TearAway

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من حدود 55% از بازی رو رفتم و فقط می تونم بگم که لامصب شاهکاره :D یعنی موسیقی بازی به قدری عالی و فوق العاده کار شده که تو کلام نمیگنجه اصلا! سیستم گیم پلی هم علاوه بر تغییرهای کوچیک و جذاب تو یکی از مراحل به شکل جدیدی از پلتفرمر در میاد که قبلا کمتر شاهدش بودیم و نمیگم که اسپویل نشه اما فقط بدونید که چیزای بی نظیر و مراحل دوست داشتنی تری نسبت به اوایل بازی در انتظاراتون هست.

تنها مشکل بازی هم که باعث میشه من ازش نیم نمره کم کنم تا به اینجا دوربین هست که بعضی وقت ها چت میزنه و کم پیش میاد اما خوب چیزی که هستش. اگه بازی خوب تموم بشه و داستان همین روایت رو طی کنه تا آخر نمرم 9.5 هست براش و من به LBP نمره 9.3 رو داده بودم و این از اون بهتر میشه :D

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
من حدود 55% از بازی رو رفتم و فقط می تونم بگم که لامصب شاهکاره :D یعنی موسیقی بازی به قدری عالی و فوق العاده کار شده که تو کلام نمیگنجه اصلا! سیستم گیم پلی هم علاوه بر تغییرهای کوچیک و جذاب تو یکی از مراحل به شکل جدیدی از پلتفرمر در میاد که قبلا کمتر شاهدش بودیم و نمیگم که اسپویل نشه اما فقط بدونید که چیزای بی نظیر و مراحل دوست داشتنی تری نسبت به اوایل بازی در انتظاراتون هست.

تنها مشکل بازی هم که باعث میشه من ازش نیم نمره کم کنم تا به اینجا دوربین هست که بعضی وقت ها چت میزنه و کم پیش میاد اما خوب چیزی که هستش. اگه بازی خوب تموم بشه و داستان همین روایت رو طی کنه تا آخر نمرم 9.5 هست براش و من به LBP نمره 9.3 رو داده بودم و این از اون بهتر میشه :D

برهان این هم مثل lbp قابلیت ساخت مرحله داره؟:d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان این هم مثل lbp قابلیت ساخت مرحله داره؟:d
نه این قابلیت رو نداره اما یه ویژگی جالب به اسم Bring Paper Craft to Life داره که یه سری از آیتم های مخفی بازی رو که با دوربین ازشون عکس میگیری میتونی بری تو سایت Tearaway.me و از اونجا مدل واقعیشون رو روی کاغذ پرینت بگیری و بعد بسازیش که خیلی باحاله :D

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,864
نام
میلاد
نه این قابلیت رو نداره اما یه ویژگی جالب به اسم Bring Paper Craft to Life داره که یه سری از آیتم های مخفی بازی رو که با دوربین ازشون عکس میگیری میتونی بری تو سایت Tearaway.me و از اونجا مدل واقعیشون رو روی کاغذ پرینت بگیری و بعد بسازیش که خیلی باحاله :D

مثل اون گوزنه؟:d
tearaway211.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در مورده این قابلیتش توی جعبه بازی هم یه برگه بود که نوشته بود !!!!!
واقعا MM خیلی کارش این دفعه باحاله D:

من بیکارباشم یه دونه از اون سنجاب کوچولوها میسازم برهان D:
10 دقیقه فقط میرفتم بلندشون میکردم مینداختم تو سبد بسکتبالها تو اوله بازی D: خیلی باحال بودن!

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション

این بندگان خدا کلا 15 نفر بودن . دیگه دوربین یه ذره از زیر دستشون در رفته :d گناه دارن انصافا . 10 بده اقا 10 بده :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من کلی امروز با این عکاسیش سرگرم شدم D:
کلا یه پا Instagram برای خودش D: *****اش که به کنار جالبه برای لنز هم با کاراییهای مختلف درست کردم که بیشتر جالبش هم کرده D:
من فعلا یه لنز zoom خریدم و واید !
این افکتهاش هم که عالی D: حتما یه دونه Black n white خوبه یکی دیگش هم یه حس High Key میده ! خلاصه امروز کلی عکس برداری کردم D:

این بابا راحت نشسته بود اصلا عین خیالشم انگاری نبود ! داشت کیفه روزگار رو میکرد :

اینم از این درام زنها بود ! منتظر بودن یه دونه بارون بخره زمین که با فکوس این بارون رو بگیرم و اون طرف پشتش باشه D: تریپه هنری lolz

اینم از کلاهی که برای این پادشاه سنجاب طراحی کردم لوووووووووووووووول

اینجام منظره قشنگی بود گفتم با دوتا از افکتها بگیرمش

این اخری هم همون شخصیتی که سمت چپ عکس بالایی ایستاده . با zoom lens گرفتم همچین جالب شد D: به حسه cinematic میده D:
[url=http://overpic.net/viewer.php?file=xg41v1ol69lfbiy5a3sn6.jpg] [/URL]

بعدشم رفتم با این سنجابها توپ بازی کردم خیلی حال داد D:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دو تا تروفی مونده تا پلات شدن بازی :D این Confettiهای بازی تو دو تا مرحله هر چی میگردم 4-5 تا دونش نیست لامصب :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر