The Binding of Isaac | PC

developer: Team Meat
publisher: Team Meat
genre: Action RPG Shooter
platform: PC
release date: 28 September 2011

20799.JPG

با دیدن تصاویر این بازی به یاد کدوم بازی می افتید؟ بله درست حدس زدید, بازی معروف Super Meat Boy . شرکت سازنده ی آن بازی یعنی Team Meat با یک بازی جدید و انحصاریه PC بازگشته.

BoI یک بازی شوتر دوبعدیه که بر پایه ی دنیای سیاه چاله ای بازیه Zelda ساخته شده و دارای المان های RPG تصادفی همراه با تعداد زیادی آیتم گوناگون است.

البته در این بازی از سیستم لول گونه ی موجود در دیگر بازیهای RPG استفاده نشده و بجایش از سیستم آیتمی استفاده شده طوری که در هر مرحله تعدادی آیتم منحصربفرد در اتاقها و مغازه های های بازی وجود داره که با جمع آوری آنها می توان بر قدرت شخصیت بازی افزود.

در کل بیش از 70 مرحله ی متنوع شامل 6 سیاهچاله, 6 غولآخر, 36 دشمن و 4 شخصیت قابل بازی در انتظار شماست که ممکن است این تعداد تا زمان انتشار یازی بیشتر هم بشود.

بازی در همین ماه و احتمالا با قیمت 5 دلار در Steam بفروش میرسد.

وبسایت رسمی

آخرین ویرایش:

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
کسی میدونه جایزه ای که با کشتن این بهت میده کارش چیه؟!
فکر کنم اسمش Lamp of coil بود.
ola4malk9aawn6mue84.jpg
این دیگه از کجا اومد؟؟؟:-o چرا این شیطون ملعون این ریختی شده؟ کله سفید؟؟؟
تا حالا همچین چیزی ندیدم... اینو کجا پیدا کردی؟ نکنه آپدیتی چیزی اومده من بی خبرم...:-/

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اینجوری تا حالا دیده بودید:

751px-..blue_baby.png

این چاقوی مامانه هم خیلی شاخه, it lives رو با 5-6 ضربه کشتم.

چه جوري؟؟، عكس را يه جاي ديگه آپ كن ببينيم چي شده؟
اين چاقوي مامانه چه جوري باز ميشه،
Unlocked by beating Sheol with Isaac
sheol ديگه كيه؟

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 AM ارسال شده بود ----------

تا حالا همچین چیزی ندیدم... اینو کجا پیدا کردی؟ نکنه آپدیتی چیزی اومده من بی خبرم...:-/

منم تا به حال نديدمش! جانور عجيب اندر قريبيست!!1

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,063
نام
آریا
این برای آپدیت کریسمس هست ! :D بعضی وقتا که میخوایم با شیطون معامله کنیم و وارد اتاق میشیم این میاد ! :D

اینجوری تا حالا دیده بودید:

751px-..blue_baby.png

این چاقوی مامانه هم خیلی شاخه, it lives رو با 5-6 ضربه کشتم.
اون Gish از کجا اومده ؟!!! :D
جالبه Gish به عنوان غول هم میتونه بیاد ولی من تا حالا ندیدمش !

Gish_full.png

sheol ديگه كيه؟
مرحله آخر بازی که توش با شیطون میجنگیم ! :D

آخرین ویرایش:

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
ای بابا شما این همه بازی کردید هیچی که ندید :D

این از عکس:

04970175618256355498.png

این دیگه از کجا اومد؟؟؟ چرا این شیطون ملعون این ریختی شده؟ کله سفید؟؟؟
تا حالا همچین چیزی ندیدم... اینو کجا پیدا کردی؟ نکنه آپدیتی چیزی اومده من بی خبرم...

همونطور که گفتند بعضی مواقع به جای شیطون میاد.

اين چاقوي مامانه چه جوري باز ميشه،
Unlocked by beating Sheol with Isaac
sheol ديگه كيه؟

شما باید با isaac شیطان رو بکشی.sheol همون زمینه آخریست که غولش شیطانه.

اون Gish از کجا اومده ؟!!!
جالبه Gish به عنوان غول هم میتونه بیاد ولی من تا حالا ندیدمش !

آره گیش به عنوان غول هم هست که با کشتنش خوده گیش آزاد میشه که از اون تیرهایی که مثل قیر میمونه و سرعت العمل دشمنها رو میاره پایین میزنه.

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
نمیدونم،خودمم اولین بار بود دیدمش،
رفتم با شیطون معمله کنم دیدم این خودشو جول کرد.
فکر کنم بخاطر آپدیت 10 بوده.

Rey Mysterio_619

کاربر سایت
Mar 8, 2008
2,493
نام
Arman
سلام.
تا حالا کسی تونسته بازی رو بدونه آسیب خوردن بهش تموم کنه؟
4 تا از اچیومنتها ماله اینه ولی من فقط یکیش رو گرفته .:(

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
اعصابم از دست خودم خورده! :d میخوام بزنم خودم رو بکشم :d
با Judas بازی میکردم که تعداد قلب های قرمزم تا آخر پر بود! :d ( نمیدونم چی شده بود 7-8 تا از این قرص ها که hp up مینمایند گیرم اومد تو این دور :d ) باس مرحله ی یکی مونده به آخر رو که کشتم 4 تا از جونام پرید! گفتم چندتا اتاق هست که هنوز نگشتم، برم بگردم و جونم رو پر کنم! هیچی دیگه! رفتم مثلا جونم رو پر کنم، مردم :d :d :d لعنت به خودم :d
البته یک چیز بدی که بود این آیتم آینه رو گرفته بودم، دور برد تیرهام هم خیلی کم بود اصلا تیرا نمیخورد به کسی! باید میرفتم کنارش می ایستادم تا تیر بهش بخوره! کلا ریسکش خیلی زیاد بود :d
کلا حیفم اومد! :d

البته یک دور هم دوباره با خودش رفتم و the Life رو شکست دادم! تا باس شیطون هم رسیدم، اون آخرش که 2 تا سم میاد(انشاالله آخرشه دیگه؟ یا هنوز ادامه داره ؟ :d ) باختم! همش تقصیر اون موجودات تک چشم که منفجر میشن بود! حواسم طرف اونا پرت میشد یکهو میدیدم سم فرود میومد بر سر گرامی! :d

صفحه ی قبل عکس 1 عدد باس گزاشته بودید! منم تا حالا بهش بر نخوردم! راهکار خاصی داره ؟ :d چون تو دوری که با Judas تونستم the Life رو بکشم بعدش عکسش اومد رو صفحه :d یعنی از این به بعد ممکنه ببینمش؟ :d

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
صفحه ی قبل عکس 1 عدد باس گزاشته بودید! منم تا حالا بهش بر نخوردم! راهکار خاصی داره ؟ :d چون تو دوری که با Judas تونستم the Life رو بکشم بعدش عکسش اومد رو صفحه :d یعنی از این به بعد ممکنه ببینمش؟ :d
احتمالا؛
البته این رو فقط تو خونه ای که با شیطان معامله میکنی میتونی ببینیش.
البته من بازی رو به آپدیت 10 ارتقاع دادم.شاید به خاطر اینم بوده!

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
این آپدیتی که قرار بود بیاد هنوز خبری نشده ازش؟ تاریخ عرضه چیزی نداره؟؟ خسته شدیم از دست این بازی های بقول خودشون AAAA!!! وقتشه تا دوباره به اصل و ریشه گیمینگ خودمون برگردیم!!!!:d

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,481
نام
Nimo
این آپدیتی که قرار بود بیاد هنوز خبری نشده ازش؟ تاریخ عرضه چیزی نداره؟؟ خسته شدیم از دست این بازی های بقول خودشون AAAA!!! وقتشه تا دوباره به اصل و ریشه گیمینگ خودمون برگردیم!!!!:d

تو steam خبر های بازی رو میزاره تاریخ دقیقی پیدا نکردم ولی گفتن به زودی ;)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

نه هنوز تاریخ نداره
آخرین خبر مربوط به این بازی اینه که این بازی حدود 450 هزار نسخه فروش رفته و مک میلان هم انتظار این همه فروش رو نداشته و خیلی خوشحاله و داره روی آپدیت کار میکنه (تیرهای جدید و آیتمهای منحصربفرد که با به پایان رسوندن بازی توسط هر شخصیت, باز میشه و مراحل جدید و پایان اصلی بازی :d ...)
(در ضمن ممکنه بعدها برای 3DS هم منتشر کنه این بازی رو)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام من این عکس رو چند وقت پیش دیدم که انگار باس جدید بازی هست که قراره اضافه بشه:
640px-495587277.jpg
چه خوشگلِ این :D
راستی‌ این کاراکتر‌ای که با ده بار تموم کردن بازی باز می‌شه خیلی‌ خفن هست؟:d

من الان 21 بار مردم شش تاMomkill هم دارم :D خیلی‌ بده؟:D ‌1 بارم با Eve رفتم سراغ Satan که کردمون تو سبد با اردنگی انداخت بیرون :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر