The Best Gaming Mouse & Keyboard Devices

• Thread starter Thread starter Saman
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دوستان عزیز
به یک موس بیسم واسه انجام بازی های Dota و WOW نیاز دارم
خرکار باشه، درشت باشه، دکمه کناری داشته باشه و اگه حدود 50 قیمت بدین بهم ممنونتون میشم
البته اگه بالاتر تا 70، 80 هم رفت اشکالی نداره ولی الویت طرفای 50 هستش
اگه اینا هم نشد تا 100 تومن

دوستان عزیز
به یک موس بیسم واسه انجام بازی های Dota و WOW نیاز دارم
خرکار باشه، درشت باشه، دکمه کناری داشته باشه و اگه حدود 50 قیمت بدین بهم ممنونتون میشم
البته اگه بالاتر تا 70، 80 هم رفت اشکالی نداره ولی الویت طرفای 50 هستش
اگه اینا هم نشد تا 100 تومن
تا 100 تومن هیچ چیز جالبی از نمی تونی بخری غیر از اینکه بری سراغ موس های A4tech که 6 ماهه خراب میشن اونم بعید می دونم بی سیم داشته باشه.
Razer موس Naga بیسم داره برای بازی های MMO و مخصوص WoW که 545 تومن قیمتش هست :دی
ارزون ترین موس بیسیم ریزر هم Orochi هست با قیمت 295 تومن.
از قیمت های لاجیتک جدیدا زیاد خبری ندارم ولی خوب فکر نمی کنم فرق چندانی داشته باشن.
کلا موس واسه گیم می خوای زیر 200 تومن چیز جالبی نمی تونی گیر بیاری.

من همون روز یه A4TECH مدل : G10-650F رو به قیمت 65 تومن با گارانتی فکر کنم 3 ساله خریداری کردم
به اندازه کافی دکمه های جانبی داره
و خیلی خیلی واسه من خوش دسته
از همون روز تا همین الان روزانه چندین ساعت دوتا 2 بازی میکنم
تا به اینجا که مشکلی نداشتم باهاش
اگرم بعد از 1-2 سال خراب بشه یه دونه دیگه تو همین محدوده قیمت میخرم

آخرین ویرایش:
کیبورد لازم شدم...
کیبورد فعلی خودم Razer Tarantula ـــه که هنوز هم شدیداً از طراحیش خوشم میاد، اما شدیداً از کیفیتش ناراضی‌ام چون دکمه‌هاش خیلی زود خراب شد.
آیا الان کیبورد مناسبی حدود 150 تومن می‌شه خرید؟
نمی‌خوام دوباره گول ریزر رو بخورم :-l (اگرچه ظاهر Deathstalker خیلی فریبنده است :-")

کیبورد لازم شدم...
کیبورد فعلی خودم Razer Tarantula ـــه که هنوز هم شدیداً از طراحیش خوشم میاد، اما شدیداً از کیفیتش ناراضی‌ام چون دکمه‌هاش خیلی زود خراب شد.
آیا الان کیبورد مناسبی حدود 150 تومن می‌شه خرید؟
نمی‌خوام دوباره گول ریزر رو بخورم :-l (اگرچه ظاهر Deathstalker خیلی فریبنده است :-")

مگه شما با کیبرد چه کار میکنی که زود خراب میکنی من یک دونه فراسو دارم کلی باهاش تایپ میکنم dota 2 میزنم مثل سگ داره کار میکنه

Last edited by a moderator:
مگه شما با کیبرد چه کار میکنی که زود خراب میکنی من یک دونه فراسو دارم کلی باهاش تایپ میکنم dota 2 میزنم مثل سگ داره کار میکنه
کار عجیبی نمی‌کنم، اما منظورم دقیقاً این بود که دیگه به Razer اعتماد ندارم! جنس گرونی که زود خراب میشه.

سلام یه موس تا سقف 150 تومن می خوام که کنارش دکمه نداشته باشه و یه کیبورد تا سقف 220 تومن به نظر شما ‏logitech g110‏ چطوره

G110 خوبه . موس هم میتونی G400s رو برداری.

سلام من میخواستم قبل از خرید نظر دوستان رو در مورد این موس بدونم Razer Gaming Abyssus
اگه با سایزش مشکلی نداری موس خوبیه . اما ورژن جدیدش هنوز تو بازار نیومده .

کسایی که می‌خوان کیبورد (مخصوصاً Logitech) بخرن، به یه نکته توجه کنن:

احتمال این هست که چیدمان کلیدهای کیبورد، با عکس روی جعبه‌ش متفاوت باشه!

این مسأله چند بار در مورد کیبوردهای «پدر و مادر دار» برای من پیش اومده. به عنوان نمونه، همین چند روز پیش رفتم یه Logitech G105 بخرم، بعد از اینکه کارت کشیدم و پولش رو حساب کردم، از فروشنده پرسیدم: راستی کلیدهای این کیبورد مخصوصاً Shift و Enter، عین همین عکسیه که روی باکسش هست؟ گفت نه، شیفتش کوچیکه! اونقدر توی اون لحظه سرد شدم که طرف پول رو نقدی پس داد!
به تفاوت این دو تا دقت کنید:

عکس روی باکس مثل عکس اوله، اما طبق چیزی که همون فروشنده گفت تمام G105 هایی که شرکت وارد ایران کرده، مثل عکس دوم هست (Shift سمت چپ کوچیک و Enter با اون فرم عجیب).
اتفاقاً یه مغازه دیگه هم رفتم و کیبورد رو به شرط چاقو باز کرد برام، شیفتش کوچیک بود و نخریدم!

بین دو مول موس
Logitech G400s Gaming Mouse و
Logitech G1 00s Gaming Mouse
کدام ارزش خرید داره ؟
کاملاً بستگی به عادت خودت داره.
مثلاً من خودم G100s رو به عنوان بهترین موسی که تا حالا تو کل طول تاریخ به بازار اومده می‌دونم! چون خیلی به این قالب عادت کردم، از زمان MX300 (که اونم یکی از بهترین موس‌های بازار بود) و بعدش G1 و G3 و حالا هم که G100s. برتری این قالب هم اینه که راحت توی دست جا می‌شه و وزن سبک و مناسبی داره، مخصوصاً برای گیم‌های سریع (مثل مالتی‌پلیر Quake یا Unreal Tournament). البته حواست باشه که G100 نخری، مشکل فنی داره. G100s عالیه.

از اون طرف هم که G400s یه جورایی همون MX518 ــه که خیلی زیاد طرفدار داره و با این قالب زندگی می‌کنن. هم فــُرم و هم سـِـنسورش عالیه ولی شخصاً به وزنش عادت ندارم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or