The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
من هنوز دنبال اون تک شاخ نرفتم..توی صفحات قبلی یکی از دوستان جاشو دقیقا نشون داده بود.البته ظاهرا اون مال یه ماموریتیه برای همین اگه برداری برمیگرده سر جاش.منظورت از پادزهر برای خون آشامی اینه که یه چیزی باشه که ازش پیشگیری کنه یا یه چیزی که درمانش کنه؟اگه منظورت درمان هست اون طور که یادمه باید بری پیش کنت skingrad و ازش در این باره بپرسی و اونم برای شما ماجراش رو تعریف میکنه و به شما آدرس یه زنی رو میده که در اولین مرحله باید براش پنج تا grand soul gem خالی بیاری.در کل به نظر من اصلا چیز بدی نیست این خون آشامی...

من پيش اين پيرزنه رفتم ، اما گفت بايد بري قلب خوناشام و خون يكي و... پيدا كني تا پادزهر رو آماده كنه. من همه رو پيدا كردم ولي ولي يكي از اين مواد سه تا شاخه از نوعي گياه كه بيشتر عطاري رو گشتم تا پيداش كردم ولي هركاري مي كنم از من نمي گيره .
نمي دونم چيكار كنم. اگر كسي اين كار رو كامل انجام داده مرا راهنمايي كنه.
درسته خوناشامي چيز بدي نيست ولي بيشتر ماموريت ها در صبح هستش و صبح هم يعني خورشيد و خورشيد هم يعني مرگ.
از اين بدتر من كاراكترم رو خوشگل درست كردم حالا با اين خوناشامي گند مي زنه به زحمات من.
در كل اگر كسي مرا راهنمايي كنه ممنون مي شم .
باتشكر[/quote]

نیازی به این کار نیست شما سیو قبل از تبدیل شدنت به خون اشام رو بیار ( وقتی هنوز قیافت خون اشام نشده یعنی وقتی هنوز نخوابیدی) بعد برو تو کلیسا دعا کن همون جا بخواب دیگه خون آشام نمیشی.

من خیلی وقته که مراحل اصلی این بازی و مراحل اصلی پکهای بازی رو تموم کردم اما کلی از مراحل فرعی مونده که نمی دونم باید چه کار کنم .

خب ماموریت های فرعی خیلی هستن که مهمترین اونها عضویت در چهار باشگاه هست
باشگاه جادوگری
باشگاه دزدها
دارک برادر هود
باشگاه جنگجویان

سوالی بود در خدمتم

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
من پيش اين پيرزنه رفتم ، اما گفت بايد بري قلب خوناشام و خون يكي و... پيدا كني تا پادزهر رو آماده كنه. من همه رو پيدا كردم ولي ولي يكي از اين مواد سه تا شاخه از نوعي گياه كه بيشتر عطاري رو گشتم تا پيداش كردم ولي هركاري مي كنم از من نمي گيره .
نمي دونم چيكار كنم. اگر كسي اين كار رو كامل انجام داده مرا راهنمايي كنه.
درسته خوناشامي چيز بدي نيست ولي بيشتر ماموريت ها در صبح هستش و صبح هم يعني خورشيد و خورشيد هم يعني مرگ.
از اين بدتر من كاراكترم رو خوشگل درست كردم حالا با اين خوناشامي گند مي زنه به زحمات من.
در كل اگر كسي مرا راهنمايي كنه ممنون مي شم .
باتشكر
سلام.ببین اسم اون گیاهه چیه؟در ضمن از این نظر که قیافه رو داغون میکنه باهات موافقم...منم به همین در مبتلا شدم..:((ولی در مورد اینکه خورشید=مرگ بهت بگم که اگه شما خون بخوری توی لیستی که در تب آخر قسمت جادو ها هست sun damage حذف میشه و میتونی یه راحتی توی صبح هم رفت و آمد کنی...اگه خون نخوری هم این sun damage زیاد میشه که در آخرین مرحله که خون آشامیت 100میشه فکر کنم به 16 میرسه....و اگه بازم خون نخوری میمیری...
----------------------------------------------------------------------------------
راستی من اون ماموریت زره برای مارتین رو تموم کردم...حالا باید یه great wilkynd stone (که البته اسمش رو احتمالا اشتباه نوشتم)پیدا کنم...میخواستم بدونم چه قدر مونده که خط داستانی بازی رو تموم کنم...راستی اون زره مارتین که آخر بازی به ما میدم light armor هست یا heavy armor?

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
سلام.ببین اسم اون گیاهه چیه؟در ضمن از این نظر که قیافه رو داغون میکنه باهات موافقم...منم به همین در مبتلا شدم..:((ولی در مورد اینکه خورشید=مرگ بهت بگم که اگه شما خون بخوری توی لیستی که در تب آخر قسمت جادو ها هست sun damage حذف میشه و میتونی یه راحتی توی صبح هم رفت و آمد کنی...اگه خون نخوری هم این sun damage زیاد میشه که در آخرین مرحله که خون آشامیت 100میشه فکر کنم به 16 میرسه....و اگه بازم خون نخوری میمیری...
----------------------------------------------------------------------------------
راستی من اون ماموریت زره برای مارتین رو تموم کردم...حالا باید یه great wilkynd stone (که البته اسمش رو احتمالا اشتباه نوشتم)پیدا کنم...میخواستم بدونم چه قدر مونده که خط داستانی بازی رو تموم کنم...راستی اون زره مارتین که آخر بازی به ما میدم light armor هست یا heavy armor?

شما بعد از اینکه تمام چیز هایی که مارتین ازت میخواد رو براش بیاری تازه اصل ماجرا شروع میشه! یعنی تازه باید با مارتین و سربازانی که از همه شهر ها گزینش شدن و اومدن برید به یه نقطه ای که درهای اصلی oblivion باز میشن. و اون وقت شما باید اون در ها رو ببندی. که اخریش دروازه اصلی هست. بعد که اون رو بستی با مارتین به امپریال سیتی میرید و اونجا یه اتفاقی میافته که برای انکه مزش نره نمیگم :cheesygri

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من هنوز دنبال اون تک شاخ نرفتم..توی صفحات قبلی یکی از دوستان جاشو دقیقا نشون داده بود.البته ظاهرا اون مال یه ماموریتیه برای همین اگه برداری برمیگرده سر جاش.منظورت از پادزهر برای خون آشامی اینه که یه چیزی باشه که ازش پیشگیری کنه یا یه چیزی که درمانش کنه؟اگه منظورت درمان هست اون طور که یادمه باید بری پیش کنت skingrad و ازش در این باره بپرسی و اونم برای شما ماجراش رو تعریف میکنه و به شما آدرس یه زنی رو میده که در اولین مرحله باید براش پنج تا grand soul gem خالی بیاری.در کل به نظر من اصلا چیز بدی نیست این خون آشامی...
مرحله خون اشامی بهترین مرحلس - بعد از اینکه اون مرحله تموم شد و با Count صحبت کردی 2500 سکه بهت میده - حالا تا هرچقدر دلت میخواد روی اون گزینه کلیک کن تا پول بگیری.
اونوقتا که من بازی میکیردم Level 21 بود نزدیک 3 ملیون و نیم !!!! پول داشتم :cheesygri

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شم 2.5 یا 3 ساعات دیگه بازی کنی تمومه !

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.بالاخره چند روز پیش بازی رو در حالی که همه ی انجمن ها رو تا آخر رفتتموتموم کردم...خط داستانی اصلی رو هم همینطور..یعنی الان 1000 تا گیم اسکورش رو گرفتم...خب حالا 3تا سئوال داشتم...
1-من قبلا وقتی قست تراول میکردم یا به یه شهر میرفتم اسبم هم همراهم میومد..ولی حالا گم شده:biggrin1:Dگه نیست...راستی اسبم هم اون اسب دارک برادر هود بود...ممکنه کجا باشه؟
2-این shirne ها جاهای خاصی پیدا میشن؟....من یه جز چند تا که توی گشت و گذار یا تو بقیه ی ماموریت ها پیدا شون کردم دیگه نتونستم پیدا کنم.
3-توی ماموریتی که مال Nacturnal shrine هست میگه چشمای من رو دزدیدن و تو باید بری پیش دزدشون..محل shrine هم بالای leyawine هست و دزدا هم تو خود این شهر هستن...بعد از این که دزدا میگن ما درباره ی این چشم ها چیزی نمیدونیم میگه باید به مکالمه های اون دو نفر گوش کنی ولی همون وقت یکیشون از خونه رفت بیرون و دیگه هم تا الان برنگشته و من هم نتونستم پیداش کنم.لطفا کمک کنید.:((

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
1-من قبلا وقتی قست تراول میکردم یا به یه شهر میرفتم اسبم هم همراهم میومد..ولی حالا گم شده:biggrin1:Dگه نیست...راستی اسبم هم اون اسب دارک برادر هود بود...ممکنه کجا باشه؟
برای منم اینجوری شد برو بالای شهر Chydinhal به Fort Farragut همونجایی که اولین Quest رو از Black Hand گرفتی اسبت اون جا هست
این shirne ها جاهای خاصی پیدا میشن؟....من یه جز چند تا که توی گشت و گذار یا تو بقیه ی ماموریت ها پیدا شون کردم دیگه نتونستم پیدا کنم.
باید بگردی پیداشون کنی
3-توی ماموریتی که مال Nacturnal shrine هست میگه چشمای من رو دزدیدن و تو باید بری پیش دزدشون..محل shrine هم بالای leyawine هست و دزدا هم تو خود این شهر هستن...بعد از این که دزدا میگن ما درباره ی این چشم ها چیزی نمیدونیم میگه باید به مکالمه های اون دو نفر گوش کنی ولی همون وقت یکیشون از خونه رفت بیرون و دیگه هم تا الان برنگشته و من هم نتونستم پیداش کنم.لطفا کمک کنید.:((
از اونجا برو ( برو یه شهر دیگه ) دوباره بیا باید خودش برگرده وقتی هم که برگشت لباس Black Hand رو بپوش ( اگه Skill ه Sneak ت کمه ) و یه گوشه ی تاریک وایسا یکم وایسی با هم حرف میزنن ...

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
از اونجا برو ( برو یه شهر دیگه ) دوباره بیا باید خودش برگرده وقتی هم که برگشت لباس Black Hand رو بپوش ( اگه Skill ه Sneak ت کمه ) و یه گوشه ی تاریک وایسا یکم وایسی با هم حرف میزنن ...
آخه من این ماموریت رو چند وقت پیش گرفتم برای همین چندین بار بین شهرا گردش کردم ولی وقتی دوباره بر میگشتم بازم فقط یکیشون بود:((sneak هم مشکلی ندارم چون کلاه gray fox رو دارم:biggrin1:

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
دوباره سلام.اون ماموریت SHRINE رو رد کردم و Skeleton Key رو گرفتم.:biggrin1:حالا یک Shrine جدید پیدا کردم.اسمش Hemaeusm Morass Shrine و جاش هم توی The Jerall Mountains و بالای Choroll هست.وقتی با آدمای اونجا صحبت میکنم یه چیزای چرت و پرتی میگن که حال و حوصلش رو ندارم این جا بنویسم.البته اگه لازم شد این کار رو میکنم.ولی به هر حال نمیتونم با اون صحبت کنم.لطفا منو راهنمایی کنین:love:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
به نظر شما آبليويون بگيرم يا اساسين؟يا اين كه Haze بگيرم؟

مگه Haze برای PC اومده؟!
به نظر من از نظر کیفیت Oblivion بهتره ولی سبکش با AC فرق میکنه و گیم پلیش فکر کنم بالای 100 ساعت باشه!
در هر صورت AC بهتره ولی شما که 360 داری نسخه 360 رو بری خیلی بهتره!

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
بچه ها يه سوال
ن توي كمك به شهر ها گير كردم
تمام دروازه ها رو بستم الان ميگه برو پيش كنت chandehall (ببخشيد درستشو بلد نبودم )
من ميرم ژيش كنت اونجا اما ميگه تو ژسر منو كشتي و بهم كمك نميكنه چيكار كنم ؟

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
بچه ها يه سوال
ن توي كمك به شهر ها گير كردم
تمام دروازه ها رو بستم الان ميگه برو پيش كنت chandehall (ببخشيد درستشو بلد نبودم )
من ميرم ژيش كنت اونجا اما ميگه تو ژسر منو كشتي و بهم كمك نميكنه چيكار كنم ؟
خب ببین تو وقتی میرفتی توی دروازه پسرش رو ندیدی؟شاید اشتباهی کشتیش که اگه اینطوری باشه از سیو قبل از این که بکشیش بیار!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر