Tekken Tag Tournament 2 | Xbox 360

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خب فدات شم تو اگه با یکی دعوات بشه وقتی بیافته زمین منتظر میشی بلند شه؟ :d
ولی خوب قشنگیش به همین کمبوهاشه دیگه،بگذریم که من اصلا تو کمبو زدن تو هیچ بازی استعداد ندارم
خب عزیز جان فرق دعوا با مبارزه در همینه دیگه !
چه مبارزه ای که نذاری طرف از زمین بلند بشه که اصلا بخواد تواناییاشو نشون بده یا حتی از خودش دفاع کنه؟
بالانس نیست دیگه
تا حالا گیمی در سبک فایتینگ ندیدم اینطوری رو زمین و هوا انقدر کامبو بهت بزنن که در جا بمیری و جوی استیک توی دستت اصلا استفاده نشه که دلت نسوزه بگی حداقل 4 تا مشت و لگد انداختم ! #:-s

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این مسخره بازی که وقتی روی زمین هم هستی زرت زرت میزنن لهت میکنن هم خیلی اسیب میزنه به بازی و اعصاب !
:d
نه فرصت داری خودتو جمع و جور کنی نه تَگ بزنی نه حتی بلند بشی !!!
حالا شانس بیاری این زمین افتادنت هم نزدیک در و دیوار نباشه که دیگه هیچی !!!!!!!!!
دوتا دان دیگه بگذرونم اچیومنتشو بگیرم و بازی رو از بنجره اتاقم بندازم تو کوچه جلو سگ و گربه ها !!! 8-|
اصلش همینه که کمبوهاش رو یاد بگیری بتونی پشت سر هم کمبو بزنید. توی تورنومنت های مهم طوریه که اگه طرف بگیرتت کارت تمومه و باید با استراتژی بازی کنی. شما هم میتونی اون کمبوهارو اجرا کنی و نذاری گاردت باز شه تا طرف شکستت بده.

توی انلاین برید چی میگید! چون طرف اگه بلد باشه به محض اینکه یه مشت بهت بزنه تقریبا کارت تمومه. همین چیزاشه که قشنگ ترش میکنه.

ضمنا کمبو های اینطوری تکن جلوی MVC چیزی نیست چون توی MVC طرف راحت با یه حرکت نابودت میکرد و اجازه کاری بهت نمیداد.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بازی هیچ بالانس نیست !!!
این مسخره بازی که وقتی روی زمین هم هستی زرت زرت میزنن لهت میکنن هم خیلی اسیب میزنه به بازی و اعصاب !
نه فرصت داری خودتو جمع و جور کنی نه تَگ بزنی نه حتی بلند بشی !!!
حالا شانس بیاری این زمین افتادنت هم نزدیک در و دیوار نباشه که دیگه هیچی !!!!!!!!!
دوتا دان دیگه بگذرونم اچیومنتشو بگیرم و بازی رو از بنجره اتاقم بندازم تو کوچه جلو سگ و گربه ها !!! 8-|
من با شما خیلی موافق نیستم، شاید ضعف از بازی خود شما باشه، یا با کاراکترت خیلی هماهنگ نیستی و خوب Equip نشده، ولی واسه پیشنهاد اگه هنوز کاراکتراتو خوب Equip نکردی، حتما اینکارو انجام بده اگر نه نمیذارن یه ضربه هم بزنی.
اصلش همینه که کمبوهاش رو یاد بگیری بتونی پشت سر هم کمبو بزنید. توی تورنومنت های مهم طوریه که اگه طرف بگیرتت کارت تمومه و باید با استراتژی بازی کنی. شما هم میتونی اون کمبوهارو اجرا کنی و نذاری گاردت باز شه تا طرف شکستت بده.

توی انلاین برید چی میگید! چون طرف اگه بلد باشه به محض اینکه یه مشت بهت بزنه تقریبا کارت تمومه. همین چیزاشه که قشنگ ترش میکنه.

