The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
منظورت اینه که میخوای اسلحه های توی Shivering Isle تو Tamril موجود باشه ؟
با این که یک اسلحه ی اختصاصی با Texture جدید می خوای ؟

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
درود.
پس از اینکه ما یک فرد بی گناه رو میکشیم مرد سیاه پوشی بعد از خواب به سراغ ما میاد و پیشنهاد عضو شدن به گروه Dark Brother Hood رو به ما میده.اگر ما بپزیریم به ما میگه که پیرمردی رو در یک مهمان خانه به هلاکت برسونیم.
وقتی پیرمرد رو میکشیم دوباره پس از خواب به سراغ ما میاد و میگه گه باید به شهر Cheynodyhal بریم و وارد یک ساختمان متروکه بشیم و وقتی از ما سوال کردند جواب بدیم(SB;my brother).
ولی وقتی که من وارد اونجا وارد میشم همه چیز به هم ریخته و انبار بنا هم یک در داره که من هر چه در میزنم کسی نمیاد.
آیا مشکل از بازی منه یا ورود به اون غار راه دیگه ای داره؟

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
منظورت اینه که میخوای اسلحه های توی Shivering Isle تو Tamril موجود باشه ؟
با این که یک اسلحه ی اختصاصی با Texture جدید می خوای ؟
تقریبآ هردو.آخه اسلحه های توی تمریل هم قدیمی شدن هم damage شون خیلی بالا نیست.
اگه اصلحه جدید باشه که خیلی بهتره:love:

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
درود.
پس از اینکه ما یک فرد بی گناه رو میکشیم مرد سیاه پوشی بعد از خواب به سراغ ما میاد و پیشنهاد عضو شدن به گروه Dark Brother Hood رو به ما میده.اگر ما بپزیریم به ما میگه که پیرمردی رو در یک مهمان خانه به هلاکت برسونیم.
وقتی پیرمرد رو میکشیم دوباره پس از خواب به سراغ ما میاد و میگه گه باید به شهر Cheynodyhal بریم و وارد یک ساختمان متروکه بشیم و وقتی از ما سوال کردند جواب بدیم(SB;my brother).
ولی وقتی که من وارد اونجا وارد میشم همه چیز به هم ریخته و انبار بنا هم یک در داره که من هر چه در میزنم کسی نمیاد.
شما به یک باگ برخوردید ! من هم یک بار همین طوری شدم بعنی هر چی در میزدم اتفاقی نمی افتاد !!!!
درستش اینه که وقتی در زدید یه صدایی میگه : ? What is the color of night
بعد هم شما جواب میدید.
از این باگ ها تو ابلیویون زیاده و فکر کنم تنها راهش اینه که Character جدید بسازی.
حالا شما پچ 1.2 رو از سایت رسمیش دانلود کن شاید درست شد.
تقریبآ هردو.آخه اسلحه های توی تمریل هم قدیمی شدن هم damage شون خیلی بالا نیست.
اگه اصلحه جدید باشه که خیلی بهتره:love:
چشم حتما در اسرع وقت یکی برات طراحی میکنم.
اگه اسم خاصی برای اسلحت مد نظرته بگو.

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
درود.
همون طوری که آقا Manouch گفت این یک باگ بازیه و بهترین راهش همون دانلود پچ بازیه ولی اگه نمیتونید این کارو بکنید یه راه دیگه هم هست.همون جا کنار در بازیو Save کنید و از بازی خارج شید و دوباره وارد بازی شید و بازی Load کنید. این دفعه در بزنید جواب میده.

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
ببخشید که این مود یه ذره طول کشید ... :blushing:
تا حالا 5 بار ساختار اصلیشو عوض کردم و دوباره Script هاشو نوشتم. :((
اگه خدا بخواد سعی میکنم تا فردا کاملش کنم. :-"
میخوام بصورت یک Quest طراحیش کنم. :cheesygri

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
سلام
من وقتی میخوام عضو گروه [FONT=&quot]Mages Guild بشم اونا میگن برو پیش یه یارو تو دانشگاه شهر بعد یه quest جدید میاد به اسم [/FONT][FONT=&quot]Mages Guild suspension و میگه باید 20تا [/FONT][FONT=&quot]dragon's togue و 20تا redword flower باید بیاری من اینارو از کجا میتونم پیدا کنم ممنون میشم یه نفر کمک کنه در ضمن آقا [/FONT]Manouch اگه مود باهال داری بزار همه استفاده کنن عزیز

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
شما به یکی از اعضای Guild حمله کردی و این باعث شده مجبور بشی که این چیز ها رو برای Raminus Polus ببری.
هر دوتایی شون یه نوع گیاهن. پس یه خورده که بگردی حتما پیدا میشن.;)

Brad

کاربر سایت
Sep 22, 2006
191
نام
هومن
درود
مي خواستم بپرسم پك (The Elder Scrolls IV Oblivion : The Game of the Year (Xbox 360 شامل خود بازي Oblivion هست يا نه(در پك هايي كه در ايران فروخته ميشه)
(ببخشيد كه اينجا پرسيدم)

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
شامل The Elder Scrolls IV : Oblivion و Shivering Isles و Knights of the Nine و تمام مود های رسمیشه.
تو ایران هم که فکر نکنم پیدا بشه. ;)

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
سلام

من داستان اصلي بازي رو تموم كردم و الان همه مود هاي بازي (Knights of the Nine و بقيه) بجز Shivering Isles رو نصب كردم حالا چندتا سوال داشتم:

1- براي انجام دادن كوئست هاي Knights of the Nine بايد برم كجا؟ (يعني بعد از نصبش بايد از كجا شروعش كنم؟)

2- از وقتي اين مودها رو نصب كردم يه سري مشكلات بزرگ برام به وجود اومده. مثلا عضو Arena شده بودم و هر چند وقت مسابقه ميدادم ولي الان ديگه وقتي ميگم براي مسابقه آمادم ميگه الان زمانش نيست و تيم زردها خوابيدن. ( ساعت 9 صبح تا 9 شب هم ميرم)
Fighter Guild هم ديگه بهم ماموريت نميده ، هر دو نفرشون ميگن براي تو ماموريت نداريم.
حالا ديگه نه ميتونم در Fighter Guild پيشرفت كنم نه در Arena....:((
بعضي از skill ها هم ديگه پيشرفت نميكنن .مثل توانايي خريد و فروش marcantile (اسمش رو اشتباه نوشتم)

مودها رو حذف كردم درست نشد، بازي رو دوباره نصب كرد درست نشد.
اگه ميشه اين پچ 1.2 رو لينكش رو بذاريد .....:blushing: چون تو سايت رسميش رفتم ولي نفهميدم كدومه.

لطفا پچ رو اگه دارين يذارين كه مشكلم حل بشه.

3- سنگ Black Soul Gem رو از كجا بايد پيدا كنم. (بجز اوني كه در ماموريت Mages guild ميگرم) براي انجام ماموريت يكي از Deadra ها بايد يك Black Soul gem بهش اهدا كني.

آخرین ویرایش:

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
1. اول مطمئن شو مود ها فعالند. وقتی Launcher رو اجرا میکنی برو به Data Files و بعد همه ی مود ها رو تیک بزن. بعدش برو به شهر Anvil و اون جا با مردم درباره ی Anvil Chaple Attack صحبت کن.
2. احتمالا دیگه برات مسایقه ای نداره برو با اون با رو پیرزنه صحبت کن. ولی مطمئن نیستم ! :confused:
یعنی چی که دیگه برات Quest ندارن ؟ اگه نداشته باشن باید بری به Chorrol و با یه Dark Elf صحبت کنی.
لینک Patch 1.2

3. باید یک Necromancer's Altar پیدا کنی و بعدش تا نیمه شب صبر کنی. اگر از آسمون نوری به زمین می تابید برو و Grand Soul Gem رو داخلش قرار بده. بعد هم یک Soul Trap Spell روش Cast کن و بعد Black Soul Gem رو بردار ! اگر هم نوری نمی تابیذ 24 ساعت صبر کن تا موقعی که نوری بتابه.
فرق Black Soul Hem با بقیه Soul Gem ها اینه که میتونی Soul انسان ها رو هم تسخیر کنی.
=====
راستی sam.fisher جان ببخشید کلی دیر شد ولی کارش نقزیبا تمومه !

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
نوکرتم.شما باید ببخشید که به خاطر من تو زحمت افتادی.:love:
:love:
در ضمن کسی میدونه محل دقیق تک شاخ توی بازی رو بگه.
جنوب Imperial City بعد از اینکه از رودخانه رد شدی به سمت جنوب راهتو ادامه بده تا به مجسمه یک خدای Deadra به اسم Hircinr's Shrine برسی. بعد یه مقدار راهتو به سمت جنوب ادامه بدی اونو میتونی پیدا کنی. محل دقیقشو توی نقشه مشخص کردم.

Attachments

• 000.zip
    51.2 KB · مشاهده: 9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر