T10:سیستم ابری توانایی AI را تا 600% افزایش میدهد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
20130613_forza_5.jpg

آقایان Alan Hartman و Dan Greenawalt از سردمداران استدیوی Turn 10 در آخرین مصاحبه خود با OXM این بازی را سخت ترین کارشان تا به حال نامیده اند و هم چنین به امکانات سیستم ابری یا Cloud اشاراطی نیز کرده اند که در ادامه مشاهده میکنید:

Hartman توضیح میدهد:
من در این کار مدت طولانیی است که فعالم و در عین حال 20 سال است که تیم های بازی را رهبری می کنم , من 8 سال است که این تیم را رهبری میکنم و با راز مخفی خودم توانسته ام این تیم را موفق کنم و این راز خلق محیطی چالش برانگیز , مطمئن و جایگاهی برای جذب بهترین استعداد ها و اجازه کار به آن ها است.خب این چیز خاصی نیست درست اما استدیوی First party چالش برانگیز است
او ادامه میدهد:
انواعی از تکنولوژی و روند و همچنین نحوه تجارت است که همه ی این ها را محقق میکند.استمرار به تنهایی مهم نیست بلکه کیفیت نیز در کنار آن اهمیت فراوانی دارد.Forza5 بازیی با کیفیت بسیار بالا برای موقع عرضه کنسول است.این کار به شدت سخت و میتوان گفت این سخت ترین کاری است که ما تا به امروز کرده ایم
در ادامه Turn10 اشاراتی به چگونگی استفاده از سیستم Cloud برای بخش Drivitar است که شامل جا به جایی کد های از پیش تعیین شده است تا به بتوان هوش مصنوعی را به نسبت رفتار بازیکن تغییر داد.Greenawalt این را یک فرصت بسیار عالی خواند و توضیح داد:
خب ما الان میتوانیم به جای استفاده 20% قدرت کنسول برای هوش مصنوعی, آن را بر عهده سیستم Cloud قرار دهیم و تا 600% افزایش دهیم و آن 20% را برای گرافیک بهتر استفاده کنیم

آیا این به اندازه کافی هیجان انگیز نیست؟میتوانید ویدئو این بازی را در منبع مشاهده کنید.

منبع

آخرین ویرایش:
درصد دادن :دی

infinite power of the cloud... 40x more powerful with the cloud... 600% better with the cloud

کنتر نمیندازه، بازم از این درصدهای عمله خفه کن بگید :دی
ذوق مرگ نشی یه وَخ :d
4تا درصد دیدی شاد شدی فک کردی خبریه؟ mislead نکن آقا جان اینو هم نچسبون به اون درصد های معروف و گاگول فرض نکن.
اون 20% منظور اینه از محاصبات AI رو کنسول حذف میشه و 20% از توان کنسول آزاد میشه برای بهبود گرافیک.

4تا درصد دیدی شاد شدی فک کردی خبریه؟ mislead نکن آقا جان اینو هم نچسبون به اون درصد های معروف و گاگول فرض نکن.
اون 20% منظور اینه از محاصبات AI رو کنسول حذف میشه و 20% از توان کنسول آزاد میشه برای بهبود گرافیک.
ذوق مرگ شدنم هم داره اخه این امارها از طرف شرکتی هست که هنوز مثل بچه ادم نگفته کنسولش چقدر قدرت داره. ادم ذوق میکنه خُ :دی.

متاسفانه بعضی از دوستان تا فن یه کمپانی هستن اصلا منطق سرشون نمیشه و شرکت رقیب نماد بدی و زشتی هست,بعد تا 180 درجه تغییر موضع میدن باز تو بی منطق بودنشون تفاوتی ایجاد نمیشه و جهت ها فقط عوض میشه!!
کمپانی که تا دیروز نهایت خوبی و مشتری مداری بود میشه ام الفساد و از اون طرف ام الفساد سابق میشه خداشون!!
اینجاست که میگن بی منطق بودن تو ذات یک نفره و کلا نمیتونن به صورت سالم فن یه چیز باشن!!!!:d
------------------------------------
این حرفهای یارو هم داره میرسونه که هم گرافیک قراره غول بشه و هم هوش مصنوعی!!!:d
یه تیر و دو نشون!!!

در برابر عظمت Cloud چیز خاصی نیست. مایکروسافت خودش رسما اعلام کرده که X1 با Cloud نزدیک 40 برابر X360 قدرت داره. یه حساب سر انگشتی بکنیم میبینیم که X1 قوی ترین کنسول هست و PS4 که هیچی، PS5 هم ممکنه بهش نرسه. به شدت منتظر نمایش این قدرت خیره کننده X1‌و Cloud تو بازی های خود مایکروسافت هستیم.
بشرطی که ما ایرانیها بتونیم از CLOUD استفاده بکنیم که من با این اینترنت ذغالی بعید میدونم!

نه دیگه اشتباه حساب کردی
:biggrin1:
مایکروسافت فقط گفته XOne فلان برابر از X360 قویتر هست، ولی سونی رسما گفته قویترین Gaming Device تاریخ رو ساخته (PS4 Is the Most Powerful Gaming Device Ever)، یعنی قویتر از هر PC ـه High End که برای بازی هم استفاده میشه و قویتر از XOne که از قدرت Cloud استفاده میکنه و کلا قویتر از همه چی دیگه. پس این چیزی که مایکروسافت گفته در مقابل اون چیزی که سونی گفته پشمک هم به حساب نمیاد

من اصلا حرفی از PS4 زدم؟:دی خوب سونی بازم طبق معمول اقدام به فریب مخاطبین کرده. وگرنه که یادم نیست کجا ولی یه جایی گفته بودن که PS4 هفت هشت برابر PS3 قدرت داره (بازیسازها گفته بودن). در صورتی که X1 با CLoud چهل برابر 360 خست. از انجایی که 360 هم مثل PS3 در نتیجه خیلی واضح و مبرهن هست که X1 با Cloud به مراتب قوی تر از PS4 ـه و قوی ترین کنسول تاریخ.:x حالا اگه نگیم قوی ترین دیوایس!

در نتیجه حداقل خود مایکرو باید از این قدرت 40 برابر بیشتر نهایت استفاده رو بکنه و بازی هاش نسبت به PS4 حداقل 4 5 برابر بهتر باشن. حالا نه فقط گرافیک بلکه هوش مصنوعی یا هرچیزی که انجامش نیاز به سخت افزار قوی تر داره.

حرف سونی هم اشتباه نیست چون PS4 خودش احتمالا قوی تر از X1 هست اما X1 با معجزه Cloud هست که به این قدرت اساطیری دست پیدا میکنه. :x دم مایکروسافت گرم. با این CLoud حسابی گذاشت تو کاسه سونی.:x انایی که مدعی هستن PS4 قوی تره فقط تو ذهنشون 40 برابر قوی تر رو پردازش کنن بعد تز بدن! بنظر من که اصلا بعید نیست بازی های مایکرو همشون 4K و 60 فریم باشن چون با Cloud این صحبتا که اصلا رقمی نیست!

وای فکر کنید بازی BT که این همه هم مایکرو روش سرمایه گذاری کرده و قطعا از قدرت بسیار بالای Cloud استفاده میکنه بیاد! چی میشه! راحت باید دو سه برابر بازی بعدی ND باشه و از انجایی که مخفی کاری هم هست هوش مصنوعیش دو سه سر و گردن از بازی های موج اول PS4 بالاتر باشه! انوقته که همه به عظمت Cloud و X1 پی میبرن!:x

من واقعا با تمام وجود منتظر دیدن این قدرت عظیم 40 برابری Cloud توی بازی های خود مایکروسافت هستم!:x :دی نمونش هم همین Forza 5 که با Cloud هوش مصنوعیش 6 برابر قوی تر میشه! دیگه وقتی هوش مصنوعی با ان عمظت 6 برابر میشه ببین گرافیکش چند برابر میشه! وای!

بشرطی که ما ایرانیها بتونیم از CLOUD استفاده بکنیم که من با این اینترنت ذغالی بعید میدونم!

ما که قطعا نمیتونیم استفاده کنیم اما خوب کسی هم مارو حساب نمیکنه!:دی مایکروسافت برای ما که بازی نمیسازه! بازار اصلیش آمریکا هست که خوب انجا اینترنت هست. راحت میتونه گرافیک بازی هاش رو تا ان برابر افزایش بده! خوش بحال آمریکایی ها! میتونن با Cloud بازی هایی رو تحربه کنن که ما تو خوابم نمیبینیم!:(

ذوق مرگ شدنم هم داره اخه این امارها از طرف شرکتی هست که هنوز مثل بچه ادم نگفته کنسولش چقدر قدرت داره. ادم ذوق میکنه خُ :دی.

مایکروسافت گفته Xbox one چقدر قدرت داره. به نظرت چندبار باید یه حرفو تکرار کنه؟

Ensure that most powerful console ever made will be delivered to you on day one

Microsoft Claims Xbox One Is “Most Powerful Console Ever Made”, Gives Achievement To Day One Buyers | Games Thirst – Video Game News, Reviews, Trailers, Wikis And The Official Gamer Drink

شونصد درصد هوش مصنوعی بهتر، اصلا رقبا میتونن خواب همچین درصدی رو هم ببینن؟

35748251097191574352.gif

Turn 10 اگر می خواست مثل برخی کمپانی ها فقط حرف مفت بزنه و درصد کشکی وِل بده که الان Forza سلطان سبک شبیه ساز ریسینگ نبود ... تنها سازنده ای که حرف مُفت نمی زنه و عمل میکنه ...

استاد درصد دادن هم سونی بود و استودیو هاش که تو هوا درصد میدادن و بعدش ناامید کننده ترین بازی سال رو تحویل ملت می دادن
:))

حرف سونی هم اشتباه نیست چون PS4 خودش احتمالا قوی تر از X1 هست اما X1 با معجزه Cloud هست که به این قدرت اساطیری دست پیدا میکنه.​
yahoo_8.gif
دم مایکروسافت گرم. با این CLoud حسابی گذاشت تو کاسه سونی.​
البته سونی هم با حماسه of course ps4 can do cloud too هرچی مایکروسافت گذاشته بود تو کوزش رو برگردوند.
حالا میرم سر حساب سر انگشتی:smile::
ps4 : هشت برابر قویتر از ps3
xbox one : ده برابر قویتر از 360
هردو Cloud ساپورت میکنن(البته سونی رفته گایکای (قویترین سرویس کلود جهان) رو خریده ولی ما به xbox تخفیف میدم اینجا و cloud شون رو برابر فرض میکنیم)
ps3: دو برابر قویتر از 360 (+amazing cell)
==>
ps4 شانزده برابر 360 و one ده برابر 360===>ps4 1.6 برابر قویتره از One

:hide:

شونصد درصد
=))
هر چی خاستم پست ندم نشد . ای بمیری کیوان :))

===
الان این شونصد درصد تقریبا چقدر میشه ؟ (خیلی) به توان 2 میشه فککنم و با اون اچیومنتی که موقع پیشخرید آنلاک میشه کاملا همخونی داره :دی

من اصلا حرفی از PS4 زدم؟:دی خوب سونی بازم طبق معمول اقدام به فریب مخاطبین کرده. وگرنه که یادم نیست کجا ولی یه جایی گفته بودن که PS4 هفت هشت برابر PS3 قدرت داره (بازیسازها گفته بودن). در صورتی که X1 با CLoud چهل برابر 360 خست. از انجایی که 360 هم مثل PS3 در نتیجه خیلی واضح و مبرهن هست که X1 با Cloud به مراتب قوی تر از PS4 ـه و قوی ترین کنسول تاریخ.:x حالا اگه نگیم قوی ترین دیوایس!

در نتیجه حداقل خود مایکرو باید از این قدرت 40 برابر بیشتر نهایت استفاده رو بکنه و بازی هاش نسبت به PS4 حداقل 4 5 برابر بهتر باشن. حالا نه فقط گرافیک بلکه هوش مصنوعی یا هرچیزی که انجامش نیاز به سخت افزار قوی تر داره.

حرف سونی هم اشتباه نیست چون PS4 خودش احتمالا قوی تر از X1 هست اما X1 با معجزه Cloud هست که به این قدرت اساطیری دست پیدا میکنه. :x دم مایکروسافت گرم. با این CLoud حسابی گذاشت تو کاسه سونی.:x انایی که مدعی هستن PS4 قوی تره فقط تو ذهنشون 40 برابر قوی تر رو پردازش کنن بعد تز بدن! بنظر من که اصلا بعید نیست بازی های مایکرو همشون 4K و 60 فریم باشن چون با Cloud این صحبتا که اصلا رقمی نیست!

وای فکر کنید بازی BT که این همه هم مایکرو روش سرمایه گذاری کرده و قطعا از قدرت بسیار بالای Cloud استفاده میکنه بیاد! چی میشه! راحت باید دو سه برابر بازی بعدی ND باشه و از انجایی که مخفی کاری هم هست هوش مصنوعیش دو سه سر و گردن از بازی های موج اول PS4 بالاتر باشه! انوقته که همه به عظمت Cloud و X1 پی میبرن!:x

من واقعا با تمام وجود منتظر دیدن این قدرت عظیم 40 برابری Cloud توی بازی های خود مایکروسافت هستم!:x :دی نمونش هم همین Forza 5 که با Cloud هوش مصنوعیش 6 برابر قوی تر میشه! دیگه وقتی هوش مصنوعی با ان عمظت 6 برابر میشه ببین گرافیکش چند برابر میشه! وای!

Cloud این توانایی رو داره که کنسول رو قدرتمند بکنه ولی مشکل حجم اون داده ای هست که از اینترنت باید مبادله بشه که دنیا به خاطر عقب موندگی که داره خیلی کم از مردم می تونن این داده ها رو دریافت کنن
ماکرو همیشه تکنولوژی های آینده رو رو نمایی کرده مثل کینکت یا همین سیستم Cloud ولی چون بعضی شرکتها خیلی عقب تر هستن مجبوره تا حدی از سیاستهاش عقب بکشه مثلا اولین تبلت رو سال 2000 ماکروسافت معرفی کرد ولی چون هچ شرکتی به خاطر عقب موندگی پا جلو نگذاشت مجبور شد عقب بندازش تا بعدا اپل بیاد اون رو تقلید کنه
59631882953415686518.jpg

الان هم خیلی از جا ها حتی اینترنت 1 گیگابایتی هم عرضه کردن که در آینده همچین اینترنتی باب خواهد شد و اونوقت ارزش cloud مشخص میشه
کنسول های که برای یکی دو سال نیست و چندین سال قراره عمر کنن

شونصد درصد هوش مصنوعی بهتر، اصلا رقبا میتونن خواب همچین درصدی رو هم ببینن؟
رقبا فعلا درگیر گذاشتن دمیج مکانیکی و ظاهری هستند ، البته اگه از 800 ماشین استاندارد و هویج های تو ماشین بگذریم ....=))

بله سونی هم اصلا نمیتونه سیستم ابری قوی داشته باشه بلی بلی .. جالبیش اینه که همون pseye هم تو تیزرها و نمایشها و بررسیهاش دیده باشین کاملا میتونه مثل کینکت عمل کنه!!

البته سونی هم با حماسه
of course ps4 can do cloud too
هرچی مایکروسافت گذاشته بود تو کوزش رو برگردوند.
حالا میرم سر حساب سر انگشتی
:smile:
:
ps4 : هشت برابر قویتر از ps3
xbox one : ده برابر قویتر از 360
هردو Cloud ساپورت میکنن(البته سونی رفته گایکای (قویترین سرویس کلود جهان) رو خریده ولی ما به xbox تخفیف میدم اینجا و cloud شون رو برابر فرض میکنیم)
ps3: دو برابر قویتر از 360 (+amazing cell)
==>
ps4 شانزده برابر 360 و one ده برابر 360===>ps4 1.6 برابر قویتره از One

از خودت محاسبه نکن. مایکروسافت گفته X1 با Cloud قدرتش 40 برابر 360 میشه که یعنی حدود 5 برابر PS4. سونی هیچ کجا نگفته قدرت PS4 با Cloud بالاتر میره! سونی از Cloud استفاده های دیگه ای میکنه. البته مایکروسافت دروغ نمیگه و راست میگه. هوش مصنوعی 6 برابر قوی تر با Cloud چیزی هست که PS4 که هیچی PS5 هم بهش نمیرسه. حالا شاید برسه!:دی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or