The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
این مدلیشا دیگه تو هیچ بازی ندیده بودم ، یه گردنبند پیدا کردم که میتونی روی آب راه بری !!!!!!!!!!!!
یه مچبند هم پیدا کردم که توی تاریکی روشن میبینی همه چیزا
این بازی فاجعه است دلم نمیاد مراحلش را برم تموم بشه
راستی از حالت ومپ هم در اومدم ، مقامم هم توی Arena شده چامپیون

احسان جان من این مشکلودارم اگه کمک کنی ممنون میشم
من این پستا الان دیدم مهرداد جان الان باید برم مغازه خیلی وقت ندارم
فعلا فقط باید بگم که توی یکی از مراحلی آزادی که داری نوشته Cure Vampire
اول میری پیشه یه مردی(اسم مرده RAMINUS POLUS هستش توی ARCANE UNI) ، یه داستانی برات تعریف میکنه که زنش هم همینطوری شده و یک زنی را میشناسه که میتونی اینا علاج کنه، آدرسش را توی Map بهت میگه با پای پیاده یا با اسب میری اونجا (چون هنوز مکان غیر معلومی هست نمیتونی Travel کنی) بعد یه سری چیزا میگه باید تهیه کنی که یکیش اینه که یک خون آشاما باید بکشی و خاکسترش را بیاری براش من لیست اون مواد را دارم
6 تا دونه سیر (garlic)
5 تا گل اگر اشتباه نکنم بنفشه (nightshade)
یه خنجر هم بهت میده که باید خون یک موجودی به نام Argoanian را باهاش بگیری در واقع باید یه ضربه با این خنجر بهش بزدی ، این موجود کلش مثل اژدهاست ولی بدن انسان (گرچه انسان محترمی هستش ) توی شهر ها خیلی پیدا میشه ، البته وقتی که بهش ضربه میزنی پلیس جرمیت میکنه (لوازمی را که داری بزار توی یک جعبه و یاد باشه که دقیقا کجا میزاریشون چون وقتی که پلیس دستگیر کنه ( همون گاردها) لوازمی را که دزدیدی را ازت میگیره ، بعد که جرمیه دادی بر گرد وسایلتا بردار ، خلاصه میری پیشه پیره زنه و برات 2 تا از این دارو درست میکنه یکیش را خودت میخوری یکیش را میبری پیشه اون مرده که به زنش بده
اگر مشکلی داشتی بگو

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
یکمی توضیح دادن مشکل شما سخته ، شما باید اول یک سری از موار ابتداییه بازی را تمرین کنید تا بچه ها بتونند مشکلتونا حل کنند البته من الان دیگه دارم میرم اگر وقت شد سعی ما میکنم که برات توضیح بدم به هر حال شرمنده
در ضمن زیاد وقتت را برای خوندن کتابا تلف نکن ، تکلیفت توی خود ماموریت های بازی معلوم میشه
دکمه ی F4 را که بزنی ماموریت هات معلوم میشه
F1 مربوط به قابلیت هایی هست که بدست آوردی
F2 وسایل و سلاح هایی هست که در اختیات هست یا خریدی یا دزدیدی
F3 مربوط میشه به جادو هات

از دکمه ی 1 تا 8 هم مربوط میشه به Hot Key که خیلی به درده من میخوره

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط ehsan_62:
یکمی توضیح دادن مشکل شما سخته ، شما باید اول یک سری از موار ابتداییه بازی را تمرین کنید تا بچه ها بتونند مشکلتونا حل کنند البته من الان دیگه دارم میرم اگر وقت شد سعی ما میکنم که برات توضیح بدم به هر حال شرمنده
در ضمن زیاد وقتت را برای خوندن کتابا تلف نکن ، تکلیفت توی خود ماموریت های بازی معلوم میشه
دکمه ی F4 را که بزنی ماموریت هات معلوم میشه
F1 مربوط به قابلیت هایی هست که بدست آوردی
F2 وسایل و سلاح هایی هست که در اختیات هست یا خریدی یا دزدیدی
F3 مربوط میشه به جادو هات

از دکمه ی 1 تا 8 هم مربوط میشه به Hot Key که خیلی به درده من میخوره

آقا من هم يه كمي حاليمه ... !!! به خدا آنقر هم شاس نيستم ...
اما هر چي ميگم كجام كسي جواب نمي ده ...
خوب شما تلفن رو بده و بگو كي زنگ بزنم خدمتت رفع اشكال كنم ///

باز هم مي گم من 4 تا كتاب بدست آوردم كه بردم كتاب خانه ...
از تريق اين ها بايد رمز گشايي بشه ...

تا حدي هم رمز گشايي شد يه هدف هم مشخص شد در رابطه با راه سبز امپراتوري ...
بعد رفتم كنار يه مغبره ... كه روي درش يه نقشه داره نشون ميده ... كه نمي دونم چي كار كنم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
سلام دوست عزیز به خدا من منظورم این نبود، من میگم یعنی اگر با این بازی آشنا نیستی ...
من نمیدونم منظورت از رمز گشایی چی هست ؟!
من که تا الان همچین موردی نداشتم ، اولش هم در مورد کتابا شکاک بودم ولی الان دیدم که نباید زیاد بهش توجه کنیم ، البته اگر زبان خیلی قوی داشت باشی خوندن کتابها خیلی میتونه توی جذابیت بازی تاثیر بزاره ، خیلی از کتابها تکراری هستش
ولی من توصیه ام اینه که بیخیال کتاب ها بشو ، فقط وقتی رسیدی سره یک کتاب بازش کن و ببندش تا مقدار مطالعت زیاد بشه همین...
==============================
من الان Level 24 هستم ،
دیگه مطمین هستم که این بازی بهترین بازیه توی عمرم بوده
من طرفدار سر سخت این بازی هستم ، و به هر نحوی شده از این به بعد منتظر یا شماه ی بعدی این بازی خواهم موند یا اینکه دنبال مشابح این بازی میگردم

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط ehsan_62:
سلام دوست عزیز به خدا من منظورم این نبود، من میگم یعنی اگر با این بازی آشنا نیستی ...
من نمیدونم منظورت از رمز گشایی چی هست ؟!
من که تا الان همچین موردی نداشتم ، اولش هم در مورد کتابا شکاک بودم ولی الان دیدم که نباید زیاد بهش توجه کنیم ، البته اگر زبان خیلی قوی داشت باشی خوندن کتابها خیلی میتونه توی جذابیت بازی تاثیر بزاره ، خیلی از کتابها تکراری هستش
ولی من توصیه ام اینه که بیخیال کتاب ها بشو ، فقط وقتی رسیدی سره یک کتاب بازش کن و ببندش تا مقدار مطالعت زیاد بشه همین...
==============================
من الان Level 24 هستم ،
دیگه مطمین هستم که این بازی بهترین بازیه توی عمرم بوده
من طرفدار سر سخت این بازی هستم ، و به هر نحوی شده از این به بعد منتظر یا شماه ی بعدی این بازی خواهم موند یا اینکه دنبال مشابح این بازی میگردم

سلام
آقا اصلا كتاب ها مهم نيست ...

من نمي تونم اين مرحله رو رد كنم ....
يه گوست تارجت دارم كه در رابطه با راه سبز امپراتوري هست ....

اگر يه تلفن تماس بذاري و بگي كي زنگ بزنم مشكل حل ميشه ؟

البته همين قدر هم كه جواب دادي ازت ممنونم ...
مي توني هم برام در پيغام خصوصي بذاري

باي

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
سلام مجدد ، من فکر کنم مشکلت همین جا حل بشه
دکمه یه F4 را که بزنی 5 تا گزینه داری اولیش نقشه ای هست که مربوط میشه به محلی که درش هستی و دارای جزییات بیشتری نسبت به نقشه شماره دوم هست
گزینه ی 2 هم که مربوط میشه به نقشه ی کلی
گزینه ی 3 هم نشون میده که چه مراحلی را انجام دادی
گزینه ی 4 هم مربوط میشه به مراحل فرعی که الزامی نیست انجام بدی ولی مراحل خیلی جالبی داره
گزینه ی 5 هم مربوط میشه به مراحل اصلی که امکان داره الان یک ماموریت بهت بده ولی الان قادر به انجامش نباشی این راه ... هم که میگی شاید در اواخر بازی باید انجام بدی شما به شهر های بزرگ برو و با مردم شهر صحبت کن چیزای جدیدی دستگیرت میشه

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نوشته شده توسط alaki:

من 4 تا كتاب پيدا كردم ... بردم توي كتاب خونه امپراتوري بعد ... يكي اون جا بود خوندش ...

ديگه چيزي نفهميدم ....

اگر شما تلفني از خودت داري ... لطفا بدين باهاتون تماس ميگيرم خدمتتون توضيح ميدم ...

فكر كنم كتاب هب اين بودن mything valum
1 -2 -3 -4

باي
اميد وارم زود جواب بدين

دوست عزیز من که به شما گفتم اسم انگلیسی quest رو بنویس.
F4 رو بزن و َببین Active Quest ات چیه.

به هر حال احتمالا شما در ماموریت PATH OF DAWN گیر کردی.
به اونجا که رفتی یه ستونی هست . باید تا ساعت 12:00 ظهر صبر کنی . از گزینه Wait (دگمه T ) استفاده کن . تا نزدیکهای دوازده بشه . دوازده که شد ستونه یه نقشه قرمز روش ظاهر میشه . اونوقت مقصد بعدیت مشخص میشه.

------------------------------------------
این بازی 200 تا ماموریت شاید داشته باشه . چجوری میشه فهمید کی کجا گیر کرده . باید سئوال رو درست پرسید تا جواب درست گرفت.

. در ضمن دو سه تا ماموریت من داشتم که یکمی وقتمو گرفت . مثل همون ماموریت که باید تابلوی نقاشی دزدیده شده رو پیدا کنی و یا بفهمی کی دزدیدتش.

۞۩ محمد ۩۞

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
نوشته شده توسط ehsan_62:
این مدلیشا دیگه تو هیچ بازی ندیده بودم ، یه گردنبند پیدا کردم که میتونی روی آب راه بری !!!!!!!!!!!!
یه مچبند هم پیدا کردم که توی تاریکی روشن میبینی همه چیزا
این بازی فاجعه است دلم نمیاد مراحلش را برم تموم بشه
راستی از حالت ومپ هم در اومدم ، مقامم هم توی Arena شده چامپیون

من این پستا الان دیدم مهرداد جان الان باید برم مغازه خیلی وقت ندارم
فعلا فقط باید بگم که توی یکی از مراحلی آزادی که داری نوشته Cure Vampire
اول میری پیشه یه مردی(اسم مرده RAMINUS POLUS هستش توی ARCANE UNI) ، یه داستانی برات تعریف میکنه که زنش هم همینطوری شده و یک زنی را میشناسه که میتونی اینا علاج کنه، آدرسش را توی Map بهت میگه با پای پیاده یا با اسب میری اونجا (چون هنوز مکان غیر معلومی هست نمیتونی Travel کنی) بعد یه سری چیزا میگه باید تهیه کنی که یکیش اینه که یک خون آشاما باید بکشی و خاکسترش را بیاری براش من لیست اون مواد را دارم
6 تا دونه سیر (garlic)
5 تا گل اگر اشتباه نکنم بنفشه (nightshade)
یه خنجر هم بهت میده که باید خون یک موجودی به نام Argoanian را باهاش بگیری در واقع باید یه ضربه با این خنجر بهش بزدی ، این موجود کلش مثل اژدهاست ولی بدن انسان (گرچه انسان محترمی هستش ) توی شهر ها خیلی پیدا میشه ، البته وقتی که بهش ضربه میزنی پلیس جرمیت میکنه (لوازمی را که داری بزار توی یک جعبه و یاد باشه که دقیقا کجا میزاریشون چون وقتی که پلیس دستگیر کنه ( همون گاردها) لوازمی را که دزدیدی را ازت میگیره ، بعد که جرمیه دادی بر گرد وسایلتا بردار ، خلاصه میری پیشه پیره زنه و برات 2 تا از این دارو درست میکنه یکیش را خودت میخوری یکیش را میبری پیشه اون مرده که به زنش بده
اگر مشکلی داشتی بگو

احسان جون منظور شما اینه

ولی من میرم باهاش صحبت میکنم هیچ آدرسی بهم نمیده؟؟؟؟؟؟؟

بچها این شمشیر رو ببینید کف کنید

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
سلام​

اگر ميشه در اين ماموريت منو راهنمايي كنيد ... اسم ماموريت هست​

spide​

تا اون جايي رفتم جلو كه در خانه اي شخصي به نام jear هستم و بايد يه چيزي پيدا كنم ... اما چيزي نيست ...
در ضمن از كجا ميشه از اين سوزن هاي قفل باز كن پيدا كرد ... چون در خونه يه صندوق هست كه درش قفله ...​

باتشكر از همه دوستاني كه در پيشربرد اين بازي به من كمك مي كنن ... مخصوصا nameless​

فقط اگر ميشه سري راهنمايي كنيد​

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
احسان جون منظور شما اینه
بله همین جناب خوشتیپا میگم !!!
یه کاری کن شما اول مخش را بزن یکمی هم بهش باج بده اگر نشد
از جادوی صدای امپراتور استفاده کن بعد گزینه ی Cure For Vamp... را بزن شاید یه سری اطلاعات جدید بده بهت
بچها این شمشیر رو ببینید کف کنید

اینا ازکجا پیدا کردی !!! ایوال

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
سلام:
من 2 تا مشكل با اين بازي دارم:blushing: اين داداشه من رفته اين بازي رو گرفته. ولي بازي نصب نميشه. يه DVD بيد رو فايل Exe بازي كليك ميكنم ميره تو بازي!!! واسه همه همينه يا مغازه داره محترم! براي ما بازي نصب شده رو رايت كرده؟ دوم اينكه گرافيك بازي اصلاً زياد نميشه. يعني من ميرم تو قسمت ويدئو. بعد مثلاً ريزوليشن رو زياد ميكنم ميگه از بازي خارج و بعد دوباره بيا تو بازي و اينا! من 10 بار رفتم اين كارو كردم ولي هر بار كه وارد بازي ميشم باز با همون گرافيك معمولي بازي رو برو ميشم و وقتي تغئيرش ميدم دوباره ميگه exit كن دوباره بيا! مشكل از DVD بيد كه گرفتم يا چيزه ديگريه؟
ممنون ميشم يك راهنمائي كنيد :blushing:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Black Prince:
سلام:
من 2 تا مشكل با اين بازي دارم:blushing: اين داداشه من رفته اين بازي رو گرفته. ولي بازي نصب نميشه. يه DVD بيد رو فايل Exe بازي كليك ميكنم ميره تو بازي!!! واسه همه همينه يا مغازه داره محترم! براي ما بازي نصب شده رو رايت كرده؟ دوم اينكه گرافيك بازي اصلاً زياد نميشه. يعني من ميرم تو قسمت ويدئو. بعد مثلاً ريزوليشن رو زياد ميكنم ميگه از بازي خارج و بعد دوباره بيا تو بازي و اينا! من 10 بار رفتم اين كارو كردم ولي هر بار كه وارد بازي ميشم باز با همون گرافيك معمولي بازي رو برو ميشم و وقتي تغئيرش ميدم دوباره ميگه exit كن دوباره بيا! مشكل از DVD بيد كه گرفتم يا چيزه ديگريه؟
ممنون ميشم يك راهنمائي كنيد :blushing:
من فکر کنم یک سری تغییرات توی فایل Oblivion.ini داده شده (که اون توی My Documents هست!!!:eek:) یا فایل Exe بازی آخه یه روشی توی سایت خود بازی نوشته شده که میشه به وسیله اون بازی رو روی کارت گرافیک های ساپورت نشده اجرا کرد که توی اون هم وقتی وارد تنظیمات گرافیکی می شدم میومد بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر