The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

اولا که Oblivion روی X360 با 30 فریم اجرا میشه.
دوما شما با 2 گیگ رم،یهAthlon Fx-55و یه کارت 7900GTX میتونین کیفیت بهتری از 360 رو با حداقل سرعت 30FPS بگیرین.
تازه اگه دو تا 1900XTX رو CrossFire کنین،میتونین HDR و AA رو با هم داشته باشین،که در این صورت بازم میانگین FPS بالای 30 میشه.
در مورد NFS:MW و Oblivion باید بگم که این دو تا با هم خیلی فرق میکنن،NFS:MV یه بازیه که اساسش سرعته،یعنی سرعت گیم پلی بالاس،ولی Oblivion خیلی سرعت نداره،واسه همین رو 30 فریم هم کاملا روونه.
البته اگه اون سیستمی که گفتم رو بخرین،به جاش میتونین یه X360 بگیرین،با چنتا بازی اورجینال،با یه اکانت XBL Gold که خوب خیلی بهتره!

نسخه X360 گرافیکش به قدرت PC نیست و محدودیتهایی تو Antialiasing و Anisotropic داره در صورتی که شما از 6200 به بالا دارین میتونین با چند تغییر تو فایلهای کنترل گرافیک بازی به
سرعت نسبتآ مطلوبی برسین من خودم با نهایت گرافیک و نورپردازی و سایه ها با کارت 7900
مونتاژ گیگابایت به 54 FPS رسیدم لازم نیست حتمآ رم بالای 1 گیگ باشه !
برای تنظیمات پیشرفته اینجا بیاین :
http://www.tweakguides.com/Oblivion_1.html

پولتونم نگه دارین PS3 بخرین !!!​

آخرین ویرایش:
اگه دوستان مثل من از شکستن کلیدها موقع بازکردن قفلها اعصابشون خط خطی میشه از این
کد استفاده کنن ( البته اگه تکراری نباشه !)
کنسول رو با ~ باز کنید بعد خط زیر رو تایپ کنید :
additem lock 1000
البته چیزی که زیاده کد تقلبه ولی بی مزه میشه بازی, همین کفایت می کنه.

دوستان بگین level چندین؟
کجا ها هستین ؟
Vampire شدین ؟
Shrine of Azura رو کسی رد کرده ؟؟؟
کجا میشه بیشتر Glow Dust ها رو پیدا کرد ؟

نوشته شده توسط 3lectro:
اگه دوستان مثل من از شکستن کلیدها موقع بازکردن قفلها اعصابشون خط خطی میشه از این
کد استفاده کنن ( البته اگه تکراری نباشه !)
کنسول رو با ~ باز کنید بعد خط زیر رو تایپ کنید :
additem lock 1000
البته چیزی که زیاده کد تقلبه ولی بی مزه میشه بازی, همین کفایت می کنه.

دوستان بگین level چندین؟
کجا ها هستین ؟
Vampire شدین ؟
Shrine of Azura رو کسی رد کرده ؟؟؟
اون چیزی که حالمو بهم میزنه استفاده از کد تقلب و Cheat و این جور چیزاست.

اگه می خواین با امکاناتی که خود بازی بهتون میده قفلا رو راحت تر باز کنین برین دنبال Daedric Quess ی به نام Nocturnal. یه Gift ی بهتون میده که ... خودتون ببینین بهتره.
محل این Shrine رو هم می تونین از Alves Uvenim بپرسین که توی Leyawiin Mage Guild ساکنه.
;)

آخرین ویرایش:
همون اطراف Shrine of Azura رو بگردی یه موجوداتی هستند که به صورت نقطه های طلایی هستند(اسمشون رو یادم رفته). اونا رو بکش و glow dust بردار.

تورو خدا منم كمك كنين:((
دوسته عزيز نوع 7900 شما چيه؟gt or gtx و در چه رزولوشني بازي ميكنيد؟همهي ديتيل ها روي بالاترين حد قرار داره؟

من در یک مرحله گیر کردم
در اونجایی که من به طرف Shrine Azura میرم
و وقتی میرسم به اون یک مجسمه هست که یک زنه که در یکی از دستاش ماه و ... هست
حالا وقتی روش کلیک میکنم مینویسه که تعداد شما قهرمانان کمه و باید بیشتر باشید حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوسته عزيز نوع 7900 شما چيه؟gt or gtx و در چه رزولوشني بازي ميكنيد؟همهي ديتيل ها روي بالاترين حد قرار داره؟
واسه من GTX هست و با رزولوشن 1024*768 بازی میکنم البته چون مانیتور 17 هست باید رو
1280*1024 بازی کنم ولی با این رزولوشن تو بعضی جاها بخصوص جنگلها سرعت فریم به 31 و 32
می رسه ...
ضمنآ همه دیتیلها ON هست به جز HDR و Antialiasing روی 4x ...
البته من تو خود setting کارتم Anisotropic رو هم رو 8x گذاشتم ( البته 16x هم دارم ولی سرعت فریم تابلو میشه )

همون اطراف Shrine of Azura رو بگردی یه موجوداتی هستند که به صورت نقطه های طلایی هستند(اسمشون رو یادم رفته). اونا رو بکش و glow dust بردار.
اسمشون Will-o-the-Wisp است ولی مشکل اینه که من اطراف اونجا رو می گردم یه جا دیده بودم ولی اصلآ اینطرفا نبود حالا که لازم دارم هر چی می گردم پیدا نمیکنم !!!

اقا یه سوال داشتم اون خونه ای که تو Anvil میخریم همون که نفرین شده است من رفتم طرف رو اوردم در مخفی زیرزمین رو هم باز کرد پیش اسکلت هم رفتم حالا گفته در حالیکه Handy Bone
رو جابه جا میکنم باید اسکلت طرف رو لمس کنم !!!
اینجا باید چکار کرد ؟
اینجا Bone هست ولی Bone ساق و قفسه سینه و جمجمه و ...
Hand ش کجاست ؟

من در یک مرحله گیر کردم
در اونجایی که من به طرف Shrine Azura میرم
و وقتی میرسم به اون یک مجسمه هست که یک زنه که در یکی از دستاش ماه و ... هست
حالا وقتی روش کلیک میکنم مینویسه که تعداد شما قهرمانان کمه و باید بیشتر باشید حالا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه بابا.
اون مجسمه بهت میگه که چند تن از Follower هاش خوناشام شدن و در یه جا زیر زمین زندگی میکنن. و روحشون در عذابه و باید کشته بشن ! باید بری بکشیشون (مواظب باش اونا بهت ضربه نزنن اگه بزنن شب که میخوابی تو هم خوناشام میشی اگه ضربه خوردی خواستی بخوابی برو توی کلیسا دعا کن و همونجا بخواب تا خوناشام نشی) بعد که کشتیشون برگرد پیش مجسمه. بهت ستارشو میده. بعد باید ستاره رو ببری به مارتین بدی.

واسه من GTX هست و با رزولوشن 1024*768 بازی میکنم البته چون مانیتور 17 هست باید رو
1280*1024 بازی کنم ولی با این رزولوشن تو بعضی جاها بخصوص جنگلها سرعت فریم به 31 و 32
می رسه ...
ضمنآ همه دیتیلها ON هست به جز HDR و Antialiasing روی 4x ...
البته من تو خود setting کارتم Anisotropic رو هم رو 8x گذاشتم ( البته 16x هم دارم ولی سرعت فریم تابلو میشه )
توی خود GAMESPOT در مورد تفاوت رزلوشن روی کارت های HIGH-END نوشته که تفاوت کمترین RES با بیشترین شاید در حد 5 فریم باشه
من خودم 1280.1024 بازی میکنم

Oblivion

در حال اینکه به من پاسخ میدهید ...
بگبد که من با کارت GEFORCE 5500 256 MB چطوری میتونم از بازی لذت ببرم و راحت اجراش کنم در ضمن رم من 512 هست و سی پی یو 2.4 سلرون
من تمام چیز هارا بردم پایین ولی اینطوری که نمیشه با بازی حال کرد شده مثل بازی els:III
همچنین یکم مرا از بازی روشن کنین که اصلآ هدف در بازی چیست
در ضمن وقتی من دروازههای ابلیوین را میبینم وقتی که بهشون نزدیک میشم دنیاس ابلیون قاطی میکنه و آسمون میشه اتیش نمیدونم که باید چطوری ازشون فرار کنم؟!
در ضمن میشه بگید که امولیتینک کینگ یا همون گردن بند پادشاه را چطوری میشه پیدا کرد
من یه بار رفتم به یک غار و پیش مستر ولی اون زود فرار کرد حالا چیکار کنم؟!
راستی این oldbivion چیست و چطوری میشه دریافتش کرد؟!
و پیچ جدید اوبلیوین چیست و ...
لطفآ هر اطلاعاتی که دارید را بزارید جبران خواهم کرد
فعلآ به این سوالات پاسخ بدید تا ...

نوشته شده توسط SHvIRUS:
نه بابا.
اون مجسمه بهت میگه که چند تن از Follower هاش خوناشام شدن و در یه جا زیر زمین زندگی میکنن. و روحشون در عذابه و باید کشته بشن ! باید بری بکشیشون (مواظب باش اونا بهت ضربه نزنن اگه بزنن شب که میخوابی تو هم خوناشام میشی اگه ضربه خوردی خواستی بخوابی برو توی کلیسا دعا کن و همونجا بخواب تا خوناشام نشی) بعد که کشتیشون برگرد پیش مجسمه. بهت ستارشو میده. بعد باید ستاره رو ببری به مارتین بدی.
من که فکر نمیکنم این را بگه لطفآ یکم توضیح بدید که ...
در باید اون چند نفر را از کجا پیدا کنم ؟!
و اینکه به سوال بالای من جواب کامل دهید

در حال اینکه به من پاسخ میدهید ...
بگبد که من با کارت GEFORCE 5500 256 MB چطوری میتونم از بازی لذت ببرم و راحت اجراش کنم در ضمن رم من 512 هست و سی پی یو 2.4 سلرون
من تمام چیز هارا بردم پایین ولی اینطوری که نمیشه با بازی حال کرد شده مثل بازی els:III
همچنین یکم مرا از بازی روشن کنین که اصلآ هدف در بازی چیست
در ضمن وقتی من دروازههای ابلیوین را میبینم وقتی که بهشون نزدیک میشم دنیاس ابلیون قاطی میکنه و آسمون میشه اتیش نمیدونم که باید چطوری ازشون فرار کنم؟!
در ضمن میشه بگید که امولیتینک کینگ یا همون گردن بند پادشاه را چطوری میشه پیدا کرد
من یه بار رفتم به یک غار و پیش مستر ولی اون زود فرار کرد حالا چیکار کنم؟!
راستی این oldbivion چیست و چطوری میشه دریافتش کرد؟!
و پیچ جدید اوبلیوین چیست و ...
لطفآ هر اطلاعاتی که دارید را بزارید جبران خواهم کرد
فعلآ به این سوالات پاسخ بدید تا ...
به هیچ وجه نمیتونی از این بازی لذت ببری...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or