Test Drive Unlimited 2 | PC

test_drive_ul_2_icon.jpg

شماره دوم این بازی جذاب هم تو راهه این بازی در یک جزیره به اسم Ibiza میباشد و از نظر وسعت 2 برابر نقشه شماره 1 این بازی خواهد بود

ایندفعه به بازی ماشین های SUV ( شاسی بلند ) نیز اضافه شده اند . بازی دارای یک حالت Co Op جدید است . نفر اول در این حالت وظیفه ی رانندگی را بر عهده دارد و نفر دوم میتواند در بازی به عنوان نقشه خوان حضور داشته باشد . همچنین بازی دارای چرخه شبانه روزی نیز خواهد بود .

همچنین Eden Studios اعلام کرده است که قابلیت Damage را نیز در این بازی به خوبی نشان خواهد داد . این بازی برای پلتفرم های PC - PS3 - Xbox360 عرضه خواهد شد . هنوز زمان عرضه ی این بازی مشخص نشده است .

Look at Screenshots click here

آخرین ویرایش:

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
این هم سیو کامل من (پول که زیاده ولی خب همه ی ماشین ها نیستش ولی اکثرشون هست) :

میشه بگی چه ماشین هایی هستش؟؟؟؟؟؟
درضمن خیلی خیلی ممنون ولی من تا حالا بوگاتی سوپر اسپرت و Fxx و Audi R8 5.2 Spider و....
رو به جز فراری 458 ندیدم!!!!!!!

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
یکی از تفاوتهای این شماره فرمون ماشین و حرکت دوربین ار زاویه داخل ماشین هست که بعضیها ممکن دوست نداشته باشن از این قسمت میتونید تنظیم کنید هر چه گذینه ها به سمت راست باشه فرمون سفت تر میشه.
cn1c257dj5e9rge2ao3f.jpg
این رو گفتم شاید بعضیها نمیدونستن چون از فرمون خیلی شاکی بودن

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یکی از تفاوتهای این شماره فرمون ماشین و حرکت دوربین ار زاویه داخل ماشین هست که بعضیها ممکن دوست نداشته باشن از این قسمت میتونید تنظیم کنید هر چه گذینه ها به سمت راست باشه فرمون سفت تر میشه.
cn1c257dj5e9rge2ao3f.jpg
این رو گفتم شاید بعضیها نمیدونستن چون از فرمون خیلی شاکی بودن

دوست عزیز راهی بلدی که بشه زاویه دید از داخل ماشین رو تغییر داد ؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام بچه ها
اين زير نويس را تو اين بازي چه جوري ميشه فعال كرد؟ من زبانم زياد خوب نيست، به خاطر همين مي خوام زيرنويس داشته باشم.
تو اپشن هر جا گشتم پيدا نكردم.

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
سلام بچه ها
اين زير نويس را تو اين بازي چه جوري ميشه فعال كرد؟ من زبانم زياد خوب نيست، به خاطر همين مي خوام زيرنويس داشته باشم.
تو اپشن هر جا گشتم پيدا نكردم.
نداره زیرنویس... در ضمن شرو ور هم میگن...نه داستانی داره نه جمله جالبی..... صدا گذلری و حرف زدن شخصیت ها هم در مضحک ترین حالات ممکن ه!

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
بعد از اینکه فایل رو از زیپ در آوردین فایل tdu2cam.exe رو اجرا کنید و سپس وارد بازی بشید و خودش توضیح داده که با نامبر های سمت راست صفحه کلید زاویه رو تغییر بدید برای عقب جلو کردن هم از - و + استفاده کنید این برنامه بسایر کاربردی هست و زاویه های زیادی رو در اختیارتون میذاره

hamed_nkh

کاربر سایت
Aug 11, 2010
11
چط.ری میشه ماشینو فروخت؟ یا بهتر بگم میشه گلف GTI رو آتیش زد؟!!!!!:| تو واقعیت توپ هندلینگش نمی دونم چرا اینجا این حرکات کاملا غیر طبیعی و بدون دلیل و میزنه!

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام
از كجا جلوي اپديت بازيو بگيرم...ديگه تو بازي نميره وميخواد اپديت شه...اف لاين پلي رو ميزنم هنگ ميكنه و نمياره..

به وسیله Firewall باید UpLauncher رو Block کنی.

این کارم کردم نشد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر