The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
وحید جواب منو ندادی... من دیگه نمیتونم دعا کنم!!! چه غلطی بکنم.....

من این سوالتو ندیده بودم . . . به هر حال :
والا این مشکل تا حالا برای من پیش نیومده !
ولی تا جایی که اطلاعات نداشته ی من میگه ، وقتی که دعا میکنی ، تا یک روز بعدش نمیتونی از همونجا دعا بکنی.
اون 9 جایگاه مقدس دور هر معبد هم هر کدوم برای یکی از خدایان 9 گانه هستن.
برای اینکه blessing هرکدومشون رو بخوای دریافت کنی ، باید یکبار عبادتگاهشون رو زیارت کرده باشی.
دقیقا برای شما چه پیامی میده ؟ اصل دقیقا مشکلت چیه ؟

در ضمن وحید این gf به من یه ماموریت جدید داده که باید برم از تو قلعه شهر bravil (اگر اشتباه نکنم) یه چیزی رو بدزدم که در رابطه با همون کریستالی بود که در کوئست قبلی دزدیدم... منم رفتم توقلعه یه secret chamber پیدا کردم رفتم توش پیشروی کردم... ولی به بن بست رسیدم....
یه جا هم هست که از تو آب رد میشی... یه جا آب خیلی عمیق هست... وقتی پایین میری یه سوراخ پیدا میکنی .... میری توش یه در رو باز میکنی.. بعدش دیگه نفسم تموم میشه و میمرم... وحید میدونی اینجا چه غلطی بکنم؟؟؟؟

من که هیچ جا رو دقیقا یادم نیست ! ( چون سریع رد میشم و میرم)
ولی با این شرایطی که شما گفتی فکر کنم همون گوداله رو میگی که توی یک غاری چیزیه که باید تا تهش پایین بری و توش یک ماهی بزرگ هست . . .
اگه نفس کم میاری ، میتونی از جادوی water breathing استفاده کنی ، که روی خیلی از وسایل enchant شده و افسونش هم هست که میتونی بخری.
ولی بهترین راه به نظر من اینه که بری ایمپریال سیتی.
بعد از اون دری که استبل داره پایین بری تا پل رو رد کنی و برسی به خونه ی یک پیرمردی که کنار یک مسافر خونه هست.
مخ پیرمرده رو بزن و باهاش صحبت کن ، بهت میگه که براش 10 ، 12 تا ماهی بگیری بیاری.
برو توی دریای همونجا . دنبال نشانگر برو تا به ماهی ها برسی ( هر ماهی رو بکشی نشانگر {همون قطب نما} جای یک ماهی دیگه رو بهت نشون میده. )
بعدscales (پولک) شون رو از هرکدوم بردار و وقتی به مقدار معین ( 10 یا 12 ) رسیدی ، ببر پیش پیر مرده.

کوئست بسیار آسونیه و در کل 15 دقیقه وقت نمیبره.

ولی در عوض وقتی پولک ها رو میدی به پیرمرده ، یک انگشتر بهت میده که میتونی باهاش زیر آب نفس بکشی .

فکر کنم این مشکلت رو حل بکنه.

در ضمن من تو mages guild هم عضو شدم... وقتی بهم جادو جدید میدن یا ازشون میخرم... نمیتونم استفاده کنم... یا میگه skill فلانت پایین هست.. که نمیدونم کدوم skill رو میگه!!! تو میدونی؟؟؟؟
یا اینکه میگه به اندازه کافی مجیکا نداری.... در حالی که مجیکا تا خرخره پر هست
چی خاکی تو سرم بکنم؟؟؟

برای زدن هر جادو به 2 تا چیز نیاز داری :

1- در کلاس اون جادو ، به اندازه ی کافی مهارت داشته باشی.

مثلا وقتی یک جادو مینویسه require destruction of 75 ، یعنی اینکه مهارتت توی اسکیلdestruction ، به اندازه ی 75 باید باشه تا بتونی اون جادو رو بزنی.

2- به اندازه ی کافی جادو داشته باشی.

این معنیش این نیست که نوار جادو پر باشه.
معنیش اینه که طول کل نوار جادوت به اندازه ی مورد نیاز باشه.
طول نوار جادو هم با افزایش intelligence زیاد میشه ، و به کلاس ، birth sign ، و نژادت بستگی داره.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اگه CD تکین تحت عنوان Elder Scroll IV : Knights Of The Nine رو بگیری ، همه ی اینا رو توش داره. ;)
(این تبلیغات نبود ، راهنمایی برای خرید جنس سالم و کامل بود ) ;)

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
راست میگه خیلی بصرفه هم هست نزدیک 8 تا پچ و اکسپنشن این یه مبلغ جزعی میشه بخوای دانلود کنی خود night of nine نزدیک 250 مگ 12 ساعتی طول میکشه

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
به نظر شما ارزش داره من دوباره بازیو نصب کنم؟!؟!؟ راستی ماله شما فریمش خوبه!!! وحید جان شما که گذافیکت عین منه تو جنگلا فریمش چطوریه؟!؟!؟ ماله من اسلو موشن بود همون کوئست اول که باید میرفتم تو یه شهر دیگه مدالو بدم بهش پدرم در اومد!!!!! خیلی فریمش پایین بود!!!!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
به نظر شما ارزش داره من دوباره بازیو نصب کنم؟!؟!؟ راستی ماله شما فریمش خوبه!!! وحید جان شما که گذافیکت عین منه تو جنگلا فریمش چطوریه؟!؟!؟ ماله من اسلو موشن بود همون کوئست اول که باید میرفتم تو یه شهر دیگه مدالو بدم بهش پدرم در اومد!!!!! خیلی فریمش پایین بود!!!!

من تا همین چند وقت پیش وضع فریمم خیلی خراب بود تو محیط باز . در حدود 10

ولی از وقتی خیلی از آپشن ها رو پایین آوردم که مهمترینش Distant Rendering بود ، وضعم خیلی خوب شد . :cool:

تا جایی که الان توی فضای باز راحت 20 فریم میگیرم. ;)

اگه خواستی بگو تا تنظیمات گرافیکیمو برات بنویسم. ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
ولی تا جایی که اطلاعات نداشته ی من میگه ، وقتی که دعا میکنی ، تا یک روز بعدش نمیتونی از همونجا دعا بکنی.
اون 9 جایگاه مقدس دور هر معبد هم هر کدوم برای یکی از خدایان 9 گانه هستن.
نه بابا مشکل از یه جای دیگه هست...
گفتم که من تو یه کوئست با یک vampire برخورد فیزیکی داشتم.... ولی اکثر ضرباتش رو block کردم.... ولی این یارو یه لحظه چرخید... من ندیدمش فاصله اش با من 2 یا 3 متر بود .. یه ضربه پرتاب کرد که من نفهمیدم بهم خورد یا نخورد
167.gif
من اصلا نمیدونستم این یارو vamp هست.... اومدم بیرون درباره همون vamp از کسی که داشتم فراریش میدادم پرسیدم یهییی هوووو دیدم گفت ::: اون خوناشام کثیف رو میگی!!!! منم برق از 3 فازم پرید...چون دفعه قبل که داشتم بازی میکردم vampire شدم و نتونستم درمانش کنم و اخرش هم مردم.... الانم که بازی رو از اول شروع کردم... چون دور اول فقط کسب تجربه بود..... خلاصه ما با تمام سرعت اومدیدم شهر skingrad رفتیم کلیسا و تا اومدیدم دعا کنیم هر جا رفتیم ... این خدایان 9 گانه یه تیکه بار ما میکردن... اون اصل کاری وقتی روش space رو میزدی میگفت :::
repent your crimes! wicked one! که معنیش میشه :::: از گناهانت توبه کن...تبه کار!
ما هم vamp نشدیم.... ولی هنوز نمیتونم دعا کنم!!!
لازم به ذکره که الان fame من 34 و infamy من 43 هست!!!!
به نظرت وحید ربطی به اینا داره....
bounty هم ندارم چون دفعه قبل که 1000 تا bounty داشتم رفتم دعا کنم... بازم منو نپذیرفتن!!!
وحید یه چیزی رو هم بگم که وقتی که تو کلیسا میرم ...تو وسایلم پر از وسایل دزدی هست... به این که گیر نمیدن؟؟؟

من که هیچ جا رو دقیقا یادم نیست ! ( چون سریع رد میشم و میرم)
ولی با این شرایطی که شما گفتی فکر کنم همون گوداله رو میگی که توی یک غاری چیزیه که باید تا تهش پایین بری و توش یک ماهی بزرگ هست . . .
اگه نفس کم میاری ، میتونی از جادوی water breathing استفاده کنی ، که روی خیلی از وسایل enchant شده و افسونش هم هست که میتونی بخری.
ولی بهترین راه به نظر من اینه که بری ایمپریال سیتی.
بعد از اون دری که استبل داره پایین بری تا پل رو رد کنی و برسی به خونه ی یک پیرمردی که کنار یک مسافر خونه هست.
مخ پیرمرده رو بزن و باهاش صحبت کن ، بهت میگه که براش 10 ، 12 تا ماهی بگیری بیاری.
برو توی دریای همونجا . دنبال نشانگر برو تا به ماهی ها برسی ( هر ماهی رو بکشی نشانگر {همون قطب نما} جای یک ماهی دیگه رو بهت نشون میده. )
بعدscales (پولک) شون رو از هرکدوم بردار و وقتی به مقدار معین ( 10 یا 12 ) رسیدی ، ببر پیش پیر مرده.

کوئست بسیار آسونیه و در کل 15 دقیقه وقت نمیبره.

ولی در عوض وقتی پولک ها رو میدی به پیرمرده ، یک انگشتر بهت میده که میتونی باهاش زیر آب نفس بکشی .

فکر کنم این مشکلت رو حل بکنه.
دستت درست... رفتم کوئست رو انجام دادم... ولی اونجا مشکل من یه چیز دیگه بود!!! راه رو اشتب می رفتم

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
لازم به ذکره که الان fame من 34 و infamy من 43 هست!!!!
برو ببین اگه Fatigue صدمه دیده (قرمز رنگ شده) معلومه که بیماری ومپایریسمی بهت سرایت کرده!
بعد برو یکم کار خوب انجام بده مثلا برو آرینا محل خوبی برای کسب fame هست ! (بنظرم از این باشه)

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
ببین ممکنه اصلا خون اشام نشده باشی.
برو اونجایی که اثرات رو کارکترت رو مینویسه(مثلا اثرات معجون) اسم یه بیماری باید باشه که در مراحل اولیه drain fatigue یعنی کم شدن fatigue اثرش هست.
در مورد دعا کردن هم من وقتی یه مقدار تو گیلد دزدا جلو رفتم infamy بالاتر از fame رفت که دیگه نمیتونستم دعا کنم ولی وقتی رفتم تو ارنا جنگیدم fame بالا رفت و مشکل حل شد.

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
برو ببین اگه Fatigue صدمه دیده (قرمز رنگ شده) معلومه که بیماری ومپایریسمی بهت سرایت کرده!
بعد برو یکم کار خوب انجام بده مثلا برو آرینا محل خوبی برای کسب fame هست ! (بنظرم از این باشه)
مر30 دوست عزیز...
گفتم که من توصر میکردم که خوناشام بشم.... ولی نشدم... اگر میشدم 3 روز بعد از ضربه خوردن بعد خوابیدن... کاراکتر واسه شما خوابش رو تعریف میکنه... و میگه که چی خواب دیده....

منم خوشبختانه vamp نشدم....

در ضمن من کوئست های dark brother hood و thives guild رو تموم کردم( thives guild در حال اتمامه) و همون اول که بازی رو شروع کردم رفتم arena و انجا هم grand champion هستم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر