The Darkness II | PC

53052854308778693033.jpg

این عنوان زیبا و جذاب که اولین نسخه اون سال 2007 برای کنسول ها توسط 2k منتشر شد بلاخره راهی PC شد و در پاییز 2011 بصورت همزمان برای هر سه پلتفرم PC,360,ps3 منتشر خواهد شد​

دوستان چرا وقتی میکشیم دشمنان رو خشونت نداره؟؟!!
تو تریلر ها دیدم که دشمن رو از پاهاش میگیره و نصف میکنه اما اینجا نه...حتی قلب خوردنش هم مثل آدم نیست!!!:|

دوستان چرا وقتی میکشیم دشمنان رو خشونت نداره؟؟!!
تو تریلر ها دیدم که دشمن رو از پاهاش میگیره و نصف میکنه اما اینجا نه...حتی قلب خوردنش هم مثل آدم نیست!!!:|
از کرک هست :دیِ Gore fix رو دانلود کن درست می‌شه

یه سری شات از بازی! من که از گرافیک Cel Shade برا این بازی زیاد خوشم نیمد ولی گیم پلی خوبی داری اکشن تند سریع و خشن.
مــن در کُل گرافیک Cel Shade رو دوست ندارم.امّا تو این بازی زیاد گرافیک بازی تو ذوقم نزد!!
ولی فکر میکنم شاید گرافیک بازی بــوده که گیم پلی بازی رو جذاب کرده! یعنی اگه بازی این گرافیک رو نداشت،میشد اون رو یک عنوان معمولی در نظر گرفت!

مــن در کُل گرافیک Cel Shade رو دوست ندارم.امّا تو این بازی زیاد گرافیک بازی تو ذوقم نزد!!
ولی فکر میکنم شاید گرافیک بازی بــوده که گیم پلی بازی رو جذاب کرده! یعنی اگه بازی این گرافیک رو نداشت،میشد اون رو یک عنوان معمولی در نظر گرفت!
اتفاقا گرافیک Cell Shade بازی بدجوری به من فاز میده. :biggrin1:
نظر شماها هست و محترم ولی من کماکان میگم Cell Shade زیاد برای این بازی جالب نیست حساب کنید نصف کردن یه آدم از وسط از پاها رو هوا و ریختن لیتر لیتر خون با گرافیکی غیر از Cell Shade چه حالی میداد:d

اتفاقا گرافیک Cell Shade بازی بدجوری به من فاز میده. :دی
منم زیاد با این Cell Shade بودنم حال نکردم ! بیشتر تو ذهنم Darkness 1 بود ! انصافا اون هم داستان بهتری داشت و هم GAmeplay بهتر و تو زمان خودش هم گرافیکش عالی بود - کلا من دوست داشتم Starbreez به جای Syndicate بیاد و Darkness 2 رو بسازه - جوه Darkness 1 یه چیز دیگه بود ! بازی خیلی جدی تر و سیاه بود اما Darkness 2 یه حالت نیمه خنده داره شادی برا من داره !!!!!!!!!! :d

واقعا بازی زیبایی هست!فقط دوستان یک سوال فنی من تو دموهای قبل انتشار دیدیم دوشمنارو نصف میکرد و ... ولی تو این بازی من نقص عضو نداره این جریانش چیه؟

واقعا بازی زیبایی هست!فقط دوستان یک سوال فنی من تو دموهای قبل انتشار دیدیم دوشمنارو نصف میکرد و ... ولی تو این بازی من نقص عضو نداره این جریانش چیه؟
این مشکل مربوط میشه به کرک برو تاپیک مشکلات بازی آخرین کرک بریز درست میشه.

بازیه خوبیه توی این قحطی قابل قبوله ولی یه مشکل بزرگی که داره این جکی خیلی شاخه!!!!
یهنی من الان دارم روی Hitman بازی میکنم کلی از بازی رو رفت اما هنوز یه بار هم نمردم بازی بیش از حد آسونه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or