Multi Platform The Dark Pictures Anthology

سازنده
Supermassive
تاریخ انتشار
August 2019
ناشر
Supermassive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
sb6g_the-dark-pictures-anthology-2-780x246.jpg

«The Dark Pictures» یک سری بازی جدید ترسناک است که قرار است در قالب یک مجموعه توسط «Supermassive Games» و «Bandai Namco» ساخته شود . نخستین بازی از The Dark Pictures Anthology با نام Man of Medan در سال 2019 برای پلتفرم‌های Xbox One ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد.
1vx_5687568.png
Man of Medan داستان چهار فرد آمریکایی را روایت می‌کند که به همراه کاپیتانشان سوار یک قایق می‌شوند و در پی لاشه‌های یک هواپیما از جنگ‌ جهانی دوم هستند . سفر آن‌ها تا قبل از طوفان به آرامی دنبال می‌شود اما پس از آن همه چیز تغییر می‌کند. بازیکنان در طول بازی می‌توانند به جای هر پنج شخصیت، بازی کنند که این مسئله خط داستانی منشعب، راه‌های متفاوت و پایان‌های متفاوتی را به ارمغان می‌آورند.
to0k_525.png
Pete Samuels، مدیر سوپرمسیو گیمز و تهیه‌کننده اجرایی این بازی، در خصوص این سری جدید گفت:
ما به طرز باورنکردنی برای معرفی Dark Pictures Anthology هیجان‌زده‌ایم ، نخستین قسمت این سری یعنی Man of Medan هیجان زده‌ایم. هر نسخه، به صورت مستقل منتشر خواهد شد. ما این فرصت را در اختیار داشتیم تا هر بار یک تجربه ترسناک منحصر به فرد با داستان‌های جدید، محیط، شخصیت‌ها و بازیگران جدید را خلق کنیم.
این بازی با همکاری شرکت باندای نامکو تولید می‌شود و به نظر می‌رسد از نخستین سری‌ بازی‌هایی است که در این فرمت منتشر خواهد شد. فرمتی که بیش‌تر یادآور سریال‌های آنتالوژی تلویزیونی است. شما می‌توانید اولین تریلر این بازی را در زیر مشاهده کنید.

دو دامنه تجاری The Dark Pictures و Man of Medan در 26 ژوئن سال قبل ثبت شد و به دنبال آن دامنه تجاری Little Hope در 29 نوامبر و همچنین دامنه تجاری Shattered State در تاریخ 17 اوت 2018 ثبت شدند. به همین خاطر احتمال دارد نام دو قسمت آینده نیز Little Hope و Shattered State باشد .

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
176946

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی سوپرمسیو گیمز (Supermassive Games) با انتشار تریلری از بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes رونمایی کردند.
قسمت جدید این مجموعه که House of Ashes نام دارد، در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه خواهد شد .
تریلر بازی The Dark Pictures Anthology: House of Ashes یکی از پایان‌های مخفی عنوان Little Hope را نمایش و نشان می‌دهد که نسخه‌ی جدید این مجموعه در یک محیط بیابانی جریان دارد. انتظار می‌رود در سال آینده‌ی میلادی جزئیات بیشتری در خصوص این بازی منتشر شود .

View attachment The Dark Pictures Anthology House of Ashes Teaser Trailer-720.mp4

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
از تریلر می شه فهمید شماره بعدی در جایی سمت سوریه و عراق یا شمال آفریقا احتمالا جریان دارد و اون مجسمه من در فیلم جنگیر هم دیدم نماد شیطان در عصر قدیم هست .

• Like
Reactions: Taha75 and Polaris

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی های شرکت تا انحصار سونی کلی طرفدار داشت و کلی حواشی حالا که مستقل شده همه بیهیالش شدن چقدر این تبلیغات می تونه در ادم ها موثر باشه.
به هر حال من همیشه دوستدار این سبک بودم همه بازی هاشم رفتم باید بگم که گرافیک شخصیت ها بعد از مستقل شدن خیلی بدتر شده مخصوصا نسخه قبلیش اما این نسخه باز بهتر شده اما به اندازه انتیل خوب نیست هنوز اما گرافیک محیطش خیلی بهتر شده گرافیک هنری و لوکشنش هم خیلی بهتر شده
بازی داستانش تا اینجای کار خود سایلنت هیل هست فقط اسمش عوض شده مه غلیظ مرموز هم هست دشمنان عجیب هم هستن مگه بعدا تغییر پیدا کنه.
در کل به نظرم از قبلی خیلی بهتر شده اما از انتیل نمی دونم باید تا اخرش برم البته بازی های این سازنده کلی پر ایراد هستن یعنی طرف حرف و عملش با هم نمی خونه یا خیلی جاها می گی چرا طرف همچین کرد

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
Little Hope رو چند ساعتی بازی کردم...بهتر از چیزی شده که انتظار داشتم.
مخصوصا از نظر اتمسفر سایلنت هیلی که داره خیلی جذبم کرده...
البته اگه با Until Dawn مقایسه کنم تقریبا از همه لحاظ یه سر و گردن پایین‌تره ولی به هر حال نزدیک‌ترین چیزیه که میشه به Until Dawn پیدا کرد...

چندتا اسکرین شات هم گرفتم از یک ساعت اول بازی:

The Dark Pictures Anthology_ Little Hope_20201031210807.jpg The Dark Pictures Anthology_ Little Hope_20201102232820.jpg The Dark Pictures Anthology_ Little Hope_20201102235027.jpg The Dark Pictures Anthology_ Little Hope_20201103001620.jpg The Dark Pictures Anthology_ Little Hope_20201103002831.jpg

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
داستان این شماره :

عراق، سال ۲۰۰۳ میلای. با نزدیک شدن پایان درگیری‌ها، مامور CIA، ریچل کینگ (Rachel King)، به نیروهای ویژه‌ی ارتش برای حمله به یک مقر زیرزمینی نگهداری مواد شیمیایی ملحق می‌شود.

با رسیدن به مکان تعیین شده، این گروه مورد حمله‌ی نیروهای محلی قرار می‌گیرند. در طول درگیری، یک زمین لرزه باعث بازشدن یک درگاه زیرزمینی شده و هر دو طرف درگیری به داخل یک معبد مدفون شده سقوط می‌کنند. در زیر صحرای عربی، موجودی شیطانی برخواسته است. گروهی از موجودات غیرزمینی باستانی و بی‌رحم حالا شکاری تازه را پیدا کرده‌اند.

همان‌طور که برای خروج از این منطقه‌ی خطرناک زیرزمینی تلاش می‌کنند، بازماندگان با تصمیماتی غیرممکن و کشفیاتی هولناک روبه‌رو می‌شوند. آیا آن‌ها نجات خود را انتخاب کرده و یا با کنار گذاشتن ترس و اختلافات، در کنار یکدیگر با این خطر روبه‌رو خواهند شد

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یه سوال. اینا داستانشون بهمدیگه ربط داره یا کاملا جدا هستن؟ یعنی بخوایم بازی کنیم نیاز نیست ترتیبشونو بدونیم؟
تا جایی که من دیدم ربطی ندارد

شماره اول در دریا و کشتی روایت می شود و شماره دو در روستایی مرموز ‌ شماره سه در عراق

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
سلام
من وقتی HDR بازی رو روشن میکنم رنگای مشکی نزدیک به خاکستری میشن و یه جورایی کنتراست انگار میاد ولی خب به صورت کلی تصویر بازی روشن تر میشه
توی حالت SDR رنگای مشکی کاملا مشکی هستن ولی خب تصویر یه نمه بیش از حد تاریکه انگار
برای شماها هم اینطوریه؟
به نظرتون کدوم بهتره بذارم؟
HDR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر