Tales Of Vesperia

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بااهات موافقم ولی ادم رو تا اخر بازی با خودش میکشونه

اینطور که یادمه باید بری به shuikos ruin فکر کنم شرق aspio باشه.
ببین علی این بازی یه خرده سیستم XP با بقیه مخصوصا eternal sonata فرق میکنه. به طوری که مثلا در eternal sonata اون کاراکترهایی که در جنگ شرکت نمیکردن نصف XP مبارزه میگرفتن و افرادی که شرکت کردن تمامش رو ولی TOV اینطوری نیست افرادی که شرکت میکنن و نمیکنن قسمت اعظم XP میگیرن ولی یه مقداری XP به عنوان bonus وجود داره که میشه گفت 20 درصد Xp اصلی جنگ هست که فقط نسیب افرادی هست وارد جنگ شدن پس اگر شما کسی از کاراکتر ها وارد جنگ نکنید قسمت اعظم XP رو دریافت میکنه.
ولی به نظرم همه رو داخل جنگ راه بده و باهاشون بازی کن چون هر کدوم شیوه مبارزه ی خاصی دارن که از یکنواختی جلو گیری میکنن و هر کدوم برای یه سری دشمنها خوبن مثلا Rita با جادو هاش از راه دور دشمنهای قوی رو خوب میزنه یا مثلا Repede برای دشمنهای سریع خوبه ولی برای دشمنانی که پرواز میکنن مفت نمی ارزه.
راستی یادت باشه حتما sterategy های هر کاراکتر رو درست کنی.;)
آهان حسام خوب من بازی کردم اصلا Rita نبود میشه هر 5 تا با هم باشن ! ؟ ... فکر نکنم بشه !
خوب شد گفتی Strategy
آقا این چجوریه میشه بگی باید ماله هر کودوم چجور باشه اولین بار همچین بازی رو میکنم با این گیم پلی
Eternal Sonata رو باش حال نکردم فقط 10 دقیقه هم بیشتر بازی نکردم راسی فکر کنم الان Level 17 یا 16 باشه خوبه ؟ یا بیشتر آپ کنم ؟

یه هشدار بدم :

اگر لولتون بالای 80 نیست Fell Arms ها رو بی خیال شین.

تو بازی 7 تا سلاح هست که بهشون میگن Fell Arms که باید بگردید پیداشون کنید و اصلا هم قوی نیستن و هیچ فنی هم ندارن که یاد بگیرید و ...

اما

اگر هر 7تا رو پیدا کنید بعد برید Tower of Tarqaron و با غولش بجنگید یه اتفاقایی میفته که لول غوله میره میشه 82 و قدرت Fell Arms ها آزاد میشه - اونوقته که با لول 60 و 70 نمیشه کشتش ( جونش میشه 520000 تا و ضربه های شما هم بین 300 - 500 تا ازش جون کم میکنه :eek: و البته ضربه مخصوصشم که جونتونو میکنه 1 :-" )

خلاصه من لولم +80 بود با کمی سختی کشتمش

من چندتا پست قبل هم گفتم خدائیش بازی فوق العاده ای هستش و بهترین تو نسل جدید و البته طولانی ( البته اگر بخواهید تمام Side Quest هاشو برید ) :love:

من الان همشو دارم لولمم خفنه ولی کاره دیگه ای باید بکینم یا فقط با دوک مبارزه کنم قدرتشون آزاد میشه ؟

من دارو آیتم های last fencer رو پیدا میکنم قویترین شمشیره هم خوشگله هم قوی !!!
25 تا آیتم میخواد که واقعا عذابهههههههه

آهان حسام خوب من بازی کردم اصلا Rita نبود میشه هر 5 تا با هم باشن ! ؟ ... فکر نکنم بشه !
خوب شد گفتی Strategy
آقا این چجوریه میشه بگی باید ماله هر کودوم چجور باشه اولین بار همچین بازی رو میکنم با این گیم پلی

Eternal Sonata رو باش حال نکردم فقط 10 دقیقه هم بیشتر بازی نکردم راسی فکر کنم الان Level 17 یا 16 باشه خوبه ؟ یا بیشتر آپ کنم?
تا 4 نفر میشه
ببین برو تو قسمت sterategy بعد برای هر شخصیت میاد مثلا به چه دشمنی حمله کنه(ضعیفتر و دور تر و قوی تر و پرنده و....)تا چه مرز HP,Tp بجنگه و از چه نوع کارهایی بکنه مثلا از Artes استفاده کنه یا نه یا healer باشه یا caster و از په نوع ایتمی استفاده کنه از overlimitو fatal strike استفاده کنه یانه.
کلا یه نوع شیوه جنگیدن رو باید بهشون بگی.
اگر مشکل داشتی بگو تا بگم چه جوری بچینیشون;)

من الان همشو دارم لولمم خفنه ولی کاره دیگه ای باید بکینم یا فقط با دوک مبارزه کنم قدرتشون آزاد میشه ؟

من دارو آیتم های last fencer رو پیدا میکنم قویترین شمشیره هم خوشگله هم قوی !!!
25 تا آیتم میخواد که واقعا عذابهههههههه

Last Fencer بهترین شمشیر بازی نیست همون Absysion بهترینه البته اینو تو مرتبه اول بازی متوجه نمیشی باید EX New Game رو بری تا بفهمی.

