Multi Platform Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

x_mlk3.jpg

کی میگه انتقام چیز قشنگی نیست ؟ یا اصلا این حرف از کجا اومده که لذتی که در گذشت هست در انتقام نیست ...
می خوام بدونم این مضخرفات رو کی داخل مغزتون فرو کرده ؟ ..انتقام خیلی هم خوب و شیرین و لذت بخشه ..!! انتقام ممکنه شرورانه باشه ولی وقتی قدرتش رو داری و می تونی انتقام بگیری ، باید به بهترین روش و بدترین شکل این کارو انجام بدی ..

اصلا الان وقت ، وقت انتقامه ..انتقام از تمامی کسانی که طی 30 سال زخم بر دل طرفداران مجموعه لاک پشت های نینجا نهادند یا در این کار دخیل بودند ، خون به جگرشان کردند و خونابه از چشم هاشون روان ساختند... حالا این زخم کهنه سر باز کرده و بذر کینه 30 ساله جوانه زده ..و اینبار دست انتقام از آستین DOTEMU بیرون اومده تا به فضل خدا و نام نامی شردر کبیر ،انتقامی سخت توسط Tribute games گرفته بشه...

picture17-min_sbr4.png

ویژگی ها:

• داستان بازی از حمله بیباب و راکستدی به شبکه 6 خبر برای سرقت سر و جمع آوری قطعات یدکی بدن رباتیک کرنگ آغاز میشه و با مجاهدت برای گردآوری سایر اعضا و جوارح ایشون در سایر مناطق شهر ادامه می یابه..
  • 7 شخصیت دربازی قابل کنترل هستند...شامل لئوناردو, رافائل, مایکل آنجلو, دانوتلو ، استاد اسپلینتر ، آپریل اونیل و کیسی جونز ...
  • بازی به دستان هنرمند TRIBUTE GAMES واقع در مونترال ،سازنده عناوینی چون scott pilgrim و TMNT GBA ساخته میشه و ناشر DOTEMU هست که عناوین موفقی چون Street of rage 4 رو در کارنامه داره...
  • بازی از co op آفلاین و آنلاین تا سقف 6 نفر بهره می بره..
  • برای بازی بیش از 20 باس فایت از جهش یافته های معروف مجموعه انیمیشن در نظر گرفته شده..که بعضی از اونها برای اولین بار در بازی ها حضور می یابند...
  • تا این لحظه مبارزه با این شخصیت ها به عنوان غول آخر تایید شده است : Wingnut , Metalhead, , Tempestra, Bebop ,Rockstedy ,Tokka, Razhar, Rat king, dirtbag , leatherhead ,Shredder ,Krang, Baxter Stockman ....
  • برای هر یک از 7 شخصیت یک نوار انرژی یا اسپشیال در نظر گرفته شده که با وارد کردن ضربه به دشمنان تا 3 درجه شارژ خواهد شد.. که برای انجام اسپیشیال اتک ها و سوپر اتک ها مورد استفاده قرار میگیره..
  • در بازی چند نفره لاک پشت ها از تکنیک ها و ضربه های ترکیبی به کمک یکدیگر و بصورت همکاری استفاده می کنند تحت نام co op moves...
  • در بازی علاوه بر جعبه های پیتزای شفابخش! پیتزای افزایش قوای جنس..!.. جسمی و پیتزای فوق العاده انرژی زا با دوره کوتاه مدت در نظر گرفته شده است..به علاوه پیتزای مخصوص پارتی که همه رو سیر میکنه..
  • بازی به عمد بصورت پیکسلی و 16 بیت کار شده تا معنویت عناوین کلاسیک رو حفظ کنه و دنباله ای درخور برای اونها باشه..
  • برای اولین بار در بازی های مجموعه برای لاک پشت ها قابلیت taunt یا طعنه و تیکه انداختن به دشمن ها در نظر گرفته شده که با انجام صحیح و بجای اون یک نوار انرژی پر میشه..
  • سعی شده در بازی حال و هوای مجموعه انیمیشن 1987 تا حد امکان حفظ بشه برای همین مرحله ها در مکان های قدیمی و معروف انیمیشن مثل کانال 6 خبر ،فاضلاب و مترو نیویورک ، شهر بازی و باغ وحش مرکزی .. خیابان ها و پشت بام ها... در کل از منهتن و کُنی آیلند گرفته تا احتمالا Dimension X
  • بازی دارای دو حالت آرکید و داستانی است که برای حالت داستانی یک نقشه از نیویورک در نظر گرفته شده که میشه آزادانه درش حرکت کرد و مراحل رو انتخاب و تکرار کرد و برای هر مرحله چلنج ها و کالکتیبل های مخفی در نظر گرفته شده......
  • در حالت آرکید تعداد جونها محدوده و باید با توکل به خدا یک کله بازی رو تموم کنید و این مود به سبب سختی بیشتر بدرد رترو بازها می خوره ولی در حالت داستانی با پوینت هایی که بدست می آورید می تونید جان اضافی (هر 200 تا فونت نینجای ضایعاتی یک جون اضافی) سلامتی بیشتر و حرکات اضافی تهیه کنید..و جنبه مدرن قضیه خودشو نشون میده...
  • از صداپیشه های قدیمی انیمیشن برای صداگذاری محدود بازی استفاده شده..
  • کار موسیقی متن بازی به عهده برادر Tee Lopes بوده که دستی هم در موسیقی سونیک مانیا شورش در شهر 4 و متال اسلاگ تاکتیک داشته...
  • و آقای mike patton خواننده تصنیف های محلی امریکایی! یک دهن تم قدیمی و اصلی مجموعه رو دوباره به سبک خودش خونده..
  • بازی در روز 16 ژوئن 2022 مصادف با 26 خرداد عرضه میشه و در روز عرضه بر روی گیم پس قرار خواهد گرفت..

picture14-min_k9fg.png

picture13-min_lvic.png

picture10-min_(1)_ax4.png

nn-min_atqe.png

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
در راستای چند پست قبلی که چی کار کنیم تا این چند روز فشار نخوریم..! گفتم چرا نریم بشینیم بازی های قبلی این سازنده گران سنگ یعنی tribute games رو انجام بدیم... ، برای همین با کسب اجازه از بزرگان مجلس ، یدونه منبر کوچولو برم و کمی افاضات کنم...پس با اجازه ..

s3-min_8pr4.png
چقدر انتظار سخته! :( چند وقتی بود که در این حد منتظر یه بازی نبودم و کم‌کم دارم از شدت انتظار به مرحله شهادت می‌رسم و این پست خفن هم کار رو خراب‌تر کرد! :D

آخه چون همش اخبار بازی رو دنبال میکنی، گفتم شاید همینه که داشتی رد میشدی، چشت به قیمت ها افتاده باشه! :D
من و داش سعید به جای خرید بازی‌ها، برای موفقیت سازنده‌هاشون و شادی روح درگذشتگانِ این عزیزان دعا می‌کنیم که خودش کلی ثواب داره! :-" به هر حال همه چیز پول و مادیات نیست و جنبه‌های معنوی رو هم باید در نظر گرفت...
ولی جدا از شوخی، خوب شد که این TMNT برای گیم‌پس میاد که حداقل عذاب وجدان نداشته باشم بابت پول ندادن! :D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
4-min_(2)_5zz.png

خب همونطور که دیدیم شب سامر گیم ، ابر های تیره از جلوی روی ماه leatherhead کنار رفت و حضور ایشون به تایید مراجع ذیصلاح رسید!..پسر عجب پالت رنگی داره تو این تصویر ،سبزش خیلی سبزه..خدا کنه پیکسلیش هم خوب در آورده باشن..

یادتونه گفتم شردر 4 تا قورباغه داره 🐸 به نام های رازپوتین ، ناپلئون ، آتیلا و آقا چنگیز..در اصل یک محموله حاوی چند دَبه ماده جهش زا !، بین راه طی یک سانحه هوایی می افته تو برکه ها و نی زارهای فلوریدا و 4 تا قورباغه اونجا بهش مالیده میشند و برا خودشون کسی میشند ..
خب به طبع با توجه به جغرافیای اون منطقه کروکدیل و سومسار های ! زیادی اونجا در آب می لولن ..، در همون حوالی که ماده جهش زا ریخته تو آب و نجس شده..! یکی از الیگیتور های بومی 🐊که بهشون گفته میشه کله چرمی (بخاطر پوست چرمی تمساح و اینکه همیشه کله شون از آب بیرونه..! فکر نکنید به خاطر اون کلاه قرمزیه هست اون نخیه ..!) هیچی دیگه میاد ازون نجسی میخوره و جهش میکنه!

و با اینکه بصورت انسان جهش می یابه و هوشش افزایش پیدا میکنه ولی خوی وحشی و غریزه شکار و شکارچی بودن درش همچنان بیداد میکنه و باعث میشه آب های اون منطقه کاملا ناامن جلوه کنه .. ! تا جایی که خیلی از تحلیل گران در یک دوره ای ، شکست اکس باکس در برابر رقبا رو! وجود این عنصر سبز خون خوار در رودخانه و باتلاق های فلوریدا و بسته شدن یکی از شاهراه های قاچاق لوازم خانگی عنوان کردند ، چون بَلَم ران ها و قاچاقچی ها می ترسیدند و نمی تونستند اکس باکس از آمریکا خارج و به نطقه های دیگر بفرستند..!!

بعدا که آقا چنگیز اینا از دست شردر فرار میکنند و برمیگردند محله قدیمی شون برای امر مقدس جفتگیری! با کله چرمی روبرو میشند و دعوا های ناموسی و قبیله ای زیادی بینشون شکل میگیره ..لاک پشت ها 🐢 این وسط ،هیچ کس نمی دونه از کجا و چجوری سر از اونجا درمیارن ! ومیان کمک قورباغه ها..کله چرمی اینجا ازشون کینه به دل میگیره و در قسمت های بعد خودشو به نیویورک میرسونه و ادامه ماجرا..

نکته ای که وجود داره تو این سری 1987 که راست کار ما هم هست ،اینه که خیلی بد جنس و سفاکه.. ولی در انیمیشن های دیگه و تا حدی کمیکها اینطوری نیست..اینجا همیشه با خودش تله خرس و خرچنگ به عنوان طعمه، حمل میکنه و معمولا یک شاتگان هم همیشه داره ...

اما در انیمیشن 2003 بلانسبت دکتر کانر اسپایدرمن ، آقا رفته واسه ما درس خونده دکتر شده ..!! عینک میزنه ! و بسیار باهوش ، خوش بیان و خوش رفتار هست و متحد لاک پشت هاست و رابطه خوبی با دانی داره...اَه..البته اینجا از لحاظ رفتاری به کمیک قدیمیش شبیه تره..

5-min_(2)_lwyt.png

How to Train Your Gator
و در نهایت در انیمیشن 2012 فردیست بسیار عابد و متعبد ، و دوباره جزو دارو دسته خلاف نیست ، یعنی چی آخه مسخره شو درآوردید..!!... یعنی اولش اینطوریه که یک بچه تمساح خونگی بوده که دور انداختنش تو چاه خلاء مستراح ....بعد کرنک ها تو فاضلاب پیداش می کنند ،می برن خونه شون جهشش میدن و بعد روش شکنجه های بی رحمانه ای انجام می دهند، برای همین دقیقا به اسم KRANG حساسه و بسیار ناپایداره ، می شنوه قاط میزنه..
تو یکی از قسمت ها مایکی بهش نزدیک میشه ، قاقا براش می بره! نجاتش میده و اسم کله چرمی رو براش انتخاب میکنه و ارتباط عاطفی بسیارعمیقی بین اون و مایکل آنجلو شکل میگیره... !! 💞 و به عنوان یک مبارز بسیار قوی با لاک پشت ها متحد می شه علیه کرنک ها..بعدا هم با اسلش یک گروه مقاومت درست میکنند.. اونجا بیشتر یک بچه مثبته وحشیه...

اما در کمیک های IDW ..تقریبا از قرن هجدهم، دزدای دریایی نزدیک جزیره برنو میشند و یک مقدار وسایلشون رو میریزند تو آب ..قاطی اموال مسروقه مقداری هم قوطی کنسرو جهش زا بوده، ایشون هم که الیگیتوری 🐊بوده شکمو ،می خوره و جهش پیدا میکنه.. بعد ژنرال کرنگ اونجا رو میگیره لدرهد میشه حیوون خونگیش و دوباره آزار واذیت..اینجا دوباره دشمن اوتروم ها و ژنرال کرنکه ولی با لاک پشت ها هم خوب نیست ..اصلا هر کی نزدیکش بشه جرش میده...!
کلا همه جا شخصیت دوگانه ای داره اونجاها هم که خوبه عصبانی بشه سگ میشه و گاز میگیره...!و اینکه اینجا ظاهرش شباهت زیادی به کیلر کراک بتمن داره...
و اینکه هیچ موقع آدم شردر هم نبوده و بیشتر انگیزه های شخصیش رو دنبال میکنه ،
بعد این کرگدن 🦏یا گراز نیست که نهایت بتونه کمر یک لاکپشت رو بشکونه و امعاء و احشائش بریزه روی فرش..این میخوره وا..!!

در بازی های کلاسیک همه بهتر از من یاد دارید که اولین باس شماره مگادرایو چه کسی بود و داخل مرحله غرب وحشی لاک پشت ها در زمان هم ایضا.. ولی بهترین حضورش به نظرم شماره سوم nes بود داخل همون حموم نمره هه ..چون اونجا خشونتی افسار گسیخته داشت و قشنگ لاک پشت ها رو می بلعید.. تو شماره مگادرایو کاری نمی کرد تهش یدونه قمه پرتاب میکرد تو صورتتون...همین..!

و داخل بازی battle nexus هم میاد شما رو بد میزنه.. آره گفتم دکتره ولی کی گفته دکترها دست بزن ندارن..خودم رفتم دکتر برام آمپول نوشت ..گفتم نمی زنم..گفت میزنی..گفتم نمی زنم...گفت می زنی..گفتم نمی زنم... پا شد همچین خوابوند زیر گوشم ...گفتم آقای دکتر این شما و این ماتحت ما ، ..هر کاری دوست داری باهاش بکن...!!😕

1-min_4ec.png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
4-min_(2)_5zz.png

خب همونطور که دیدیم شب سامر گیم ، ابر های تیره از جلوی روی ماه leatherhead کنار رفت و حضور ایشون به تایید مراجع ذیصلاح رسید!..پسر عجب پالت رنگی داره تو این تصویر ،سبزش خیلی سبزه..خدا کنه پیکسلیش هم خوب در آورده باشن..

یادتونه گفتم شردر 4 تا قورباغه داره به نام های رازپوتین ، ناپلئون ، آتیلا و آقا چنگیز..در اصل یک محموله حاوی چند دَبه ماده جهش زا !، بین راه طی یک سانحه هوایی می افته تو برکه ها و نی زارهای فلوریدا و 4 تا قورباغه اونجا بهش مالیده میشند و برا خودشون کسی میشند ..
خب به طبع با توجه به جغرافیای اون منطقه کروکدیل و سومسار های ! زیادی اونجا در آب می لولن ..، در همون حوالی که ماده جهش زا ریخته تو آب و نجس شده..! یکی از الیگیتور های بومی که بهشون گفته میشه کله چرمی (بخاطر پوست چرمی تمساح و اینکه همیشه کله شون از آب بیرونه..! فکر نکنید به خاطر اون کلاه قرمزیه هست اون نخیه ..!) هیچی دیگه میاد ازون نجسی میخوره و جهشش میکنه!
و با اینکه بصورت انسان جهش پیدا میکنه و هوشش افزایش پیدا میکنه ولی خوی وحشی و غریزه شکار و شکارچی بودن درش همچنان بیداد میکنه و باعث میشه آب های اون منطقه کاملا ناامن جلوه کنه .. تا جایی که خیلی از تحلیل گران در یک دوره ای ، شکست اکس باکس در برابر رقبا رو! وجود این عنصر سبز خون خوار در رودخانه و باتلاق های فلوریدا و بسته شدن یکی از شاهراه های قاچاق لوازم خانگی عنوان کردند ، چون بلم ران ها و قاچاق چی ها می ترسیدندو نمی تونستند اکس باکس از آمریکا خارج و به نطقه های دیگر بفرستند..!!
بعدا که آقا چنگیز اینا از دست شردر فرار میکنند و برمیگردند محله قدیمی شون برای امر مقدس جفتگیری! با کله چرمی روبرو میشند و دعوا های ناموسی و قبیله ای زیادی بینشون شکل میگیره ..لاک پشت ها این وسط هیچ کس نمی دونه از کجا و چجوری سر از اونجا درمیارن ! ومیان کمک قورباغه ها..کله چرمی اینجا ازشون کینه به دل میگیره و در قسمت های بعد خودشو به نیویورک میرسونه و ادامه ماجرا..

نکته ای که وجود داره تو این سری 1987 که راست کار ما هم هست اینه که خیلی بد جنس و سفاکه.. ولی در انیمیشن های دیگه و تا حدی کمیکها اینطوری نیست..
اینجا همیشه با خودش تله خرس و خرچنگ به عنوان طعمه، حمل میکنه و معمولا یک شاتگان هم همیشه داره ...
اما در انیمیشن 2003 بلانسبت دکتر کانر اسپایدرمن ، آقا رفته واسه ما درس خونده دکتر شده ..!! عینک میزنه ! و بسیار باهوش ، خوش بیان و خوش رفتار هست و متحد لاک پشت هاست و رابطه خوبی با دانی داره...اَه..البته اینجا از لحاظ رفتاری به کمیک قدیمیش شبیه تره..

2-min_(1)_x8lk.png

How to Train Your Gator
و در نهایت در انیمیشن 2012 فردیست بسیار عابد و متعبد ، و دوباره جزو دارو دسته خلاف نیست ، یعنی چی آخه مسخره شو درآوردید..!!... یعنی اولش اینطوریه که یک بچه تمساح خونگی بوده که دور انداختنش تو چاه خلاء مصطراح ....بعد کرنک ها تو فاضلاب پیداش می کنند ،می برن خونه شون جهشش میدن و بعد روش شکنجه های بی رحمانه ای انجام می دهند، برای همین دقیقا به اسم KRANG حساسه و بسیار ناپایداره ، می شنوه قاط میزنه..
تو یک از قسمت ها مایکی بهش نزدیک میشه ، قاقا براش می بره! نجاتش میده و ایم کله چرمی رو براش انتخاب میکنه و ارتباط عاطفی بسیارعمیقی بین اون و مایکل آنجلو شکل میگیره... !! و به عنوان یک مبارز بسیار قوی با لاک پشت ها متحد می شه علیه کرنک ها..بعدا هم با اسلش یک گروه مقاومت درست میکنند.. وو یک بچه مثبته وحشیه...
اما در کمیک های IDW ..تقریبا از قرن هجدهم، وقتی دزدای دریایی نزدیک جزیره برنو میشند و یک مقدار وسایلشون رو میریزند تو آب ..قاطی اموال مسروقه مقداری هم قوطی کنسرو جهش زا بوده ایشون هم که الیگیتوری بوده شکمو ،می خوره و جهش پیدا میکنه..بعد ژنرال کرنگ اونجا رو میگیره لدرهد میشه حیوون خونگیش و دوباره آزار واذیت..اینجا دوباره دشمن اوتروم ها و ژنرال کرنکه ولی با لاک پشت ها هم خوب نیست ..اصلا هر کی نزدیکش بشه جرش میده...!
کلا همه جا شخصیت دوگانه ای داره اونجاها هم که خوبه عصبانی بشه سگ میشه و گاز میگیره...!و اینکه اینجا ظاهرش شباهت زیادی به کیلر کراک بتمن داره...
و اینکه هیچ موقع آدم شردر هم نبوده و بیشتر انگیزه های شخصیش رو دنبال میکنه ،
بعد این کرگدن یا گراز نیست که نهایت بتونه کمر یک لاکپشت رو بشکونه و امعاء و احشائش بریزه روی فرش..این میخوره وا..!!
در بازی های کلاسیک همه بهتر از من یاد دارید که اولین باس شماره مگادرایو چه کسی بود و داخل مرحله غرب وحشی لاک پشت ها در زمان هم ایضا.. ولی بهترین حضورش به نظرم شماره سوم nes بود داخل همون حموم نمره هه ..چون اونجا خشونتی افسار گسیخته داشت و قشنگ لاک پشت ها رو می بلعید.. تو شماره مگادرایو کاری نمی کرد تهش یدونه قمه پرتاب میکرد تو صورتتون...همین..!
و داخل بازی battle nexus هم میاد شما رو بد میزنه.. آره گفتم دکتره ولی کی گفته دکترها دست بزن ندارن..خودم رفتم دکتر برام آمپول نوشت ..گفتم نمی زنم..گفت میزنی..گفتم نمی زنم...گفت می زنی..گفتم نمی زنم... پا شد همچین خوابوند زیر گوشم ...گفتم آقای دکتر این شما و این باسن ما ، ..هر کاری دوست داری باهاش بکن...!!

1-min_4ec.png
اگه خودت تو دنیای لاک پشت نینجا بودی، شخصیتت کی بود و کیا رو میزاشتی جای بقیه ( مجاز هستی فامیل دوست، آشنا، سلبریتی و ... رو قرار بدی. ببینیم چه میکنی

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
اگه خودت تو دنیای لاک پشت نینجا بودی، شخصیتت کی بود و کیا رو میزاشتی جای بقیه ( مجاز هستی فامیل دوست، آشنا، سلبریتی و ... رو قرار بدی. ببینیم چه میکنی
الان یعنی باید بیام فامیل ها و دوستا و آشناهام رو به یک مشت گراز و کرگدن و چمیدونم گاو و قورباغه و مگس تشبیه کنم...!! :-w:-w
بعدشم من شردر هستم دیگه..!! 😠
ولی راستش رو بخواهی بدم نمی اومد یک مدتی هم کیسی جونز باشم ..😒
نه به این خاطر که بهش علاقه داشته باشم نه ..بیشتر به این خاطر که بتونم به اپریل نزدیک بشم...!!😏

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
الان یعنی باید بیام فامیل ها و دوستا و آشناهام رو به یک مشت گراز و کرگدن و چمیدونم گاو و قورباغه تشبیه کنم...!! :-w:-w
بعدشم من شردر هستم دیگه..!! 😠
ولی راستش رو بخواهی بدم نمی اومد یک مدتی هم کیسی جونز باشم ..😒
نه به این خاطر که بهش علاقه داشته باشم نه ..بیشتر به این خاطر که بتونم به اپریل نزدیک بشم...!!😏
داستان اینه،یا باید قبول نکنی و واردش نشی یا باید واردش بشی و ببینی تو ادامه چی میشه.

• Smile
Reactions: New Shredder

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
خبر بدی برات دارم ، خود لاک پشتهای نینجا و شریدر پاش دن و رفتن کاری که به تو متحول شده بود رو انجام بدن و از میشل آنجلو غافل شدن و اونم رفت یه بمب عجیب الخلقه رو فعال کرد و زد کل هستی رو پکوند.
دیگه نگران نباش که بخوای دوست و ... رو گراز و ... کنی، چون متاسفانه کوچ کردند و بهت تسلیت میگم، خودتم زنده موندی چون تو اعماق زمین بودی.
ولی تحت تاثیر بمب قرار گرفتین. اولا خودت به عنوان شریدر تغییر ماهیت دادی و باید با یکی از شخصیت های دنیای گیم شخصیتتو عوض کنی ایضا کیس جونز و سایر دوستان مثل کارای
ثانیا لاکپشتها جهش پیدا کردند و باید یه گونه جدید انتخاب کنی
مگس آبی، سوسک بنفش با خال خال نارنجی، گورخر زرد با راه راه سرمه ای، پلنگ سبز پسته ای، جوجه تیغه ای قرمز کوجه ای، حلزون بژ با یه کاروان طلایی،عنکبوت دوپا عنابی تند

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
خب گویا قضیه dlc باعث شده سازنده و تهیه کننده روشون تو روی هم باز بشه...
بازی قرار نیست هیچ dlc ای داشته باشه ، ...یعنی ign چند ساعت قبل توییت زده که نداره ..چون دو سه روز پیش یک پادکست یوتیوبی منتشر شد و داخلش یکی از سازنده ها به نام Yannick Belzil از تریبیوت گیمز که Narrative Designer بازی هم بوده اومد نشست و گفت که هیچ برنامه‌ای برای معرفی لباس‌های اضافی برای بازی وجود ندارد، و اظهار داشت که تکمیل انیمیشن‌های مورد نیاز زمان زیادی می‌برد..

خیلی ها اون بارونی و کلاه کارتون های قدیمی رو می خواستند بعد آقاهه گفته خیلی قشنگ میشد ما هم دوست داشتیم ولی نمی شه هم تیپ خفن مهمونی پنهونی بزنید و هم نینجا باشید و با بارونی جفتک بزنید و ساختن این انیمیشن ها خیلی سخت و زمان بره..و آب پاکی رو پاشیده رو هیکل مجری...
(راست هم میگه دیگه ، 20 تا جهش یافته آوردن ،تمام نیویورک رو دادن دستمون، کیسی جونز هم که قل دادن وسط دیگه دی ال سی چیو بسازن..مگه برن فضا و پای lord dregg رو بکشن وسط...)

حالا ادامه ماجرا...
درست یک ساعت بعد از توییت IGN یک حاج آقایی صاحب مال و مکنت از DOTEMU ، به نام Cyrille Imbert که تهیه کننده اجرایی و مسئول سئو شون هست اومده رو مال IGN ریتوییت کرده گفته اولا اون آقاهه غلط کرده..!! بعدشم اون آقاهه هرگز نگفته هرگز و اگه همه چیز خوب پیش بره شاید وقتی دیگر و از این حرف های مفت ...یعنی اگه خوب پول بدید چرا که نه..آخ یعنی میشه اینقدر بازی خوب بفروشه که دی ال سی رو بیخیال بشند اصلا شماره دوم براش بسازند و با عنوان مثلا lord dregg revenge..

888_fssn.jpg

کسی نمیدونه امبارگوی نقد بازی کی برداشته میشه؟ یکی داخل توییتر گفته بود امروز عصر ساعت 7 اینا نقدشون میاد ..من خیلی استرس دارم و حالم بده..یعنی میدونم متاش بالا میشه وا ...نگرانیم بیشتر واسه اینه که بالای 9 میشه متا یا نه..!

البته نمره برای من هیچ موقع اهمیتی نداشته ، شماره mutant in manhattan متاش شد 44 من بیشتر از 60 ساعت بازیش کردم این اگه متاش 22 هم بشه که نمیشه ، من 120 ساعت بازیش میکنم... ولی خب متای بالا برای بستن دهن یک عده چیز بدرد بخوریه.. حالا..

سر صبحی با یکی از دوستای خوبم! رفتیم یک جایی کلی دعا و نذر و نیاز کردیم.. حسابی سبک شدیم..خدایا گفتنی ها رو گفتم دیگه خودت کمک کن و همه چیز رو جمع کن... !!

.. .. آقا اگه اعتقاد ندارید خواهشا باز نکنید...اصلا باز نکنید...نه...آخه...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
توی انجمن مرحوم بازیدات، طرفدارهای MGS زمان انتشار امتیازهای MGS3 یه ضرب‌المثل ساخته بودن تو این مایه‌ها که «MGS3 چه یک بشه چه صد بشه، دوستش داریم!» :D البته اون زمان متاکریتیک و این جور چیزها مُد نبود و بیشتر امتیازهای چند تا سایت مثل گیم‌اسپات و IGN و... مهم بودن. گیم‌اسپات ملعون هم به بازی ۸.۷ داده بود و همین قضیه باعث شد قیام‌های خونینی راه بیفته و خیلی‌ها در این راه کشته شدن.
الآن هم بنده همین فتوا رو در مورد TMNT: Shredder's Revenge می‌دم و میانگین امتیازهای بازی چه ۶۵ بشه چه ۹۹، تجربه آن بر هر اهل دلی واجبه و معنویات این بازی انقدر در سطح بالایی هست که مفاهیم دنیوی مثل امتیاز در موردش کارایی نداره! :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر