The Binding of Isaac | PC

developer: Team Meat
publisher: Team Meat
genre: Action RPG Shooter
platform: PC
release date: 28 September 2011

20799.JPG

با دیدن تصاویر این بازی به یاد کدوم بازی می افتید؟ بله درست حدس زدید, بازی معروف Super Meat Boy . شرکت سازنده ی آن بازی یعنی Team Meat با یک بازی جدید و انحصاریه PC بازگشته.

BoI یک بازی شوتر دوبعدیه که بر پایه ی دنیای سیاه چاله ای بازیه Zelda ساخته شده و دارای المان های RPG تصادفی همراه با تعداد زیادی آیتم گوناگون است.

البته در این بازی از سیستم لول گونه ی موجود در دیگر بازیهای RPG استفاده نشده و بجایش از سیستم آیتمی استفاده شده طوری که در هر مرحله تعدادی آیتم منحصربفرد در اتاقها و مغازه های های بازی وجود داره که با جمع آوری آنها می توان بر قدرت شخصیت بازی افزود.

در کل بیش از 70 مرحله ی متنوع شامل 6 سیاهچاله, 6 غولآخر, 36 دشمن و 4 شخصیت قابل بازی در انتظار شماست که ممکن است این تعداد تا زمان انتشار یازی بیشتر هم بشود.

بازی در همین ماه و احتمالا با قیمت 5 دلار در Steam بفروش میرسد.

وبسایت رسمی

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
این آینه رو که من دیگه رسما طرفش نمیرم! به نظرم چیز به درد بخوری نبود :D
با تیر 3تایی هم زیاد حال نمیکنم! خیلی سرعتش رو کم میکنه! هر موقع هم گرفتم شانس هم نداشتم بعدش که آیتم سرعت بگیرم سرعتش زیاد بشه :D
ولی اون عنکبوت و ... رو که گزاشتید واقعا چیز خفنیه! :D

این تاپیک هروقت آپ میشه من جوگیر میشم برم بازی کنم! آپ نکنیدش :D (فقط موندم چرا این مهم نمیشه! از خیلی از تاپیک های مهم بیشتر پست میخوره :D )

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا انقدر از این ترکیبات نگین ! :(( من شانس ندارم از هر 30 دست یه بار این طوری میشم ! :| فقط شانسم توی تعداد رفقا هست و هر دست ده نفر میان کنارم ! :D

خو اینکه حالش بیشتره ! :D هر دفعه 3-4 تا تیر با هم شلیک میشه ! :D

البته خودم یه بار شدیدا شانس آوردم 3 تا از این رفقا رو + اون کرمه + اشک 3 تایی داشتم رسما یه squad شده بودم خودمم تانکش بودم :D

این آینه رو که من دیگه رسما طرفش نمیرم! به نظرم چیز به درد بخوری نبود :D
با تیر 3تایی هم زیاد حال نمیکنم! خیلی سرعتش رو کم میکنه! هر موقع هم گرفتم شانس هم نداشتم بعدش که آیتم سرعت بگیرم سرعتش زیاد بشه :D
ولی اون عنکبوت و ... رو که گزاشتید واقعا چیز خفنیه! :D

این تاپیک هروقت آپ میشه من جوگیر میشم برم بازی کنم! آپ نکنیدش :D (فقط موندم چرا این مهم نمیشه! از خیلی از تاپیک های مهم بیشتر پست میخوره :D )

آینه رو یا باید Range ات بالا باشه یا اشک بنفش داشته باشی تا بازده خوب بده :D

خوده من چند ماهی بود بازی نکرده بودم اونقد آپ کردن باز گرفتارش شدم :D

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,481
نام
Nimo
من دیروز damage ام رسیده بود 250 یعنی max damage هر تیرم شده بود اندازه monstro :d یه ان هم روی کلم بود قهوه ای شده بود تیرم همه تک تیر میمردن :d

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من دیروز damage ام رسیده بود 250 یعنی max damage هر تیرم شده بود اندازه monstro :d یه ان هم روی کلم بود قهوه ای شده بود تیرم همه تک تیر میمردن :d
بیشتر از 250 هم بشه فکر کنم :D با 250 Duke of flies رو می‌شه با دو تا کشت چیز شاخی نیست :D

راستی‌ منم بازی رو بعد از تلاش‌های بسیار یازده بار تموم کردم،اینم Stats هام :D
03651807454429593848.jpg

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
بروبچ نگا من در حالی که مردم اما زنده ام!!!!
توجه کنین اون بالا رو خونم رو ببینید!!!!!!!!!!!

این که چیزی نیست
من یه بار تله پورت شدم به یه اتاق که نه در داشت نه راه فراری. کلی هم قدرت داشتم ولی دیگه مجبور شدم از بازی بیام بیرون :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر