The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

moha

کاربر سایت
Dec 30, 2005
27

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
من اشتباه کردم اسمه ماموریت اینه:
A KNIFE IN THE DARK
بعد اون قسمتیم که میخوایم تو Cheydinhal بریم داخل مقر فرماندهی برادران سیاه پوش.تو زیر زمین یه در هست که باید بازش کنیم.من نمیدونم چطوری.لطفا راهنمایی کنین...

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام من یه خونه توی انویل گرفتم توی زیر زمینش یه پورتال هست به اسم scaled portal ولی هر کاری می کنم باز نمی شه یه زاهنمایی کنید

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام - من در یکی از ماموریت های مجیک در دانشگاه امپریال سیتی گیر کردم انجایی که بشهری که لرد آن را قبلا خون آشام بود کشتم آنجا با یکی از خدمه که مامورکه صحبت می کنم
وقتی شب در قصر می مونم یک خو آشام با من صحبت کرد و آدرس یک غار را داد وقتی به غار رفتم همه خون آشامها را کشتم و ماموریت آپدیت شد و علامت 4 فلش آمد که چهار نفر بود ند
که در حال کیشک دادن بودن و شبها در مسافرخانه جمع می شوند در کل یکی از آنها با من صحبت میکنه که نتیجه ای نمی گیرم و هر روز کار روز قبل را تکرار می کنم و من نمی دونم چکارباید بکنم لطفا کمک کنید

chocolate burger

کاربر سایت
Oct 7, 2006
146
نام
Siavash
سلام - من در یکی از ماموریت های مجیک در دانشگاه امپریال سیتی گیر کردم انجایی که بشهری که لرد آن را قبلا خون آشام بود کشتم آنجا با یکی از خدمه که مامورکه صحبت می کنم
وقتی شب در قصر می مونم یک خو آشام با من صحبت کرد و آدرس یک غار را داد وقتی به غار رفتم همه خون آشامها را کشتم و ماموریت آپدیت شد و علامت 4 فلش آمد که چهار نفر بود ند
که در حال کیشک دادن بودن و شبها در مسافرخانه جمع می شوند در کل یکی از آنها با من صحبت میکنه که نتیجه ای نمی گیرم و هر روز کار روز قبل را تکرار می کنم و من نمی دونم چکارباید بکنم لطفا کمک کنید
اگه یه save قبل از ماموریت داری بیارش.ولی تو غار نرو بجاش برو سراغ اونیکی فلشه یه مردس باهاش حرف بزن بهش بگو که یه غار هست که توش خون اشامه.بعد نصفه شب برو تو غار همشون تو غارن همه ی خون اشامها رو با اون چهارتا بکش.بعدشم برگرد پهلوی خون اشامه.

آخرین ویرایش:

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین

اونایی که موندن شکارچی خون آشام هستن بهشون بگو که همه خون آشام ها رو کشتی اونها هم شهرو ترک میکنن و کوئست کامل میشه.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
راستی این mod که بچه ها می گن برای چیه و باید از کجا دانلود کنیم؟

mod ها در حقیقت یک exspansion pack یا انبساط دهنده برای بازی هستن .
به این معنی که بازی رو بسط میدن و ماموریت ها یا مناطقی رو به بازی اضافه میکنن . ;)

در کل اگر از بازی خوشت اومده و ماهر شدی ، این mod ها که اکثرا چیزای جالبی هست ، بازی رو از یکنواختی در میارن. ;)

برای دانلودشون هم به سایت هایی که الان عباس میاد معرفی میکنه :) ، همینطور سایت ِ خود ِ بازی میتونی مراجعه کنی. ;)

سایت ِ خود ِ بازی

پ.ن. عباس بیا یه اسپم بده ، بعد برای اینکه پستت بی ارزش نشه چند تا مود باحال (مثل اون اسلحه ها ) معرفی کن ! :)

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
mod ها در حقیقت یک exspansion pack یا انبساط دهنده برای بازی هستن .
به این معنی که بازی رو بسط میدن و ماموریت ها یا مناطقی رو به بازی اضافه میکنن . ;)

در کل اگر از بازی خوشت اومده و ماهر شدی ، این mod ها که اکثرا چیزای جالبی هست ، بازی رو از یکنواختی در میارن. ;)

برای دانلودشون هم به سایت هایی که الان عباس میاد معرفی میکنه :) ، همینطور سایت ِ خود ِ بازی میتونی مراجعه کنی. ;)

سایت ِ خود ِ بازی

پ.ن. عباس بیا یه اسپم بده ، بعد برای اینکه پستت بی ارزش نشه چند تا مود باحال (مثل اون اسلحه ها ) معرفی کن ! :)
تو اینجا یه لیست از سایت های طرفدار بازی هست که mod هم جزوشه
معرفی Mod هم ... + سایت Tessource و Elderscrolls-Oblivion
The Legacy
یک سری کوئست اضافه می کنه
گویا کوئستاش در وصف اینه که چرا اون مرتیکه امپراتور شما رو به این بد بختی ها انداخت و...!
من امتحانش نکردم ولی باید جالب باشه!
Modular Oblivion Enhanced r13
این mod بازی رو دگرگون می کنه! و امکانات جدیدی بهش اضافه می کنه + امکانات خوبی که توی Morrowind بود.
مثلا جادوی پرواز اضافه میشه
یک سری ریس جدید و...
باز هم امتحانش نکردم ! ولی باید جالب باشه:cheesygri

شاید در آینده دیدم چطوریند! ولی هرکی دانلود کرد خوب بود بهم بگه:cheesygri

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
تو اینجا یه لیست از سایت های طرفدار بازی هست که mod هم جزوشه
معرفی Mod هم ... + سایت Tessource و Elderscrolls-Oblivion
The Legency
یک سری کوئست اضافه می کنه
گویا کوئستاش در وصف اینه که چرا اون مرتیکه امپراتور شما رو به این بد بختی ها انداخت و...!
من امتحانش نکردم ولی باید جالب باشه!
Modular Oblivion Enhanced r13
این mod بازی رو دگرگون می کنه! و امکانات جدیدی بهش اضافه می کنه + امکانات خوبی که توی Morrowind بود.
مثلا جادوی پرواز اضافه میشه
یک سری ریس جدید و...
باز هم امتحانش نکردم ! ولی باید جالب باشه:cheesygri

شاید در آینده دیدم چطوریند! ولی هرکی دانلود کرد خوب بود بهم بگه:cheesygri

اینا ها این هم عباس که میگفتم ! :love:

عباس جان این مودی که گفتی :

، از طرف سازندگان خود بازی ساخته شده و داستانش رو نویسنده ی بازی نوشته ؟
یا یک user معمولی رفته هرجوری خواسته داستان طراحی کرده برای این بخش و . . .

؟

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
اینا ها این هم عباس که میگفتم ! :love:

عباس جان این مودی که گفتی :

، از طرف سازندگان خود بازی ساخته شده و داستانش رو نویسنده ی بازی نوشته ؟
یا یک user معمولی رفته هرجوری خواسته داستان طراحی کرده برای این بخش و . . .

؟
نه یه یوزر معمولی بوده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر