T10:سیستم ابری توانایی AI را تا 600% افزایش میدهد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
20130613_forza_5.jpg

آقایان Alan Hartman و Dan Greenawalt از سردمداران استدیوی Turn 10 در آخرین مصاحبه خود با OXM این بازی را سخت ترین کارشان تا به حال نامیده اند و هم چنین به امکانات سیستم ابری یا Cloud اشاراطی نیز کرده اند که در ادامه مشاهده میکنید:

Hartman توضیح میدهد:
من در این کار مدت طولانیی است که فعالم و در عین حال 20 سال است که تیم های بازی را رهبری می کنم , من 8 سال است که این تیم را رهبری میکنم و با راز مخفی خودم توانسته ام این تیم را موفق کنم و این راز خلق محیطی چالش برانگیز , مطمئن و جایگاهی برای جذب بهترین استعداد ها و اجازه کار به آن ها است.خب این چیز خاصی نیست درست اما استدیوی First party چالش برانگیز است
او ادامه میدهد:
انواعی از تکنولوژی و روند و همچنین نحوه تجارت است که همه ی این ها را محقق میکند.استمرار به تنهایی مهم نیست بلکه کیفیت نیز در کنار آن اهمیت فراوانی دارد.Forza5 بازیی با کیفیت بسیار بالا برای موقع عرضه کنسول است.این کار به شدت سخت و میتوان گفت این سخت ترین کاری است که ما تا به امروز کرده ایم
در ادامه Turn10 اشاراتی به چگونگی استفاده از سیستم Cloud برای بخش Drivitar است که شامل جا به جایی کد های از پیش تعیین شده است تا به بتوان هوش مصنوعی را به نسبت رفتار بازیکن تغییر داد.Greenawalt این را یک فرصت بسیار عالی خواند و توضیح داد:
خب ما الان میتوانیم به جای استفاده 20% قدرت کنسول برای هوش مصنوعی, آن را بر عهده سیستم Cloud قرار دهیم و تا 600% افزایش دهیم و آن 20% را برای گرافیک بهتر استفاده کنیم

آیا این به اندازه کافی هیجان انگیز نیست؟میتوانید ویدئو این بازی را در منبع مشاهده کنید.

منبع

آخرین ویرایش:
واقعا این Drivatar خیلی چیز ترسناکیه :| فرض کن روح دوستت نشسته پشت فرمون، یه همچین چیزیه :| :d
We Trust in T10 :x

حالا تصور کنید گرینوالت بعد 6 سال بیاد بگه در اصل داشتیم forza 5 رو برای 360 میساختیم بعد هم اینو بگه:d:
“ The hard part for us was like ‘Uh-oh. Now we will actually have to make that game in E3 trailer!"

یه شفاف سازی راجع به اون 20%
برگشته گفته به جای اینکه 20% از دستگاه رو بدیم به AI حالا میتونیم از اون 20% تو گرافیک و ... استفاده کنیم. نه اینکه کل بازی از 20% قدرت دستگاه استفاده میکنه

پ.ن: البته میدونم تاثیر نداره ها. دوباره تو تاپیک های کناری یه سری میان میگن گفتن از 20% کنسول استفاده میکنه و خالی بسته

آخرین ویرایش:
واقعا تکنولوژی فوق العاده ای هست آینده دنیای کامپیوتر داره شروع میشه فقط امیدوارم به فیلم ماتریکس ختم نشه. :)

نه دیگه اشتباه حساب کردی :دی مایکروسافت فقط گفته XOne فلان برابر از X360 قویتر هست، ولی سونی رسما گفته قویترین Gaming Device تاریخ رو ساخته (PS4 Is the Most Powerful Gaming Device Ever)، یعنی قویتر از هر PC ـه High End که برای بازی هم استفاده میشه و قویتر از XOne که از قدرت Cloud استفاده میکنه و کلا قویتر از همه چی دیگه. پس این چیزی که مایکروسافت گفته در مقابل اون چیزی که سونی گفته پشمک هم به حساب نمیاد :دی

