آئدراست!
بعد تر دوباره تو یک منبع دیگه میگه هیچ ربطی بهم ندارند!

بعد اینکه پسرش باشه به منطق من جور در نمیاد.اولا یک خدا چه جور ممکنه اجازه بده پسرش اینطوری بشه؟البته شباهت ظاهری که دارند (تو Oblivion نقاشی های روی شیشه ، Akotash رو با سر اژدها کشیده بود)
اگر اشتباه نکرده باشم آلدوین یکبار تو بازی میگه من اولین مخلوق Akotash هستم.

بعد از همه جالبتر اینه.M'aiq the liar که معرف حضورتون هست.یکبار داشتم آخرای بازی باهاش صحبت میکردم ، همانطور که میدونید این شخصیت نکات بازی رو میگه.در واقع تجلی تیم سازنده ی بازی در بازیه.برگشت گفت:
مردم میگویند آلدوین و آکتاش یکی اند.البته همین مردم میگن مائیک یک دروغ گوئه.مائیک بهت میگه که هیچ کدوم از اینهارو باور نکن
(بالاخره من نفهمیدم مائیک راست میگه دروغ میگه آکتاش پدره آلدوینه یا خالقشه یا هیچ ربطی بهم ندارند)
والا تا جایی‌ که من می‌دونم Alduin اولین پسر Akatosh هست و Paarthurnax برادرش، شاید یه سری نکات دیگه هم هست که هنوز نمی‌دونیم :دی

بازم تا جایی‌ که اطلاع دارم خدایان به هیچ وجه تو هیچی‌ دخالت نمیکنن و در بهترین حالت یکی‌ دیگه رو مامور می‌کنن جز در مواردی که فکر کنن سرزمین در خطر نابودی هست مثل قضیه Oblivion که خود Akatosh جلو Dagon رو گرفت. Alduin در اون حد بزرگ نیست که نشه جلوش رو گرفت برا اون دخالت نکرد، حتا Miraak هم میگه که اگه می‌خواستم راحت میکشتمش

akatosh پدره alduin بوده و پدر همه اژدهایان البته شاید منظورش از پسران مخلوقات بوده و alduin هم در اثر عوامل زیادی ضعیف میشه و در یک جا یک افسانه ای اومده که dagon خدمتکار و در حال التماس کردن به alduin بوده ولی معتبر نیست اولا alduin خیلی قوی بوده بعدا تضعیف شده و فکر کنم اگه اشتباه نکنم miraak گفت من خودم میخواستم اونو نابود کنم نه اینکه اونو به راحتی نابود کنم در حالی که توسط یک dragon priest که اون nord های solstheim اونو guardian یا jailer و جد خودشون میدونند و miraak بعد از خیانتش که به تشویق hermaeus بود توسط اون شکست میخوره و کم بود که نابود شه ولی توسط hermaeus نجات داده میشه و به سیاره اون برده میشه و hermaeus بود که miraak رو به قدرت رسوند و اونو قوی کرد و miraak میخواست به hermaeus هم خیانت کنه ولی hermaeus جز 5 daedric برتر بوده که قدرتشون با قویترین divine ها برابری میکرده و یا حتی بیشتر(hermaeus_jyglagg_melphana_azura این شد 4تا چون بعضی ها sheograth هم جز برترین ها میدونند که همان شخصیت اصلی oblivion یا hero of kvatch هستش که در skyrim هم دیدیم یعنی اولین بار در سری elder scrolls که دو شخصیت اصلی همدیگرو میبینند hero of kvatch بعد اینکه sheograth قبلی رو در dlc sherving isle تبدیل به حالت اصلیش یعنی jyglagg کرد خودش تبدیل به sheograth شد hero of kvatch معروف به champion of cyrdoill هم هست و قویترین شخصیتی که میشد باهاش بازی کرد شناخته شده) و برای همین خیانت هاش معروف به خیانتکار یا همان traitor شد اینا توسط elder scrolls wiki تایید شده یک توضیحی هم درباره خدایان بازی بدم
ببینید اولین جمعا 2 تا برادر به جهان خالی که اسمش void بود اومدند که یک سری اتفاقات میفته و ... که باید بخونید این 2 برادر که یکیشون anu و دیگری padomay یا همان sithis با هم دشمن میشن و جنگ میکنند anu چند تا دنیا رو خلق میکنه ولی padomay اونهارو نابود میکنه و بعد اینا با هم مبارزه میکنند اول anu برادرشو شکست میده و سعی میکنه از باقی مانده دنیا های نابود شده یک دنیای جدید خلق کنه ولی برادرش خیانت میکنه و با ناجوانمردی anu رو زخمی میکنه و در نهایت هردو میمیرن از ترکیب خون هردو aedra که همان 8 divine هستن به وجود میاد و از خون خالص padomay شاهزادگان daedra و بعضی هاشون هم قاطی و کاملا معلوم نیست از کدوم خون بودند شاید در بعضی از aedra ها فقط خون anu بوده باشه
روح anu تبدیل به auriel میشه و یا همان akatosh و sithis هم پسرش lorkhan میشه که divine ها رو گول میزنه و یک سری اتفاقات دیگه میفته جهان هایی مثل sovngarde هم توسط lorkhan خلق میشه با کمک divine ها که باز هم باید خودتون بخونید و قلب lorkhan هم auriel با کمانش پرتاب میکنه یک طرف دیگه دنیا بخاطر اینکه فهمیده بوده هدف lorkhan یک چیزه دیگه بوده و کار lorkhan باعث شده بود خیلی از aedra ها نابود بشند و فقط 8 تاشون باقی بمانند
sithis قدرت و توان دخالتی در جهان anu نداره و فقط یک سری قدرت های محدود داره که بعدا night mother رو به همسری خودش قبول میکنه
اینا توسط elderscrolls wiki و uesp که معتبر ترین منابع بازی هستن تایید شده که خودتون میتونید مطالعه بفرمایید که elder scrolls خیلی داستان پیچیده ای داره که من خودم هنوز هم کامل متوجه نشدم الان هم در حال مطالعه رو بخش ysmir avatar of lorkhan هستم:dالبته بعضی از این ها افسانه های خلق شده توسط nord ها هستش ولی وقتی به بخش underking رسیدم فهمیدم حقیقت داشته
اینم نقشه کلی جهان که نصفش اثر padomay و نصف دیگرش اثر anu که در کل این جهان aurbis نامیده میشه و از aetherius و nirn و mundus و oblivion planes و void تشکیل شده البته nirn هم داخل mundus و در مرکزه اون هستش

The_Elder_Scrolls_Universe.jpg

اون بخش زرد aetherius هستش و sovngarde هم در اونجا قرار داره
و مرکز aurbis جهان mundus و مرکز mundus که tamriel هم در اون سیاره قرار داره nirn هستش
و بخش دیگه void و در void سیاره های oblivion که متعلق به daedric prince ها هستش قرار داره که شاید در جهان خارج aurbis جهان های دیگه ای باشه که قدرت های خالصی مثل anu و sithis در اون ها قرار داشته باشند
و یک مطلب هم فراموش کردم که بگم magnus هم یک aedra بود و خدای magic که با حیله lorkhan که نیاز داشت aedra ها مقدار زیادی از قدرتشون رو برای خلق جهان های جدید فدا کنند و سپس نابود شدند و eye of magnus هم که در skyrim دیدید
البته magnus و به همراه تعدادی از aedra های دیگه باعث به وجود آمدن magna ge شدند و چالش هایی در جهان به وجود آمد که یک قسمتش ستارگان و خورشید و قسمت باقی مانده دیگرشون magic شد که توسط mortal ها استفاده میشود
همینطور به aedra هایی که در خلق mundus به lorkhan کمک کردند et,ada هم گفته میشه

آخرین ویرایش:
آقا توضیحات اون قدر کامل بود که حرفی‌ ندارم بگم :دی
ولی‌ فقط اون حرف Miraak, من نسبتا مطمئن هستم که میگه می‌تونستم خودمم بکشمش ولی‌ یه راه دیگه انتخاب کردم،نه اینکه می‌خواستم بکشم. البته الان دسترسی به کامپیوتر خودم ندارم کامل Quote رو چک بکنم تو قسمت‌Quoteها هم نیست این حرفش نمیدونم چرا لول. شایدم اشتباه از من هست.

@licking

ممنون عزیز اطلاعات جامع و کاملی بود
اما magnus یک Daedra است.lorkhan برای طراحی جهان با دائدراهای دیگر یار شد و در این بین magnus معمار mundus انتخاب شد و نقشه اش رو کشید.یک سری از اون دائدراهای دیگه (که همونطور که فرمودید نام دیگرشون et'Ada ست)، کلا خودشون رو برای تشکیل mundus فدا کردند و شدند 8 divine که 8 تا سیاره دیگه ی mundus رو بوجود آوردند و دوباره یکسریشون از خود گذشتگی کردند و earthbone که منشا حیات روی Nirn هست رو بوجود آوردند.که بعد هم magnus ناراحت میشه و از mundus میره به Aetherius و مسیر رفتنش به صورت یک حفره میمونه که میشه خورشید

البته یک نکته عجیب وجود داره و اون هم اینه که mundus تجسم فیزیکی نداره
و در واقع mundus (شامل 8 سیاره و 2 ماه Nirn) حاصل تجسم ذهنی موجوداتیه که روی Nirn زندگی میکنند
پ.ن:بحث واقعا عالیه

آخرین ویرایش:
الآن Oblivion در کدام قسمته عکسه؟
oblivion=daedric realms:d
که هر شاهزاده ای برای خودش یک سیاره oblivion داره مثلا واسه hermaeus mora اسمش apocrypha بود
بله گفت من میخواستم یا میتونستم اونشو نمیدونم alduin را نابود کنم ولی یک راه دیگه انتخاب کردم ولی نگفت به راحتی فکر کنم
بعد اون توسط یک dragon prirest که خیلی هم قوی نبوده شکست خورد و بعدا توسط hermaeus mora خیلی قوی شد در حدی که میتونست alduin رو شکست بده

آخرین ویرایش:
oblivion=daedric realms:d
که هر شاهزاده ای برای خودش یک سیاره oblivion داره مثلا واسه hermaeus mora اسمش apocrypha بود
بله گفت من میخواستم یا میتونستم اونشو نمیدونم alduin را نابود کنم ولی یک راه دیگه انتخاب کردم ولی نگفت به راحتی فکر کنم
بعد اون توسط یک dragon prirest که خیلی هم قوی نبوده شکست خورد و بعدا توسط hermaeus mora خیلی قوی شد در حدی که میتونست alduin رو شکست بده
راحتی‌ رو نگفت نه :دی از طرز حرف زدنش که با طعنه بود به این نتیجه رسیدم که فکر میکرد کاری نداره :دی

نسخه legendary edition هم به سلامتی آمد ;;)
در 03 Jun 2013 توسط skidrow ریلیز شد
84429772027795204020.jpg

Features:
- The Elder Scrolls V - Skyrim Clean SteamRip Update 13
- Custom Skyrim Launcher by FLR
- DLC's:
- Dragonborn
- Dawnguard
- Hearthfire
- Textures:
- Official High Resolution Texture Pack (DLC)
- Skyrim HD - LITE 2K Textures
- Skyrim HD - FULL 4K Textures
- Manual
- Creation Kit
- Official Prima Guide (EN/DE)
- Original Game Soundtrack (4CD)
- SKSE (Skyrim Script Extender)
- Mods:
- SkyUI
- Climates Of Tamriel
- Immersive Armors
- Quality Map - All Roads
- Stones Of Barenziah Quest Markers
- Improved Skill Books
- Faster Vanilla Horses
- Midas Magic - Spells for Skyrim
- Bandolier - Bags and Pouches
- Sounds of Skyrim - The Dungeons
- Sounds of Skyrim - The Wilds
- Sounds of Skyrim - Civilization
- Isilmeriel's LOTR Weapons
- Hermit's Tree House
- ApachiiSkyHair
- Female Facial Animation
- Spend Dragon Souls For Perks
- Enhanced Blood Textures 3.5

اینم سیستمی skidrow زده
Minimum System Requirements
* CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
* RAM: 2 GB
* HDD: 20 GB
* Graphics: 512 MB card
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9.0c
* Internet for Steam activation
Recommended System Requirements
* CPU: Quad-core Intel or AMD CPU
* RAM: 4 GB
* HDD: 20 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory

آخرین ویرایش:
خلاصش حاجی این بازی دیگه از بزرگ بودنم زده اونور هرچی بیشتر بری توش کمتر حالیت میشه از بس گیج میشی الان من این صفحرو خودم وایسا بینم اااااااااااااا ای بابا اسم من چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکل محیط اینه که مکان هایی مثل fort ها مثل skyrim کار شده نه morrowind وگرنه شهر های اصلی اینا و ساختمان های اصلی بازی خوب کار شده
شخصیت های اصلی بازی مثل miraak به اندازه کافی خوب کار نشده از نظر صدا و کیفیت که زرهش خیلی بهتر از اینا دیده شده بود ولی داستان پشت پرده dragonborn خوب کار شده که مسائل زیادی رو درباره hermaeus mora و miraak معلوم کرده ولی همون نظر شما که استفاده از محیط و کوئست های فرعی بازی که بیشتر از اینا انتظار میرفت روش کار بشه و
وگرنه item های بازی بد نیست و زره ها هم حال و هوای morrowind رو داره
اژدها سواری هم من از اول انتظار نداشتم خوب کار بشه چون کلا همه کار های Bethesda پر bug بود و texture ها و هوش مصنوعی زیاد تعریفی نداره ولی خب بازم یک چیزی اضافه کردن دیگه ضرر نکردیم که:d
برای من بیشتر hermaeus mora جالب بود که اگه کامل داستان و lore رو فهمیده باشید به نکات خیلی جالبی میرسید چون این شخصیت خیلی داستان نامعلومی داشت و اطلاعات زیادی دربارش نبود تا اینکه بالاخره تو Dragonborn به اطلاعاتی دربارش پی بردیم
miraak هم که دربارش مطالعه کردم تو کتاب های داخل بازی داستان تقریبا خوبی داشت بد نبود ولی میشد بیشتر روش کار کرد
و اگه یکم bethesda از این daedric realms دست بکشه و مثل oblivion هی realm های تکراری و خسته کننده که تو همشون هم هدف یک چیزه و تقریبا تکراریه البته تو dragonborn بازم realm ها کمتر حالت تکراری بودن داشت و معما های جذابی داشت بازی خیلی بهتر میشه و فعلا هم باید ببینیم elder scrolls online چی میشه

و هنو تو کف اینی
باو فهمیدیم مشکل دارن:|:))

- - -ویرایش - - -

یه چیزی هست به نام حمایت از سازنده، به گوشتون خورده؟
Dragonborn هم چندین برابر بهتر از Dawnguard هست، میارزه به پولش.Lore هم خیلی‌ خوب کار شده اگه تو کار کتاب خوندن اینا هستین تو بازی .دوستان همینجوری Manmode دارن می‌رن میگن بده :دی

در ایران این چیزی که میگی وجود نداره (چی بود اسمش ؟؟؟؟؟؟:-/:d)
بعد من برای چی بیام پولم رو بدم به یه شرکت خارجی ؟ وقتی میتونم از بازی ساز های کشورم حمایت کنم؟
حمایت داخلی به گوشت خورده؟
تو کار خوندن کتاب هم هستم ولی نه زیاد

- - -ویرایش - - -

^ممنون
بله راست میگید.بازی کردن اسکایریم به نظر من مثل دیدن فیلم های ارباب حلقه هاست.میشه ازش لذت برد اما اگر از پس زمینه و اتفاقات گذشته اطلاع نداشته باشیم، خیلی چیزها رو متوجه نمیشیم

یک نکته بگم طرفداران اسکایریم و بثسدا پی ببرند چرا بثسدا، بثسدا شده
صداگذار Arngeir ، بازیگر سرشناس و برنده ی جایزه ی اسکار، Christopher Plummer هست

این یکی از دلیل هاشه
کلی
صدا گذار بزرگ دیگه هم در این بازی هستن

- - -ویرایش - - -

نسخه legendary edition هم به سلامتی آمد ;;)
در 03 Jun 2013 توسط skidrow ریلیز شد
84429772027795204020.jpg

Features:
- The Elder Scrolls V - Skyrim Clean SteamRip Update 13
- Custom Skyrim Launcher by FLR
- DLC's:
- Dragonborn
- Dawnguard
- Hearthfire
- Textures:
- Official High Resolution Texture Pack (DLC)
- Skyrim HD - LITE 2K Textures
- Skyrim HD - FULL 4K Textures
- Manual
- Creation Kit
- Official Prima Guide (EN/DE)
- Original Game Soundtrack (4CD)
- SKSE (Skyrim Script Extender)
- Mods:
- SkyUI
- Climates Of Tamriel
- Immersive Armors
- Quality Map - All Roads
- Stones Of Barenziah Quest Markers
- Improved Skill Books
- Faster Vanilla Horses
- Midas Magic - Spells for Skyrim
- Bandolier - Bags and Pouches
- Sounds of Skyrim - The Dungeons
- Sounds of Skyrim - The Wilds
- Sounds of Skyrim - Civilization
- Isilmeriel's LOTR Weapons
- Hermit's Tree House
- ApachiiSkyHair
- Female Facial Animation
- Spend Dragon Souls For Perks
- Enhanced Blood Textures 3.5

اینم سیستمی skidrow زده
Minimum System Requirements
* CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
* RAM: 2 GB
* HDD: 20 GB
* Graphics: 512 MB card
Recommended System Requirements
* CPU: Quad-core Intel or AMD CPU
* RAM: 4 GB
* HDD: 20 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory

لینک بدین دان کنیم:))

- - -ویرایش - - -

درود
دوستان من میخوام
Paarthurnax
رو بکشم
دلفین و اون ریش سفید ها هم گفتن بکشش
ولی وقتی میرم اونجایی که هست
یه اژدهای دیگه هست به جاش همون اودلیفین (نمیدونم اسمش دقیقا چی بود)
فرار کرده حالا از کجا گیرش بیارم Paarthurnax رو؟

درود

من این DLC رو ریختم
ولی وقتی میرم در بازی پیک هم میاد نامه رو داره ولی یکی برای شهرWhiterun هست نه چیز دیگه و وقتی میرم پیش مشاور امپراطور اون فقط یه اتاق بچه اضافه میکنه
خبری از ساخت خونه نیست
چرا این جوریه؟
همه چی هم درسته و در دیتا هم ریختم اون هارو
در ضمن من با skse_loader وارد بازی میشم

درود
دوستان من میخوام
Paarthurnax
رو بکشم
دلفین و اون ریش سفید ها هم گفتن بکشش
ولی وقتی میرم اونجایی که هست
یه اژدهای دیگه هست به جاش همون اودلیفین (نمیدونم اسمش دقیقا چی بود)
فرار کرده حالا از کجا گیرش بیارم Paarthurnax رو؟

من این DLC رو ریختم
ولی وقتی میرم در بازی پیک هم میاد نامه رو داره ولی یکی برای شهرWhiterun هست نه چیز دیگه و وقتی میرم پیش مشاور امپراطور اون فقط یه اتاق بچه اضافه میکنه
خبری از ساخت خونه نیست
چرا این جوریه؟
همه چی هم درسته و در دیتا هم ریختم اون هارو
در ضمن من با skse_loader وارد بازی میشم

بچه ها جواب این هارو بدین لطفا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or