TGS 2019

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
tgs.png

شروع: 21 شهریور
پایان: 24 شهریور

در این تاپیک تمامی اخبار ناشرین و سازندگان حاضر در رویداد سالانه tokyo game show 2019 پوشش داده خواهد شد
Sony interactive entertainment

Square Enix

Capcom

Koei Tecmo
SE1.png
کمپانی Square Enix لاین اپ خود را برای این رویداد معرفی کرد باید گفت که در این
لاین اپ هیچ عنوان جدید و یا سورپرایزی مانند final fantasy 16 اما حضور final fantasy vii remake میتواند
برای طرفداران سری راضی کننده باشد

• Dragon Quest X: Ibara no Miko to Horobi no Kami Online (PS4, Switch, Wii U, 3DS, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition (Switch) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy VII Remake (PS4) – Playable, Mega Theater​
  • Final Fantasy XIV Online (PS4, PC, Mac) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Final Fantasy: Brave Exvius (iOS, Android, PC) – Studio​
  • Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition (PS4, Switch, iOS, Android) – Playable, Mega Theater, Stage​
  • Imperial SaGa: Eclipse (PC Browser, Smartphone Browser) – Mega Theater, Stage​
  • Marvel’s Avengers (PS4, Xbox One, PC, Stadia) – Mega Theater, Stage​
  • Octopath Traveler: Champions of the Continent (iOS, Android) – Mega Theater​
  • Romancing SaGa 3 (PS4, Xbox One, Switch, PS Vita, PC, iOS, Android) – Mega Theater, Stage​
  • Romancing SaGa Re: Universe (iOS, Android) – Stage​
  • Star Ocean: First Departure R (PS4, Switch) – Mega Theater, Stage​
  • Trials of Mana (PS4, Switch, PC) – Mega Theater, Stage​
  • Tropico 6 (PS4) – Mega Theater, Studio​
  • War of the Visions: Final Fatnasy Brave Exvius (iOS, Android) – Mega Theater​
Family Game Park

• Dragon Quest Builders 2 (PS4, Switch)​
e-Sports X Stage

• Dragon Quest Rivals (Switch, PC, iOS, Android)​
Miscellaneous

• Final Fantasy Trading Card Game – Studio​
  • Square Enix Goods Shop​
  • Square Enix Music & Publishing​
  • Square Enix Partners​

ds.png

در حال حاضر کمپانی سونی تنها فقط حضور خود را در tokyo game show تایید کرده و چیزی از lineup خود ارائه نداده است
اما این را میدانم که بالااخره قرار است پس از مدت ها پرده از راز گیم پلی عنوان death stranding ساخته hideo kojima برداشته شود
این بخش با اطلاعات بیشتر بروز خواهد شد
آپدیت: سونی در نمایشگاه امسال livestream خواهد داشت و برنامه خود را اعلام کرد
استریم در روزهای 12.14 و 15 سپتامبر پخش خواهد عناوین قابل توجه استریم death stranding . nioh2 و project REsistance هستند(لیست کامل عناوین در اسپویلر)

Sony's Tokyo Game Show Plans Include Live Streamed Presentations on Upcoming Titles

509290_preview.png

شرکت capcom نیز حضور خود را در tgs 2019 با مسابقات street fighter v arcade تایید کرد

آپدیت CAPCOM به صورت رسمی از معرفی عنوان بعدی سری RESIDENT EVIL با رمز project REsistance خبر داد این عنوان در تاریخ 9سپتامبر معرفی و در
TGS قابل بازی خواهد بود

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

به به! :x
بازی غیر از این گرازه دشمن دیگه ای نداره؟ :p گناه داره انقدر ترکوندنش تو عکس ها و تریلرها:D
همین که بالاخره دستی به گرافیک سری کشیدن ، من حسابی راضیم ! همه تیلز هایی که بازی کردم ! با داستان و گیم پلی زندگی کردم ! ولی همون اندازه گرافیک و لول دیزاین میزد تو ذوقم !

• Like
Reactions: Kaiki

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
116714

The Guild is your base. It is located in Magnolia Town, which has been reproduced in the game. Your guild will grow as you adventure to various levels. As it grows you will receive more requests on the Request Board, shops will sell more items, and you will even be able to
establish a research laboratory.

• The game flow is based on the Guild, which is an important part of the original manga. The game cycle is: receive a request at the Guild, clear the request (monster subjugation, exploration, etc.), and your Guild grows as a result.
  • Like the Atelier series, the game uses a symbol encounter system for battles. When you run into an enemy on the field, you will enter a turn-based command input battle scene. Like the player’s party, enemies also have a certain formation, and you will have to think about the attributes and effect range of your magic. It is described as a “highly strategic” battle system.
  • The Hades battle at the climax of the Tenrou Island arc is the prologue of the game. The game starts after the Guild collapses and reconstruction efforts begin with everyone’s help. As a story that continues from there, the Grand Magic Games arc that occurs halfway into the original work will be the first half of the game’s story.
  • The main story runs along that of the anime, but as with previous Gust games, there will be stuff to do after the ending. Original episodes are being prepared. Also, original stories such as episodes and requests for each character will be scattered to the extent that they do not disrupt the flow of the story.

سونامی هایپ از ساحل به شما نزدیک تر است. :((:((:((:)>-:x>:D<

hype is real

من خودمم دو هفته پیش زیاد جدی نگرفتم !

ولی انگار حسابی سنگ تموم گذاشتن ! داستان اورجینال برای ماموریت ها و همه شخصیت ها ، ارک تنرو جیما ! مسابقات جادویی ! یعنی قشنگ حسابی فیری تیل رو آنالیز کردن ، رشد انجمن ، بعد از بی اعتبار شدنش ، القا حس و حال انجمن !! فقط دوست دارم ببینم ترتیب چند تا اونت فیری تیل هم داده باشن!

ده تا شخصیت قابل بازی
تورن بیس
اسکیل های خفن !

متاش ۵۰ هم بشه به یه ورش ، این دقیقا همون چیزیه که من ارزوش رو داشتم ، بهتر از این نمیشه!

و جالب اینکه سر بازیش هم هیتر هاش در حال حاضر جلز ولزن!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
116715

آرت و گرافیک بازی هم بی نظیره! تو خیلی چیزا مثل طراحی مگنولیا بهتر از انیمه و مانگا کار کردن !

اسپشیال افکت ها هم که ترکوندن ، برای اولین بار لذت واقعی مجیک های فیری تیل رو حس کردم!

116716

116717

116718

ارزا اسکارلت کبیر :x

116719

Our guild :clap::Boxing::punk::Excited:

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
مثکه راستی راستی یه مشت مجنون کپکامو میگردونن!:| یه ملتی تو کفه ریمیکه رزیدنت اویل 3 موندن اینا پراجکت جوکیستنس رو میکنن:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
مثکه راستی راستی یه مشت مجنون کپکامو میگردونن!:| یه ملتی تو کفه ریمیکه رزیدنت اویل 3 موندن اینا پراجکت جوکیستنس رو میکنن:|
اینا همین چند ماه پیش ریمیک ۲ رو عرضه کردن! رو چه حساب ملت تو کف ریمیک ۳ بودن ؟؟؟

جدا ترول کپکام این نسل تو کت من نمیره ، دیگه باید چی کار کنن ملت راضی باشند!؟؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
View attachment 116715

آرت و گرافیک بازی هم بی نظیره! تو خیلی چیزا مثل طراحی مگنولیا بهتر از انیمه و مانگا کار کردن !

اسپشیال افکت ها هم که ترکوندن ، برای اولین بار لذت واقعی مجیک های فیری تیل رو حس کردم!

View attachment 116716

View attachment 116717

View attachment 116718

ارزا اسکارلت کبیر :x

View attachment 116719

Our guild :clap::Boxing::punk::Excited:
من اولش برام مهم نبود ولی این عکس ها رو که دیدم نظرم جذب شد مخصوصاً به گرافیک:D فقط تریلر رو ندیدم، نقش آفرینیه یا سبک سامورایی واریورز؟ (اگه دومیه که بیخیال:-")
این آرت HUD نمیدونم چرا اینقدر منو یاد پرسونا 5 میندازه:D برای تریلر یاکوزا هم همین حس رو داشتم. کاش یکم اوریجینالیتی به کار میبردن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
View attachment 116714

The Guild is your base. It is located in Magnolia Town, which has been reproduced in the game. Your guild will grow as you adventure to various levels. As it grows you will receive more requests on the Request Board, shops will sell more items, and you will even be able to
establish a research laboratory.

• The game flow is based on the Guild, which is an important part of the original manga. The game cycle is: receive a request at the Guild, clear the request (monster subjugation, exploration, etc.), and your Guild grows as a result.
  • Like the Atelier series, the game uses a symbol encounter system for battles. When you run into an enemy on the field, you will enter a turn-based command input battle scene. Like the player’s party, enemies also have a certain formation, and you will have to think about the attributes and effect range of your magic. It is described as a “highly strategic” battle system.
  • The Hades battle at the climax of the Tenrou Island arc is the prologue of the game. The game starts after the Guild collapses and reconstruction efforts begin with everyone’s help. As a story that continues from there, the Grand Magic Games arc that occurs halfway into the original work will be the first half of the game’s story.
  • The main story runs along that of the anime, but as with previous Gust games, there will be stuff to do after the ending. Original episodes are being prepared. Also, original stories such as episodes and requests for each character will be scattered to the extent that they do not disrupt the flow of the story.

سونامی هایپ از ساحل به شما نزدیک تر است. :((:((:((:)>-:x>:D<

hype is real

من خودمم دو هفته پیش زیاد جدی نگرفتم !

ولی انگار حسابی سنگ تموم گذاشتن ! داستان اورجینال برای ماموریت ها و همه شخصیت ها ، ارک تنرو جیما ! مسابقات جادویی ! یعنی قشنگ حسابی فیری تیل رو آنالیز کردن ، رشد انجمن ، بعد از بی اعتبار شدنش ، القا حس و حال انجمن !! فقط دوست دارم ببینم ترتیب چند تا اونت فیری تیل هم داده باشن!

ده تا شخصیت قابل بازی
تورن بیس
اسکیل های خفن !

متاش ۵۰ هم بشه به یه ورش ، این دقیقا همون چیزیه که من ارزوش رو داشتم ، بهتر از این نمیشه!

و جالب اینکه سر بازیش هم هیتر هاش در حال حاضر جلز ولزن!
هعی هعی... بعد به ما به خاطر خبرش، میخواد در جبرانش خبر متای +90ه Death Stranding رو بده:-"

ولی نه کلا RPG به بازی میاد و انتخاب درستی کردن براش:D

من اولش برام مهم نبود ولی این عکس ها رو که دیدم نظرم جذب شد مخصوصاً به گرافیک:D فقط تریلر رو ندیدم، نقش آفرینیه یا سبک سامورایی واریورز؟ (اگه دومیه که بیخیال:-")

این آرت HUD نمیدونم چرا اینقدر منو یاد پرسونا 5 میندازه:D برای تریلر یاکوزا هم همین حس رو داشتم. کاش یکم اوریجینالیتی به کار میبردن
دقیقا منم تا HUD رو دیدم گفتم این که پرسونا رو کپی زدن:))

میگن JRPG نوبتیه دیگه...چجوری این سبک رو با Warriors اقدام کنند آخه:-"
تریلر هم یه اسپیشال اتک زدن از هر کاراکتر رو نشون میده، چیز خاصی توش نیست به اون صورت:D

در کل خبرهاش که جالب میزد!

---

گیم پلی وانو PW4 هم اومد... آقااااا چرا دریک مستقیم با حالت T-Rexش وارد مپ شد آخه:(( رسما امیدم برا قابل بازی بودنش نابود شد:((

وانو هم احتمالا مثل هول کیک آیلند براش چندتا مپ در نظر گرفتن...

ولی اینکه لباس های وانو رو نزاشتن خیلیییی رو اعصابه:|
قبلا گفتم ست کیمونو داشتن کاراکترها...بعدش یادم اومد اون برای ورژن قبل از تایم اسکیپ کاراکترها بوده! که زمین تا آسمون فرق داره حرکاتشون و ... و دیگه کسی باهاشون بازی نمیکنه...
هعی هعی هعی...

• Like
Reactions: ce7en44 and vaan 2

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
اینا همین چند ماه پیش ریمیک ۲ رو عرضه کردن! رو چه حساب ملت تو کف ریمیک ۳ بودن ؟؟؟

جدا ترول کپکام این نسل تو کت من نمیره ، دیگه باید چی کار کنن ملت راضی باشند!؟؟
جوک نسازن! یعنی داری میگی جایه این پراجکت جوک ریمیک 3 بود نمیخریدی چون تازه ریمیک 2رو دادن؟ بعدم الان معرفی میکردن 2020 میدادن بیرون نه اینکه همین الان!:|

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
جوک نسازن! یعنی داری میگی جایه این پراجکت جوک ریمیک 3 بود نمیخریدی چون تازه ریمیک 2رو دادن؟ بعدم الان معرفی میکردن 2020 میدادن بیرون نه اینکه همین الان!:|

علی، زمانی که Project Resistance معرفی شد، داشتم بالا می‌آوردم:D (دقیقا تا یه روز اینطور بودم:-&) ولی وقتی که فهمیدم «اصل» داستان چیه، خیالم راحت و گفتم نوش جان آنلاین بازا و از اون به بعد فقط منتظرم بازی بطور کلی (و با اسم اصلی) معرفی بشه. من هیچوقت آنلاین باز نبوده و نخواهم شد (همیشه و از اون همون سنین پایین دوره بازی‌های ترسناک و تکنفره بودم.) ولی بهت قول میدم که Project Resistance اون چیزی نیست که فکرشو می کنی و اگر منتظر ریمیک اویل 3 هستی (مثل خود من که دارم شبا خواب معرفی بازی رو می بینم:D) یکم دندون رو جیگرت بذار.:D کپکام برگشته به دوران طلایش (فقط یکم دوست داره بره سمت آنلاین:D). انصافا حرف مازیار رو قبول دارم:D واقعا ترول کپکام این نسل تو کتم نمیره.

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy

همون اولش کار درستو میکردی. :D انشالله که خیره ولی با توجه به سابقه موجود چند سال اخیر گاست و تکمو، انتظاراتو به کف برسونین شاید بهتر باشه. بازیم نوبتیه باز لااقل خوبه زباله ای مثل yoru no nai kuni در نمیاد...لااقل امیدوارم. :D

• Like
Reactions: ce7en44

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
علی، زمانی که Project Resistance معرفی شد، داشتم بالا می‌آوردم:D (دقیقا تا یه روز اینطور بودم:-&) ولی وقتی که فهمیدم «اصل» داستان چیه، خیالم راحت و گفتم نوش جان آنلاین بازا و از اون به بعد فقط منتظرم بازی بطور کلی (و با اسم اصلی) معرفی بشه. من هیچوقت آنلاین باز نبوده و نخواهم شد (همیشه و از اون همون سنین پایین دوره بازی‌های ترسناک و تکنفره بودم.) ولی بهت قول میدم که Project Resistance اون چیزی نیست که فکرشو می کنی و اگر منتظر ریمیک اویل 3 هستی (مثل خود من که دارم شبا خواب معرفی بازی رو می بینم:D) یکم دندون رو جیگرت بذار.:D کپکام برگشته به دوران طلایش (فقط یکم دوست داره بره سمت آنلاین:D). انصافا حرف مازیار رو قبول دارم:D واقعا ترول کپکام این نسل تو کتم نمیره.
این جیگر دیگه جا دندون نداره خو!:D آقا من ترول نکردم که!:| من میگم چطوریه که تو بدونی بازار الان داره واسه فلان محصولت بال بال میزنه، ولی بری یه چیزه دیگه ارائه بدی؟! من همین حرفم در مورد اسکوئر میزنم که یکی مثه ایتورو برداشته گذاشته بازی موبایل بسازه!:| خو الان به نظرت عقل تو کلشونه مدیرایه اسکوئر؟!:|

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
کسی اشار ه کرد که yokai watch هم بالاخره مولتی شد و نسخه ۴مش برای ps4 میاد !
یه بازیم معرفی شد gungrave orgr ! تریلرش یه بخش سینماتیک فک بر انداز و یه بخش گیم پلی کاملا مضخرف داشت کاملا تاریخ مصرف گذشته!
من یادم رفت واکنشی به این پست نشون بدم:))
خبر Yokai Watch عالی بود! شاید...دلیل اینکه سبک NnK رو تغییر دادن همین YW بوده باشه، نمیخواستن دو نوع بازی تو سبک جمع آوری جک و جونور و ارتقا دادنشون و ... داشته باشن! :-"

فکر میکنم طراحی ها یه مقدار زیادی کاوایی و... شاید بچگونه باشن(کدوم بازی های این سبکی نیستن البته:-" ... شاید تا حدی غیر از دیجیمون البته:-" ... اما این بیشتر از بقیه بچگونه میزنه دیگه:-" ) ولی مثلا دیروز خبر جدید در موردش اومد، این طراحیه عالیه:)) :x

Yo-kai-Watch-4_2019_09-14-19_014_600.jpg

تا حالا که اخبار سری رو دنبال نمیکردم، از حالا به بعد دنبال کنیم شاید جذاب شد:-"
ولی من NnK3 با طعم NnK1 میخوام:(

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر