The Darkness II | PC

53052854308778693033.jpg

این عنوان زیبا و جذاب که اولین نسخه اون سال 2007 برای کنسول ها توسط 2k منتشر شد بلاخره راهی PC شد و در پاییز 2011 بصورت همزمان برای هر سه پلتفرم PC,360,ps3 منتشر خواهد شد​

بالاخره اینم اجرا شد

باید بگم من که از نسخه ی قبلشم بیشتر خوشم اومد اکشنش بیشتر شده خشن تر شده گرافیکشم خوب می زنه

تنها بدیش اینه که جو نسخه ی قبلشو نداره

دوستان من شماره قبلی رو بازی نکردم. سبک بازی شبیه کدوم بازیه ؟
اول شخص شوتر هست دیگه :دی پره تو بازار. ولی‌ چند تا چیز Unique داره توGameplay واسه اون مشهور شده + اتمسفر عالی‌.مثلا تاریکی‌ رو داری میتونی‌ باهاش سر مردم رو بکنی :دی

از نظر گرافیکی که به نظرم ضعیفه.
بازی قرار نیست تکنولوژی گرافیک Crysis 2 و Battle-Field 3 رو نشون بده. بازی می خواد به کتاب کمیک وفادار باشه، به همین خاطر گرافیک Cell shade رو براش انتخاب کردن. Cell shade بیشتر از نظر هنری قوی هست تا فنی.

بازي ليك نشده؟ ايكس باكسش چند روزه اومده! كسي خبر نداره از ورژن پي سي؟

نسخه PC هم لیک شده و یه کرکِ فیک هم براش ریلیز شده که کار نمی کنه. برای کرک باید تا فردا صبر کنید حداقل. این قدر ها هم ارزش نداره که منتظرش باشید. من پیشنهاد می کنم برید Kingdoms of Amalur و Shank 2 بازی کنید.

نسخه PC هم لیک شده و یه کرکِ فیک هم براش ریلیز شده که کار نمی کنه. برای کرک باید تا فردا صبر کنید حداقل. این قدر ها هم ارزش نداره که منتظرش باشید. من پیشنهاد می کنم برید Kingdoms of Amalur و Shank 2 بازی کنید.
چرا نداره :دی دموش که خیلی‌ خوب بود،البته میگن در حد و اندازه‌های شماره یک نبود ولی‌ من خیلی‌ لذت بردم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or