The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

متاسفانه میبنم که بعد از یکی دوسال !!!!!!!!!!! این تاپیک به صفحه دوم رفت بازم برایه خودش رکورده
من بالاخره بازی رو تموم کردم
حالا قصد دارم اکسپنشن بخرم لطفا یکی ااز دوستان راهنمایی کنه کدوم یکی جالب تره یعنی کمتر میره تو غار ؟

متاسفانه میبنم که بعد از یکی دوسال !!!!!!!!!!! این تاپیک به صفحه دوم رفت بازم برایه خودش رکورده
حالا قصد دارم اکسپنشن بخرم لطفا یکی ااز دوستان راهنمایی کنه کدوم یکی جالب تره یعنی کمتر میره تو غار ؟
کلا shivering از knight خیلی بهتره knight یه جورایی مثل یه mod میمونه:sick:

Knight اصلآ اکسپنشن به حساب نمیاد.تنها اکسپنشنش همونطور که گفتن فقط Shivering isles هست:love:.در ظمن مگه RPG بدون غارم میشه؟:cheesygri

والله این آخرایه بازی یکی از این غارا بدجور حالمو گرفت از بس تو راهروهاش بالا پایین رفتم تا اطلاع ثانوی از پذیرش ماموریت هایی که تو غار هستن معذووریم :cheesygri:laughing:

گل پسر تمام راهروها و گوشه هاي غار رو كه نبايد بگردي. مخوصا توي level هاي بالا كه مسخره بازي ميشه. چون توي غارها چيزي پيدا نميشه جز چند تا جعبه با آيتم هاي كم ارزش (كه فقط توي level هاي پايين كارامد هستند) و گوبلين و راهزن ها و ...

این سیستمی که گذاشتید مربوطه به The Elder Scrolls 3 Morrowind میشه که سال 2002 اومد
Oblivion سیستمی به مراتب قوی تر میخواد ... فعلا هیچ سیستمی برای بازی اعلام نشده ولی حداقل 1 گیگ رم و یه کارت در سطح 6600GT چندان بعید نیست برای بازی به این عظمت

obliviono bazi kaRDdam...kheili ghashang bood....hadde aksar rame 1 gig mikhad...farghi ba 2 gig niist./.faghat karte graphiketoon vase ejraye ravoon bayad balaye 8500Gt bashe...

آقا تو رو خدا کمک کنین یک ساله دارم oblivion بازی میکنم تا حالا این مشکل رو نداشتم.
وقتی بازی رو save میکنم فقط quick save ها میمونه بقیه ثبت نمیشه.یعنی من همیشه فقط یه دونه save دارم.:((:confused:
:love:

آقا تو رو خدا کمک کنین یک ساله دارم oblivion بازی میکنم تا حالا این مشکل رو نداشتم.
وقتی بازی رو save میکنم فقط quick save ها میمونه بقیه ثبت نمیشه.یعنی من همیشه فقط یه دونه save دارم.:((:confused:
:love:

متاستفانه Oblivion بازي اي هست كه باگ ها و مشكلات زيادي داره .
بعضي موقع ها از وسط بازي يه مشكل جديد پيش مياد كه حسابي اعصاب رو...

من خودم تا حالا (بعد از يك سال و خورده اي سر و كله زدن با اين بازي) مشكلات زيادي رو تجربه كردم.
بعضي مواقع خودشون حل ميشن . بعضي مواقع save ها رو ميشه نگه داشت و بازي رو دوباره نصب كرد.(شما هم اين رو امتحان كن) .ولي بعضي موقع باگها توي سيو بازي نگه داشته ميشن كه هيچ راهي نداره

سلام.من این بازی رو روی PC خیلی وقت پیش ده ها ساعت بازی کردم حالا دارم روی 360 بازی میکنم.وای الان به یه مشکل برخوردم یعنی خون آشام شدم.خلاصه پیگیری کردم واسه ی درمان و رفتم پیش اون زنه کنار رودخونه.گفت 5 تا Grand soul gem میخواد ولی مشکل من اینه که هیچ کی با من صحبت نمیکنه و حتی یه دونه lockpick هم به من نمیفروشن و از من میترسن.هیروم خیلی خوشگل بود از دست رفت.:((:biggrin1:
حالا به نظر شما اگه خون بخورم مشکلم حل میشه؟یا اگه کلا مشکلم حل نمیشه soul gem از کجا گیر بیارم.چون این درصد خون آشامیم خیلی بالا رفته لعنتی:cool:

سلام.من این بازی رو روی PC خیلی وقت پیش ده ها ساعت بازی کردم حالا دارم روی 360 بازی میکنم.وای الان به یه مشکل برخوردم یعنی خون آشام شدم.خلاصه پیگیری کردم واسه ی درمان و رفتم پیش اون زنه کنار رودخونه.گفت 5 تا Grand soul gem میخواد ولی مشکل من اینه که هیچ کی با من صحبت نمیکنه و حتی یه دونه lockpick هم به من نمیفروشن و از من میترسن.هیروم خیلی خوشگل بود از دست رفت.:((:biggrin1:
حالا به نظر شما اگه خون بخورم مشکلم حل میشه؟یا اگه کلا مشکلم حل نمیشه soul gem از کجا گیر بیارم.چون این درصد خون آشامیم خیلی بالا رفته لعنتی:cool:
تو صفحات قبل يكي نوشته بود اگه خون يه آدمي كه خواب هست رو بخوري، درجه vampire ايت كم ميشه.
چند صفحه قبل رو بخون، در همين مورد بحث شده.

شما همون 5 تا Grand soul gem رو پيدا كني خيلي بهتره . خيلي هم پيدا كردن اونها راحت هست من خودم تا حالا انقدر پيدا كردم كه خسته شدم توي هر جعبه و صندوقي رو كه بگردي پيدا ميشه. توي شهر emperial city (اونجايي كه مغازه هاي زيادي داره)هم يكي از فروشنده ها (اسم فروشگاهش رو يادم نيست) تخصص داره در خريد و فروش soul gem.

الانم هم بايد خون كساني رو كه خوابن بخوري

سلام.
من رفتم اون ماموریتکه باید بریم تو یک دروازه ی آبلیویون پسر کنت cheydenhall و اعضای گروهشون اون جا هستن ولی نتونستم پسر کنت و اون دوستش رو نجات بدم و دوتاییشون شهید شدن:biggrin1:بعد رفتم پیش کنت خیلی ناراحت شد .به من فقط 75 سکه داد:sick::biggrin1:
خب حالا سئوال من اینجاست که اگه پسر کنت رو نجات میدادم چی میشد؟و به من چی میداد؟چون وقتی داشتک ماموریت رو انجام میدادم درجه ی سختیش بالا بود برای همین زود مرد.حالا به نظر شما ارزش داره دوباره لود کنم و برم؟:love::confused:

تا اونجا که یادمه یه شمشیر و عصا بهت میده میتونی انتخاب کنی من چون زیاد تو کار جادو نیستم شمشیرو انتخاب کردم بدک نیست
Grand soul gem هم علاوه بر مغازه ایمپریال تو Mages Guild ها میتونی گیر بیاری
گل پسر تمام راهروها و گوشه هاي غار رو كه نبايد بگردي. مخوصا توي level هاي بالا كه مسخره بازي ميشه. چون توي غارها چيزي پيدا نميشه جز چند تا جعبه با آيتم هاي كم ارزش (كه فقط توي level هاي پايين كارامد هستند) و گوبلين و راهزن ها و ...
جریان این غاره یه چیزه دیگه بود همون ماموریت تهیه زره برایه مارتین که که 3 تا روح رو باید کشت تا طلسم برداشته بشه آقا یکی از این روح ها گم شده بود ماهم کلی این غاره رو بالا پایین کردییم چشام از دهنم زد بیرون رو نقشه هم نشونش نمیداد خلاصه با مصیبت پیداش کردم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or