ضمنا کمبو های اینطوری تکن جلوی MVC چیزی نیست چون توی MVC طرف راحت با یه حرکت نابودت میکرد و اجازه کاری بهت نمیداد.
دوست عزیز خیلی دوست داشتم باهات بازی میکردم، حیف امکان آنلاین ندارم اگر نه حتما اونجا میدیدمت، از نوع نگارشتم خیلی خوشم میاد، همچین جسورانس، تگات کیا هستن؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوست عزیز خیلی دوست داشتم باهات بازی میکردم، حیف امکان آنلاین ندارم اگر نه حتما اونجا میدیدمت، از نوع نگارشتم خیلی خوشم میاد، همچین جسورانس، تگات کیا هستن؟
من با باب و هاوارانگ و یا لاو و فارست بازی میکنم. با لارس و آسوکا هم تمرین میکنم منتها تیم اصلیم همون باب و هاوارانگه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
من با باب و هاوارانگ و یا لاو و فارست بازی میکنم. با لارس و آسوکا هم تمرین میکنم منتها تیم اصلیم همون باب و هاوارانگه.
درست حدس زدم که یه پای تگت باب هست، خدایی یکی از شاخ ترین کاراکترهای تیکن هست>
امروز افتادم دنبال وصل کردنه لایو، ولی اینجور که فهمیدم اگه یه بار وصل شی باید واسه آفلاین مجدد LT3 رو بریزی

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا منو دست کم نگیرید !! :d
در کل میگم که اوضاع اینطوریه
دیگه توی رده ی گاد آو تکّن به همین راحتی نیست که چب و راست کومبو بزنی و طرفو لِه کنی
اونا هم کم نمیارن
نمیگم داغونه، ولی زیادی شوره دیگه
تگ منم مارشال لا با هُارانگ هستن
اتفاقا تیم خیلی قوی هم دارم !! :d
تگ دیگم هم ادی و برایان هستن

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اقا منو دست کم نگیرید !! :d
در کل میگم که اوضاع اینطوریه
دیگه توی رده ی گاد آو تکّن به همین راحتی نیست که چب و راست کومبو بزنی و طرفو لِه کنی
اونا هم کم نمیارن
نمیگم داغونه، ولی زیادی شوره دیگه
تگ منم مارشال لا با هُارانگ هستن
اتفاقا تیم خیلی قوی هم دارم !! :d
تگ دیگم هم ادی و برایان هستن
اختیار دارید ما کی شمارو دست کم گرفتیم، کلی گفتم.
البته اگه گاردتو خوب ببندی و دفاع کنی و تیز جاخالی بدی و از کنار حمله کنی جواب میده.

shahroozs2

کاربر سایت
Aug 11, 2010
120
800 پوینت لازم داره....
بعضي از اين شركتاي بازي سازي خيلي پررو تشريف دارن.يه بار بايد كلي پول بدي برا خود بازي(فرض ميكنيم ما هم اورجينال ميگيريم:d)يه بارم بايد بدي به خاطر انلاين رفتن.
اخه اي چه وضعشه:-o

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,079
نام
M o h A M a d
بعضي از اين شركتاي بازي سازي خيلي پررو تشريف دارن.يه بار بايد كلي پول بدي برا خود بازي(فرض ميكنيم ما هم اورجينال ميگيريم:d)يه بارم بايد بدي به خاطر انلاين رفتن.
اخه اي چه وضعشه:-o

نسخه اورجینال بازی رو که بخری این کد به صورت اماده بر روی دیسک بازی هست که به راحتی به سرور انلاین میدی و استفاده میکنی....

این مشکل ما هست که از دیسکهای کپی رایت استفاده میکنیم.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اختیار دارید ما کی شمارو دست کم گرفتیم، کلی گفتم.
البته اگه گاردتو خوب ببندی و دفاع کنی و تیز جاخالی بدی و از کنار حمله کنی جواب میده.
یک سری اطلاعات در مورد تجهیزات میتونی بدی ؟
جز سلاح های سرد و گرم
مثلا بال و هاله ی نور و اون قبیل ایتما !
یا فقط جنبه ی تزیینی و فان دارن؟

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یک سری اطلاعات در مورد تجهیزات میتونی بدی ؟
جز سلاح های سرد و گرم
مثلا بال و هاله ی نور و اون قبیل ایتما !
یا فقط جنبه ی تزیینی و فان دارن؟
تفنگ و چاقو رو میشه زد که اچیومنت و تروفی هم براش داره.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,946
نام
حسین
بی نظیر هست تا این جا تقریبا همه اچیومنت هارا درو کردیم :d
به شخصه اندازه کمبد شاید هم بیشتر به من حال داد :d
کوروش برو لایو ببین چه خبره هست >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر