Multi Platform The Dark Pictures Anthology

سازنده
Supermassive
تاریخ انتشار
August 2019
ناشر
Supermassive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
sb6g_the-dark-pictures-anthology-2-780x246.jpg

«The Dark Pictures» یک سری بازی جدید ترسناک است که قرار است در قالب یک مجموعه توسط «Supermassive Games» و «Bandai Namco» ساخته شود . نخستین بازی از The Dark Pictures Anthology با نام Man of Medan در سال 2019 برای پلتفرم‌های Xbox One ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.
1vx_5687568.png
Man of Medan داستان چهار فرد آمریکایی را روایت می‌کند که به همراه کاپیتانشان سوار یک قایق می‌شوند و در پی لاشه‌های یک هواپیما از جنگ‌ جهانی دوم هستند . سفر آن‌ها تا قبل از طوفان به آرامی دنبال می‌شود اما پس از آن همه چیز تغییر می‌کند. بازیکنان در طول بازی می‌توانند به جای هر پنج شخصیت، بازی کنند که این مسئله خط داستانی منشعب، راه‌های متفاوت و پایان‌های متفاوتی را به ارمغان می‌آورند.
to0k_525.png
Pete Samuels، مدیر سوپرمسیو گیمز و تهیه‌کننده اجرایی این بازی، در خصوص این سری جدید گفت:
ما به طرز باورنکردنی برای معرفی Dark Pictures Anthology هیجان‌زده‌ایم ، نخستین قسمت این سری یعنی Man of Medan هیجان زده‌ایم. هر نسخه، به صورت مستقل منتشر خواهد شد. ما این فرصت را در اختیار داشتیم تا هر بار یک تجربه ترسناک منحصر به فرد با داستان‌های جدید، محیط، شخصیت‌ها و بازیگران جدید را خلق کنیم.
این بازی با همکاری شرکت باندای نامکو تولید می‌شود و به نظر می‌رسد از نخستین سری‌ بازی‌هایی است که در این فرمت منتشر خواهد شد. فرمتی که بیش‌تر یادآور سریال‌های آنتالوژی تلویزیونی است. شما می‌توانید اولین تریلر این بازی را در زیر مشاهده کنید.

دو دامنه تجاری The Dark Pictures و Man of Medan در 26 ژوئن سال قبل ثبت شد و به دنبال آن دامنه تجاری Little Hope در 29 نوامبر و همچنین دامنه تجاری Shattered State در تاریخ 17 اوت 2018 ثبت شدند. به همین خاطر احتمال دارد نام دو قسمت آینده نیز Little Hope و Shattered State باشد .

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب وقتشه تاپیک بیاد بالا!
امتیازای بازی اگه درست حساب کرده باشم امروز ساعت 18:30 منتشر میشن...دو روز قبل از عرضه در واقع.
چه آخر تابستون خوبی شده...دو تا از بازیهای موردانتظارم توی یه هفته عرضه میشن...الان نمیدونم برم سراغ Control یا این <:-P

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اینم از لیست تروفی‌ها:
The Dark Pictures Anthology: Man of Medan Trophies

خیلی شبیه تروفی‌های Until Dawn هست...همون قضیه تموم کردن بازی در حالی که همه مردن و تموم کردن بازی بدون مرگ هیچکدوم از شخصیت‌ها! <:-P

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من هیچ وقت از قیمت گذاری این فروشنده ها سر در نیوردم .الان کنترل که یه بازی ۶۰ دلاری هست قیمتی حدود ۵۰۰ تا ۵۵۰ تومن بستگی به مغازه های مختلف داره بعد این بازی که فقط ۳۰ دلاره دور و بر ۴۵۰ تومن قیمت داره یعنی چی واقعا؟؟؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
بلاخره فرصت شد که بازی رو شروع کنم ... اول خواستم بازی رو به صورت سولو برم ولی بعد تصمیم گرفتم تا کوآپ با یکی از دوستام شروع کنیم
خوب نکته اول اینکه سیستم کوآپ یا همون شیر استوری بازی جالب کار شده و یکجاهایی باید رو تصمیم ها با هم مشورت کرد و سیستم بازی فقط محدود به این که هر دو کاراکتر باهم باشن نمیشه و خط داستانی از هم جدا میکنه کاراکترها رو ... نکته دیگه اینکه اگر یکی از دو نفر از بازی بیرون بیفته و یا کلا از بازی بیرون بیاید , بازی دقیقا از جایی که بود ادامه پیدا میکنه یک نکته دیگه هم اینکه فقط کسی که هاست هست بازی براش سیو میشه
تا اینجا که حدودا 3 ساعت بازی کردیم داستان کلیشه ای بود و حس این رو داره که داری یک رمان ترسناک رو جلو میبری ... جنس ترس بازی بیشتر روی جامپ اسکر تکیه داره ولی خیلی تو این راه موفق نبوده به نظرم
تصمیم ها تا اینجا تاثیر گذار بود و اکتینگ کاراکترها هم خوبه ... کنترل کاراکترها نسبت به آنتیل دان کمی سنگین تره و باگ هم 2 مورد دیدم ... فریم بازی هم برای فور معمولی یکم پایین هست
حالا ببینم فردا بازی چطور ادامه پیدا میکنه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
منم بازی رو امروز تموم کردم از همه نظر ضعیف تر از انتیل دان بود محیط ها به شدت تکراری داستان هم کلیشه ای و از اواسط بازی همه چی لو میره شخصیت پردازی هم چندان خوب نبود. ترس هم فقط رو جامپ اسکر تکیه داشت که اصلا هم موفق نبود. در کل کاملا یک گام به عقب بود برای این استودیو

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
خوب بلاخره امشب بازی رو تموم کردم ... حدودا ۵ ساعت طول کشید و میتونم بگم که بازی اصلا ترسناک نبود
داستان بازی کاملا سطحی بود ولی برای اینکه پایان های مختلف رو ببینید ارزش تکرار داره
گرافیک بازی خوب هستش ولی مشکل دیر لود شدن تکسچر ها وجود داره
در کل با توجه به اینکه قیمت بازی 30 دلار هستش پیشنهاد میکنم صبر کنید تا تخفیف بخوره ... به نظرم ایده کواپ بازی تونسته نکته برتر این بازی نسبت به انتیل دان باشه ولی در بقیه زمینه ها از اون بازی عقبتره
امیدوارم تو قسمت بعدی یعنی Little Hope ترس بازی رو بیشتر کنن و روی جو و اتمسفر بازی هم بیشتر کار کنن
در مجموع بخوام امتیاز بدم نهایت 7

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
منم دیشب بازی رو تموم کردم با یکی از دوستان، البته نسخه PC چون تاپیکشو پیدا نکردم اومدم اینجا.
در کل بازی خوبی بود اما هنوز خیلی جای کار داشت و تا میومدی یکم با شخصیتا و فضا ارتباط برقرار کنی هم تموم میشد و همین کوتاه بودن و تنوع نداشتن محیطاش بنظرم باعث میشه ارزش این قیمتی که واسش گذاشتن رو نداشته باشه.
ترسناک هم همینطور که دوستان گفتن به هیچ وجه نبود، فقط Jump Scare داشت که بعضی جاها جالب بود اونم فقط در صورتی که تنها ساعت 1-2 شب ساکت با هدفون بازی کنید :D
نکات مثبت بازی هم میشه گفت، گرافیک و نور پردازی فوق العاده هست و قطعا جز قوی ترین عنواناییه که این نسل دیدم، البته بازی خیلی خطی هم هست که دستشون باز گذاشته، البته مشکل دیر لود شدن تکسچر برای چند ثانیه رو پی سی هم هست ولی چیزی نیست که اذیت کنه.
و در آخر اینکه مهمترین نکته مثبتش همین Co op داشتنش هست که چیز جدیدیه تو این سبک، و لذت بازی رو قطعا بیشتر میکنه نسبت به تنها پلی دادن.

کارکرتا هر کدوم چیزای مختلفی داخل کشتی میبینن و همین تفاوت دیدشون تو Co op خیلی تجربه یونیک و جالبی میشه، چند تیکه مثلا با رفیقم داشتیم راه میرفتیم یکی از جلوم رد میشد میپریدم هوا میگفتم این چی بود رد شد. میگفت چی شده؟ من که چیزی ندیدم. :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یکی از بدترین بازی های که توی این سبک انجام دادم. داستان فوق العاده کلیشه ای که همون Prologue میفهمی چی به چیه. شخصیت ها کاملا مصنوعی. فاقد ترس. پر از jump scare های کلیشه ای و بیخود که حتی آدم رو از جاش نمیپرونه. بدتر از همه کارگردانی بازی هست. فاجعه کلمه کوچکیه برای توصیفش. اصن انگار هر سکانس یادش میرفت سکانس قبلی چه اتفاقی افتاده و شخصیت ها ریست میشدن. کلا خاک تو سرشون کنن واقعا با این کارگردانیشون.
امیدوارم Little Hope خیلی بهتر عمل کنه چون من خیلی با تیزرش حال کردم. یاد سایلنت هیل افتادم و به نظر میاد این بار ترسش فیزیکی باشه نه توهمی

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,533
دیشب بازی رو شروع کردم ، توی منو افت فریم داشتم :| و انتظارم این بود فحش زیروبالای سازنده رو داخل بازی سر این مورد بدم ، ولی دیدم افت فریمی تا اینجای کار روی PRO وجود نداره و فقط توی منو این مشکلو داره ! .
چقدر مراحل اسکریپت شدس ! ، حال بهم زنه که توی یه مسیر مشخص همش راه بری و دوربین اونطور که دوس داره کادربندی کنه ! ، انتظار داشتم بعد UD تجربه بهتری پیدا کرده باشن ، ولی برعکس یه پسرفت شدید داره توی این قسمتها ، کارکترها هم دوستان اشاره کردن بی روحن همشون ، و بدتر از همه همون حدسی که اول تاپیک زدم یه داستان سر راستو بدون معما از همون ابتدا پیش روت میزاره که بازیکن رو قانع میکنه چیز ترسناکی در واقعیت وجود نداره !! ، تا اینجا که گند اساسی زده ، این سبکو دوس دارم ولی تا اینجا ناامیدم کرده .

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,535
دیشب بازی رو شروع کردم ، توی منو افت فریم داشتم :| و انتظارم این بود فحش زیروبالای سازنده رو داخل بازی سر این مورد بدم ، ولی دیدم افت فریمی تا اینجای کار روی PRO وجود نداره و فقط توی منو این مشکلو داره ! .
چقدر مراحل اسکریپت شدس ! ، حال بهم زنه که توی یه مسیر مشخص همش راه بری و دوربین اونطور که دوس داره کادربندی کنه ! ، انتظار داشتم بعد UD تجربه بهتری پیدا کرده باشن ، ولی برعکس یه پسرفت شدید داره توی این قسمتها ، کارکترها هم دوستان اشاره کردن بی روحن همشون ، و بدتر از همه همون حدسی که اول تاپیک زدم یه داستان سر راستو بدون معما از همون ابتدا پیش روت میزاره که بازیکن رو قانع میکنه چیز ترسناکی در واقعیت وجود نداره !! ، تا اینجا که گند اساسی زده ، این سبکو دوس دارم ولی تا اینجا ناامیدم کرده .
بازی نسبت به UD خیلی پسرفت کرده و ضعیف شده . از من میشنوی ادامه نده . هیچ چیزی نداره .

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
قسمت شد منم بازی را گرفتم و تموم کردم .بازی واقعا نسبت به انتیل داون ضعیف تر بود.بیخود نبود متاش تو دیواره .داستان بی روح و ابکی شخصیت پردازی افتضاح مشکلات تکنیکی مثل افت فریم .تاریک بودن بیش از حد بازی و بسیار کوتاه فکر کنم ۳ ساعت نشد تمومش کردم.اصلا هم ترسناک نبود بیشتر حالت معمایی داشت تا ترسناک

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خیلی داغون نیست بازی کافیه از until dawn بدتون نیمده باشه. درسته همه چی تو بازی قبلی بهتر از این بود ولی این بازی نسبت به قیمتش بد نیست. dawn اتمسفر بهتری داشت داستان بهتری داشت گرافیک زمان خودش بسیار عالی بود ولی واقعا ترسناک نبود. این بازی اما کمی صحنه های ترسناک بیشتری داره با یه کم گرافیک بهتر. البته اون انحصاری بود و خیلی گذشته ازش و انتظار از این بازی بیشتر بود. منی که ترس out last 2 رو به غیر از چند صحنه کلا شوخی و جوک میدونم دارم اینو میگم.بازی ترسناک میخواید برید شاهکار dead space 1&2رو بازی کنید ببینید ترس یعنی چی! مخصوصا یک ولی این بازی آدم نباید انتظار آنچنانی ازش داشته باشه.دقت کنید تو متا کلی نمره 80 آورده که نشون میده در حد همون نمره ۸ هست البته بازی کلی اشکال داره. از انیمیشن حرف زدن ها بگیر تا افت فریم های داغون که تو پی اس پرو واقعا رو یه قسمت بازیم اثر گذاشت این افت فریم و داستان جور دیگه ای پیش رفت :D این سبک بازی کمه همینم واسه خودش خوبه. بار دوم بازی رو استارت کنید داستان بیشتر دستتون میاد و نقص دیگشم اینه که خیلی کوتاهه.

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
کلا 3 4 ساعت بود و شخصیت پردازی و کارگردانی بازی انقدر بد هست که وقتی با صحنه های jump scare بشدت چیپش ترکیب میشه ممکنه بزنید زیر خنده! :D جدی نگیریدش زیاد تحت هیچ شرایطی هم در حد until dawn نیست.
کار اشتباهی هم هست اپیزودیک عرضه کردن بازی هاشون اونم با قیمت 30 دلار و با این مدت زمان گیم پلی. به اپیزود بعدی little hope هم هیچ امیدی ندارم که بهتر از man of medan باشه.

• Smile
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر