The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

دوستان كسي ميدونه براي گرفتن ماموريت يكي از Deadric Prince ها به اسم Hermaeus Mora چه كار بايد كرد (در شمال نقشه سيروديل ، بالاي يه كوهستان برفي هستش كه مجسمه اون تقريبا شكل هشت پا هست.)

وقتي ميخوام ازش ماموريت بگيرم مينويسه كه" تو در راه Hermaeus Mora نيستي"

يه Deadric Prince ديگه هم هست به نام Namira كه ماموريت اين رو هم نميتونم انجام بدم.

اين يكي ميگه بايد از بقيه مردم جذابيت كمتري داشته باشم (پيروانش آدم هاي زشت هستن)

مشكل Level هم ندارم (Level 42 هستم)

در http://www.uesp.net/wiki/oblivion اگه انگلیسیت خوب باشه، می تونی راهنمای کلیه ی مراحل بازی ( چه اصلی و چه فرعی ) رو پیدا کنی. فقط کافیه اسم مرحله رو Search کنی... .
38.gif

آخرین ویرایش:
دوستان كسي ميدونه براي گرفتن ماموريت يكي از Deadric Prince ها به اسم Hermaeus Mora چه كار بايد كرد (در شمال نقشه سيروديل ، بالاي يه كوهستان برفي هستش كه مجسمه اون تقريبا شكل هشت پا هست.)

وقتي ميخوام ازش ماموريت بگيرم مينويسه كه" تو در راه Hermaeus Mora نيستي"

يه Deadric Prince ديگه هم هست به نام Namira كه ماموريت اين رو هم نميتونم انجام بدم.

اين يكي ميگه بايد از بقيه مردم جذابيت كمتري داشته باشم (پيروانش آدم هاي زشت هستن)

مشكل Level هم ندارم (Level 42 هستم)
اون Hermaeus Mora که خودم توی همین صفحه سئوال کردم کسی جواب نداد.ولی برای Namira چند تا Cheapwine بخور بعد باهاش صحبت کن مشکلت حل میشه.;)

با سلام

من این بازی رو روی High بازی میکنم ولی نمیدونم چرا تو محیط های باز فواصل دور رو چرا انقدر بد Render میکنه و وقتی نزدیکتر میام وقتی که میخواد کیفیت و جزییات رو بالاتر ببره یک مقدار تیک میزنه؟!کسی علتش رو میدونه؟!

اون Hermaeus Mora که خودم توی همین صفحه سئوال کردم کسی جواب نداد.ولی برای Namira چند تا Cheapwine بخور بعد باهاش صحبت کن مشکلت حل میشه.;)
آخ راستی برای اون Hermaeus Mora باید تمام ماموریت های deadric prince ها رو انجام داده باشی.خود ماموریتش هم اینه که باید روح ده race توی بازی رو با black soul gem جمع کنی.
با سلام

من این بازی رو روی High بازی میکنم ولی نمیدونم چرا تو محیط های باز فواصل دور رو چرا انقدر بد Render میکنه و وقتی نزدیکتر میام وقتی که میخواد کیفیت و جزییات رو بالاتر ببره یک مقدار تیک میزنه؟!کسی علتش رو میدونه؟!
من رو 360 بازی میکنم ولی کلا تو این بازی فواصل دور با تکسچر های بی کیفیت رندر میشن و وقتی بهشون نزدیک میشی کیفیتشون میره بالا.احتمالا اون تیک هم به خاطر لود شدن بافت ها هست.

آخرین ویرایش:
من هم همین مشکل تیک داشتن رو تو محیط های باز دارم! :(
من با 2 گیگ رم ddr2 و گرافیک 8600gt با 512mb رم ddr2 بازی میکنم. می خوام بدونم به خاطر ddr2 بودن گرافیکه یا نه؟

من هم همین مشکل تیک داشتن رو تو محیط های باز دارم! :(
من با 2 گیگ رم ddr2 و گرافیک 8600gt با 512mb رم ddr2 بازی میکنم. می خوام بدونم به خاطر ddr2 بودن گرافیکه یا نه؟
نه، کلا این بازی در بهترین درجه ی گرافیک حتی روی کارتهای قوی هم مشکل داره. حجم گرافیکیش بالاست. من که با DDR3 در بعضی جاها که حجم گرافیکی بالاست، مشکل دارم...

پچ جدیدی برای بازی منتشر ندشه که این مشکلات رو برطرف کنه؟

آخرین پچش مربوط میشه به اول می 2007 و حدودا 5 مگ هست که من هنوز تست نکردم ولی بعید میدونم یه پچ 5 مگی بتونه همچین مشکلی رو حل کنه!

البته من رفتم تو سایت گیم اسپات و چند تا عکس از نسخه PC این بازی رو دیدم که تقریبا این مشکل رو نداشت!(فکر کنم تنظیمات بازی رو باید درست انجام بدیم!)

آخرین پچش مربوط میشه به اول می 2007 و حدودا 5 مگ هست که من هنوز تست نکردم ولی بعید میدونم یه پچ 5 مگی بتونه همچین مشکلی رو حل کنه!

البته من رفتم تو سایت گیم اسپات و چند تا عکس از نسخه PC این بازی رو دیدم که تقریبا این مشکل رو نداشت!(فکر کنم تنظیمات بازی رو باید درست انجام بدیم!)

وقتی HDR را فعال می کنم Antialiasing غیر فعال میشه و تازه سرعت بازی پایین تر هم میاد. می تونه به این خاطر باشه؟:confused:

Oblivion Character Dar Hale Modan

آقایون من به Level 13 و روز 63 رسیدم آخرین باری که کاراکتر خوابید وقتی بیدار شد به میانسالی رسید سری بعدی که خوابید پیر شد الانم تو Level 13 همش دمیجش کم و کمتر میشه تو روزا هر چی جادو هم میزنم پر میشه ولی باز کم میشه دوستم ندارم کد تقلب استفاده کنم لطفا یه راه حل بدید مرسی .

آقایون من به Level 13 و روز 63 رسیدم آخرین باری که کاراکتر خوابید وقتی بیدار شد به میانسالی رسید سری بعدی که خوابید پیر شد الانم تو Level 13 همش دمیجش کم و کمتر میشه تو روزا هر چی جادو هم میزنم پر میشه ولی باز کم میشه دوستم ندارم کد تقلب استفاده کنم لطفا یه راه حل بدید مرسی .
یکی از راهاش اینه که بازی قبل این اتفاق لود کنی بد بری تو کلیسا عبادت کنی بعد بخاب.من بهت بیشنهاد میکنم هر چند وقت بری عبادت کنی.:praying:

دوست عزیز شما vampireشدی این questداغونت میکنه ولی بهترین questاین بازی به نظر من همینه شما لطف کن این جا بیا من در موردش توضیح دادم اگه نا مفهوم بود بگو برات بیشتر توضیح بدم;)
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=506&page=131

سلام
من اکسپنشن ها رو دانلود کردم فقط باره اول کار کردن و لی دفعه بعد که ویندوز عوض کردم هرچی نصب میکنم هیچی نمیشه من کاره خاصی باهاش نکردم فقط اونی که دانلود کردم یه فایل iso بود با چندین زبون که من همشون رو پاک کردم فقط انگلیسی رو گزاشتم
برایه نصب این اکسپنشن ها باید پچ خاصی نصب بشه ؟ من تا حالا پچ نصب نکردم رویه بازی

وقتی هم shivering isles رو نصب میکنم میخوام بازی کنم اررور میده
None of the master files in this save game are loaded. ...
کسی نمیدونه این چه مرگشه ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or