Tekken 6: Bloodline Rebellion

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من کشته مرده ی zafina م :cheesygri چه صفایی میده دیشب چند ساعتی با پدر مشغول بودیم و کلی حال بردیم

عــــــــــــــــــــالیه!:D من آخر نفهمیدم بالاخره این مصری هست یا ایرانی!:D(احتمالا مصریه!)

aminatm

کاربر سایت
Oct 31, 2007
119
نام
امین
سلام بر دوستان عزیز
دیدم تب تیکن الان تقریبا همه رو فرا گرفته ، تصمیم گرفتم یه پوستر از این بازی بزنم که هم قشنگ باشه و هم به درد چاپ بخوره. (ساخت عکس کار خودمه).:cool:
جایی هم بهتر از این تاپیک پیدا نکردم.
اگر خوشتون اومد می تونید به دوستانتون هم این تصویر رو پیشنهاد بدید.
خدمت شما:

1_325.jpg
2_256.jpg

4_164.jpg
3_197.jpg

حجم عکس : 4.21 mb
سایز عکس: 1875x3000

منتظر نظرات شما دوستان هستم.

آخرین ویرایش:

Altair6116

کاربر سایت
Jun 25, 2009
39
نام
امین
بسیار بسیار زیبا و حرفه ای مثل بقیه کارهات رفیق.رنگ بندیش فوق العادس و کادر خیلی شیکی برای اطرافش درست کردی.ایول! (میگم چه Thumb خوشگلی داره! این gg هم خیلی آپلودر ردیفیه ها!) :biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
توی کدوم قسمت داستان تک تک کاراکترها رو بیان میکنه؟ تو offline mode که هیچی نداره. توی قسمت سناریو هم که فقط جین کازاما هست

اونکه داستان خود بازی هست نه Jin!اما اگر دنبال Ending و دمو و این چیزا هستید باید کمی Scenario Mode رو جلو بروید تا بخش Area باز شه!اونجا حکم Story Mode رو داره!
گرافیک بازی از virtua fighter 5 هم کمتره.انتظارم خیلی بالا بود.

گرافیک سناریو پایینه وگرنه گرافیک فایت فوق العاده هست...

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اصلا انتظار همچین افتضاحی نداشتم!
این مود سناریو واقعا مزخرفه. من نمیدونم اینا فکر کردن این مود خیلی برای فایتینگ بازها جذابه انقدر روش تاکید دارن؟! از نظر گرافیک هم که سناریو کاملا تعطیله. دیگه بیشتر از این چیزی در مورد این مود نمیگم چون بیشتر اعصابم میریزه به هم!
فن جدیدی هم به اون صورت اضافه نشده و کلا از این نظر بازی همون تکن 5 است. تو قسمت Arena هم فایتها فوق العاده آسونه. وقتی رسیدم به Azazel گفتم الان با یه Boss شکست ناپذیر و چالش برانگیز روبرو میشم ولی اصلا هیچی نبود! (شایدم چون با کینگ بودم در مقابلم عددی نبود!:biggrin1:) گرافیک تو خود فایت بد نیست. فقط جزئیات کاراکترها به نظر نسل بعدی میاد!

انگار این قضیه که تکنهای شماره فرد از زوجها بهتر در میان همچنان درسته و کار میکنه!!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من کشته مرده ی zafina م :cheesygri چه صفایی میده دیشب چند ساعتی با پدر مشغول بودیم و کلی حال بردیم
همون شتر چرونه را میگی؟ منو یاد ننه آمن هوطب میندازه:D
--------------
من از بین کاراکتر های جدید با Leo خیلی صفا کردم. 10 ضرب معرکه ای داره, سرعت و قدرتش هم نسبتا بالاست. البته در جنسیتش یه کم شک دارم:D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من از بین کاراکتر های جدید با Leo خیلی صفا کردم. 10 ضرب معرکه ای داره, سرعت و قدرتش هم نسبتا بالاست. البته در جنسیتش یه کم شک دارم:biggrin1:
من از این 4 تا جدیدا با همشون حال کردم!:D همشون عالین! ولی اگه بخوام یکی رو انتخاب کنم ، Bob رو انتخاب میکنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر