The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
ممنون ....
Result:
4e009cm.jpg

خوب چی کار میتونم بکنم؟

یعنی اینکه کامپیوترت حداقل تجهیزات مورد نیاز سخت افزاری رو برای اجرای بازی داره. این یعنی اینکه میتونی همونقدر که سیستمت قویه از بازی لذت ببری!
از HDR و View Distance ها و Grass و ... نمیتونی ادونتج بگیری!
من خودم وقتی کارت 6200 داشتم حدود 190 ساعت ابلیویون بازی کردم. :-" اصلا هم برام سخت نبود ولی تنظیمات رو پایین ترین سطح بودن.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
ممنون .....حالا من بازی رو شروع کردم چه پیشنهاد هایی میتونید برای من داشته باشید که از بازی لذت ببرم؟
در مورد پچ ها چی؟
Knights of Nine اونقدری میارزه که بخرم؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
ممنون .....حالا من بازی رو شروع کردم چه پیشنهاد هایی میتونید برای من داشته باشید که از بازی لذت ببرم؟
در مورد پچ ها چی؟

اینکه بخوای از بازی لذت ببری به سلیقه خودت بستگی داره ممکنه چیزی که بهت پیشنهاد میدیم مورد علاقت نباشه؟ دوست داری شخصیتت چه مدلی باشه؟ میخوای یه شخصیت برای دزدی داشته باشی یا یه جنگجوی خفن یا یه جادوگر اینا رو بگو تا بتونم یه ریس خوب با کلاس مناسب بهت معرفی کنم بهترم هست قبل از تصمیم گیری صفحات اولیه تاپیکو یه نگاهی بندازی پیشنهاد های خوبی تو اون صفحات شده.
در مورد Knights of Nine هم باید بگم خیلی کوتاهه و اگه خواستی بازی کنیش بهتره بذاریش بعد از خود بازی اصلی.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
در مورد پچ ها چی؟
کمکی که میتونم الان که اول بازی هستی بهت بکنم راهنمایی در طراحی کاراکتر بازیه.

اگه میخوای شخصیت بازی یه شوالیه جنگجو باشه نژادهای Nord ,Imperial خوبن (برای مبارزه Nord پیشنهاد میشه. برای ارتباط با مردم و مخ زدن و ... Imperial مناسبتره)
Birthsign هم میتونه The Warrior باشه.
Major Skill ها هم :
Heavy Armor, Blade, Block, Blunt, Armorer, Athletics, Hand to Hand

این کاراکتر بدرد کسایی میخوره که حوصله Spell زدن و Stealth و ... رو ندارن و فقط میخوان با شمشیر برن تو دشمن!! :evil:

================================

اگه میخوای شخصیت بازی جادوگر باشه بهتره یکی از نژاد های Brethon , High Elf (Most Recomended) رو انتخاب کنی.
Birthsign هم Wizard باشه.
Major Skill ها :
Alteration, Destruction, Restoration, Alchemy, Conjuration, Mysticism, Illusion

اگه میخوای شخصیت بازی دزد باشه نژاد Dark Elf مناسبه.
Brithsign هم The Thief باشه.
Major Skill ها :
Acrobatics, Light Armor, Marksman, Security, Sneak, Mercantile , Speechcraft

مطمئنا نمیتونی با هیچکدوم از شخصیت های بالا راحت بازی کنی! چون هرکدوم ممکنه تو یه چیزی خبره باشن ولی جاهای دیگه کم میارن. واسه همین باید یه کاراکتر متعادل بسازی! برای اینکار نژاد های( Imperial, Dark Elf) بخاطر انعطاف پذیریشون مناسبن.
Birth Sign بهتره که Warrior باشه.
Major Skill ها :
Atheletics, Light Armor(for dark-elf)/Heavy Armor(for imperial), Marksman, Snake, Blade,Restoration, Alchemy\Security\Distruction\Armorer\Illusion)

ممکنه کمی الان برات اینایی که نوشتم گیج کننده باشه!
اگه سوالی داشتی درباره هرکدوم از قسمتهاش بپرس.

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
ممنون ....ولی الان بازی دستم نیست ...انشا...ه یه هفته دیگه بازی رو شروع میکنم....اما از این توضیحاتی که دادی من ,Imperial رو بهتر از همه تشخیص دادم!!

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
اگه میشه راهنماییم کنید active quest با current quest فرقشون چیه کدوم ماموریت اصلیه کدوم فرعیه؟من فعلا یکی از درهای oblivion رو بستم.

Active Quest ماموریت فعال بازیه, یعنی کوئستیه که همین الان داری انجامش میدی.
Current Quest ماموریت های فعلی که در لیست شما وجود داره است که اگه روشون کلیک کنی به Active Quest تبدیل میشن.

ممنون ....ولی الان بازی دستم نیست ...انشا...ه یه هفته دیگه بازی رو شروع میکنم....اما از این توضیحاتی که دادی من ,Imperial رو بهتر از همه تشخیص دادم!!

YW!

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
احسان تو برو خودت یه 10 ، 20 ساعت بازی کن ؛
خودت میای از اول میری ! ;)
چون وقتی یه کم بازی میکنی میفهمی میخوای چکاره شی ...
من اول میگفتم میخوام دزد شم فکر میکردم خیلی خوبه ... ولی یه کم که بازی کردم دیدم اینطوریا نیست....

موفق باشی

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
آقا خیلی ممنون یه سوال دیگه دارم کلاس من ادونچر هستش میخوام به ویزارد تغییرش بدم چجوری میتونم این کار رو بکنم؟

راه اصولی برای اینکار وجود نداره! مگه اینکه cheat بزنی. منم cheatهاش رو بلد نیستم! :blushing:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
خب یه کمک در خرید هم بکنید!!
من تا اونجایی که یادم میاد تکین کارش حرف نداشته !! عمرا بتونی بازی رو اجرا بکنی:)
از چه شرکتی بگیرم؟
7 تا سیدی هستش؟
دیویدی چند در میاد؟
چه پج هایی لازمه که راحت تر باشی؟
(بازهم نمیخواستم بگم اما جمعه تهران هستم:) میخوام همون روز یا شنبه این بازی رو بگیرم;) )

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان در کوئیست The Path of Righteous در Knight of the Ninie در این قسمتی که در عکس می بینید باید چه کار کنم ؟
هیچ راهی وجود نداره که به اون جلو برسم .
350un0x.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر