The Darkness II | PC

53052854308778693033.jpg

این عنوان زیبا و جذاب که اولین نسخه اون سال 2007 برای کنسول ها توسط 2k منتشر شد بلاخره راهی PC شد و در پاییز 2011 بصورت همزمان برای هر سه پلتفرم PC,360,ps3 منتشر خواهد شد​

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
چند نفره ی بازی ارزش داره؟! میارزه واسش بخریم بازی رو؟!
با توجه :D به اینکه شخصیت‌های Multi بازی اسم دارن احتمالا بیشتر حالتco op هست تاmulti،البته فعلا قیمتش خیلی‌ بالا هست،یکم تخفیف اینا بخور خودم می‌خوام بخرم،چون ازش خیلی‌ خوشم اومده.:d

در ضمن قسمتmp این بازی‌ها بیشتر یه چیز اضافه هست،وگرنه جلو بازی‌های دیگه پلیر خیلی‌ کمتر دارن. بیشتر تمرکزش رو قسمت داستانی هست.

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
امروز صبح دانلود بازی تموم شد ! و امشب هم تموم شد ! کلش 3 ساعت گیم پلی نبود ! اما قشنگ بود خیلی بهاش حال کردم
نمره ی من 8 هست !

ارزش 2 بار تموم کردن هم داره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
امروز صبح دانلود بازی تموم شد ! و امشب هم تموم شد ! کلش 3 ساعت گیم پلی نبود ! اما قشنگ بود خیلی بهاش حال کردم
نمره ی من 8 هست !

ارزش 2 بار تموم کردن هم داره

درجه داستان رو برام بگو رو رفتی:d

می گم پچی چیزی نداره خشونتش بیشتر بشه فقط نصف کردن که حال نمی ده یه استخونی چیزی هم خرد بشه بزنه بیرون:d

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش

می گم پچی چیزی نداره خشونتش بیشتر بشه فقط نصف کردن که حال نمی ده یه استخونی چیزی هم خرد بشه بزنه بیرون:d
مثل اینکه بازی رو نرفتی.یک حرکت داره مهره های یارو را می کشه بیرون.کلا خیلی حرکت کشتن داره.
داستانش هم خیلی گیرا هست.بعضی جاهاش هم سورپرایز های جالبی داره.کلا بازی خوبی هست.

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا

پس مثل اینکه هنوز کامل ابگرید نکردی اون موجودات تاریکی رو.:dابگرید کن بعد میبینی که مدلای دیگه هم میشکه.:d

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,887
نام
صابر
دیگه اونقدرا هم که میگی کوتاه نیستش.تو حرفه ای هستی که به این زودی بازی رو تموم کردی صابر.:d

چرا به نظرم کوتاه بود ! حرفه ای هم نیستم ! :) روز تعطیل بود گفتم بشینم پاش دیدم نخیر چه قدر زود تموم شد !

روی متوسط تموم کردم بازی رو !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر