Multi Platform The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

سازنده
Bethesda
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
tes-v.jpg

Developer : Bethesda Softworks
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : RPG
Release date : 11/11/2011​

بعد از مدت ها از اعلام آقای تاد هاوارد طراح ارشد Bethesda مبنی بر استفاده از موتور جدید برای عنوان TES V که Creation نام دارد ،بالاخره GameInformer لیستی از قابلیت ها و تغییرات آن نسبت به موتور قبلی شرکت یعنی Gamebyro منتشر کرد ، که بازه ی گسترده ای از تغییرات عظیم گرافیکی تا ساختار ماموریت ها ، هوش مصنوعی و تعامل با NPC ها را شامل می شود ، مشروح این تغییرات به شرح زیر است :

گرافیک :

ساختن دنیای عظیم Elder Scrolls همیشه نیاز به آخرین پیشرفت های گرافیکی داشته است ، که نورپردازی دینامیک و سایه های پویا و گسترده بخشی از آنند .

طبق گفته ی تاد هاوارد در بازی جدید به لطف موتوری قدرتمند شاهد یک نورپردازی پویای بسیار پیشرفته به همراه سایه هایی خواهیم بود که به صورت پویا برای همه ی اشیاء موجود بوده و به باورپذیر تر شدن همه چیز کمک بسیاری کرده اند .

دیگر پیشرفت عظیم بازی در بخش گرافیکی ساختار جدید گیاهان و واکنش آن ها نسبت به فعالیت های محیطی است ، به طور مثال درختان نسبت به وزن و ابعاد خویش به طور متفاوتی نسبت به باد های در حال وزش ! واکنش نشان خواهند داد !

از دیگر وِیژگی های محیطی این موتور می توان به بازسازی پدید های طبیعی چون برف و باران به صورت کاملا پویا و مبتنی بر شرایط جوی اشاره کرد.

مطمئنا شما ویژگی Draw Distance بی نظیر Oblivion را به یاد دارید ، حالا تاد هاوارد قول داده تا در بازی جدید با یک دورنمایی فوق العاده قدرتمند ، طبیعی و پیشرفته طرف خواهیم بود که با توجه به کوهستانی بودن بافت سرزمین Skyrim بسیار ضروری به نظر می رسد.

رفتار NPC ها :

یکی از بزرگترین انتقاداتی که به OBLIVION و بعد ها FALLOUT 3 وارد بود و در مقایسه با آثار BIOWARE بسیار مشهود ، نحوه ی تعامل با شخصیت های مختلف و سیتم انتخاب دیالوگ ها بود ، در اسکای رم ، NPC ها هنگام صحبت دیگر فقط مقابل شما بی حرکت نخواهند ایستاد بلکه در حین انجام دادن کار خود با شما به صحبت خواهند چرداخت ، همچنین همه ی NPC های بازی شاغل بوده و مثلا ممکن است یکی کارگر معدن باشد ! همچنین بسته به ویژگی های شخصیتی آن ها ممکن است شاهد رفتارهای متفاوتی از آن ها باشید !

در SKYRIM برخلاف OBLIVION رفتار ها NPC ها با شما نسبت به روابطتان تنظیم می شود ، مثلا ممکن است نیمه شب سرزدن به یک دوست با استقبال او مواجه شود اما برای فردی که شما را نمی شناسد شما شاید یک دزد یا یک مزاحمید !

Animations :

طبق گفته ی تاد هاوارد Skyrim از یک ساختار بسیار پیشرفته و هنرمندانه در بخش انیمیش به کمک موتور مشهور HAVOK استفاده خواهد کرد و اولین عنوانی خواهد بود که این سطح تکنولوژی را در چنین ابعادی به کار میگیرد .

این تکنولوژی به سازندگان اجازه میدهد تا نرم ترین و طبیعی ترین حرکت ها را برای شخصیت ها رقم زده و آنها را قابل باورتر از قبل کنند.

همچنین این سیستم اجازه ی خلق انیمیشن های میتنی بر موقعیت را موتور داده و به هیچ وجه شاهد انیمیشن ها ی از پیش تعیین شده و اسکرپیت نویس شده نخواهیم بود .

یکی از ارکان این بازی را DRAGON های معروف سری تشکیل خواهند داد که به گفته ی هاوارد شاهد حرکات شگفت انگیز و بسیار طبیعی از آن ها خواهیم بود.

ساختار ماموریت ها :

OBLIVION و بازی قبل از آن یعنی MORROWIND هر دو از ساختار مشابهی برای ماموریت های جانبی بهره می بردند که تصادفی بودن آن بعضا باعث غیر قابل انجام دادن آن ماموریت برای یک شخصیت با کلاس و Level خاص آن می شد ، همچنین کشته شدن شخصیت ماموریت دهنده باعث غیرقابل انجام دان شدن آن ماموریت برای همیشه می شد ، اما SKYRIM ساختار کاملا متفاوتی برای ماموریت های جانبی خواهد داشت ، در SKYRIM ، ماموریت های جانبی بسته یه شخصیت ، کلاس ،نژاد و Level شما به شما پیشنهاد خواهند شد و به جذابیت کار خواهند افزود و با این ساختار اکثر بازی کنندگان را به انجام ماموریت ها مشتاق خواهد کرد .

همچنین مشکل عناوین قبلی یعنی کشته شدن فرد ماموریت دهنده بر طرف شده و در صورت وقوع این اتفاق یکی از دوستان یا بستگان او این کار را انجام خواهد داد ، که البته بسته به شرایط پیش آمده نحوه ی تعامل او با شما متفاوت خواهد بود !

TESV : SKYRIM در نوامبر سال 2011 میلادی توسط شرکت BETHESDA SoftWorks برای پلتفورم های PC و XBOX 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
ببینم قضیه این Gray-Mane ها و BattleBorn ها توی WhiteRun چیه ؟این حرف یکی از High Elf ها بد جور رو اعصابمه .
)x
Thalmor Helps to Skyrim People to very good future
این دوتا از خاندان های قدیمی شهرن که Gray Mane ها طرفدار Ulfricاند و Battle Bornها طرف Imperial ها!

علاقه من به رهبر سره یه چیز دیگه بود بعدشم تو حمله ایمپریال ها خیلیا اونجا مردن شوهر رهبرمون اون پیرمرد مهربونه اون ارگونه و جادوگر دارک الف هم مردن که برا من عزیز بودن Dark brotherhood تنها گروهی بودن که من توشون احساس راحتی میکردم که به لطف ایمپریال های وحشی و غارتگر نابود شد از اون موقع به بعد به کمپ های ایمپریال ها میرم دونه دونه میکشتمشون سرشون هم میبریدم مینداختم تو اب یا جنگل با اون انگشتر نمیرا هم بدشونو میخوردم :d شماهم اگه ایمپریالی بگو بیام اینکارارو بکنم بات یهو شب میبینی اومدم بالاسرت سرتو بریدم خوردمت>:)
نوچ نوچ نوچ نوچ
بازی های کامپیوتری چه کارا که با آدم نمیکنن... :d
ببینم قضیه این Gray-Mane ها و BattleBorn ها توی WhiteRun چیه ؟این حرف یکی از High Elf ها بد جور رو اعصابمه .)xThalmor Helps to Skyrim People to very good future
آقا چرا اینجا اینطوریه ؟ :d به خدا این فقط 1 بازیه ! :d
حالا خوبه جنبه های فلسفی و C or 30 ـشو هنوز متوجه نشدید :d

دوستان کمک کنید بگید
آپدیت و کرک ورژن جدید رو کجا بریزم
لطفا کمک دقیق کنید و گرنه بد بخت میشم :d بهم میریزه بازی
محل نصب بازی
دقیقاً آدرسش این هست بدون هیچ خلاصه کردنی.
اشتباه هم بریزین هیچی‌ نمی‌شه بازی فایل‌های اضافی رو نمی‌شناسه و برا همین اجرا هم نمی‌کنه

این اسکایریم اصلا یک خط داستانیه فوق العاده ای داره که آدمو هی جذب می کنه هی ول می کنه .:excited:

- - -ویرایش - - -

این اسکایریم اصلا یک خط داستانیه فوق العاده ای داره که آدمو هی جذب می کنه هی ول می کنه .:excited:

هانتر جان میشه
درست بگی
آپدیت رو کجا بریزم
و کرک رو کجا
بعد این خیلی
فایل داره همشون هم کرک و آپدیت دارن میشه کمک کنی
البته یکیش رو اکسترک کردم
بقیش رو نکردم
آپدیت و کرک رو دارم کجا بریزم
دقیق
لطفا

هانتر جان میشه
درست بگی
آپدیت رو کجا بریزم
و کرک رو کجا
بعد این خیلی
بقیش رو نکردم
دقیق
لطفا
اون آپدیتی که من میگم یه فولدر هست که کاملا همه فایل‌های بازی توش هست مستقیم کپی میکنی‌ محل نصب بازی و تموم می‌شه، نمیدونم مال شما چطور هست.

ببینم قضیه این Gray-Mane ها و BattleBorn ها توی WhiteRun چیه ؟این حرف یکی از High Elf ها بد جور رو اعصابمه .)xThalmor Helps to Skyrim People for very good future
توی کالج بود و لباس یکی از افراد Thalmor رو پوشیده بود . دلم می خواست اون موقع برم کالج رو به آتیش بکشم .
توضیحات داده شد! :d ;;)
لازمه به ذکره این دوخاندان دوستان و متحدین خوبی بودند (قبل از جنگ داخلی)
بعد از جنگ یکی رفت تو کار تجارت امپراطوری و پول دار شد،اون یکی میگی من شرافتمو به یک امپراطوری بزدل و شکست خورده نمی فروشم!!!
آقا چرا اینجا اینطوریه ؟
yahoo_4.gif
به خدا این فقط 1 بازیه !
اسکایریم از اون دست بازی هایی هستش که فانتزی زیاد جلوه نمیکنه و خیلی واقعی میزنه!برای همین باعث میشه آدم رو درگیر خودش میکنه
سابقه Elder Scrolls از اولین بازی تا الان پشتوانه و پس زمینه قوی به داستانش داده

هانتر جان میشه
درست بگی
آپدیت رو کجا بریزم
و کرک رو کجا
بعد این خیلی
بقیش رو نکردم
دقیق
لطفا

فکر کنم متوجه منظورت شدم اون اپدیتی که شما دانلود کردی دابل اکسترکشنه یعنی بعد اکسترکت اولیه یه تعداد فایل دیگه که اونها هم فرمتشون به صورت r01 , r02 و الی آخره بدست میاری
شما فقط کافیه فایلی که پسوندش rar هست که معمولا آخرین فایل بین اونهاست رو اکسترکت کنی تا به پوشه آپدیت و کرک دسترسی داشته باشی.
بعد اول آپدیت رو بریز و یا اگر نصبیه نصب کن در محل نصب بازی سپس کرک رو همونجا تو محل نصب بازی بریز اگر موقع ریختن فایلها اخطار جایگزینی اومد یعنی داری در محل درستی میریزی.
----------------------------

در ضمن بازی تاپیک مشکلات داره هر سوال و مشکلی در رابطه با کرک، آپدیت و نصب بازی دارید اونجا مطرح کنید.
http://forum.bazicenter.com/thread51810/

درود
دوستان
بزارین از اول بگم چی شد
من فایل رو دان کردم
و در دسکتاب بود
اون رو در یک پوشه ای در درسکتاب ریختم
و در اونجا اکسترکش کردم اولین فایل زیپ رو و بعد فایل کرک و آپدیتش اومد و خواستم فایل های دیگه رو اکسترک کنم دومیش رو خواستم بکنم بازم همون فایل ها توش بود و الارم داد بخاطر همین اکسترکش نکردم
بعد محتوایات فایل کرک رو در محل نصب بازی ریختم (بازی رو در یک درایو دیگه ریختم E)و بعد اومدم آپدیت رو محتویاتش رو در محل نصب بازی ریختم پوشش رو نریختم بعد وقتی ریختم در محل نصب بازی آپدیت رو فایل آپدیت رو باز کردم و نوشته بود extract و نوشته بود برای اطمینان از نصب درست و از این چیز ها و محل نصب بازی هم الرد اف اسکایریم -c-(x86) programfile و زدم اکستراک کنه زدم و بعد رفتم در از روی لانچر و دیتا فایلش هم تغییر کرده بود و مودی که ریخته بودم قبلا درش نیود رفتم در بازی ولی بازی چند دقیقه صبر میکنه و یکدفعه از بازی میاد بیرون
حالا چه کنم؟؟؟؟؟؟
فکر کردم شاید باید کرک رو در درایو C و پوشه ی اسکایریم بریزم رفتم کرک رو اونجا کپی کردم
ولی بازم نیومد
و بعد رفتم مودی که گرفته بودم رو در پوشه ی دیتای محل نصب بازی اسکایریم ریختم (قبلا ریختم اومد ولی وقتی آپدیت رو نصب کردم دیگه نیومد) ولی بازم مود در دیتافایل لانچر بازی نیومد
دوباره رفتم در بازی ولی بازم میومد بیرون
بچه ها حالا چه کنم
قبلا وارد بازی میشد اما حالا نمیشه !!!!!
کمکککککککککک
کمکککککککککککککککککککککککک
بگید چه کنم درست شه

نمیشه
این افراد نقش کلیدی را در داستان اصلی یا داستان های فرعی دارند
حالا چه اصراری هست؟
چندروزیه دلم بدجوری درد میکنه:d

- - -ویرایش - - -

~ رو بزنین رو طرف کلیک کنین بنویسین Disable.

تبریک میگم بازیتون رو با موفقیت خراب کردین
اول دمت گرم
دوم قربانت زیاد تبریک نگو داشی لوس میشم فقط یه نمه یه نمه دل درده که درست مشیه:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or