The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

بازم سلام.
دوستان من تا حالا چند بار قصد کردم که این بازیو تا آخر برم ولی نشد.:-"
مثلا تا یه جاییش رفتم،
دقیقا یادم نیست،ولی گویا باید Level 2 میبودم تا به یه گروهی ملحق بشم.ببخشید دقیقا یادم نیست ولی این گروهه یه مجسمه مقدس داشتن که پایینش عبادت میکردن و بسیار براش اهمیت قائل بودن،یادمه موقع Dawn باید یه کاری میکردم،
ولی نمیدونم چرا اونطوری شد،من Level 8 بودم!!!و بنابر این نمیشد که عضوشون بشم....
دیدم دیگه ادامه نمیشه داد،منم بازی رو پاک کردم...
حالا چرا Level 8 بودم؟!:biggrin1:

ممنونم دوستان بابت راهنمايی همه چيرو متوجه شدم ، اما يک مشکلی هست و اونم اینکه واقعا این لول آپ کردن مشکل شده.
کشتم خودمو لول 2 شدم!

سلام دوستان ، آقايون يکجا گير کردم اساسی!!
بعد از اینکه ميخوايم بريم برای Bruma نيروی کمکی بياريم ، من اول از همه رفتم Anvil و اونجا ملکه بهم گفت که اول دروازه نزديک شهر رو برام ببند تا منم نيرو بفرستم ، من رفتم تو دروازه اما ديگه بخدا دهنم سرويس شده ، دستم شکست ، چشام داره ميترکه ، ديگه نميدونم چيکار کنم
موقعی که ميرم تو هيچ راهی به قلعه اصلی پيدا نکردم ، هرچی گشتم نبود . 3 بار دوره قلعه رو مو به مو گشتم ، ديگه نا اميد شدم گفتم بيام اینجا از شما کمک بگيرم ، لطفا راهنمايی کنيد

برادر انتی ویروس
یه دروازه اون بغل هستش که باید بری و مثل همه دروازه ها ببندیش که از کشتن یه گبلین هم اسونتره.لازم نیست دیگه مرحله رو ادامه بدی چون می تونی فقط از یه شهر کمک بگیری. همینطور می تونی دروازه همه شهر ها رو که فکر کنم پنج تا هست ببندی .با این کار اونا سه یا چهار تا بهت سرباز می دن که برای بستن دروازه اصلی کمکت کنن.
در مورد لول ها هم شما می تونی تا پنج تا از هر اسکیلت رو پیش مردم عادی بالا ببری در هر لول. باقیشم که دو سه تا اسکیل می خواد برای رفتن به لول بعدو سعی کن اگر block جزئ لول های اصلیته از سپر زیاد استفاده کنی تا لول هات عین اب خوردن زیاد بشه.

برادر انتی ویروس
یه دروازه اون بغل هستش که باید بری و مثل همه دروازه ها ببندیش که از کشتن یه گبلین هم اسونتره.لازم نیست دیگه مرحله رو ادامه بدی چون می تونی فقط از یه شهر کمک بگیری. همینطور می تونی دروازه همه شهر ها رو که فکر کنم پنج تا هست ببندی .با این کار اونا سه یا چهار تا بهت سرباز می دن که برای بستن دروازه اصلی کمکت کنن.
در مورد لول ها هم شما می تونی تا پنج تا از هر اسکیلت رو پیش مردم عادی بالا ببری در هر لول. باقیشم که دو سه تا اسکیل می خواد برای رفتن به لول بعدو سعی کن اگر block جزئ لول های اصلیته از سپر زیاد استفاده کنی تا لول هات عین اب خوردن زیاد بشه.

همونطور که دوستمون گفتند ، باید در ساعت 12 ( یا 1 ) کنار یک ستون سنگی باشید و نقشه ای را که رویش ظاهر میشه برداشت کنید .

دوست عزیز من این کار را کردم و این را نوشته
green emperor
way where
to tower touches
mid day sun
.من از این نمیفمم ستون سنگی کجای این شهر هست.

آفرين به توضيحاتت!! بابا اینا رو که همشو ميدونم ، واضحاتو توضيح دادی!
من گير کردم که چجوری دروازه شهر آنويل رو ببندم ، بعد شما ميگی کلا بايد چيکار کنم!!
من نميتونم وارد قلعه اصلی تو اون دروازه بشم ، هيچ راهی نداره.
ساختمان اصلی علاوه بر اینکه کاملا از لحاظ ظاهری سالمه ، رنگ خطی متغیر نارنجی- قرمز داره ، همچنین درش هم یک در بزرگ است که جلویش پله است . شما باید بری درون بیشتر ساختمان های فرعی و دروازه های ورود به ساختمان اصلی رو باز کنی . همه ی ساختمان ها را برو ، و همه جا را برای غار ها بگرد .

دوست عزیز من این کار را کردم و این را نوشته
green emperor
way where
to tower touches
mid day sun
.من از این نمیفمم ستون سنگی کجای این شهر هست.
فکر می کنم شما باید با اون طرف دوباره بعد از خواندن کتاب حرف بزنی . بعد علامتش تو نقشه مشخص میشه . اگر نشد میرم ببینم چه کار باید کرد ;) .

ساختمان اصلی علاوه بر اینکه کاملا از لحاظ ظاهری سالمه ، رنگ خطی متغیر نارنجی- قرمز داره ، همچنین درش هم یک در بزرگ است که جلویش پله است . شما باید بری درون بیشتر ساختمان های فرعی و دروازه های ورود به ساختمان اصلی رو باز کنی . همه ی ساختمان ها را برو ، و همه جا را برای غار ها بگرد .
بابا شما چرا اینجوری راهنمايی ميکنيد ، ديوانم کرديد . ای بابا
من که گفتم کجام ، فکر کردی خنگم؟ نميدونم ساختمان اصلی چه شکليه و درش چجوريه؟!!!!
آخه بابا بخون پستمو کامل ، اصلا 100 سال سياه نميخوام ديگه ازتون سوالی بپرسم ، اصلا من اسکول ، من خر ، من نفهم .
موقعی که ميگم کجای بازی هستم شما بايد بفهميد که تا الان دوتا دروازه ديگه رو به راحتی نابود کردم ، اما این يکی هيچ راهی برای ورود به ساختمان اصلی نداره، ساختمان اصلی يک جايی بالای کوهه که اصلا نميتونم حتی برم کنار ديوارش ، همه جارم مو به مو گشتم ، هر ساختمون ديگه ای هم که بود رو گشتم . ميفهميد اینو؟ حالا ميتونيد درست راهنمايی کنيد يا برم بازی رو پاک کنم؟!

وای ديگه من نميدونم چيکار کنم .
يک پچ هست برای آپديت به نسخه بالاتر که حدود 5.5 مگابايت حجم داشت، دانلودش کردم اما موقع آپديت این پيغام رو ميده :
Old file not found. However, a file of the same name was found. no update done since file contents do not match.
نميدونم ديگه چيکار کنم ، هرکاری کردم آپديت نميکنه

ويرايش : مشکل از کرک کردن بازی بود .
پاک کردم بازی رو ، دوباره نصب کردم ، قبل از کرک کردن پچ رو نصب کردم ، اما بعد دوباره همون کرک قبلی رو روش ريختم ، رفتم تو بازی گوشه پايين سمت چپ بازی شماره پچ تغييری نکرده بود!!! مشکل از کرک هست؟
ميشه کرک پچ 1.2.0416 رو بديد؟

ويرايش 2 : بله دوستان ، مشکل از کرک بازی هست ، ایندفعه بعد از نصب پچ دوباره فايل کرک قبليرو کپی نکردم و رفتم تو بازی ( دی وی دی داخل درايو بود ) ورژن بازيرو درست نوشت ( 1.2.0416 ). اما الان که ميخوام بازی کنم حتما بايد دی وی دی رو داخل درايو بزارم ، ميشه يک کرک خوب و درست برای این پچ بديد.

آخرین ویرایش:
دوستان چند تا مود خيلی خفن و باحال بزاريد اینجا من برم بگيرم .
الان بدون Obmm و OBSE دارم مودارو اجرا ميکنم ، اشکالی داره؟
ميشه يک راهنمايی کلی در مورد OBMM و OBSE و طرز استفاده بکنيد؟ خيلی گيج شدم
در ضمن تو سايت tesnexus هم عضو شدم اما نميدونم آرشيو موداش کجاست که برم دانلود کنم!

آخرین ویرایش:
دوست عزیز ماموریت های اصلی این بازی هیچ نیازی به پچ نداره . همچین مشکلی هم فکر نکنم مربوط به کرک باشه . شما هیچ احتیاجی به این کارها نداشتید . برای این بازی پچ های مختلفی منتشر شده ، شما معلوم نیست کدوم پچ رو نصب کردید !
به این لینک و این لینک بروید شاید کمک زیادی بکند . لینک دوم ، مربوط به Anvil Gate می باشد که طبق گفته ی آن ، شما 5 تا ساختمان می بینید که یکی از آنها اصلی می باشد ( وقتی به Gate وارد می شوید جلوی تان در بالای یک تپه می بینید ) ، که باید از غارهای زیادی عبور کنید تا به ساختمان اصلی برسید . البته اگر Acrobatics Skill بالایی داشته باشید می توانید با پرش از سنگها به بالای تپه برسید !
این هم راهنمای دقیق ویکی پدیا از ابتدای ورود به Gate :
you will need to go through a series of caves. If you follow the path in front of you around to the east side of the hill, roughly at 4 o'clock in the map you will find the Nether Tunnels, which leads into a set of random oblivion caves. These get you a third of the way up the hill; follow the path around the hill to The Red Gnash Channels, which you get you another third of the way up. From there, just follow the path as it zigzags the rest of the way up to the tower

ممنون دوست من ، مشکلم با اون دروازه حل شده.
دوست عزيز طبق تحقيقاتم يک پچ اصلی برای نسخه اصلی بازی آمده که آخريش ورژن 1.2.0416 هست ، ديگه بجز این هيچ پچی برای باگ گيری و از بين بردن بقيه مشکلات بازی نيامده .
که اونم مشکلم سره نصبش حل شده ( 100 بار گفتم بخونيد کامل پستامو ) الان فقط کرکشو ميخوام، اگر داريد بديد اگر نداريد ، لطفا حرفای منو تکرار نکنيد و جواب تکراری نديد و از خودتون نظر در نکنيد.
با تشکر

فکر می کنم شما باید با اون طرف دوباره بعد از خواندن کتاب حرف بزنی . بعد علامتش تو نقشه مشخص میشه . اگر نشد میرم ببینم چه کار باید کرد ;) .

من اشتباهی یکی از کتاب ها را انداختم .باید چکار کنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or