The Binding of Isaac | PC

developer: Team Meat
publisher: Team Meat
genre: Action RPG Shooter
platform: PC
release date: 28 September 2011

20799.JPG

با دیدن تصاویر این بازی به یاد کدوم بازی می افتید؟ بله درست حدس زدید, بازی معروف Super Meat Boy . شرکت سازنده ی آن بازی یعنی Team Meat با یک بازی جدید و انحصاریه PC بازگشته.

BoI یک بازی شوتر دوبعدیه که بر پایه ی دنیای سیاه چاله ای بازیه Zelda ساخته شده و دارای المان های RPG تصادفی همراه با تعداد زیادی آیتم گوناگون است.

البته در این بازی از سیستم لول گونه ی موجود در دیگر بازیهای RPG استفاده نشده و بجایش از سیستم آیتمی استفاده شده طوری که در هر مرحله تعدادی آیتم منحصربفرد در اتاقها و مغازه های های بازی وجود داره که با جمع آوری آنها می توان بر قدرت شخصیت بازی افزود.

در کل بیش از 70 مرحله ی متنوع شامل 6 سیاهچاله, 6 غولآخر, 36 دشمن و 4 شخصیت قابل بازی در انتظار شماست که ممکن است این تعداد تا زمان انتشار یازی بیشتر هم بشود.

بازی در همین ماه و احتمالا با قیمت 5 دلار در Steam بفروش میرسد.

وبسایت رسمی

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,062
نام
آریا
دوستان مژده بدم که یه خبر عالی (از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجم :d )

قراره آپدیت بعدی بازی هم تو زمانی نامعلوم در آینده منتشر بشه
اسم آپدیت هست Wrath Of The Lamb یا خشم گوسفند !!
قراره جواهرآلات و جوایز بی بخار! هم به بازی اضافه بشه و از همه مهمتر اینکه قراره تعداد آیتمها از 131 برسه به 205 تا ! یعنی 74 آیتم جدید با یه آپدیت. فکرشو بکن :d
واقعا این Edmund McMillen کارش بیسته
هر موقع تاریخش معلوم شد خبرشو میدم...
ایول جدآ دمشون گرم ! :D همین طوریش بازی خسته کننده نمیشه و اینا هم هر چند وقت یه بار دارن اضافات براش میسازن !

واقعا تونستي بزنيش؟؟؟
من هر وقت مي رسم، تيرهام روي شيطان اثري نداره و فقط با نارنجك بايد بزنمش!!
آره گفتم که این تیری که گرفته بودم محشر بود ! :D تازه یادم رفت بگم هدفدار هم بود ! :D یعنی تیر با اون اندازه و قدرت خیلی زیاد ، تبدیل به دو تا میشد و بعد به سمت هدف مورد نظر هم حرکت میکرد !! :D

آریا این دیگه چیه ؟؟؟؟ :d بعد چجوری انقدر جونات زیاد شده با اون! :d نکنه روشی چیزی داره :d مال من بیشتر 4-5 تا نمیشه :d فوقش 2-3 تا هم آبی داشته باشم :d این همه آیتم خوب چیز بسی عجیب است :d
راستی اون کاراکتر آخریه چجوری باز میشه ؟ :d
تازه این برای اواسط کار هست ! :D مرحله آخر تعداد قلب های قرمز رسیده بود به 6 تا و آبی ها هم 3 یا 4 تا (دقیق یادم نیست)
کاراکتر آخریه همون آبیه رو میگی ؟! اون اصلآ به درد نمیخوره ! :D فکر کنم 10 بار که غول آخر (قبل از شیطان) رو کشتم آزاد شد.
اگه حوا رو میگی ، باید توی یه دور 2 بار شیطان خرید کنی تا باز بشه ! :D

واو !!!! من هنوز تو کف همین موندم و خیلی مونده تا کامل بشه!74 تا آیتم هم اضافه بشه که دیگه ...
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif
yahoo_4.gif

راستی چند سؤال!
برای اینکه بریم به جنگ شیطون باید حتما ازش خرید کرده باشیم؟ اون دوری که دیدمش فکر کنم ازش یک چیز خریده بودم ! ولی الان مثلا بازی رو تموم کردم ولی دری به مرحله ی بعد باز نشد!
yahoo_4.gif
کلا چجوریه قضیش؟
و اینکه وقتی در برای رفتن به مرحله ی شیطان باز میشه،اگر اون جعبه ی گنج رو برداریم بازی تموم میشه یا بعدش میتونیم بریم مرحله ی بعد ؟
yahoo_4.gif
من دفعه آخر تا جایی که یادمه خرید نکردم ! :D
اون سوال دوم هم برای خودمم سواله ! البته اینم باز دفعه آخر دیگه جعبه گنجی نبود که بردارم ! فقط بعد از کشتن شیطان یه جعبه گنج بزرگ بود ! :D

آخرین ویرایش:

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
آره همین که شاخ در میاره و دوستمون هم عکسش رو گزاشته :d
آریا این دیگه چیه ؟؟؟؟ :d بعد چجوری انقدر جونات زیاد شده با اون! :d نکنه روشی چیزی داره :d مال من بیشتر 4-5 تا نمیشه :d فوقش 2-3 تا هم آبی داشته باشم :d این همه آیتم خوب چیز بسی عجیب است :d
راستی اون کاراکتر آخریه چجوری باز میشه ؟ :d

اسم اون آيتمي كه گرفتم brimstone هست، كه اغلب هم از معامله با شيطان مي گيرم ( البته دو بار هم از تو درهاي طلايي هم گرفتم ). به نظرم بهترين آيتم همينه و هروقت كه مي گيرم به راحتي به شيطان مي رسم.
گفتي جونات چه قدر زياده، يه عكس مي زارم حال كني :

اين هم شكل آيتم brimstone براي اينكه بشناسيد و تو معامله با شيطان بدون هيچ ترديدي بگيريدش :

اگه حوا رو میگی ، باید توی یه دور 2 بار شیطان خرید کنی تا باز بشه !
biggrin1.gif

من تو بازي دوبار هم با شيطان معامله كردم ولي نمي دونم واقعا اين ورژن بازي من چه مرگشه!! باز نميشه:(
حتي بعد از دوبار معامله با شيطان به خود شيطان هم رسيدم...

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
دوستان مژده بدم که یه خبر عالی (از خوشحالی تو پوست خودم نمیگنجم :d )

قراره آپدیت بعدی بازی هم تو زمانی نامعلوم در آینده منتشر بشه
اسم آپدیت هست Wrath Of The Lamb یا خشم بره !!
قراره جواهرآلات و جوایز بی بخار! هم به بازی اضافه بشه و از همه مهمتر اینکه قراره تعداد آیتمها از 131 برسه به 205 تا ! یعنی 74 آیتم جدید با یه آپدیت. فکرشو بکن :d
واقعا این Edmund McMillen کارش بیسته
هر موقع تاریخش معلوم شد خبرشو میدم...
مرســـــــــــــــــــی .... یعنی بهتر از این نمیشه
از همین الان منتظریم . . .

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
کسی نمیدونه چرا تو استیم و ایکس فایر نمیشه از این عکس انداخت؟
ingame بازی Disable هست یعنی تو xfire_games تعریف نشده البته شاید بشه درستش کرد.

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
آخه تو استیم هم همین اوضاست هیچ کدوم از کلید های in-game کار نمیکنه با اینکه بازی اورجیناله!
استیم رو خبر ندارم ولی برا Xfire شاید بشه درستش کرد InGameRenderer و InGameFlags تعریف نشده هستن اگه دستی اینا رو وارد کنی و بازی دوباره Detect کنی احتمالا درست میشه.
این بحث ها هم جاش اینجا نیس باز سوالی داشتی تو تاپیک Xfire بپرس.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
از بس تعریف کردین از بازی ما هم رفتیم دانلود کردیم.:D

زیاد نرفتم هنوز،مثل اینکه بازی کلا Random هست آره؟ خیلی‌ فان هست. و البته سخت،ولی‌ سخت اعصاب خورد کردنی نیست. کلا خیلی‌ خوبه،خوشمان آمد.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
ترینر:dالبته باید Cheat Engine رو دانلود کنید:dالبته من با این هم نتونستم تموم کنم:dجون بی نهایت نداره(یعنی داره ولی برای من کار نکرد)با شیطان هم معامله کردم یه ایتم بهم داد جونم 0 شد و با یه ضربه تو مرحله ی اخر مردم:((=))البته EVE انلاک شد دیگه باش معامله نمی کنم.هدفم از بازی فقط و فقط دیدن پایان هاشه پس گیر ندید که چرا چیت می زنی.

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
از بس تعریف کردین از بازی ما هم رفتیم دانلود کردیم.:D

زیاد نرفتم هنوز،مثل اینکه بازی کلا Random هست آره؟ خیلی‌ فان هست. و البته سخت،ولی‌ سخت اعصاب خورد کردنی نیست. کلا خیلی‌ خوبه،خوشمان آمد.
نکن آقا ! خودتو بدبخت نکن! برای تو هنوز زوده میتونی ترک کنی ولی برای ما دیگه کار از کار گذشته؛ معتاد شدیم رفت:d رسما آدمو از کار و زندگی میندازه این بازی...
از ما گفتن بود ...... بعدا نگی نگفتی!:d
چینش مرحله ها ، دشمنها ، آیتم ها ، باس ها همه چیز رندومه

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
من همه شخصیتها رو آزاد کردم.به جز اونی که عکس خونست و علامت سوال زده!کسی میدونه چه جوری آزاد میشه؟

فكر كنم همون شخصيت ؟؟؟ را ميگي، به نظرم بايد 10 تا پايان را ببيني تا اين را باز كنه،
درباره ؟؟؟ هم بگم كه فقط جون آبي داره، آيتم اول بازيش هم poop يا همون پي پي خودمونه :d كه اصلا به درد نمي خوره

---------- نوشته در 06:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:20 PM ارسال شده بود ----------

ترینر:dالبته باید Cheat Engine رو دانلود کنید:dالبته من با این هم نتونستم تموم کنم:dجون بی نهایت نداره(یعنی داره ولی برای من کار نکرد)با شیطان هم معامله کردم یه ایتم بهم داد جونم 0 شد و با یه ضربه تو مرحله ی اخر مردم:((=))البته EVE انلاک شد دیگه باش معامله نمی کنم.هدفم از بازی فقط و فقط دیدن پایان هاشه پس گیر ندید که چرا چیت می زنی.

اين ترينر چه جوري كار مي كنه؟؟؟ پسوندش كه يه چيز عجيب قريبه: ct. ؟؟؟؟
راستي چرا چيت ميزني؟؟ :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,062
نام
آریا
کلآ طریقه آزاد شدن شخصیت ها رو بگم که دوستان اگه مشکلی داشتن بدونن باید چیکار کرد ! :D

Judas
غول مرحله Womb 2 رو بکشین.

Magdalene
در یک دست 7 تا قلب قرمز بدست بیارین.

Cain
در یک دست 55 تا سکه بدست بیارین.

Eve
دو بار در یک دست با شیطان خرید و فروش داشته باشین.

???
غول مرحله Womb 2 رو 10 بار بکشین.

فكر كنم همون شخصيت ؟؟؟ را ميگي، به نظرم بايد 10 تا پايان را ببيني تا اين را باز كنه،
درباره ؟؟؟ هم بگم كه فقط جون آبي داره، آيتم اول بازيش هم poop يا همون پي پي خودمونه
yahoo_4.gif
كه اصلا به درد نمي خوره
تموم کردن بازی با اون کار حضرت فیله ! :D با اون آیتمش !!! :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
آریا این eve رو من 2 بار معامله کردم ولی باز نشد! باید بازی رو هم تموم کنم ؟ :d
یا اینکه باید 2 بار برم توی اتاق شیطان و باهاش معامله کنم ؟ چون من اون دور یکبار رفتم تو اتاقش و 2 تا آیتم گرفتم :d
ولی وقتی از آیتم های شیطان استفاده میکنیم ، اگر بریم مرحله ی بعد موقع پریدن توی گودال(؟) شکل eve رو به خودش میگیره :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
کلآ طریقه آزاد شدن شخصیت ها رو بگم که دوستان اگه مشکلی داشتن بدونن باید چیکار کرد ! :D

Judas
غول مرحله Womb 2 رو بکشین.

Magdalene
در یک دست 7 تا قلب قرمز بدست بیارین.

Cain
در یک دست 55 تا سکه بدست بیارین.

Eve
دو بار در یک دست با شیطان خرید و فروش داشته باشین.

???
غول مرحله Womb 2 رو 10 بار بکشین.

تموم کردن بازی با اون کار حضرت فیله ! :D با اون آیتمش !!! :D

واسه من eve باز نميشه!! دو بار هم با شيطان معامله كردم، نمي دونم شايد اين ورژن بازي من مشكل داره؟ :-/
آخه وقتي به شيطان هم مي رسم،‌بازي كند ميشه و صداي بازي خراب ميشه :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر