Tekken HD Collection معرفی شد

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
درود.

روز گذشته، کاتسوهیرو هارادا خبر ساخت کالکشن HD از سری محبوب TEKKEN رو به طور رسمی تایید کرد.
هارادا با نوشتن توئیتی و اشاره به ریلیز نسخه هفتم، این کالکشن که شامل شماره سوم، چهارم و پنجم هست رو برای Playstation 4 را تایید کرد.

09849a014e6209f09cf3ec1952cc66a345182659.png

هارادا هم اکنون در پی ساخت چندین پروژه منجمله Pokken و Tekken 7 میباشد اما ظاهرا ساخت این کالکشن کار چندان سختی به نظر نمیاد. هارادا دلیل ساخت این کالکشن را گسترش فن بیس بازی و آماده سازی برای ریلیز سراسری نسخه هفتم بیان کرد.

از مزیات این پک زمین های کاملا remaster شده، وجود مد گالری که شامل تمامی فیلم و CG های این سری هست و همچنین تمامی شخصیت های 3 شماره در بازی وجود خواهند داشت. البته همچنان خبری راجب بخش آنلاین بازی منتشر نشده است.

باکس شات بازی:

0946da2ae2b346185fa4a88b562785bc31c5de0b.jpg

ادیت: بازی انحصاری PS4 هستش.

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
بد نیست. خودم امروز یکم نوستالژیک شده بودم راجع به نسخه های قدیمی. البته نسخه شماره سوم رو باید یکم روش کار کنن به نظرم. همینطوری تو ذوق میزنه دیگه الان.
ولی ایکاش یه حرفی هم از Tekken VS SF بزنن :(:d

----------
...April 1st​

راست گفتی. اصلا یادم نبود. هیچی کلاً!

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,194
نام
ماکان
کالکشن Tekken 1 & 2 رو هم من تایید میکنم. از مضایای این ورژن از بازی علاوه بر HD‌ شدن حضور ممد فروبری به عنوان غول آخر هست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کالکشن Tekken 1 & 2 رو هم من تایید میکنم. از مضایای این ورژن از بازی علاوه بر HD‌ شدن حضور ممد فروبری به عنوان غول آخر هست.

البته یک رو فری توی Tekken Tag 2 Special Editionها داده بودن. بعیدم نیست توی این بیان کد 1 و 2 رو فری بدن چون واقعا اولی و دومی ارزش ریمستر شدن رو ندارن :D
...April 1st
بعید میدونم دروغ باشه. چون یک ژاپنی ها اصلا به این مسخره بازی ها اعتقاد ندارن، 2 هارادا الان روی 30تا بازی داره کار میکنه و دیگه وقت این کارا رو نداره و 3 هم باکسشات بازی و اینکه 31ام توئیت کردش. ببینم امروز توئیتی میده خودش یا نه.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
قضیه جدیه. هارادا یکی از معدود سازنده هایی هست که مستقیما با فن های بازی در تماسه و همیشه فیدبک میگیره و به نظراتشون گوش میده. خود همین حضور شاهین هم نشونه ای برای این قضیه هست (که اونجا هم خیلیا که عرب بودن، درخواست حضور یه شخصیت عرب داشتن). HD Collection و Soul Calibur Collection هم یکی دیگه از چیزهایی بود که فن ها تقاضای اونو میکردن که خب اولی به وقوع پیوسته. در کل حرکت بسیار خوبی بود. 3 و 5 بهترین تکن ها هستن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
کالکشن یک فایتر به چه درد میخوره:|
به هر حال کاراکترها توی نسخه های مختلف یه سری تفاوت ها با همدیگه دارن و لوکیشن ها و اینا هم متفاوت هست. :D چیزهای جانبی بازی ها هم با کیفیت بالاتر عرضه میشه که برای طرفدارهای این سری خیلی خوبه!
من که صبر میکنم ارزون تر بشه و دست دوم میگیرمش. :D Tekken 3 جزو بهترین تجربه های عمرم بود و خیلی دوست دارم دوباره بازیش کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر