The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
من رفتم پیش لوسیان همون که شنل پوشه گفت برو کل اعضای brother .... رو بکش منم رفتم کلشونو فن لم یکون کردم... میخواستم بدونم این کار لوسیان رو انجام نمیدادم بهتر بود یا قضیه بر همین منواله؟!!!!! و این گروه اگه تمام ماموریتی که میدن رو انجام بدی بهت سلاح خوب میدن؟!!!!( من پنج یا شش کوئیست بیشتر راشون انجام ندادم)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من رفتم پیش لوسیان همون که شنل پوشه گفت برو کل اعضای brother .... رو بکش منم رفتم کلشونو فن لم یکون کردم... میخواستم بدونم این کار لوسیان رو انجام نمیدادم بهتر بود یا قضیه بر همین منواله؟!!!!! و این گروه اگه تمام ماموریتی که میدن رو انجام بدی بهت سلاح خوب میدن؟!!!!( من پنج یا شش کوئیست بیشتر راشون انجام ندادم)

آره قضیه همین طوری باید ادامه پیدا کنه وقتی بار اول بهم گفت باید Purifcation انجام بشه جا خوردم تازه داشتیم با اعضای Sanctuary رفیق میشدیم:biggrin1: مجبور شدم همشونو بکشم;) ولی مطمئنم خائن بین گروه Valetri همون ومپایر توی گروه بود;)
هرچی اسلحه خوب بود باید تا حالا گرفته باشی:confused: احتمالا کارا رو با Bonus انجام ندادی مثلا بهت می گفتن اگه اینو مخفیانه بکشی به غیر از پاداش یه Bonus م میگیری که این Bonus هم چند تا حلقه و اسلحه خوب مثل SufferThorn بود البته وقتی ماموریت ها رو تموم کنی اسلحه Blade of Woe قدرت واقعی شو بدست میاره که اینم اسلحه توپیه

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
اسلحه خوب که آره البته بعد از درو کردن کل اعضای اون گروه که شمشیرا و زرهای اونا رو برداشتم .
جان من هر کی این درمان ومپایر رو بلده یاد بده......... من الانرفتم پیش یه پیر زنه میگه تو برام 5 تا soul gems empty بیار تا من در مانت کنم ولی رو نقشه نشون نمیده که باید کجاها دنبالش بگردم ......................................... الان اینا رو از کجا پیدا کنم؟!

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اسلحه خوب که آره البته بعد از درو کردن کل اعضای اون گروه که شمشیرا و زرهای اونا رو برداشتم .
جان من هر کی این درمان ومپایر رو بلده یاد بده......... من الانرفتم پیش یه پیر زنه میگه تو برام 5 تا soul gems empty بیار تا من در مانت کنم ولی رو نقشه نشون نمیده که باید کجاها دنبالش بگردم ......................................... الان اینا رو از کجا پیدا کنم؟!

;)
درمان ومپایر... من راستش ومپایر نشدم ولی در مورد Soul Gem ها ...تو بازار ریخته:biggrin1: ولی یه راه راحت و مجانی که می تونی Soul Gem ها رو مفت بدست بیاری عضو شدن تو Mages Gulid ه بعد اون اجازه داری هرچی تو Guild هست رو ورداری اونجا کلی Soul Gem هست که می تونی راحت ورشون داری بدونه اینکه دزدی حساب شه

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
من واسه اولين باره که ميخوام بازی rpg انجام بدم...آيا اين بازی میتونه برام دلچسب باشه؟
البته من اين بازيرو رو pc تا بيرون قلعه انجام دادم...ولی بعد از اون حيرون بودم که اصلاً
اين بازی چی از من ميخواد !!..بعد از يه مدت سردرگمی گزاشتمش کنار.....ولی الان باز يه مدتيه
فکرم مشغوله که دوباره برم اين بازيرو
انجام بدم البته رو pc نه رو 360....حالا ميخوام از دوستان يه مقدار راجب بازی بيشتر توضييح
بدن برام...من صفحات اولی تاپيک رو خوندم...يه چيزايی دستگيرم شد ولی بازم نفهميدم اين
بازی از من چی ميخواد !!:confused:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
داستان بازی همانطور که خودت هم میدونی در رابطه با باز شدن درهای ابلیویون هست که پادشاه تو خوابش میبینه کسی که میتونه کشور رو نجات بده و این دروازه ها (که از اون موجودات شیطانی وارد اون کشور میشه) ببنده کسی هست که تو زندانیشه...... بعدش میره اونو آزاد میکنه و مدالش رو به اون میده تا اونو به به محافظ ولیعهد کشور برسونه تا اینکه ...............
اول بازی که نقشه رو بزنی یه کوئیستی میبینی که باید روش اینتر کنی تا محل کوئیست رو مشخص کنه بعدش میتونی به اونجا بری و وقتی با یه پیر مرد که شبیه راهب ها هستش حرف بزنی اون کوئیست تموم میشه و بقیه کوئیست ها هم هکذا.......
یه سوال: این garlic و bloodgrass و nightshade و argonian blood چیه؟ از کجا میشه اینا رو خرید؟! الان من soul gems رو را پیر زنه بردم گتش اینا رو بیار تا در مونت کنم ولی ندیدم کسی بفرشوه...........:confused:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
یه سوال: این garlic و bloodgrass و nightshade و argonian blood چیه؟ از کجا میشه اینا رو خرید؟! الان من soul gems رو را پیر زنه بردم گتش اینا رو بیار تا در مونت کنم ولی ندیدم کسی بفرشوه...........:confused:

Garlic که همون سیر ه تو بازار ریخته برو تو یه فروش گاه کیمیا گری پیدا میشه
Night Shade و Blood Grass توی اوبلیوینه از یه دروازه برو اونجا رو بگرد پیدا می کنی
َArgonian Blood هم باید با خنجری که اون زنه بهت میده یه Argonian رو بکشی

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
من سیر و بلاد گرس رو پیدا کردم ولی گیاه نایت شادی بیشتر از دوتا پیدا نکردم تو دروازه آبلیویون هم پیدا نکردم کجا باید دنبالش بگردم؟:confused: و اینکه این Argonian چطور دشمنیه؟ هرچی گشتم با این اسم یافت نشد..... این دوتا رو هم کمک کنید ومپایر حله...
ممنون.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
من سیر و بلاد گرس رو پیدا کردم ولی گیاه نایت شادی بیشتر از دوتا پیدا نکردم تو دروازه آبلیویون هم پیدا نکردم کجا باید دنبالش بگردم؟:confused: و اینکه این Argonian چطور دشمنیه؟ هرچی گشتم با این اسم یافت نشد..... این دوتا رو هم کمک کنید ومپایر حله...
ممنون.

علف و گیاه و این جور مخلفات رو The Fine Ingredient در Imperial City Market District میفروشه .

Argonian هم اسم race می باشد ..
http://oblivion.gamewikis.org/wiki/Argonian

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
خیلی ممنون... ولی این Argonian رو حتما باید با چاقویی که زنه داده بکشم؟! چون تو یکی از شهرها تو راه یکی از این شکلیها دیدم زدم با تیرکمون نفلش کردم ولی کوئیست آپدیت نشد... فقط همین یه گزینه مونده تا درمان بشه..........please help me

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
سلام منم بعد 1 ماه بلاخره تصمیم گرفتم این خون اشام بودن رو بزارم کنار...
میشه یکم توضیح در مورد این soul gem ها بدید؟ حتما باید خالی باشن؟ اشکالی نداره دزدی باشن؟
منظورم soul gem هایی که اون زنه ازمون میخواهد هست.

آخرین ویرایش:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بالاخره درمان شدم ولی این dvd بازی کمی خشی شده دیروز خش نداشت امروز مونده بود داخل درایو بعد 5 ساعت نگاه کردم پر خش بود............ حالا میخاستم بپرسم که اگه یه dvd دیگه از این بازی بگیرم سیوها بهش میخوره دیگه؟آره؟!:)

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بالاخره درمان شدم ولی این dvd بازی کمی خشی شده دیروز خش نداشت امروز مونده بود داخل درایو بعد 5 ساعت نگاه کردم پر خش بود............ حالا میخاستم بپرسم که اگه یه dvd دیگه از این بازی بگیرم سیوها بهش میخوره دیگه؟آره؟!:)

انشاا... !

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
یه اتفاق خیلی خیلی جالب تو بازی:
وقتی ومپایر شدم بعد درمان کردم پیر زنه گفت برو پیش hassildor بعد رفتم دوا رو بهش دادم بعد فرداش که برگشتم گفتم بهم reword بده بعدش اونم 500 سکه داد... ولی الان هرچی رو گزینه reword کلیک میکنم بازم پول میده یعنی هرچه قدر بخوای بهت پول میده الان پول من کهتو مرحله ده هستم بالای 200000 سکه هست. میخواستم بپرسم قضیه بر همین منواله یا اشکال از dvd منه که اینطوری میکنه...:cheesygri

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر