The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
واقعا ممنونم.......... ولی این عدد skill ها رو کجا مینویسه؟!!!!
راستی mgs جان شما خودت تموم کردی؟ چند level هست؟!!!! راستی الان داشتم ترلیر این بازی رو میدم که دیدم اون شخصی که تو ترلیر بازی میکرد 46000 تا سکه داشت من هر چی سعی کردم فقط تونستم 5000 تا سکه پیدا کنم(level 6 هستم) میشه راههای کسب عمده سکه رو تو بازی بگید که باید چیکار کنم؟!
کسی راه حل باز کردن قفلهای خیلی سخت رو میدونه؟ جادویی چیزی....
73.gif

اگه تو این گروههای که میگید مثل mages عضو بشیم خودش زره و شمشیر خوب میده؟
با تشکر...
72.gif
72.gif
72.gif

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
راستی mgs جان شما خودت تموم کردی؟ چند level هست؟!!!! راستی الان داشتم ترلیر این بازی رو میدم که دیدم اون شخصی که تو ترلیر بازی میکرد 46000 تا سکه داشت من هر چی سعی کردم فقط تونستم 5000 تا سکه پیدا کنم(level 6 هستم) میشه راههای کسب عمده سکه رو تو بازی بگید که باید چیکار کنم؟!
73.gif

با تشکر...
72.gif
72.gif
72.gif
یه راه برای باز کردن قفل ها میگم سنگ رو هم میتونی باز کنی:)
مثلا در یه خونه رو میخوای باز کنی برو جلوش وایسا تو کیبورد ~ رو بزن بنویس unlock رو دری که میخوای باز کنی با موس کلیک کن بعد اینتر بزن باز میشه
کلا فکر کنم level گرفتن نا محدود هستش من تا level 37 رفتم
اگه وسایل قیمتی مانند لباس و گردنبند بفروشی پول خوبی گیرت میاد تو غار ها هم پول زیادی میتونی جمع کنی
موفق باشی

آخرین ویرایش:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
این گروه رو نمیشناسم ولی فکر نکنم چیز دندون گیری بده اگه تو گروه brother hood بری از زمین و آسمون پول گیرت میاد کوست های جذابی هم داره

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
wooooooooooooooow سلام
ientenx از اين ورا؟
چند وقته اينجا عضوي؟
يادش بخير تو oxo game شاخ dotta بودي راستي اين oxo ييهو چش شد؟
(ببخشيد پستم به موضوع تاپيك ربطي نداشت ;) )

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
این گروهی که میگید میشه نشونی دقیشو بدین؟ البته از اعضای اون یکی وقتی تو خواب بودم اومد یه چاقو داد......

آره این واسه Dark Brother Hood ه وقتی چاقو رو بهت داد میگه واسه اینکه لیاقتتو به برای عضو شدن به گروه نشون بدی باید بری یه پیرمرد و که تو یه مهمون خونه زندگی می کنه رو بکشی (اسم مرده و مهمون خونه یادم نیست) اسم کوئستش A Knife in The Dark بود برو از قسمت کوئستا Activate ش کن انجامش بده اون توی زیرزمین مهمون خونست (سر این کوئست کل مهمون خونه رو یه ساعت گشتم آخرش رفتم از صاحب اونجا سوال کردم گفت تو زیرزمینه;))
کشتیش دوباره بخواب اون مرد سیاه پوش فک کنم اسمش Lucian بود میاد میگه قرارگاه گروه کجاست

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
73.gif

با تشکر...
72.gif
72.gif
72.gif

سر Inventory ت تریگر چپو بزن تا مشخصات شخصیتت رو بیاره بعد جهت راست بده تا مهارتات رو نشون بده(اینا رو نمی دونستی چجوری بازی می کردی);)

لول هم که تا 99 نرسیدم شاید از 99 م بیشتر باشه

46000 سکه خب لولش بالا بوده هرچی لولت بیشتر باشه Loot ها و این چیزایی که تو غار ها و Dungeon ها پیدا می کنی ارزششون بیشتره و قوی تره خب وقتی ارزشش بیشتر باشه قیمتشم واسه فروش بیشتره و بیشتر پول در میاری

Mage Guild نه زره خوب میده نه شمشیره خوبی در عوض اسلحه ای میده که بهترین چیز تو بازیه مثل انواع فروشگاه های جادویی , مواد نامحدود معجون سازی , قابلیت بوجود آوردن جادو ها و آیتم های Enchanted شده دلخواه و درضمن برای اوایل بازی منب عالی پوله چون وقتی عضو شدی هرچی توی مغازه هاست رو میتونی برداری بدونه اینکه دزدی حساب بشه اونجا کلی Novice Retort هست مثلا که هر کدوم 50 سکه می ارزه

راه باز کردن قفلم از طریق جادو رو که گفتم کافیه یه جادو باز کردن مثل Open Very Easy Lock داشته باشی بعد به Arcane University بری جادو Very Hard Lock رو خودت با کمترین قیمت بسازی

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
کلا فکر کنم level گرفتن نا محدود هستش من تا level 37 رفتم
اگر اشتباه نکنم..تا 256 یا 265 بود تعداد لول ها :biggrin1:

اگه تو گروه brother hood بری از زمین و آسمون پول گیرت میاد کوست های جذابی هم داره
تا دلت هم بخاد به infamy ت اضافه میکنه که مردم شهر های مختلف حتی بهت نگاه هم نمیکنن :biggrin1:

این گروهی که میگید میشه نشونی دقیشو بدین؟ البته از اعضای اون یکی وقتی تو خواب بودم اومد یه چاقو داد......
شما چند تا آدم بکش ، طوری که کسی نفهمه که ضایع بشی مامور ها بریزن سرت .... بعد بگیر بخواب ..یه نفر تو خواب میاد سراغت و یه چاقو مامان بهت میده ...بقیش رو هم که دوستمون گفت

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
خیلی ممنون... راستش من تا حالا rpg بازی نکرده بودم بیشتر سبک action بازی میکنم بخاطر همین از هیچیش سر در نمیارم مخصوصا اینکه تمام کوئیست ها انگلیسی و باید بدونی تا بتونی پیش بری..............................
الان چند روزه که میخوام عضو mage guild بشم ولی اینور اونور زیاد میفرستن حالا رسیدم به یه جایی که میگه برو با vamare (البته اسمش درست یادم نیست) حرف بزن ولی هر چی حرف میزنم کوئیستی آپدیت نمیشه.........:blushing:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
تا دلت هم بخاد به infamy ت اضافه میکنه که مردم شهر های مختلف حتی بهت نگاه هم نمیکنن :biggrin1:
دلت میاد brother hood و بعد از اون dark brother hood با اون اسبی که بهت میده رو ول کنی
واقعا عجب اسبی بود بعضی موقع ها خودم میکشتمش تا توش وسایل بزارم از اون موقع که اکسپنشن جدید رو نصب کردم نمیدونم تو کدوم استبل جا گزاشتم
من 2 ماه بازی کردم به level 38 رسیدم دیگه تا level 300 یه 200 ماهی طول میکشه

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
اگر اشتباه نکنم..تا 256 یا 265 بود تعداد لول ها :biggrin1:

والا از لحاظ تئوری همون 256 .. ولی در عمل همون تو مایه های 45 تا 53 .. بستگی داره که چجوری attribute های اولیه رو استفاده کرده باشه . میشه رفت زندان و بعد از کم شدن یکی از attribute ها دوباره train اش کرد. ولی یک چند سالی طول میکشه تا آدم یک level اضافه کنه .. !

موقع گرفتن جایزه quest ها .. Grey Cowl Of Nocturnal رو بگذار سرت .. Infamy اون هم که روی 100 است .. به کاراکتر اصلیت نمیرسه .

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
کمک............. این ومپایر دیگه چیه....... از وقتی تو گروهی که گفتین عضو شدم خیر که ندیدم هیچ هزار تا بلا سرش اومده infamy که 0 بود شده 12... تو یکی از کوئیست ها گفتش برو یکی رو بکش منم رفتم وقتی شنا میکرد با تیر کمون زدم حالا بعد اون نمیدونم چرا ومپایر گرفته قیافش هم ترسناک شده...:evil: حالا بعد هزار تا درد سر رسیدم پیش یه پیر زنه برا درمان ومپایر... یه آیتمی میگه بیار تا درمانت کنم ولی اون آیتم رو نقشه نشون داده نمیشه... چطوری خودمو درمان کنم؟!!!!!!!!!!! و اینکه گروه بهترین نمیشناسین که ابزار جنگی خوبی بده؟ چون تو این dark brother..... تا حالا یه سلاح یا زره خوبی نداده.........
راستی گفتین که برا ساختن open v hard باید برم arcane univirsity .... الان من اونجا باید کی رو ببینم تا بتونم این جادو رو درست کنم؟!
با تشکر.
72.gif
72.gif
72.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر