The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
بابا این z به چه دردی می خوره؟/:)

بعدشم چه جوری ممکنه تو بازی خون آشام:evil: بشی؟

در مورد خون آشام شدن صفحه قبل توضیح دادم.

دکمه z برای بلند کردن و جا به جا کردن اشیاعیه که روی زمینه. مثلا ً اگر بخوای یه شمشیر برداری که Space میزنی ولی با نگهداشتن z میتونی اون از روی زمین بلند کنی و جا به جا کنی بدون اینکه وارد inventory بشه. این روش وقتی که inventory دیگه ضرفیت نداره خیلی کاربرد داره. راستی حتی مرده های روی زمین هم میتونی جا به جا کنی.

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
كسي مي تونه از اون ماموريتهاي فرعي ابليوين كه يكيش تو روياي يه نفره و يكيش تو نقاشي آدرس بده؟؟؟؟
كجا بايد دنبالشون بگردم ؟؟ تو كدوم شهر؟؟؟
پيش كي برم؟؟؟؟

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
سلام از اساتید محترم چنتا سوال داشتم.
1.چه فرقی داره از کدوم یکی از در ها وارد shivering isles بشیم(mania یا اون یکی).
2.تو این shivering isles اسبی چیزی وجود نداره که مجبور نباشم پیاده برم؟
3.اون کهربا هایی(انگلیسیش یادم نیس) که برای تولید زره لازمه رو از کجا گیر بیارم؟
4.برای charge و تعمیر شمشیرای جادویی توی shivering isles کجا برم؟
اگه میشه جواب بدین:love:
:love:

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
كسي مي تونه از اون ماموريتهاي فرعي ابليوين كه يكيش تو روياي يه نفره و يكيش تو نقاشي آدرس بده؟؟؟؟
كجا بايد دنبالشون بگردم ؟؟ تو كدوم شهر؟؟؟
پيش كي برم؟؟؟؟
برای اونی که تو رویای یه نفره باید بری به Bravil و بعد با مردم صحبت کنی (توی قسمت Rumor ). اونی هم که توی نقاشیه باید بری Cheydinhal باز توی Rumor با مردم صحبت کنی.

سلام از اساتید محترم چنتا سوال داشتم.
1.چه فرقی داره از کدوم یکی از در ها وارد shivering isles بشیم(mania یا اون یکی).
2.تو این shivering isles اسبی چیزی وجود نداره که مجبور نباشم پیاده برم؟
3.اون کهربا هایی(انگلیسیش یادم نیس) که برای تولید زره لازمه رو از کجا گیر بیارم؟
4.برای charge و تعمیر شمشیرای جادویی توی shivering isles کجا برم؟
اگه میشه جواب بدین:love:
1. در این یک مورد خاص هیچ فرقی نداره.
2. نه ! وجود نداره.
3. برای Amber باید توی Mania تو غار ها، قلعه ها و ... بگردی. برای Madness Ore باید تو اون یکی سرزمین بگردی.
4. نمیدونم. باید تو شهر باشه.

vampire may cry

کاربر سایت
May 14, 2007
347
سلام بچه ها.اگه شما هم مثل من خسته شدید از اینکه تو همه ی tesها باید "آدم خوبه" باشید یک modوجود داره به نام servant of the dawn.شما گروه mythic dawn(دیکتش درسته؟)رو یادتونه؟(تو oblivion)همون آدم های شنل قرمز پوش که امپراطور رو به قتل رسوندن؟توی این modشما بعد از اینکه خط اصلی questها رو به پایان رسوندید(آخریم مرحلش همونی که martinتبدیب می شه به akatoshوmarons dagon رو می کشه)(نیازی به گرفتن اون زره مخصوص قهرمان ها نیست)اگه از imperial cityدور باشید یک نفر میاد و شما رو به این گروه دعوت می کنه! اگه کسی مشتاق شد بگه تا من اطلاعات بیشتر و لینک دانلود و... رو بدم ولی بگم خیلی بازی کردنش دردسر داره 2-3 تا دانلود هر چند کوتاه اما اعصاب خورد کن داره.

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
کسی میتونه درباره soal gem ها توضیح بده؟
soal gem ها سنگهایی هستند که میتونی با اونها سلاحهای جادویی chargeکنی و سلاح جادویی بسازی (البته برای ساختن سلاح جادویی نیاز به یک دستگاه هست که نمونه اون توی Imperial city/ Univesity میتونی پیدا کنی.soal gem ها به نسبت قدرت از زیاد به کم به petty - common - great - grand تقسیم میشه که هر چقدر قدرتش بیشتر باشه سلاح بیشتر charge میشه و سلاح با جادوی بیشتری میتونی بسازی. البته برای charge بهتره از Varla stone ها ( همون سنگهای درخشان سفید رنگ ) استفاده کنی که همه وسایل جادوییتو کامل charge میکنه.

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
این یک Mod هستش که خودم ادیتش کردم و برای شما قرار دادم.
با این مود شما میتوانید در هر جای نقشه چادری را برپا کنید و به آن رفته و به استراحت بپردازید.
تمام Container های Safe هستند یعنی اگر چیزی در داخل آنها قرار بدهید در آنجا باقی میماند.
این مود لطمه ای به بازی اصلی نمیزند و در هر زمان که بخواهید Uninstall میشود.
علت زیادی حجم به خاطر تغییر بافت (Texture) چادر است که آن را زیباتر میکند و گرنه این مود با حجمی حدود 24 کیلو بایت نیز قابل عرضه بود !!! (ولی به حجمش می ارزد)
برای اطلاعات بیشتر به فایل Read Me مراجعه شود.
جهت دانلود این جا کلیک کنید

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

سلام دوستان ... من تا حالا از اين بازي حالم به هم ميخورده ... اما جديداً نميدونم چرا به سرم زد كه امتحانش كنم ، اما يه مشكلي دارم ... نميدونم چطوري بايد وسايلي رو كه برداشتم ، بندازم ؟؟؟ آخه از بس سنگين شدم كه نميتونم راه برم ...
راستي يه بازي مثل Dark Messiah of Might and Magic سراغ ندارين ؟؟؟ آخه نميدونم چرا جديداً از بازي هاي خطي خوشم مياد ... اين Oblivion خيلي بي در و پيكره ... آدم گيج ميشه ...

ممنون :love:

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
سلام . :love:

سلام دوستان ... من تا حالا از اين بازي حالم به هم ميخورده ... اما جديداً نميدونم چرا به سرم زد كه امتحانش كنم ، اما يه مشكلي دارم ... نميدونم چطوري بايد وسايلي رو كه برداشتم ، بندازم ؟؟؟ آخه از بس سنگين شدم كه نميتونم راه برم ...
راستي يه بازي مثل Dark Messiah of Might and Magic سراغ ندارين ؟؟؟ آخه نميدونم چرا جديداً از بازي هاي خطي خوشم مياد ... اين Oblivion خيلي بي در و پيكره ... آدم گيج ميشه ...

ممنون :love:

Item ها رو میتونی با موس Drag کنی و بندازی بیرون .

راستش Dark Messiah of Might and Magic کجا و Oblivion کجا ؟
شما اگر این بازی رو یاد بگیری مطمئن باش که خوشت میاد .
این بازی اونقدر محیط باز و عالی داره که آدم حال میکنه فقط توی دشت دمن راه بره .
خب شما حتما یک Guide ی که من ترجمه کردم رو لینکش رو براتون میزارم تا بخونید حال و هوای بازی دستتون بیاد .
مطمئن باش اگر مثل من RPG باز هم نباشی این بازی میتونه نظرت رو عوض کنه .

دانلود Guide

البته اینم بگم که این راهنما در مورد داستان بازی یا راهنمای قدم به قدم و از اینجور چرت و پرتا نیست . این راهنما بدرد کسانی میخوره که میخوان از قابلیت های Race ها و کلاس ها و ... مطلع بشن تا راحت تر کاراکتر خودشون رو بسازن .

آخرین ویرایش:

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
اگر کسی لینک دانلود Expansion pack های این بازی داره لطفا ً بنویسه. چونکه دیگه خیلی از اونارو نمیشه تو هیچ جای دیگه ای گیر آورد. خصوصا ً قدیمیهاش یعنی Horse ArmorPack- Orrery - Spell Tomes - Wizards Tower - Mehrunes Razor - Vile Lair - Thieves Den - Knights of the nine . اگر لینک Shivering Isles هم باشه بد نیست. راستی اگر سایت فروش اینترنتی هم میشناسید که اینهارو داشته باشه بنویسید که عالیه.
با تشکر

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر