The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
هیچی خونه خریدم بعد توشو پر کردم و یه سری هم برا خودم خرتو پرت خریدم مثله شمشر و یه زره طلایی و یه سری جادو...من یکی اونی که خودت گفتیرو تموم کردم با یکی دیگه که الان یادم نیست.اگه میشه یه کلی برام بنویس...

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط RANGER_NAVAL_USA:
اقا چطور میشه Level گرفته یعنی مرحله به مرلحه رفته مرحله 5 تموم شد رفت مرحله 6 میشه بگید ممنون میشم
باید Skill های اصلی یعنی Major Skill ها رو افزایش بدی بعد که به اندازه کافی رسید یه علامت میده و بری استراحت کنی لولت میره بالا

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

دیشب شروع کردم برای بار سوم بازی Oblivion رو برم از اول.بعد از دو بار مایوس شدن در Race انتخابی حالا حرف احمد عزیز رو گوش کردم.

اینو بگم که Race رو Imperial برداشتم و Birth Sign رو هم Warrior ( اخه من عاشق این اسمم. Warrior حرف نداره.کلی باهاش خاطره دارم توی )Diablo2

ّبرای Classم هم یه اسم خودم گذاشتم روش و زدم Imperial.

براتون عکسشو می زارم.

توی Custom Class رفتم تو خط Combat و اینم 7 تا Major Skill هام.

Alchemy-Light armor-Blade-Block-Marksman-Security-Athletic-

این رو بگن که بین Speechcraft و Marksman دو دل بودم.اخه فقط برای مبارزات باید میرفتم تو خط Blade ( به دستور احمد از خیر Blunt گذشتم) و به نظرم این یکی کم بود.و بنابر این بین این دو تا Marksman رو برداشتم.

و از Alchemy و Security هم استفاده کردم.راستش جا نشد که Restoration رو بردارم.از بین armor ها هم رفتم تو خط Light .

از Athletic خوشم می یاد چون توی یه فرم خوندم که میتونی همش بدویی و این مهارت به lvl up شدنت خیلی کمک میکنه.

راستش دیشب حدود 1 ساعت داشتم با خودم ور میرفتم که چی رو بردارم.که بالاخره این رو برداشتم.

ببخشید احمد اقا که جا نشد که Restoration رو بردارم.ولی فکر کنم هر چی بهم پیشنهاد داده بودی برداشتم.من باید برم تو خط Alchemy و Security و بالاخره خودم رو با این Skill ها اشتی بدم.

اگه مشکلی هست بهم بگین.این 7 تا Major رو دوست دارم و بعد از کلی عقب جلو کردن بهش رسیدم.ببخشید که Cnojuration رو برنداشتم.اخه نمیشد.البته هنوز از Sewers بیرون نیومدم و میتونم دم در خروج از اون یکبار دیگه Confirm کنم که اره یا نه .

منتظر نظرات شما هستم که بهم دراین امر خطیر کمک کنید.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

راستش شاید من چون تعداد lvl کم بود و بیشتر از 16 لول نرفتم دارم اشتباه میگم و شاید چون برای اولین باره دارم Race ی غیر از Warrior میرم این جوریه.

ولی این رو میدنم توی این بازی میشه یه Orc بزرگه بد ریخته زمخت رو کرد یه Orc دوست داشتنی.کلا یه مقداری روش Race و lvl up شدن این بازی یکم با سایر بازی ها فرق میکنه.

ولی من هنوز ادامه بازی رو نرفتم.منتظر میمنونم تا باقی دوستان بیان نظر بدن.

تو رو جون محمد کاری نکنین که باز برم سراغ همون Warrior یا Barbar خودم. و همون 7 تا Major Skill همیشگی که دیگه یواش یواش دارم ازشون متنفر میشم.

مثلا من Athletic رو برای این برداشتم که اول بازی هی بدوام و وقتی که lvl up شدم برم Endurance رو افزایش بدم.در مورد انتخاب Blade و Security واین کار و اینکه چرا Light Armor رو برداشتم باید بگم که باید بین Heavy و Light یکی رو بردارم و مجبورم Block رو بردارم که وقتی شدم One Hand بتونم یه سپری و چیزی دستم بگیرم که کارموراه بندازه.در ضمن من وقتی Imperial هستم دیگه نیازی ندارم که SpeechCraft بردارم به عنوان Major. چون یه چیزی دارم که از SpeechCraft بهتره.اونم Voice of Emperor.که کاش حرف نداره.

اشتباه میکنم؟؟؟؟

فکر کنم در مورد سلیقه و دوست داشتن Major هام تا حدودی خوب عمل کردم و میدونم چیزی رو برداشتم که میتونم روش تمرکز کنم و زودتر lvl up شم.

شاید .....

فکر کنم باید حرف احمد رو گوش کنم و توی این بار روش RPG خودم رو عوض کنم.

ممنون.منتظرم.