لولت هم اگر بالای 80 هست میتونی با کمی سختی غول آخر رو بری

در مورد اینکه گفتی کار دیگه ای باید بکنیم :

1- برای آزاد کردن قدرتشون جهت استفاده در EX New Game : بله باید بعد از پیدا کردن هر 7تا و خارج شدن از Tarquaron بری به Aurnion بعد برگردی به Tarquaron و با دوک بجنگی ( مبارزه سختیه دست کمش نگیر )

2- میارزه که تمام Sidequest ها رو بری مخصوصا که واسه هر کاراکتر نزدیک 7 تا لباس کامل و کلی هم Attachment جالب که با Syntesize بدست نمیان و البته ضربه های مخصوص و قوی و ... رو میگیری .

من تو دفعه اول بازیم 77 % از Skit ها رو دیدم و تمام Item ها رو جمع کردم و تا جایی که تونستم Sidequest هاشو رفتم ( واقعا زیاده - راستی شمشیرهای Guochi و Doriot رو هم بگیر وگرنه Collector Book کامل نمیشه )

خلاصه که بعد از Phantasia و Eternia این سومی بازی Tale بود که رفتم و انصافا افتخاریه واسه 360 که اینو بصورت Exclusive داره :cool:

تا 4 نفر میشه
ببین برو تو قسمت sterategy بعد برای هر شخصیت میاد مثلا به چه دشمنی حمله کنه(ضعیفتر و دور تر و قوی تر و پرنده و....)تا چه مرز HP,Tp بجنگه و از چه نوع کارهایی بکنه مثلا از Artes استفاده کنه یا نه یا healer باشه یا caster و از په نوع ایتمی استفاده کنه از overlimitو fatal strike استفاده کنه یانه.
کلا یه نوع شیوه جنگیدن رو باید بهشون بگی.
اگر مشکل داشتی بگو تا بگم چه جوری بچینیشون;)
نه والله :biggrin1:
بگو چجوری پچینمشون گیچم الان

ببین به نظرم:
enemy:هر جور خودت میدونی میتونی از differnt enemy و strong استفاده کنی
HP:تا 25 درصد یعنی endure
TP:هم از 75 درصد یا کامل استفاده کن
action: گزینه up to you به نظرم از همه بهتره
item : گزینه up to you خوبه ولی باید مواظب باشی موقعی که میخوان تو جنگ استفاده کنن از ایتم های خوب استفاده نکنن و زیاد هم از ایتم استفاده نکنن
artes:میتونی هر جور میخوای بچینی ولی اگر حالش رو نداری از همون up to you استفاده کن
formation:برای ریتا و استل از keep distance یا keep formation استفاده کن بقیه رو به نظرم free move
جلوتر هم از overlimit و fatal strike که میاد بستگی به خودت داره

خوب بالاخره منم تونستم تمومش کنم
لول 58 با شمشیر Calad Bolg
عجب بازی بود
Eternal Sonata باید لونگ بندازه پیش این بازی
واقعا لذت بردم
راستی این گیم جدیدی که ازاد میکنه چه چیزی داره ؟

من الان Flynn رو پیدا کردم یا بهتر بکن تو شهر Nor Capua هستم
Level همه 23 هست . خوبه ؟ یا بیشتر آپ کنم ؟

این بستگی به بازی خودت داره
وقتی به یک غول برسی که زدنش سخته مجبوری لول اپ کنی
هرچی بیشتر لول اپ کنی راحت تر میتونی بازی رو ادامه بدی

هرگز به زیباییه Eternal Sonata نمیشه . هرگز

شما خودت بازی کردی ؟
من اول نظرم مثل شما بود
ولی وقتی بازی کردم و کم کم وارد جزئیات بازی شدم نظرم عوض شد
هم داستان بهتری داره
هم مراحل قشنگ تری داره
هم نحوه مبارزش خیلی جالبه
اهنگ هاش هم که صحبتش نیست
اهنگ Opening هم خیلی زیباست از Boonie Pink به اسم Ring A Bell

شما خودت بازی کردی ؟
من اول نظرم مثل شما بود
ولی وقتی بازی کردم و کم کم وارد جزئیات بازی شدم نظرم عوض شد
هم داستان بهتری داره
هم مراحل قشنگ تری داره
هم نحوه مبارزش خیلی جالبه
اهنگ هاش هم که صحبتش نیست
اهنگ Opening هم خیلی زیباست از Boonie Pink به اسم Ring A Bell

بله تمامش هم کردم . ولی ES بیشتر به من چسبید :love::love::love::love::love:

بهترین بازی بود که رو 360 کردم بهم حسابی چسبید . نامکو باندای واقعا کارش خوب بود . بر عکا مستواکر ساکاگوچی که اصلا انتظارمو بر آورده نکرد با بازیاش

این بازی منو یاد FF 9 میندازه نمیدونم چرا ! :confused: ( یادش بخیر )
گیم پلی هم الان دیگه به نظر من خسته کننده نیست و خیلی هم جذابه :love:

آقا من الان دارم تو Sands Of Koghor اگه درس نوشته باشم
دنبال Phearoh بازم اگه درس نوشته باشم :دی میگردم
کجاشو بگردم خسته شدم از بس اینورو اونور رفتم من کسی رو پیدا نمی کنم !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or