System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

مثل اینکه با update جدید boot screen اول به لوگوی جدید PS3 تغییر کرده. موقع اجرای بازی هم دیگه boot screen نداره و دیگه فونت Spider Man و اون صدای همیشگی موقع اجرای بازی ها نمایش داده نمیشه :((
اینا تقریبا تایید شدست... کسانی که PS3 Slim خریدند و firmware 3 روش نصب بوده اینارو اعلام کردند.

لعنت به سونی

با این حرفهایی که شمازدید اگه آپدیت نکنیم بهته!!!!!

والا به نظر من اصلا برگرده به لوگوی ps1 بهتره :d ولی خب چیز های مفید زیادی داره قابلیت دانلود فیلم کامل تم متحرک و........

آخرین ویرایش:
مثل اینکه با update جدید boot screen اول به لوگوی جدید PS3 تغییر کرده. موقع اجرای بازی هم دیگه boot screen نداره و دیگه فونت Spider Man و اون صدای همیشگی موقع اجرای بازی ها نمایش داده نمیشه :((
اینا تقریبا تایید شدست... کسانی که PS3 Slim خریدند و firmware 3 روش نصب بوده اینارو اعلام کردند.

لعنت به سونی
بابا چرا کیوان؟؟:دی
واقعا این لوگو جدید یا در اصل وفادار به قدیم زشته؟؟:دی من که بدم نیومد!
با این حرفهایی که شمازدید اگه آپدیت نکنیم بهته!!!!!
بلاخره باید آپدیت کرد ! بازیهای جدید بدون به روز بدون فریمور اجرا نمیشن!

مثل اینکه با update جدید boot screen اول به لوگوی جدید PS3 تغییر کرده. موقع اجرای بازی هم دیگه boot screen نداره و دیگه فونت Spider Man و اون صدای همیشگی موقع اجرای بازی ها نمایش داده نمیشه
(اگه 100% باشه) جدا این کارای سونی بدجور رو اعصابم میره!:mad:

بابا چرا کیوان؟؟:biggrin1:
واقعا این لوگو جدید یا در اصل وفادار به قدیم زشته؟؟:biggrin1: من که بدم نیومد!
با اون لوگوی جدید کاری ندارم :دی چیزی که من ازش ناراحتم حذف boot screen بازیه با اون صدای ding-do-ding :(

دوستان من یه سوالی داشتم اونم این بود که برای ما که با ps3 افلاین کار میکنمیم ورژن 3 چه تفاوتی با 2.8 داره که به درد ما افلاین ها بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من یه سوالی داشتم اونم این بود که برای ما که با ps3 افلاین کار میکنمیم ورژن 3 چه تفاوتی با 2.8 داره که به درد ما افلاین ها بخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

offline هم که باشی اگه اخرین ورژن رو نداشته باشی بازی های جدید اجرا نمی شند !

هم که باشی اگه اخرین ورژن رو نداشته باشی بازی های جدید اجرا نمی شند !
میدونم اینقدرم گاگول :biggrin1:
اول و اخرش هم اپدیت میکنم اما میخوام بدونم برای offline ها که قابلیت خاصی داره؟؟؟؟داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون

ولی این تغییرات ربطی به اپدیت جدید نداره! رو Slim هم FWـه 3.0 نیست.
اینا مربوط به BIOS میشه (اگه اشتباه نکنم)
ولی خوب احتمالش هست با اپدیت این تغییراتو تو FAT هم بدن

مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or