حالا کاری به این حرفها و این چیزها ندارم چون اکثر تبلیغاتی هست ولی بازم بهترین شبیه ساز نسل رو تحویلمون بده مشکلی نیست :دی
==
Fratos
باز دیدی من یه جا کامنت دادم سریع خودت رو رسوندی؟ :lol: همیشه هم که EPIC FAIL میشی بنده خدا ولی بازم پشتکارت انصافا جای تحسین داره :دی به هر حال این چیزها رو سونی عزیزت گفته، مشکلی داری برو با اونا در میون بزار :))
PS4 Is the Most Powerful Gaming Device Ever
http://ps4daily.com/2013/07/sony-playstation-4-is-the-most-powerful-gaming-device-ever/

حالا کاری به این حرفها و این چیزها ندارم چون اکثر تبلیغاتی هست ولی بازم بهترین شبیه ساز نسل رو تحویلمون بده مشکلی نیست :دی
ماکروسافت به اینها پول داده بهترین شبیه ساز بدن بازار ... :d
چیزی برای ترول ندارن ، گیر دادن به درصد =))

نه دیگه اشتباه حساب کردی :دی مایکروسافت فقط گفته XOne فلان برابر از X360 قویتر هست، ولی سونی رسما گفته قویترین Gaming Device تاریخ رو ساخته (PS4 Is the Most Powerful Gaming Device Ever)، یعنی قویتر از هر PC ـه High End که برای بازی هم استفاده میشه و قویتر از XOne که از قدرت Cloud استفاده میکنه و کلا قویتر از همه چی دیگه. پس این چیزی که مایکروسافت گفته در مقابل اون چیزی که سونی گفته پشمک هم به حساب نمیاد :دی

حداقلش نگفتن بازی ما رو فلان کنسول اجرا نمیشه، اونم چی 4 تا بادکنک! if you know ;;)

The Most Powerful رو دقیقا اول ماکرو در مورد X1 اعلام کرده بود که مضحکه ی عام و خاص شده بود . تحریف نکنید.
این
Drivatar چیه ؟ یکی توضیح بده

The Most Powerful رو دقیقا ماکرو در مورد X1 اعلام کرده بود که مضحکه ی عام و خاص شده بود . تحریف نکنید.
دقیقا کجا و کی اعلام کرد ؟ :-/ من که به شخصه یادم نمیاد :-?
یه اچیومنت گذاشتن که توضیحش the most powerful console ever made ــه
حالا باز خوبه گفته کنسول نه Gaming Device ;;)

دقیقا کجا و کی اعلام کرد ؟
:-/
من که به شخصه یادم نمیاد
:-?
یه اچیومنت گذاشتن که توضیحش the most powerful console ever made ــه

PS4 Is the Most Powerful Gaming Device Ever
:d
این Device نمیدونم از کجا اومد دقیقاً ولی تا الان من هرچی از اینا دیدم گفتن کنسول:

[video=aparat;s1qpV]http://www.aparat.com/v/s1qpV[/video]

اینها تاثیرات ماکروسافت هست بر فن بویهاش. ماکروسافت به گیمر میگه مشتری به گیم میگه تجربه پس جای تعجب نداره اینها اتوماتیک Console رو gaming Device بخونن.

اینها تاثیرات ماکروسافت هست بر فن بویهاش. ماکروسافت به گیمر میگه مشتری به گیم میگه تجربه پس جای تعجب نداره اینها اتوماتیک Console رو gaming Device بخونن.
دوست عزیز لینکی که گذاشتم رو خوندی؟ حرف بیخود دهن ملت گذاشتن جهت گیر دادن بهشون همچین کار قشنگی هم نیست!
The Escapist : News : Sony Touts PS4 As the Most Powerful Gaming Device Ever
http://www.gameranx.com/updates/id/...erful-gaming-device-ever-conceived-says-sony/
It's great to be going to market with what we believe is the most powerful gaming device ever conceived and certainly ever developed and at a price that feels very aceptable, certainly based on the pre-order volumes that we're seeing
http://www.techradar.com/us/news/ga...powerful-gaming-device-ever-conceived-1163886
حله؟ یا اینکه بگم خود کاز هیرای بیاد اینجا بیانیه صادر کنه؟ :-/

xbox one is the most powerful apolo ever made
چون مایکروسافت منظورش از کنسول آپولوــه:-j

, Sony's executives called the new PlayStation 4 the most powerful gaming machine ever created.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or