Test Drive Unlimited 2 | PC

test_drive_ul_2_icon.jpg

شماره دوم این بازی جذاب هم تو راهه این بازی در یک جزیره به اسم Ibiza میباشد و از نظر وسعت 2 برابر نقشه شماره 1 این بازی خواهد بود

ایندفعه به بازی ماشین های SUV ( شاسی بلند ) نیز اضافه شده اند . بازی دارای یک حالت Co Op جدید است . نفر اول در این حالت وظیفه ی رانندگی را بر عهده دارد و نفر دوم میتواند در بازی به عنوان نقشه خوان حضور داشته باشد . همچنین بازی دارای چرخه شبانه روزی نیز خواهد بود .

همچنین Eden Studios اعلام کرده است که قابلیت Damage را نیز در این بازی به خوبی نشان خواهد داد . این بازی برای پلتفرم های PC - PS3 - Xbox360 عرضه خواهد شد . هنوز زمان عرضه ی این بازی مشخص نشده است .

Look at Screenshots click here

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من تا الان متوجه نشده بودم ولی واقعا دلیلش چیه که ماشین های معروف مثل فراری توی pc دیده نمیشن؟:(

کی همچین حرفی زده ؟!؟!؟! /:)
شما بیا Test Drive Unlimited رو بازی کن ، انواع فراری (F430 , Enzo , Scaglietti and More) رو در مدلهای معمولی و اسپایدر میبینی ! این NFS هست که Ferrari نداره !
نسخه دوم این بازی هم به زودی ارائه میشه.

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
به نظرم تاپیک این بازی باید مهم بشه. شماره یک بازی که عالی کار شد بود و نباید به همین سادگی از این بازی گذشت احساس می کنم این بازی هنوز برای خیلی ها نا شناخته مونده

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
من تا الان متوجه نشده بودم ولی واقعا دلیلش چیه که ماشین های معروف مثل فراری توی pc دیده نمیشن؟:(
اصولا فراری به بازی هایی که ارکید هستند به سختی لایسنس ماشیناشو میده.به بازی هایی مثل NFS هم تا زمانی که اینجوری باشن اصلا نمیده.
فقط به بازی های simulation مثل GT5 یا Forza راحت لایسنس میده که اونا هم واسه pc نمیان.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اصولا فراری به بازی هایی که ارکید هستند به سختی لایسنس ماشیناشو میده.به بازی هایی مثل NFS هم تا زمانی که اینجوری باشن اصلا نمیده.
فقط به بازی های simulation مثل GT5 یا Forza راحت لایسنس میده که اونا هم واسه pc نمیان.

دوست عزیز منظورت رو متوجه نشدم اما همونطور که در بالا عرض کردم بازی Test Drive چند مدل Ferrari داره.

ویرایش : آقا نسخه ایکس باکس این بازی عرضه شده !!! قضیه چیه ؟

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
کجا آورده؟؟!!!! من که جایی ندیدم. لینک هاشم هنوز نیومده!!!
اما نمی دونم چرا تو سایت زیر داره میفروشه؟!!!

نسخه 360 که لینکاش صبح رو نت بود ولی pc هنوز خبری نیست!
امشب بریم برا تستش :d

الان در واقع لينك هاي 360 زود تر از موعد اومده كه كسي نميدونه اومده يا نه ؟
پي سي چي؟ پي سي چي؟

فعلا سماغرو بمکید تا خبر تون کنم:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر