The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
جواد جان من اونجا رفتم اون بود !
دیگه نمیدونم چرا برای شما نیست ! :)

ولی احتمالاتی که ممکنه باشه :
_ nights of nine درست نصب نشده باشه یا خراب باشه.
_ برای رفتن به اون کوئست level خاصی لازم باشه .
_برای رفتن به اون کوئست لازم باشه قبلا کار خاصی کرده باشید. (مثلا کوئست خاصی )
_ . . .. . .. . .

این احتمالات ممکنی بود که به ذهن من رسید.
امیدوارم مشکلت حل بشه. ;)
وحید جون من پچ 1.1 رو نصب نکردم.. فکر میکنم مشکل از اون جا هست!!!
فردا نصب میکن و بهتون خبر میدم.... شاید درست شد

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
حالا وقتی خون اشام بشی چه قدرتایی بدست میاری؟ من به سرم زده کلا برم خون اشام بشم!

اگه خون آشام بشی آخرش دیگه باید کوئست درمانو اجرا کنی کوئست باحال و بدرد بخوریه اما خداییش وقت گیره انتخاب با خودته.

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
اگه خون آشام بشی آخرش دیگه باید کوئست درمانو اجرا کنی کوئست باحال و بدرد بخوریه اما خداییش وقت گیره انتخاب با خودته.

من که همه ی مواد لازم رو دارم . . .
میخوام سر اون قضیه ی DarkBrotherHood خوناشام بشم. ;)

توی مقاله ی صفحه ی قبل هم نوشته بودم . . . یکجا هست که باید خوناشام باشی تا بتونی ازش استفاده کنی . ;)

راستی اگه خوناشام بشیم ، خودمونو درمان کنیم ، بعد دوباره خوناشام بشیم چی میشه ؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
من تازگیا خون آشام شدم البته خون آشام گازم نگرفت یه چیزی خورده بودم به اسم vampire...
پورنا گفته بودی باید چندتا سیر پیدا کنی زنه یه چیز دیگه میگفت راستی یه پچ مخصوصه خون آشام بودن هست اسمش چیه؟ یادمه بازی رایانه یه چیزایی در موردش گفته بود

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
راستی یه پچ مخصوصه خون آشام بودن هست اسمش چیه؟ یادمه بازی رایانه یه چیزایی در موردش گفته بود

آره منم یادمه . . . ولی توضیحی نداده بود . . . گفته بود یکسری مشکلات وقتی خوناشام میشید رو حل میکنه . . .

پورنا گفته بودی باید چندتا سیر پیدا کنی زنه یه چیز دیگه میگفت

من که گفتم تا حالا خوناشام نشدم .

اونی هم که گفته بودم ، همونطوری که توی همون پست گفتم ، از طرف یکی از اعضای دیگه بود که من کپی کردم برات . ;)

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
من تازگیا خون آشام شدم البته خون آشام گازم نگرفت یه چیزی خورده بودم به اسم vampire...
پورنا گفته بودی باید چندتا سیر پیدا کنی زنه یه چیز دیگه میگفت راستی یه پچ مخصوصه خون آشام بودن هست اسمش چیه؟ یادمه بازی رایانه یه چیزایی در موردش گفته بود
یه Mod هست که اون معجون رو به مغازه ها اضافه می کنه که بخری (البته با قیمت حدود 600 سکه)
من هنوز امتحان نکردم ولی باید جواب بده!:)
لینک

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
بابا من این gray fox رو بالاخره مشاهده نمودم... عجب آدم مضخرفی هست!!!
65.gif

حالم بهم خورد ازش.. خیلی از خود راضی هست... و من یه تصور دیگه ازش داشتم...
162.gif

من الان تو thives guild الان shadow foot شدم و این gray fox بهم یه کوئست داده که در دور افتاده ترین قسمت های نقشه هست .. حس و حال ندارم برم اونجا... اگر این کوئست رو انجام بدم چیزی نصیبم میشه یا نه؟؟؟

یه اتفاق جالب هم واسم افتاد... اگر یادتون باشه یه قانون بود تو thives guild که اگر از یکی از اعضای guild دزدی کنی از گروه مینداختنت بیرون و باید دوباره پول میدادی تا بیای تو guild....
به من یه fence معرفی شد که قلعه anvil زندگی میکنه.... من جیب این یارو زدم کلید صندوقچه رو از و جیبش بر داشتم.... رفتم سراغ صندوقچه.. دیدم هر چی جنس دزدی رو از من خریده گذاشته این تو.... منم سریع هر چی میتونستم از این تو برداشتم و چون دزدی حساب میشد بردم به یارو فروختم... تازه تو صندوقچه یارو حدود 100 تا lock pick بود...
حالا یه سوال برای من پیش اومده.. من مگه از اعضای guild دزدی نکردم؟؟؟؟ چرا منو بیرون ننداختن؟؟؟؟ من قبلا همین کار رو با fence تو شهر bravil انجام داده بودم.. ولی اون موقع فهمیدن و منو بیرون انداختن.. و منم مجبور شدم بازی رو load کنم... چرا ایندفعه نفهمیدن؟؟؟ من اینکار رو با این fence جدید حدود 15 بار انجام دادم ولی بازم نفهمیدن....
78.gif

Monirzadeh

کاربر سایت
Jul 17, 2006
129
ببخشید ولی من توضیح شما را درست متوجه نشدم چجوری باید این مشکل را رفع کرد این پچ که می گید کجا هست و حجمش چقدره ممکنه مشکلم رفع بشه حتی پچ های قدیمی را میشه اینجوری رفع کرد

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
بابا من این gray fox رو بالاخره مشاهده نمودم... عجب آدم مضخرفی هست!!!
حالم بهم خورد ازش.. خیلی از خود راضی هست... و من یه تصور دیگه ازش داشتم...

غیبت ؟؟!!
اتفاقا من خیلی ازش خوشم اومد خیلی آدم باحالیه. :love:
همیشه هوای گدا ها و مردم فقیر رو داره و گدا ها و مردم فقیر هرچی دارن از ایشون دارن. :love:
یعنی هر گدایی هر کجای مملکت زنده باشه ، بدون بخاطر ایشونه .
Gray Fox یک رابین هود هم هست . ( اون کوئست رو رفتی که میری سراغ مالیات ملّت و .. . . ؟ ) ;)

من موندم چجوری ازش بدت اومده . . . مرد به اون خوبی !
43.gif

حس و حال ندارم برم اونجا... اگر این کوئست رو انجام بدم چیزی نصیبم میشه یا نه؟؟؟

از اونجایی که Gray Fox خیلی مرد باحالی هست ، اگر کوئست های Thieves Guild رو تا آخر بری ، کلاهشو میده به تو و تو میشی Gray Fox !

حالا یه سوال برای من پیش اومده.. من مگه از اعضای guild دزدی نکردم؟؟؟؟ چرا منو بیرون ننداختن؟؟؟؟
همه چیز به این بستگی داره که وقتی کار خلافی میکنی کسی ببینه یا نه .
اگر کسی نبینه ، آدم هم بکشی bouny و infamy نمیگیری و کسی باهات کاری نداره. ;)

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
راستی یک چیزی در موردگری فکس من اول کار ازش یک ماموریت گرفتم منو عضو گروهشون کردن حالا هر چی میرم پیشش بهم ماموریت نمیده؟

اونی که شما اول کار ازش ماموریت گرفتی Gray Fox نبوده . چون ایشون شخصیتش بالاتر از اینه که با کسایی که تازه عضو شدن ملاقات کنه. :)
باید توی گیلد دزدها پیشرفت کنی تا به اونجایی برسی که اعتمادش جلب شه و بهت ماموریت بده.
برای اینکار هم باید ماموریت های گیلد دزد ها رو انجام بدی. ;)

تا وقتی هم که یک ماموریت رو تموم نکردی نمیتونی ماموریت جدید بگیری.;)

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
راستی یک چیزی در موردگری فکس من اول کار ازش یک ماموریت گرفتم منو عضو گروهشون کردن حالا هر چی میرم پیشش بهم ماموریت نمیده؟
برای انجام ماموریت ها باید اول یه مقدار مشخصی اجناس دزدی به Fence ها بفروشی پیشنهاد می کنم 1000 تا کنش تا آخر این گیلد راحت باشی.
بعد از این کار باید بری باهاش حرف بزنی و Thieves Guild Special Job رو انتخاب کنی و اون بهت ماموریت میده

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
وحید جواب منو ندادی... من دیگه نمیتونم دعا کنم!!! چه غلطی بکنم.....

در ضمن وحید این gf به من یه ماموریت جدید داده که باید برم از تو قلعه شهر bravil (اگر اشتباه نکنم) یه چیزی رو بدزدم که در رابطه با همون کریستالی بود که در کوئست قبلی دزدیدم... منم رفتم توقلعه یه secret chamber پیدا کردم رفتم توش پیشروی کردم... ولی به بن بست رسیدم....
یه جا هم هست که از تو آب رد میشی... یه جا آب خیلی عمیق هست... وقتی پایین میری یه سوراخ پیدا میکنی .... میری توش یه در رو باز میکنی.. بعدش دیگه نفسم تموم میشه و میمرم... وحید میدونی اینجا چه غلطی بکنم؟؟؟؟

در ضمن من تو mages guild هم عضو شدم... وقتی بهم جادو جدید میدن یا ازشون میخرم... نمیتونم استفاده کنم... یا میگه skill فلانت پایین هست.. که نمیدونم کدوم skill رو میگه!!! تو میدونی؟؟؟؟
یا اینکه میگه به اندازه کافی مجیکا نداری.... در حالی که مجیکا تا خرخره پر هست
چی خاکی تو سرم بکنم؟؟؟

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
یا اینکه میگه به اندازه کافی مجیکا نداری.... در حالی که مجیکا تا خرخره پر هست
بعضی از جادوها خیلی مجیکا لازم دارن.یعنی الان با کل مجیکایی هم که داری نمیتونی اجراشون کنی.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
من دیگه نمیتونم دعا کنم!!! چه غلطی بکنم.....

اینکه دعات مستجاب نمیشه :) خاطر داشتن شهرت بده توی بازی یه چیز هست به اسم fame و یه چیزی به اسم infamous (فکر کنم اسمش این بود) اگه infamous از fame بیشتر بشه دیگه نمیتونی دعا بکنی برای درست کردنشم باید بری کار خوب بکنی( مثلا برو تو فایتر گیلد عضو شو و ماموریتاشو انجام بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر