The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

دوست عزیز از کمکت ممنونم این عکس را تونستم به زور بگیرم
راستی کرک هم از اون سایتی که گفتی گرفتم ولی باز هم مشکل حل نشد

ناراحت نشی ها ولی راستش را بخوای چیزی نفهمیدم چون از این چیزا سر در نمی یارم

خلاصه خیلی بزرگواری می کنید به من یه کمکی کنید ممنون شما خواهم بود .
بنظر نمیاد مشکل از کرک باشه یه بار دیگه بازی رو نصب کن شاید درست شد
دقت کن که حتما آیکون بازی شبیه آیکون اولی باشه توی عکس نه دومی اگه دومی بود اشکال از نصبی چیزی هست.

Attachments

• Oblivion_01.JPG
    Oblivion_01.JPG
    4.9 KB · مشاهده: 48
baba in gary fox fagat hamino mige

http://i3.tinypic.com/2z6gg40.jpg
بنظر میاد بهت یه کوئستی داده متن کوئسته رو پیدا کن و عکسشو بزار اون وقت میشه کمکی کرد
احتمالا توی قسمت کوئست های فعال نرفته بهر حال اونجا هم یه نگاهی بنداز
تا اونجا هم یادمه اولین کوئستی که می داد توی یه جایی بود که یک سری کور بودند باید یه چیزی رو می دزدیدی و میاوردی ولی مطمئن نیستم.
اگه بهت کوئستی نداده دو حالت زیر وجود داره
1.باهاش بد حرف زدی (باید منتشو بکشی که بهت کوئست بده!)
2.بازی قاطی کرده!

بنظر نمیاد مشکل از کرک باشه یه بار دیگه بازی رو نصب کن شاید درست شد
دقت کن که حتما آیکون بازی شبیه آیکون اولی باشه توی عکس نه دومی اگه دومی بود اشکال از نصبی چیزی هست.

دوست عزیز ممنونم از این که همراهی فرمودی

من دوباره اون را نصب کردم ولی باز هم قبل اجرای کرک پیغام می ده من عکس از پیغامش گرفتم به نام untitled.bmp شما یه نگاهی به اون بندازید ولی بعد از اجرای کرک دیگه اون پیغام نمی یات ولی هنگامی که می زنم پلی er.bmp باز هم اون صفحه لعنتی می یات راستی دوست عزیز در مورد اون دو عکسی که گذاشتید تو دکستاپ کامپیتور اون عکس اولی می یات که اسم بازی روشه ولی به شکل دومی کانه فایل داسیه ولی نوشته روی اون Oblivion
این هم از مساله اون دو عکس که لطف فرمودی گذاشتی

من امروز با اون کسی که دی ودی را ازش خریدم صحبت کردم گفت که گرافیکتون نمی رسه ولی بعید می دونم خصوصا این کارت گرافیک را بچه های متخصص سخت افزار تایید کرده بودن واقعا اگر اینه دیگه خیلی مشکل شد ولی می گفت که ممکنه بشه حلش کرد

باز هم سعی خودم می کنم ببینم چی می شه از همکاری شما ممنونم زحمت کشیدید .

Attachments

دوست عزیز ممنونم از این که همراهی فرمودی

من دوباره اون را نصب کردم ولی باز هم قبل اجرای کرک پیغام می ده من عکس از پیغامش گرفتم به نام untitled.bmp شما یه نگاهی به اون بندازید ولی بعد از اجرای کرک دیگه اون پیغام نمی یات ولی هنگامی که می زنم پلی er.bmp باز هم اون صفحه لعنتی می یات راستی دوست عزیز در مورد اون دو عکسی که گذاشتید تو دکستاپ کامپیتور اون عکس اولی می یات که اسم بازی روشه ولی به شکل دومی کانه فایل داسیه ولی نوشته روی اون Oblivion
این هم از مساله اون دو عکس که لطف فرمودی گذاشتی

من امروز با اون کسی که دی ودی را ازش خریدم صحبت کردم گفت که گرافیکتون نمی رسه ولی بعید می دونم خصوصا این کارت گرافیک را بچه های متخصص سخت افزار تایید کرده بودن واقعا اگر اینه دیگه خیلی مشکل شد ولی می گفت که ممکنه بشه حلش کرد

باز هم سعی خودم می کنم ببینم چی می شه از همکاری شما ممنونم زحمت کشیدید .
عزیزم directx شما درست نصب نیست .....از روی Dvd خود بازی dirctx رو نصب کن.. مشکل شما فقط همینه

عزیزم directx شما درست نصب نیست .....از روی Dvd خود بازی dirctx رو نصب کن.. مشکل شما فقط همینه

سلام خسته نباشید دوست عزیز ممنون از راهنماییت دوست خوبم برنامه dirctx روی خود دی ودی نبود ولی تو یکی از سی دی هام این بودش که نصبش کردم ولی بدرد نخورد

Microsoft DirectX 9.0c + Updates فکر می کنم باید نسخه جدیدش را بگیرم درسته

به هر حال باز هم فعلا اون مشکل هنوز هستش

می گم شاید خود دی ودی مشکلی داره ممکنه ؟

inam matn fekr nakonam gati karde bashe

http://i18.tinypic.com/2j2yfkw.jpg

باید باهاش حرف بزنی که ببینی چی میگه بعد کوسئتت آپدیت میشه و میگه کجا بری کوئستش هم راجب چیزی هست که توی پست قبلم گفتم.

سلام خسته نباشید دوست عزیز ممنون از راهنماییت دوست خوبم برنامه dirctx روی خود دی ودی نبود ولی تو یکی از سی دی هام این بودش که نصبش کردم ولی بدرد نخورد

Microsoft DirectX 9.0c + Updates فکر می کنم باید نسخه جدیدش را بگیرم درسته

به هر حال باز هم فعلا اون مشکل هنوز هستش

می گم شاید خود دی ودی مشکلی داره ممکنه ؟
سایت مایکروسافت برو و آخرین نسخه دایرکت ایکس رو دانلود کن
یا برو به این سایت و این فایلو دانلود کن و به پوشه Windows\System32 بریز
دی وی دی هم مشکلی نداره

نقل قول: باید باهاش حرف بزنی که ببینی چی میگه بعد کوسئتت آپدیت میشه و میگه کجا بری کوئستش هم راجب چیزی هست که توی پست قبلم گفتم.

baba in gary fox fagat in mige | dont you have something to do

سایت مایکروسافت برو و آخرین نسخه دایرکت ایکس رو دانلود کن
یا برو به این سایت و این فایلو دانلود کن و به پوشه Windows\System32 بریز
دی وی دی هم مشکلی نداره

دست همگی درد نکنه من هنوز موفق نشدم جدیدترین نسخه را بگیرم یا اون فایل را ان شاء‌ الله امتحان می کنم بعد نتیجه را به شما می گم امیدوارم این دفعه مشکل حل بشه
به هر حال ممنونم از اینکه کمک کردید دستتون درد نکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or