The Binding of Isaac | PC

developer: Team Meat
publisher: Team Meat
genre: Action RPG Shooter
platform: PC
release date: 28 September 2011

20799.JPG

با دیدن تصاویر این بازی به یاد کدوم بازی می افتید؟ بله درست حدس زدید, بازی معروف Super Meat Boy . شرکت سازنده ی آن بازی یعنی Team Meat با یک بازی جدید و انحصاریه PC بازگشته.

BoI یک بازی شوتر دوبعدیه که بر پایه ی دنیای سیاه چاله ای بازیه Zelda ساخته شده و دارای المان های RPG تصادفی همراه با تعداد زیادی آیتم گوناگون است.

البته در این بازی از سیستم لول گونه ی موجود در دیگر بازیهای RPG استفاده نشده و بجایش از سیستم آیتمی استفاده شده طوری که در هر مرحله تعدادی آیتم منحصربفرد در اتاقها و مغازه های های بازی وجود داره که با جمع آوری آنها می توان بر قدرت شخصیت بازی افزود.

در کل بیش از 70 مرحله ی متنوع شامل 6 سیاهچاله, 6 غولآخر, 36 دشمن و 4 شخصیت قابل بازی در انتظار شماست که ممکن است این تعداد تا زمان انتشار یازی بیشتر هم بشود.

بازی در همین ماه و احتمالا با قیمت 5 دلار در Steam بفروش میرسد.

وبسایت رسمی

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
11 تا پایان بازی رو تموم کردم اما همچنان 16 تا آیتم مونده که 15 تاشون secret هستن ! :D تا دی ال سی بیاد باید سریع اینارم پیدا کنم :D

بچه ها یه سوال خیلی مهم !

میدونیم که 4 تا وسیله قمــار تو بازی هست که در صورت استفاده زیاد ازشون به احتمال زیاد آیتم با ارزش خودشون رو میدن:

گداهه: که 5-10 سکه و گاها 20 تا سکه بهش بدی اول یکی دو تا آیتم معمولی بعد یه آیتم با ارزش میده

دستگاه سکه: که خیلی شانسیه و یه بار همون اول بازی 2 تا سکه داشتم که با سکه دومی آیتم خودش یعنی یه دلار داد! ولی فکر کنم 50% احتمال داره که وقتی خودش اتوماتیک ترکید دلار بده یا یه آیتم معمولی دیگه.

دستگاه خون: که اینم شانسیه ولی اگه بترکه یه کیسه خون میده که هم هلث رو پر میکنه هم یه قلب دیگه میده.

حالا میرسیم به سوال من یا همون کاسه چرخونه :D من اینو عادت دارم همیشه اول با بمب میترکونم ! :D مگه اینکه لاکی فوت رو داشته باشم و یکمی ازش استفاده کنم. الان یادم اومد که این خودش نترکیده واسم ! شده واسه کسی بترکه ببینه چی میده ؟ :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,062
نام
آریا
11 تا پایان بازی رو تموم کردم اما همچنان 16 تا آیتم مونده که 15 تاشون secret هستن ! :biggrin1: تا دی ال سی بیاد باید سریع اینارم پیدا کنم :biggrin1:

میدونیم که 4 تا وسیله قمــار تو بازی هست که در صورت استفاده زیاد ازشون به احتمال زیاد آیتم با ارزش خودشون رو میدن:

گداهه: که 5-10 سکه و گاها 20 تا سکه بهش بدی اول یکی دو تا آیتم معمولی بعد یه آیتم با ارزش میده

دستگاه سکه: که خیلی شانسیه و یه بار همون اول بازی 2 تا سکه داشتم که با سکه دومی آیتم خودش یعنی یه دلار داد! ولی فکر کنم 50% احتمال داره که وقتی خودش اتوماتیک ترکید دلار بده یا یه آیتم معمولی دیگه.

دستگاه خون: که اینم شانسیه ولی اگه بترکه یه کیسه خون میده که هم هلث رو پر میکنه هم یه قلب دیگه میده.

حالا میرسیم به سوال من یا همون کاسه چرخونه :biggrin1: من اینو عادت دارم همیشه اول با بمب میترکونم ! :biggrin1: مگه اینکه لاکی فوت رو داشته باشم و یکمی ازش استفاده کنم. الان یادم اومد که این خودش نترکیده واسم ! شده واسه کسی بترکه ببینه چی میده ؟ :biggrin1:
11 بار که سهله ! :D من 36 بار ننه ـش رو کشتم و فکر کنم یه 15،16 بار هم شیطون رو ، ولی 126 تا آیتم جمع شده و هنوز 6 تا مونده ! :D از 63 تا Secret هم 56 تاش رو گرفتم. اعصاب خوردکن ترین Secret ها اونایی هست که باید در طول دو مرحله پشت سر هم چیزی بهت نخوره ! :D من هر دفعه کلی سختی میکشم و آخرش یه ضربه بهم میخوره و با همون یه ضربه دیگه نمیتونم بگیرمش ! :|
کاسه چرخونه (!) تا جایی که میدونم نمیترکه ! :D شایدم بترکه ولی من بعضی وقتا زیاد ازش کار میکشم و چیزیش نشده !

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
11 تا پایان بازی رو تموم کردم اما همچنان 16 تا آیتم مونده که 15 تاشون secret هستن ! :D تا دی ال سی بیاد باید سریع اینارم پیدا کنم :D

حالا میرسیم به سوال من یا همون کاسه چرخونه :D من اینو عادت دارم همیشه اول با بمب میترکونم ! :D مگه اینکه لاکی فوت رو داشته باشم و یکمی ازش استفاده کنم. الان یادم اومد که این خودش نترکیده واسم ! شده واسه کسی بترکه ببینه چی میده ؟ :D
اون کاسهه بهتون یه ان میده.که میزاره روی سرش.:D یعنی آخرش همونه که وقتی اون مگسه رو پیدا کنید میترکه و ان رو میگیرید.:D
من که همه آیتم ها رو پیدا کردم از تو این عکس بگو چیا رو نداری؟چون بعضی هاش احتیاج دارن کاری رو برای آزاد کردنشون انجام بدی.
Images.jpeg

سکرت هم الان همه رو دارم.من خودم 61تاش رو گرفته بودم و 3 تا از اونا که باید هر دو مرحله بدون ضربه بری مونده بود که از طریق چیتی که نیما ساخته اونها رو هم گرفتم.الان سکرت هام شده 64/63 /:)

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
این همه اسکیل هات رو یه درجه میبره بالا.یه حلقه ی زرد هم میاد رو سرت.باید the bible رو داشته باشی.(رنگش قهوه ای هست با یه صلیب سیاه.)(همون کتابی که اگه رو مامانه یا قلب مامانه بزنی درجا میمیرن.)بعد مامانه یا قلبش رو یه دست اینجوری بکشی تا این آزاد شه.
راستی رو شیطان امتحانش نکن چون به جای شیطان خودت درجا میمیری.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
اگه ترینر نیما منظورته که باید برنامه ی cheat engine رو دانلود کنید بعد از اون برنامه اون فایل دانلود شده رو اجرا کنید.بعد بازی رو وا کنید و وارد برنامه شید و هر چیتی که میخواید رو تیک بزنید.
فقط به دست آوردن وسیله ها هیچ ربطی به چیت زدن نداره.برای بعضیهاشون باید کاری انجام داد تا آزاد شه و بعضی هاشون هم شانسی گیرتون میان.همین.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اگه ترینر نیما منظورته که باید برنامه ی cheat engine رو دانلود کنید بعد از اون برنامه اون فایل دانلود شده رو اجرا کنید.بعد بازی رو وا کنید و وارد برنامه شید و هر چیتی که میخواید رو تیک بزنید.
فقط به دست آوردن وسیله ها هیچ ربطی به چیت زدن نداره.برای بعضیهاشون باید کاری انجام داد تا آزاد شه و بعضی هاشون هم شانسی گیرتون میان.همین.
خوب مشكل من همين جاست! چيت ها تيك نمي خورن!
حالا بي خيال چيت، اون 4 تا آيتم را كه عكسشو گذاشتم را نمي دونيد چه جوري ميشه باز كرد ؟

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
حالا بي خيال چيت، اون 4 تا آيتم را كه عكسشو گذاشتم را نمي دونيد چه جوري ميشه باز كرد ؟
اون چیت ی که من گزاشتم هم بعضی از گزینه ها همین مشکل رو داشت.برو اون رو هم امتحان کن.توی صفحه های قبله.
ویرایش:این که همونیه که من گزاشتم:d
میتونی یه کاری کنی.بری گزینه های Max Damage 250 و اون Infinite سکه و بمب و ... رو بزن(اونا که برای من کار می کنن) بعد همینطور بازی کن تا اونا رو هم به دست بیاری:d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اون چیت ی که من گزاشتم هم بعضی از گزینه ها همین مشکل رو داشت.برو اون رو هم امتحان کن.توی صفحه های قبله.
ویرایش:این که همونیه که من گزاشتم:d
میتونی یه کاری کنی.بری گزینه های Max Damage 250 و اون Infinite سکه و بمب و ... رو بزن(اونا که برای من کار می کنن) بعد همینطور بازی کن تا اونا رو هم به دست بیاری:d
اینا‌Table هاشون همشون یکی‌ هست :D اونی که شما و نیما گذشتین احتمالا واسه نسخه‌های قبل1.9 هستن

این کار می‌کنه. همهٔ گزینه هاش یعنی‌ :D
تو خجالت نمیکشی چیت میزنی
yahoo_4.gif

مثه من باش 128 بار مثه یه مرد مردم
yahoo_21.gif
من گفتم چیت میزنم ؟:D
اینو واسه کسیی‌ دادم که میخوان چیت بزنن :D

آخرین ویرایش:

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
اینا‌Table هاشون همشون یکی‌ هست :D اونی که شما و نیما گذشتین احتمالا واسه نسخه‌های قبل1.9 هستن

این کار می‌کنه. همهٔ گزینه هاش یعنی‌ :D
تو خجالت نمیکشی چیت میزنی :d
مثه من باش 128 بار مثه یه مرد مردم :))

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
1-باید sheol رو با eve تموم کنی.(sheol:زمینه آخر که باسش شیطونه)
2-باید sheol رو با maggy تموم کنی.
3-یکیش شانسی بعد از کشتن یه باس باید پیدا شه و راه خاصی نداره(یه چسب زخمه که برمیگرده به قضیه ی super meat boy)
4-باید sheol رو با ؟؟؟ تموم کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر