The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

مثل اينكه همه سرشون شلوغه نرسيدن Shivering Isles رو بازي كنن. (اينجا كه اينطور نشون ميده)
منم كه تو اين مدت (از زمان اومدن TES IV) هي مي خوام يه وقتي اختصاص بدم مفصل بشينم بازي كنم، نميرسم (عيد آخريش بود كه STALKER نذاشت :cheesygri).
اما حالا همينطوري هم كه شده از همون اول رو دستگاه نصب بود و داشت خاك مي خورد.
من اين Shivering Isles رو نصب كردم و خودم رو رسوندم به اون دري كه توي Bravil ايجاد شده و از اونجا ميشه وارد Shivering Isles شد. جدا خيلي خوشم اومد از طراحي اين در و اتاق بعدش.
اول كه رسيدم به در يكي پريد بيرون و بدبخت مثل اينكه ديوونه شده بود :cheesygri. اتاقي هم كه بعدش بهش وارد شدم خيلي جالب بود. اون چيز متحرك روي ميز و صندلي كه بايد روش بشينيم و خود يارو.
خود Shivering Isles هم همچنين.
بازي كنيد براي ما هم تعريف كنين چجورياست، ما كه نمي رسيم :cheesygri.

شروین جان ایول منتظر بودم یکی این رو نصب کنه من دیروز نصب کردم و کلا نه کوستی نه راهنمایی که بدونم منطقه ی جدید کدوم قسمت هستش
میشه یه لطفی بکنی بگی دقیقا کجاست , یه گشتی تو bravil میزنم ممنون

آخرین ویرایش:
شروین جان ایول منتظر بودم یکی این رو نصب کنه من دیروز نصب کردم و کلا نه کوستی نه راهنمایی که بدونم منطقه ی جدید کدوم قسمت هستش
میشه یه لطفی بکنی بگی دقیقا کجاست , یه گشتی تو bravil میزنم ممنون
ميري به Bay Roan Stables‌ توي Bravil و بعدش به سمت درياچه اون نزديك ميري. روي نقشه رو هم نگاه كني يك جزيره كوچيك روي آب هست كه بايد بري اونجا.

shiveringIsles واقعا خیلی توپ یه جذیره وسط دریاچه
فقط یه کوست هست که نمیدونم چیکار کنم این عکس رو ببینید شاید بتونید کمکم کنید
4838gnt.jpg

به کلیسا برو اونجا وقتی با کانت(فکر کنم)صحبت کنی بهت میگه که یه کسی بوده که خون آشام شده و تونسته خودش رو خوب کنه باید اون کوست رو ادامه بدی و به خونه ی اون زن بری و چندتا چیز جمع کنی اصلا ارزششو نداره من نتونستم کاملا انجامش بدم و با چند Save قبلیم بازی رو ادامه دادم بهتره همین کار رو بکنی
اگر هم خواستی اون کوست رو انجام بدی حدودا از 10 صفحه قبل بگرد بچه ها هم هر وقت اومدن کمکت میکنن
موفق باشی

من وسط بازی خوناشام شدم (بدون هیچ دلیلی) حالا روز میرم بیرون می میرم باید چیکار کنم تا به حالت اولم برگردم
بدترین قسمت بازی همین Vampire شدن هست که ریق آدمو درمیاره ! بهتره یه نگاه به این دو تا راهنما بکنی چون همین طوری درمان کردنش کار حضرت فیله !
سایت Game Wikis
سایت Game Spot

shiveringIsles واقعا خیلی توپ یه جذیره وسط دریاچه
فقط یه کوست هست که نمیدونم چیکار کنم این عکس رو ببینید شاید بتونید کمکم کنید
4838gnt.jpg
اشتباه کردم اصلا نباید از جا تکون خورد خیلی جالبه وقتی با هسکیل(اگه اسمش رو اشتباه نگفته باشم) صحبت میکنید یه دفعه دنیای دوروبرتون تغییر میکنه و انگار به بهشت منتقل شدید
واقعا محیط جدید بازی فوقولاده زیباست از زمین گرفته تا آسمون بازی که دیوونه کنندس در اولین کوست باید با یه غول به بزرگیه یه ساختمون مبارزه کنید و کلید قصر رو ازش بگیرید توصیه شدید میکنم حتما این اکسپنشن رو تهیه کنید
موفق باشید

نه جواد جان کلا محیط بازی جداست و کلا یک اکسپنشن کامل یه محیط جدید با گیاهان و موجودات جدید همه ی کوست ها هم تو همین محیط انجام میشه و محیط کوچیکی هم نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or