TEKKEN 6 | PS3

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به دوستان . من گیمر تگم sirghas هستش ، اگر میخواید اد کنید من رو تا با هم تیکن بزنیم ، فقط تو ریکوئست بنویسید برای تیکن . ممنونم .

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
قسمت داستانی بازی که مزخرفه ... اشغاله ... دوربین همچی مزخرفه ... خوب شد نسخه ۳۶۰ رو گرفتم اگه PS3 گرفته بودم که ...
یه مثل قدیمی بود که از بابابزرگم شنیدم.جا داره اینجا هم بگم.
"بازی ای که مولتی شود اشغال شود":biggrin1:
ناناز ، از امتیازات افتضاحش معلوم بود چی از اب در اومده...:-"

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
قسمت داستانی بازی که مزخرفه ... اشغاله ... دوربین همچی مزخرفه ... خوب شد نسخه ۳۶۰ رو گرفتم اگه PS3 گرفته بودم که ...

یه مثل قدیمی بود که از بابابزرگم شنیدم.جا داره اینجا هم بگم.
"بازی ای که مولتی شود اشغال شود":biggrin1:
ناناز ، از امتیازات افتضاحش معلوم بود چی از اب در اومده...:-"
ای بابا بد نگید از این تکن دلتان میاد واقعا حرف نداره من هر چی بازی کنم سیر نمیشم لامصب دمش گرم :love::love::love::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
1سوال داشتم از دوستان من هر چقدر دکمه ی دسته رو تنظیم میکنم دوباره که میام بازی کنم میبینم تنظیماش پریده البته فقط برا دسته ی دوم اینطوریه نمیشه کاریش کرد؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
1سوال داشتم از دوستان من هر چقدر دکمه ی دسته رو تنظیم میکنم دوباره که میام بازی کنم میبینم تنظیماش پریده البته فقط برا دسته ی دوم اینطوریه نمیشه کاریش کرد؟
نه نمیشه کاری کرد خیلی بده که نمیشه دسته دو را درست کرد ولی توی پلی 2 این طوری نبود با یکبار حل بود :(
تو online می تونی rank رو زیاد کنی ;)
ممنون دوست عزیز ولی مشکل اینکه سرورش زیاد خوب نیست متاسفانه هی گیر میکنه:-"

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
این همه سال مردم و سر کار گذاشتن اینم از بازی که دادن خورد مردم یه چیز به این کوچیکی توش رعایت نشده !!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر