Multi Platform The Dark Pictures Anthology

سازنده
Supermassive
تاریخ انتشار
August 2019
ناشر
Supermassive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
sb6g_the-dark-pictures-anthology-2-780x246.jpg

«The Dark Pictures» یک سری بازی جدید ترسناک است که قرار است در قالب یک مجموعه توسط «Supermassive Games» و «Bandai Namco» ساخته شود . نخستین بازی از The Dark Pictures Anthology با نام Man of Medan در سال 2019 برای پلتفرم‌های Xbox One ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.
1vx_5687568.png
Man of Medan داستان چهار فرد آمریکایی را روایت می‌کند که به همراه کاپیتانشان سوار یک قایق می‌شوند و در پی لاشه‌های یک هواپیما از جنگ‌ جهانی دوم هستند . سفر آن‌ها تا قبل از طوفان به آرامی دنبال می‌شود اما پس از آن همه چیز تغییر می‌کند. بازیکنان در طول بازی می‌توانند به جای هر پنج شخصیت، بازی کنند که این مسئله خط داستانی منشعب، راه‌های متفاوت و پایان‌های متفاوتی را به ارمغان می‌آورند.
to0k_525.png
Pete Samuels، مدیر سوپرمسیو گیمز و تهیه‌کننده اجرایی این بازی، در خصوص این سری جدید گفت:
ما به طرز باورنکردنی برای معرفی Dark Pictures Anthology هیجان‌زده‌ایم ، نخستین قسمت این سری یعنی Man of Medan هیجان زده‌ایم. هر نسخه، به صورت مستقل منتشر خواهد شد. ما این فرصت را در اختیار داشتیم تا هر بار یک تجربه ترسناک منحصر به فرد با داستان‌های جدید، محیط، شخصیت‌ها و بازیگران جدید را خلق کنیم.
این بازی با همکاری شرکت باندای نامکو تولید می‌شود و به نظر می‌رسد از نخستین سری‌ بازی‌هایی است که در این فرمت منتشر خواهد شد. فرمتی که بیش‌تر یادآور سریال‌های آنتالوژی تلویزیونی است. شما می‌توانید اولین تریلر این بازی را در زیر مشاهده کنید.

دو دامنه تجاری The Dark Pictures و Man of Medan در 26 ژوئن سال قبل ثبت شد و به دنبال آن دامنه تجاری Little Hope در 29 نوامبر و همچنین دامنه تجاری Shattered State در تاریخ 17 اوت 2018 ثبت شدند. به همین خاطر احتمال دارد نام دو قسمت آینده نیز Little Hope و Shattered State باشد .

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
آخه اونا هم بازی های کوچیک تری هستن نسبت به UD ، فقط هم انجین نیست، تاثیر انتخاب ها و ...! کلا فاز بازی های ایپزودیک با بازی های این سبکی ولی غیر ایپزودیک فرق داره و به خاطر محدودیت ایپزودیک انتخاب ها نمیتونند اونقدر تاثیر گذار باشن!:D (و شنیدم میگن UD این بخشش خیلی خوبه و اینا:D )
در کل سالی دو تا به نظرم لقمه بزرگ تر از دهنشونه:D

اون که صد در صد...کلا پیچیدگی و به قول خودشون Butterfly Effect توی اینجور بازیها خیلی کار بیشتری میخواد و نتیجه هم شدیدا خفن‌تر از بازیهای اپیزودیکه...به خاطر ظاهر بازی و موشن کپچر و کلا بازیگرای معروفی که استخدام کردن هم بودجه‌ی بازی مشخصه بالاست.
منم بنظرم اینا هدفِ خوشبینانه‌شون اینه وگرنه به تاخیر و مشکلات دیگه احتمالا برخورد میکنن. همون UD شونصد سال در دست ساخت بود و همه ازش قطع امید کرده بودن. ولی جدیدا خوب یاد گرفتن بازی ریلیز کنن...توی این 2 سال فک کنم 5 یا 4 تا بازی VR عرضه کردن + کنارش مطمئنا ساخت این مجموعه رو هم شروع کرده بودن.
راستی مولتی‌پلتفرم بودن بازی هم هست، کلی هزینه و نیروی اضافه برای عرضه‌ی بازی برای PC و X1 میخوان. نمیدونم، شاید دارن استدیو رو گسترش میدن و خبر نداریم...

اگه اینطور که میگی باشه به نظرم قیمتش نباید بیشتر از ۳۰ دلار باشه چون وقتی بازی کوتاه باشه قیمتشم به نسبت کمتر باید باشه . من که هایپم براش

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk
حالا محتویات بازی مشخص نیست، بر اساس اینکه قراره هر سال 2 تا بازی منتشر کنن، این حدس رو زدم ولی همون کوتاه و ارزون‌تر رو من ترجیح میدم...فقط خفن باشه :D

• Like
Reactions: 19Rodar

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
دیروز 9 دیقه گیم‌پلی هم از بازی منتشر شده که کسی بهش اشاره نکرده : Youtube
الان نشستم دیدم...گرافیک، اتمسفر و جزئیات عالیه، نگران بودم نشه به بازی AAA گفت ولی هست! :D
دوربین ثابت رو هم خوشبختانه نگه داشتن که خیلی واسه کارگردانی و خلق اتمسفر ترسناک، مفیده...
آخر تریلر هم کلا فرضیه‌های من برای دشمنان بازی رو نابود کرد :D من فکر میکردم فقط با ارواح طرفیم ولی زامبی‌ها هیچ جا ولمون نمی‌کنن :D اونطور که من متوجه شدم Medan یه کشتی غرق شدست...داستان بازی هم بر اساس همین داستان واقعیهِ کشتی و خدمه‌اش هست.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دیروز 9 دیقه گیم‌پلی هم از بازی منتشر شده که کسی بهش اشاره نکرده : Youtube
الان نشستم دیدم...گرافیک، اتمسفر و جزئیات عالیه، نگران بودم نشه به بازی AAA گفت ولی هست! :D
دوربین ثابت رو هم خوشبختانه نگه داشتن که خیلی واسه کارگردانی و خلق اتمسفر ترسناک، مفیده...
آخر تریلر هم کلا فرضیه‌های من برای دشمنان بازی رو نابود کرد :D من فکر میکردم فقط با ارواح طرفیم ولی زامبی‌ها هیچ جا ولمون نمی‌کنن :D اونطور که من متوجه شدم Medan یه کشتی غرق شدست...داستان بازی هم بر اساس همین داستان واقعیهِ کشتی و خدمه‌اش هست.
خب من الان ویدیو گیم پلی رو دیدم و باید بگم با یه شاهکار دیگه مثل ‌آنتیل دان طرفیم . بازی دقیقا المان های UD رو به ارث برده و از همون فرمول استفاده میکنه که من شخصا خیلی خوشم اومد . دوربین و اتمسفر بازی هم سینمایی هست . قطعا بازی مثل UD توی انتخاب ها هم عالی عمل میکنه و همین باعث میشه ارزش تکرار بازی خیلی زیاد بشه.آقا تاریخ عرضه ای چیزی مشخص نشده ازش؟

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

• Like
Reactions: FUTURE

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
به نظرم سازنده ها از سریال American Horror Story برای ساخت بازی الهام گرفتن.اونجا هم هر فصل موضوع پیرامون یک موضوع خاص در دنیای Horror هست.جالب اینکه من وقتی AHS را میدیدم همیشه میگفتم چرا یک بازی با این سبک ساخته نمیشه که اپیزودی باشه و هر فصل در مورد یک موضوع ترس باشه .البته ایده ای که تو ذهن من بود اینجوری بود که هر فصل نوع گیم پلی بر اساس موضوع تغییر بکنه که البته زیادی بلندپروازانه است.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
تریلرو دیدم ، یه چیزایی دستگیرم شد . اول بگم عجب فضاسازی ای داره .

این قسمت تریلرو که دیدم ، یک نوع گاز زیر پای fliss دیده میشه . از اونجایی که وقتی وارد کابین میشه و زیر پاش چند سانت آب بیشتر نیست و زامبیها سر بیرون میارن ، با هیچ دلیل منطقی وجودشونو نمیشه اثبات کرد ! ، توهمه ، تمام اعضای اون کشتی خودشون بنظر میاد خودشونو کشتن ، همونطور که Brad ظاهرش تغییر کرد و تبدیل شد به دشمن Fliss .

lv18_2018-08-25_1-58-50.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر