The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
میدونم داری به چی فکر میکنی جواد ! خیالت رو راحت کنم ، با nirnroot کار نمیکنه !!!! :)
نه خداییش .. من اصلا به اون فکر نکردم... چون حدودا 24 تا ا nirnroot دارم. امروز هم میخام برم کوئست مربوط به همین گیاه رو انجام بدم

یه چیزی این اسبه کلا نمیمیره ولی اگه وسایل زیاد بزاری دیگه حرکت نمیکنه یعنی ظرفیتش بینهایت نیست:cool:
من که دلم نمیاد این اسب نجیب رو بزنم بیهوش کنم... خیلی وفا داره.... عین اسب های دیگه نیست که عین اسب سرشون رو میندازن میرن دیگه هم برنمگیردن

tarasheh

کاربر سایت
Jan 25, 2007
21
دوستان سلام

من هر کاری می کنم این بازی اجراء بشه اجراء نمی شه کرکش را هم در مسیر نصب قرار دادم ولی باز هم اجراء نمی شه
من dvd اون را از بازار خریدم لطفی کنید بگید چیکار باید کنم اجراء بشه
ار لحاظ سخت افزاری اصلا مشکلی ندارم ولی نمی دونم چرا اجراء نمی شه .

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
نه خداییش .. من اصلا به اون فکر نکردم... چون حدودا 24 تا ا nirnroot دارم. امروز هم میخام برم کوئست مربوط به همین گیاه رو انجام بدم

24 تا ؟
برای انجام کل کوئست های مربوط به نیرن روت ، باید 10+20+30+40 تا نیرن روت داشته باشی که مجموعا میشه 100 تا ;)

عین اسب های دیگه نیست که عین اسب سرشون رو میندازن میرن دیگه هم برنمگیردن

:p

دوستان سلام

من هر کاری می کنم این بازی اجراء بشه اجراء نمی شه کرکش را هم در مسیر نصب قرار دادم ولی باز هم اجراء نمی شه
من dvd اون را از بازار خریدم لطفی کنید بگید چیکار باید کنم اجراء بشه
ار لحاظ سخت افزاری اصلا مشکلی ندارم ولی نمی دونم چرا اجراء نمی شه .

چقدر اجرا میشه اجرا نمیشه میکنی . . . :)

سخت افزارت رو بگو اول

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485

من که دلم نمیاد این اسب نجیب رو بزنم بیهوش کنم... خیلی وفا داره.... عین اسب های دیگه نیست که عین اسب سرشون رو میندازن میرن دیگه هم برنمگیردن
آره خیلی اسب ردیفیه خیلی دوسش دارم ولی بنده خدا هر دفه بیشتر از 10 ثانیه عمر نمیکنه آخه هی میرم رو کوه ها باهاش از رو کوه میپرم پایین خودشم خوشش میاد :biggrin1:

tarasheh

کاربر سایت
Jan 25, 2007
21
چقدر اجرا میشه اجرا نمیشه میکنی . . .

خوب یادم هست چند روز پیش در یکی از سایتها یکی شبیه به این مشکل داشت .......

دوست عزیز قبل از این که کرک که یک فایل ستاپ هستش را کپی کنم در مسیر بازی که این باشه

Program Files/Bethesda Softworks/Oblivion

یه پیغام می داد و یک اوکی داشت بعدش هیچی حالا بعد کپی کردن کرک در مسیر مذکور و اجرای اون اون پیغام نمی یات ولی بعد از کلیک بر اجرء یا اپلی یه صفحه شبیه به داس باز می شه در یک چشم به هم زدن و بعدش هیچی نه بازی اجراء می شه نه چیز دیگری اتقاق می یفته من دی ودی اجرینال اون را از باز خریدم و ظاهرا هیچ مشکلی نداره حالا هم اگر مشکلی داشته باشه دیگه خیلی دیر شده و عوضش نمی کنن ........... به هر حال امیدوارم مشکل من را حل کنید

سخت افزارت رو بگو اول

کارت گرافیک

WinFast PX7300 GT TDH Extreme

رم 512 و سی پیو آتلون 3500 با مینبورد پلاتینیوم هستش فکر می کنم مشکلی نباید داشته باشه درسته با این رم حداقل باید بالا بیات

موفق باشید.

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
من یک پیشنهاد دارم اون هم اینه که چند تا از افرادی که خوره ی این بازی هستن یک فضا از مدران بگیرن و یک سایت روی سرور باز سنتر برای این بازی بزنند چون هم این بازی بسیار پر طرفدار شده هم اینکه اینجوری میشه یک منبع فارسی برای این بازی داشت
مثلا یک بخش پچ ها
یک بخش اضافات
و یک بخش مهمش توضیحات بازی باشه
که خودش شامل چند بخش باشه موارد داخل بازی مثل توضیح گروه ها و تاریخ تولد ها و خصوصیات هر نژاد و یک بخش دیگه توضیحات کوئست ها که خودش شامل کوئست های هر گروه و به این شکل تا آخر اینجوری بهتر میشه آخه اینجوری 100 صفحه بدون طبقه بندی را گشتن وحشتناکه هم اینکه یک منبع درست حسابی دست و پا میشه اگر هم شما برنامه ی مربوط به سیو را پیدا نکردید بگید براتون بگذارم

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
من یک پیشنهاد دارم اون هم اینه که چند تا از افرادی که خوره ی این بازی هستن یک فضا از مدران بگیرن و یک سایت روی سرور باز سنتر برای این بازی بزنند چون هم این بازی بسیار پر طرفدار شده هم اینکه اینجوری میشه یک منبع فارسی برای این بازی داشت
مثلا یک بخش پچ ها
یک بخش اضافات
که خودش شامل چند بخش باشه موارد داخل بازی مثل توضیح گروه ها و تاریخ تولد ها و خصوصیات هر نژاد و یک بخش دیگه توضیحات کوئست ها که خودش شامل کوئست های هر گروه و به این شکل تا آخر اینجوری بهتر میشه آخه اینجوری 100 صفحه بدون طبقه بندی را گشتن وحشتناکه هم اینکه یک منبع درست حسابی دست و پا میشه اگر هم شما برنامه ی مربوط به سیو را پیدا نکردید بگید براتون بگذارم
فکر نکنم اینکارو کنند!
می این سایت به صورت یک مبحث توی یکی از بخش ها باشه مخصوص آبلیویون;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تا ؟
برای انجام کل کوئست های مربوط به نیرن روت ، باید 10+20+30+40 تا نیرن روت داشته باشی که مجموعا میشه 100 تا ;)
وحید ..من شنیده بودم کلا تو بازی 100 تا هست.. یعنی باید کل صد تا رو گیر بیارم؟؟؟
اون یارو به من گفته بود 10 تا بیار تا بعد...
حالا تو این کوئست چی میگذره؟؟؟ انجام دادی؟؟؟
من این اکستنشن wizard tower رو نصب کردم واسه درست کردن خونه حدود 8000 تا خرج کردم... 2 شب رفتم تمام مغازه های امپیریال سیتی رو خالی کردم... حدود 4000 تا دراوردم

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
من این اکستنشن wizard tower رو نصب کردم واسه درست کردن خونه حدود 8000 تا خرج کردم

خداییش ارزشش رو داره ;)

اون یارو به من گفته بود 10 تا بیار تا بعد...
حالا تو این کوئست چی میگذره؟؟؟ انجام دادی؟؟؟
اول میگه 10 تا بیار . وقتی 10 تا بردی میگه 20 تا بیار . وقتی 20 تا بردی میگه 30 تا بیار . و وقتی 30 تا بردی میگه 40 تا بیار. ;)
برای همین گفتم 10+20+30+40

من الان قسمت آخرشم . . . یعنی 30 تا بردم و باید 40 تا دیگه جمع کنم که حدود 10 تاشو جمع کردم . . . ولی بخاطر مشکلاتی که دارم و بهش اشاره کردم ، این 10 تا رو وقتی گذاشتم توی صندوق ، نابود شدن. :mad: :(

مثلا یک بخش پچ ها
یک بخش اضافات
خیلی بازی ها پر طرفدار هستند . . . نمیشه که برای هرکدوم یه تیکه از فضای سایت کنده باشه ! :)

در ضمن این تاپیک متمرکزه . . . یعنی مثل بازی های دیگه ، توی سایت 5 ، 6 تا تاپیک نداره این بازی .
در عوض هر صفحه ی این تاپیک (مخصوصا صفحات 1 تا 90 ) پر از مطلب و نکته از بازیه. ;)

من خودم میخواستم یک راهنما برای افراد تازه واردی که میخوان این بازی رو انجام بدن بنویسم ، ولی یه مشکلی با نرم افزار paint پیدا کردم که برای همین اون کار به حالت تعلیق در اومده. :(

tarasheh

کاربر سایت
Jan 25, 2007
21
خوب یادم هست چند روز پیش در یکی از سایتها یکی شبیه به این مشکل داشت .......

دوست عزیز قبل از این که کرک که یک فایل ستاپ هستش را کپی کنم در مسیر بازی که این باشه

Program Files/Bethesda Softworks/Oblivion

یه پیغام می داد و یک اوکی داشت بعدش هیچی حالا بعد کپی کردن کرک در مسیر مذکور و اجرای اون اون پیغام نمی یات ولی بعد از کلیک بر اجرء یا اپلی یه صفحه شبیه به داس باز می شه در یک چشم به هم زدن و بعدش هیچی نه بازی اجراء می شه نه چیز دیگری اتقاق می یفته من دی ودی اجرینال اون را از باز خریدم و ظاهرا هیچ مشکلی نداره حالا هم اگر مشکلی داشته باشه دیگه خیلی دیر شده و عوضش نمی کنن ........... به هر حال امیدوارم مشکل من را حل کنید

نقل قول:
سخت افزارت رو بگو اول
کارت گرافیک

WinFast PX7300 GT TDH Extreme

رم 512 و سی پیو آتلون 3500 با مینبورد پلاتینیوم هستش فکر می کنم مشکلی نباید داشته باشه درسته با این رم حداقل باید بالا بیات

ظاهرا کسی نیست جواب ما را بده فکر می کنم باید از خیر این بازی بگذرم یا برم هزینه دیگه بدم یکی دیگه بخرم ولی می ترسم باز هم همین مشکل برام پیش بیات
بابا کسی به ما بگه مشکل این بازی با دستگاه ما چیه من دیشب نشتم پاش و خیلی سعی کردم ولی به هر حال یه مشکلی داره نمی دونم شاید کرک جدید برام معرفی کنید مشکلم حل شه
لطفا یه کمکی به من کنید ممنون همگی

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
به نظر من چند نفر بیان و روی یکی از سرور های رایگان اینکار را بکنن و یا یک وبلاگ بزنن مهم اینه که طبقه بندی بشه و قابلیت جستجوی بهری داشته باشه فکر کنم بتونن خبره های این بازی براش وبلاگ بزنن
poorna
شما این را دانلود کنید بعد فایل داخلش را اجرا کنید یک سیو بسازید بعد برید توی پوشه ای که سیو های شما هست یک پوشه به اون نام ساخته شده بعد فایل هاتون را بریزید اینجا خودش هم توضیح داده من این کار را کردم درست شد
http://www.box.net/public/d89lgylxdn

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
salam man jai gir kardam ke ba gray fox to ye khonei grar migzare baid chi kar konam help me plase
!!!!!
خوب سر قرار حاضر بشو بهمین راحتی!:cheesygri
اگه منظورت کوئستی هست که بهت میده اسم کوئست رو بگو ! بهتره عکس ازش بزاری;)
پس کسی نیست به ما کمک کنه

حداقل یکی کرک جدید معرفی کنه که ببینم راه می یفته یا نه من از این چیزا سر در نمی یارم
به این سایت برو و ایمیج یا مینی ایمیج بازی رو دانلود کن و با Daemon Tools اجراش کن و دیگه نیازی به کرک نداری ! البته همونجا می تونی کرک بازی هم پیدا کنی.
بهتره یه عکسی چیزی از اون ارور یا هر چیزی که اتفاق میوفته بگیری و اینجا بزاری این طوری بهتر می تونیم کمکت کنیم.

tarasheh

کاربر سایت
Jan 25, 2007
21
بهتره یه عکسی چیزی از اون ارور یا هر چیزی که اتفاق میوفته بگیری و اینجا بزاری این طوری بهتر می تونیم کمکت کنیم

دوست عزیز از کمکت ممنونم این عکس را تونستم به زور بگیرم
راستی کرک هم از اون سایتی که گفتی گرفتم ولی باز هم مشکل حل نشد

برو و ایمیج یا مینی ایمیج بازی رو دانلود کن و با Daemon Tools اجراش کن

ناراحت نشی ها ولی راستش را بخوای چیزی نفهمیدم چون از این چیزا سر در نمی یارم

خلاصه خیلی بزرگواری می کنید به من یه کمکی کنید ممنون شما خواهم بود .

Attachments

• uy.bmp.zip
    4.1 KB · مشاهده: 8
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر