Multi Platform The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

سازنده
Bethesda
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
tes-v.jpg

Developer : Bethesda Softworks
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : RPG
Release date : 11/11/2011​

بعد از مدت ها از اعلام آقای تاد هاوارد طراح ارشد Bethesda مبنی بر استفاده از موتور جدید برای عنوان TES V که Creation نام دارد ،بالاخره GameInformer لیستی از قابلیت ها و تغییرات آن نسبت به موتور قبلی شرکت یعنی Gamebyro منتشر کرد ، که بازه ی گسترده ای از تغییرات عظیم گرافیکی تا ساختار ماموریت ها ، هوش مصنوعی و تعامل با NPC ها را شامل می شود ، مشروح این تغییرات به شرح زیر است :

گرافیک :

ساختن دنیای عظیم Elder Scrolls همیشه نیاز به آخرین پیشرفت های گرافیکی داشته است ، که نورپردازی دینامیک و سایه های پویا و گسترده بخشی از آنند .

طبق گفته ی تاد هاوارد در بازی جدید به لطف موتوری قدرتمند شاهد یک نورپردازی پویای بسیار پیشرفته به همراه سایه هایی خواهیم بود که به صورت پویا برای همه ی اشیاء موجود بوده و به باورپذیر تر شدن همه چیز کمک بسیاری کرده اند .

دیگر پیشرفت عظیم بازی در بخش گرافیکی ساختار جدید گیاهان و واکنش آن ها نسبت به فعالیت های محیطی است ، به طور مثال درختان نسبت به وزن و ابعاد خویش به طور متفاوتی نسبت به باد های در حال وزش ! واکنش نشان خواهند داد !

از دیگر وِیژگی های محیطی این موتور می توان به بازسازی پدید های طبیعی چون برف و باران به صورت کاملا پویا و مبتنی بر شرایط جوی اشاره کرد.

مطمئنا شما ویژگی Draw Distance بی نظیر Oblivion را به یاد دارید ، حالا تاد هاوارد قول داده تا در بازی جدید با یک دورنمایی فوق العاده قدرتمند ، طبیعی و پیشرفته طرف خواهیم بود که با توجه به کوهستانی بودن بافت سرزمین Skyrim بسیار ضروری به نظر می رسد.

رفتار NPC ها :

یکی از بزرگترین انتقاداتی که به OBLIVION و بعد ها FALLOUT 3 وارد بود و در مقایسه با آثار BIOWARE بسیار مشهود ، نحوه ی تعامل با شخصیت های مختلف و سیتم انتخاب دیالوگ ها بود ، در اسکای رم ، NPC ها هنگام صحبت دیگر فقط مقابل شما بی حرکت نخواهند ایستاد بلکه در حین انجام دادن کار خود با شما به صحبت خواهند چرداخت ، همچنین همه ی NPC های بازی شاغل بوده و مثلا ممکن است یکی کارگر معدن باشد ! همچنین بسته به ویژگی های شخصیتی آن ها ممکن است شاهد رفتارهای متفاوتی از آن ها باشید !

در SKYRIM برخلاف OBLIVION رفتار ها NPC ها با شما نسبت به روابطتان تنظیم می شود ، مثلا ممکن است نیمه شب سرزدن به یک دوست با استقبال او مواجه شود اما برای فردی که شما را نمی شناسد شما شاید یک دزد یا یک مزاحمید !

Animations :

طبق گفته ی تاد هاوارد Skyrim از یک ساختار بسیار پیشرفته و هنرمندانه در بخش انیمیش به کمک موتور مشهور HAVOK استفاده خواهد کرد و اولین عنوانی خواهد بود که این سطح تکنولوژی را در چنین ابعادی به کار میگیرد .

این تکنولوژی به سازندگان اجازه میدهد تا نرم ترین و طبیعی ترین حرکت ها را برای شخصیت ها رقم زده و آنها را قابل باورتر از قبل کنند.

همچنین این سیستم اجازه ی خلق انیمیشن های میتنی بر موقعیت را موتور داده و به هیچ وجه شاهد انیمیشن ها ی از پیش تعیین شده و اسکرپیت نویس شده نخواهیم بود .

یکی از ارکان این بازی را DRAGON های معروف سری تشکیل خواهند داد که به گفته ی هاوارد شاهد حرکات شگفت انگیز و بسیار طبیعی از آن ها خواهیم بود.

ساختار ماموریت ها :

OBLIVION و بازی قبل از آن یعنی MORROWIND هر دو از ساختار مشابهی برای ماموریت های جانبی بهره می بردند که تصادفی بودن آن بعضا باعث غیر قابل انجام دادن آن ماموریت برای یک شخصیت با کلاس و Level خاص آن می شد ، همچنین کشته شدن شخصیت ماموریت دهنده باعث غیرقابل انجام دان شدن آن ماموریت برای همیشه می شد ، اما SKYRIM ساختار کاملا متفاوتی برای ماموریت های جانبی خواهد داشت ، در SKYRIM ، ماموریت های جانبی بسته یه شخصیت ، کلاس ،نژاد و Level شما به شما پیشنهاد خواهند شد و به جذابیت کار خواهند افزود و با این ساختار اکثر بازی کنندگان را به انجام ماموریت ها مشتاق خواهد کرد .

همچنین مشکل عناوین قبلی یعنی کشته شدن فرد ماموریت دهنده بر طرف شده و در صورت وقوع این اتفاق یکی از دوستان یا بستگان او این کار را انجام خواهد داد ، که البته بسته به شرایط پیش آمده نحوه ی تعامل او با شما متفاوت خواهد بود !

TESV : SKYRIM در نوامبر سال 2011 میلادی توسط شرکت BETHESDA SoftWorks برای پلتفورم های PC و XBOX 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
عزیز یک خورده کار کن یاد میگیری!انقدر سوال نکن درباره یک موضوع.من خودم صد بار حداقل بازیم کرش کرد،چهره ها خراب شد،اسکیل ها بهم ریخت تا یاد گرفتم.یه کم تمرین کن خودت قلقش رو گیر میاری
اینجا امکانش نیست ریز جزئیات هر ارور رو بررسی کنیم چون نمیتونیم و نمیبینیم دقیقا مشکلت چیه.یک خورده خودت بیشتر کار کن باهاش ;)
یادته یک دفعه چندماه پیش اومدم پرسیدم چجوری ومپایر لورد شم با اینکه Serana درمان شده و .... ؟؟؟
خودم آخرش رفتم یاد گرفتم.هزاربار یک سوال رو تکرار نکن[/QUOTE]

بیا بزن مارو:|

بیا بزن مارو
این حرفا چیه فدات شم :d منتهی خودت بیشتر حرکت بزن!
خودت یاد میگیری به نفع خودته
آقا این عکس ماله کدوم مود هاش هست؟
چی ها رو دانلود کردی؟
این ها ماد نیست عزیز
آخرین DLC اسکایریم با نام Dragonborn هستش که همه موارد تصویر رو داره ;)
گرمای منزلو دان کردم
Heartfire رو میگی؟؟
این DLC داستان و یا مبارزه و جنگی نداره.فقط برای افرادی هستش که میخواند امکانات زندگی شخصی خودشونو بعد از ازدواج بیشتر کنند! (بچه داری،خرید خانه و ....)

- - -ویرایش - - -

خوب .... عزیزانی که به نصب ماد علاقه دارند دو ماد معرکه رو میخوام معرفی کنم :

بله درست دارید میبینید!یک Sniper Rifle البته اسلحه های دیگه هم موجوده مثل مسلسل که واقعا سرگرم کننده است!
اسنایپر از صدای اسنایپر توی کانتر بهره میبره که واقعا میچسبه
نام ماد : Skyrevolution

------------------
این تصویر باکس آرت Dawn Gaurd رو به خاطر دارید؟

Skyrim-Dawnguard-wallpaper.jpg

چشم ها به نظرتان معرکه نیست؟یک ماد با نام Dawn gaurd eyes موجوده که اون چشم را ارائه میده (مشابه چشم ها در بازی موجوده اما در مقایسه با این ماد یعنی هیچ :d) :

این چشم ها بدون ومپایر شدن هم میتوانید برای کاراکتر خود انتخاب کنید که خیلی قشنگه!

بچه ها این Dawn Gaurd
نیومد؟
اگه اومد لینکشو بدین
بد خمارشم

بعد وقتی من مد رقص مرگ رو دان میکنم میریزم در بازی وقتی واردش میشم منو میندازه بیرون چرا؟ پیشناز هاش هم هست

بچه ها این Dawn Gaurd
نیومد؟
اگه اومد لینکشو بدین
بد خمارشم

بعد وقتی من مد رقص مرگ رو دان میکنم میریزم در بازی وقتی واردش میشم منو میندازه بیرون چرا؟ پیشناز هاش هم هست

Dawnguard که یک سالی میشه اومده.
اگر منظورت از پیشنیاز skse هست که باید بازی رو از طریق skse_loader.exe اجرا کنی تا به مشکل نخوری

Dawnguard که یک سالی میشه اومده.
اگر منظورت از پیشنیاز skse هست که باید بازی رو از طریق skse_loader.exe اجرا کنی تا به مشکل نخوری

پس از دنیا
عقبم
بعد من از همون skse_loader.exe
وارد میشم
اون skse
که یک پیشنیازه برای مود ها
اون اسم یه موده که یه ایرانی نوشته صحنه های کشتن رو مثل فیلم درست میکنه
بعد وقتی با اون وارد میشم ار بازی میندازتم بیرون
چرا؟

پس از دنیا
عقبم
بعد من از همون skse_loader.exe
وارد میشم
اون skse
که یک پیشنیازه برای مود ها
اون اسم یه موده که یه ایرانی نوشته صحنه های کشتن رو مثل فیلم درست میکنه
چرا؟

این skse ورژن های مختلفی داره که بسته به آپدیت بازیتون باید استفاده کنید الان ورژن بازیتون چنده؟
مثلا برای آپدیت 13 یا ورژن 1.9.32.0 باید از skse 1.06.13 استفاده کرد و الا از بازی پرتتون میکنه بیرون.

قبلا هم گفتم دوباره عاجزانه :dازت خواهش میکنم این نوع مشکلاتت رو تو تاپیک مشکلات مطرح کنی اینجا بیشتر به بحث درباره خود بازی و مراحل و مشکلات در رد کردن ماموریتها و باگ خوردگی :dپرداخته میشه.
من خودم الان ناراحتم که جو تاپیک را با جواب دادن به اینجور سوالات برهم میزنم.

آخرین ویرایش:
این skse ورژن های مختلفی داره که بسته به آپدیت بازیتون باید استفاده کنید الان ورژن بازیتون چنده؟
مثلا برای آپدیت 13 یا ورژن 1.9.32.0 باید از skse 1.06.13 استفاده کرد و الا از بازی پرتتون میکنه بیرون.

قبلا هم گفتم دوباره عاجزانه :dازت خواهش میکنم این نوع مشکلاتت رو تو تاپیک مشکلات مطرح کنی اینجا بیشتر به بحث درباره خود بازی و مراحل و مشکلات در رد کردن ماموریتها و باگ خوردگی :dپرداخته میشه.
باو من اونجا میگم کسی جواب نمیده
یه چیزی میگی واسه خودت ها
:d

- - -ویرایش - - -

من آپدیت آخری رو ریختم13
و بعد اومدم skse_1_06_13 for 1.9.32 رو ریختم
و باهاش مد هامو درست کردم
و حالا وقتی میخوام این مد رو بزنم میاد بیرون

Dawn Guard DLC
THE%20ELDER%20SCROLLS%20V%20SKYRIM%20DAWNGUARD%20%281%29.jpg

|دانلود در قسمت هایی با حجم یک گیگ به همراه لینک های کمکی از سرور RapidShare|
|به همراه کرک و آپدیت شماره 1.7.7.0.6|

نام بازی: THE ELDER SCROLLS V SKYRIM DAWNGUARD
پلتفورم : pc
ژانر: RPG / 3D / 1st Person / 3rd Person
نوع فایل : دی وی دی کامل
زبان: Russian, English, Spanish
فرمت ایمیج: ISO
ناشر: Bethesda Softworks
مد بازی : N/A
حمایت توسط : Bethesda Game Studios
درجه بندی سنی : +18
قابلیت آنلاین:دارد

THE%20ELDER%20SCROLLS%20V%20SKYRIM%20DAWNGUARD%20%282%29.jpg
THE%20ELDER%20SCROLLS%20V%20SKYRIM%20DAWNGUARD%20%283%29.jpg
THE%20ELDER%20SCROLLS%20V%20SKYRIM%20DAWNGUARD%20%284%29.jpg
THE%20ELDER%20SCROLLS%20V%20SKYRIM%20DAWNGUARD%20%285%29.jpg
1

چرا؟
SKSE یعنی Skyrim Script Extender که یک سری فرامین جدید به زبان بازی ایجاد میکنه تا کسی ماد انمیشن یا مبارزه و ... داشت بتونه اجرا کنه (هر مادی این رو نیاز نداره.مثل مدل مو و ..... ) علت کرش کردن شما اینکه که پیش نیاز ماد مورد نظر رو نصب نکردید! ببینید صفحه ماد ، Requirement رو چی ذکر کرده.
فرق ماد با DLC :
DLC یعنی Downloadable Content یک سری محتوای قابل دانلود اضافه هستند که به طور رسمی ناشر بازی اون رو منتشر میکنه مثل : Dragonborn , Heartfire , Dawn Guard
اما ماد رو خود گیمرها با استفاده از نرم افزاری که ناشر منتشر میکنه میسازند!یعنی رسمی نیستند و اصلیت توی بازی وجود ندارند.
یک سری ماد ها رو میگند Lore Friendly این یعنی یک مورد داخل بازی به صورت فابریک هست فقط شخص سازنده ماد اون رو بهینه کرده. اگر هم بگند Lore Unfriendly یعنی یک ماد کاملا ساختگی هستش که ممکنه (شاید هم نداشته باشه)مشکلاتی هم به همراه داشته باشه!
یک اصطلاح دیگه برای افرادی که ماد دریافت می کنند :
اگر هی به لغت Vaniila برخورید،این یعنی یک مورد فابریک بازی.مثلا یک ماد هست نوشته Better Vannila Hair که کیفیت موهای فابریک بازی رو میبره بالا!

بعد وقتی این رو ریختی اگه گرگینه باشی باز هم میشه خون آشام شد در اینجا ؟
کی گفته نمیشه :d حرف تو دهن مردم نذار هانتر!
یادت نیست وقتی به Harkon مگیم من گرگینه هستم اون چی میگه؟
میگه : Yes I can Smell That Fillth in you (میگه آره میتونم این چندش آور رو در تو حس کنم!بعد میگه اما میتونم خون تو رو تصفیه کنم)
اگر الان گرگینه کسی هست در Dawn Guard میتونه ومپایر شه بدون مشکل!

کی گفته نمیشه :d حرف تو دهن مردم نذار هانتر!
یادت نیست وقتی به Harkon مگیم من گرگینه هستم اون چی میگه؟
میگه : Yes I can Smell That Fillth in you (میگه آره میتونم این چندش آور رو در تو حس کنم!بعد میگه اما میتونم خون تو رو تصفیه کنم)
اگر الان گرگینه کسی هست در Dawn Guard میتونه ومپایر شه بدون مشکل!
میگم نمی‌شه جفتش یه جا شد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or