خداحافظ

آخرین ویرایش:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Hellgate:london:
اگه مشکلی هست بهم بگین.این 7 تا Major رو دوست دارم و بعد از کلی عقب جلو کردن بهش رسیدم.ببخشید که Cnojuration رو برنداشتم.اخه نمیشد.البته هنوز از Sewers بیرون نیومدم و میتونم دم در خروج از اون یکبار دیگه Confirm کنم که اره یا نه .

منتظر نظرات شما هستم که بهم دراین امر خطیر کمک کنید.

خداحافظ
بجای Marksman بزار Armorer بنظرم با Armorer بهتر می تونی لولت رو افزایش بدی
Light armor
Blade
Block
Security
هم خوبند.
به نظر من بجای Athletic یه چیزی مثل Cnojuration رو بزار بنظرم سریع تر میشه افزایشش داد.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Grim Reaper:
بجای Marksman بزار Armorer بنظرم با Armorer بهتر می تونی لولت رو افزایش بدی
Light armor
Blade
Block
Security
هم خوبند.
به نظر من بجای Athletic یه چیزی مثل Cnojuration رو بزار بنظرم سریع تر میشه افزایشش داد.

سلام

یعنی میگی برای Major ام فقط روی یک مورد combat تمرکز کنم اونم Blade ?????

یعنی از خیر تیر کمون بگذرم و فقط با یه دونه از Skill های خاص Combat برم جلو.؟؟؟؟

کم نیست ؟؟؟؟ ممنون همفکری کنین.

در ضمن Athletic رو برای این برداشتم که روی سرعت خیلی تمرکز داره.توی فروم بازی خونده بودم که Athletic خیلی خوب برای lvl up شدنه.چون گفته بود میتونی هر وقت رسیدی توی کوهو کمر شروع کن به دویدن و هی دویدن و با این کار میشه روی lvl بالا رفتن کار کرد.

روی این مورد فکر میکنم و برای این همفکریت ممنونم.

منتظرم تا همفکری کنید و جواب منو بدهید.من تا 5 شنبه نمیرسم بازی کنم.

خداحافظ

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام

نوشته شده توسط Hellgate:london:
فکر کنم باید حرف احمد رو گوش کنم و توی این بار روش RPG خودم رو عوض کنم.
بابا بی خیال
شما خودت استادی
ولی آره این یکی رو هستم باهات
Oblivion جای خوبی برای تعویض سبک هاست، علت هم آزادی بالایی هست که در اختیارت میذاره ;)
Warrior حرف نداره
معلومه
بخصوص اون Strength ش
Alchemy-Light armor-Blade-Block-Marksman-Security-Athletic
کلی شاد شدم با اون Alchemy برداشتنت
حالا می بینی چه لذتی داره

از بین اینایی که برداشتی Security عالیه، خیلی هم سریع Level up میشه.
Alchemy رو هم که ...
Blade هم سرعت افزایشش بالاست وقتی که همش بری تو خط شمشیر

Block رو برداشتی
یه سوال
می خوام بدونم آیا توی نبرد های تن به تنت واقعا وقت می کنی از سپر و امثالهم استفاده کنی. چون من خودم خیلی سختم بود. ترجیح می دادم با شمشیر راست برم تو شیکم طرف روبروییم.
یه تست بکن ببین اگه راحته برات استفاده از سپر که هیچ
وگرنه جایگزینش کن

Marksman
کار با کمان یکم وقت بره. در ضمن کمان وقتی خیلی سریع Level up میشه که باهاش Sneak کار کنی. همون 3X و 6X البته از راههای دور.
استفاده از کمان برای من توی فتح غارها خیلی کاربردی بود، از فاصله ی دور و از پشت سر
بهر حال ببین می تونی باهاش کنار بیای یا نه؟؟؟
اگه آره که هیچ
وگرنه جایگزین

Athletic انتخاب نسب خوبیه. سرعت حرکت و میزان Fatigue رو به خوبی پوشش میده. همینجوری راه که میری خودبخود میره بالا
البته Acrobatic هم توی نبرد های تن به تن کاربردیه، مخصوصاً توی فرار و پرش ...
بنابراین درسته که Acrobatic الان برات جزء Minor هاست ولی ازش غافل نشو.

می مونه Light armor که برخلاف نظر یکی از دوستان که مخالف بود، می تونم بگم که خیلی مناسبه. البته انتخابش در ابتدا موجب میشه که سطحش یکمی از Heavy وقتی بعنوان Major ه کمتر باشه ولی قابل رفعه.
یه موردی درباره ی سپر ها بگم که سرعت Level Up شدنشون کنده، یعنی حداقل از چیزایی مثل Illusion خیلی کند تره

Armorer مهمه
البته همینجوری توی Minor ها هم قابل افزایشه.
لازم به ذکره وقتی Armorer Level بالایی داشته باشی، توی تعمیر Magical Equipment ت با مشکل مواجه نمی شی.
چون اینایی که تعمیر می کنن خیلی قیمت بالایی برای تعمیر می گیرن نامردا :mad:

خواستی جابجا کنی توصیه می کنم یه Illusion ی، Restoration ی، Conjuration ی چیزی بجاشون بزاری. اینا خیلی سریع Level Up میشن

در حقیقت هدف اصلی از انتخاب Major Skill اینه که ببینی کدوما رو سریع تر می تونی Up کنی، همونا رو انتخاب کنی تا Level ت سریع تر بره بالا
غیر این Minor و Major فرق چندانی ندارن
مثلا Alteration از اوناییه که چون استفاده ش کمه، سرعت بالا بردن Level ش هم کمه. مگه بخوای بری ملتو Soul Trap کنی، اونم با دست خای با مثلاً روی آب راه بری

در ضمن من وقتی Imperial هستم دیگه نیازی ندارم که SpeechCraft بردارم به عنوان Major. چون یه چیزی دارم که از SpeechCraft بهتره.اونم Voice of Emperor.که کاش حرف نداره.

اشتباه میکنم؟؟؟؟
متاسفانه آره، اشتباه می کنی
دلیلشم اینه که از Voice of Emperor تنها روزی یک مرتبه می تونی استفاده کنی
ولی Speechcraft آنچنان Skill مهم و سریع Up شویی نیست که بخوای Major بزاریش

در هر صورت دوست دارم بازم نظرتو بدونم
میشه بازم رایزنی کرد ;)

نوشته شده توسط mohandes_register:
میشه در مورد این Voice of Empror و Eye of the dragon یه توضیحی بدی احمد جون؟

مسلمآ

Voice of Emperor عبارتست از قابلیت منحصر به فرد نسل Imperial که به اونا اجازه میده روزی یه بار بتونن با حرف زدن حتی سنگ رو آب کنن. (یه جور جادوست که می تونی روزی یه باز روی یه نفر اجراش کنی و به راحتی ازش حرف بکشی)
در اصل Voice of Emperor یه نوع Charm (یا همون افسون) هستش که موجب افزایش علاقه ی طرف مقابل در صحبت با تو میشه.

اما Eye of the dragon رو حقیقتش من ندیدم تا حالا. Special Feature نسل خاصی هم نیستش.
ولی یه قانون کلی هست و اون اینه که تمام جادوهایی که با Eye of شروع میشن یا قابلیت Night Eye یا همون دید در شب به رنگ آبی رو به تنهایی دارن، و یا ترکیبی از Night Eye و Detect Life یا Invisibility هستن. شما هم برای اینکه بتونی ترکیب جادوهای موجود در طلسم مورد نظرت رو ببینی می تونی توی صفحه ی انتخاب طلسم روی اون طلسم با کرسر ماوس صبر کنی تا یه صفحه باز شه و اطلاعات اون جادو رو به نمایش بزاره.

---------------------------------------------------
----------------------------------------------
-----------------------------------------

اما برای Daedric Shrine ها:
یه تعدادشو که ساده ترن برات می گم اول، بعد سختا
چون جای اینا رو می تونی از یه سری افراد بپرسی

Nocturnal : که می تونی جاشو از Alves Uvenim در Leyawiins Mage Guild بپرسی

Boethia : که می تونی جاشو از Borba درBorbas Goods Store در Cheydenhal بپرسی، که جای چند تا معدن پر و پیمون رو هم بهت میگه در کنارش

Malacath : که می تونی جاشو از Thaurron در Anvils Mage Guild بپرسی

Sanguine : که می تونی جاشو از Fadus Calidius در Skingrads Fighter Guild بپرسی

Hircine : که می تونی جاشو از Ontus Vanine که در جنوب غرب Talos Plaza ساکنه بپرسی

این Ontus Vanine جای دو تا Shrine دیگه بنامهای Mephala و Vaermina رو هم فاش می کنه.

فعلاً همین 7 تا رو داشته باش تا بعد ...

آخرین ویرایش:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
سلام
دیشب یه کاراکتر دیگه درست کردم با این مشخصات :
نژاد : Nordic
اسم: Man of Battlefield
برتساین : The Warrior
کلس : کاستیمایز شده FoolKiller! :
Specialization : Combat
Favored Attributes : Strenghth
Endurance

Major Skills :
Armorer, Athletics, Blade, Block, Heavy Armor, Illusion, Restoration

الان مبارزات خیلی برام راحت شده! Nord رو به شدت به شما هم پیشنهاد میکنم... خیلی خرزورن.:evil:

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
نوشته شده توسط alikarimi:
بچه ها لطفآ از گرافیک بازی در نماهای زیبا عکس بزارید تا ببینیم که شما با چه گرافیکی بازی میکنید ;)

این هشت تا اسکرین شات, که بیشترشون مال زمانیه که با Night-Elf میرفتم... عکسهای قدیمیتر که با Imperial گرفتم رو پاک کردم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر