System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

فرقی نمیکنه زیاد!
ولی باز بهتره با خوده دستگاه آپدیت تا با CD,Flash,...

ميلاد جان...

زمانی که Firmware کپی ميکنه چک ميکنه DATA رو ... اگه ببينی اون نواری که پر ميکنه مينويسه ...

اگه مشکلی باشه از فايل save شده... اصلاً اجازه نصب نميده

اگه منظورت رجين دستگاه هست که بچه ها زحمت ميکشن لينکش رو ميزارن...

فکر کنم سريع ترين همين کامپيوتر باشه...

بچه ها می دونم اینجا جاش نیست اما ببخشید خواستم یه خبر جالب بدم انگاری از بعد 2.76 دیگه psn با آپدیت frimware به هم ربطی ندارن آخه من وارد psn store شدم بعد وارد home شدم اصلا خبر نداشتم که 2.80 هم اومده بعد شانسی زدم آپدیت فریمور دیدم 2.80 اومده واسه دانلود!!!!!!

region consol : ntsc j/asia

آخرین ویرایش:
بچه ها می دونم اینجا جاش نیست اما ببخشید خواستم یه خبر جالب بدم انگاری از بعد 2.76 دیگه psn با آپدیت frimware به هم ربطی ندارن آخه من وارد psn store شدم بعد وارد home شدم اصلا خبر نداشتم که 2.80 هم اومده بعد شانسی زدم آپدیت فریمور دیدم 2.80 اومده واسه دانلود!!!!!!
region consol : ntsc j/asia
برای اینکه این آپدیت خیلی چیز خفنی توش نبوده من الان دارم بازی میکنم با چی!با 2.76 در صورتی که فریمویر های قدیم برای اینکه بازی آنلاین انجام بدیم بایستی حتما آخرین ورژن رو داشته باشیم.ولی این فقط برای بهبود یسری فرمت از این قبیل بود و بس.

بهتره دست به XMB نزنن.شاید خیلیا مث من منتظر باشن تا حرفه ای تر و با امکانات بیشتر بشه.(مثل ساخت فولدر روی هارد پلی استیشن و یا ساختن پلی لیست توی هارد های اکسترنال و...)
چون به احتمال 100% از User Friendly بودن درش نمیارن پس حرفه ایش هم نمیکنن.ممکنه بدتر از قبل هم بشه.شایدم بهتر.
حالا اگه قرار باشه توی فریمور 3 به منو های کمکی چیزی اضاف نشه کاش حداقل ،کنار منو های ویدئو و عکس و صداو....... این 2 تا منو هم اضافه میشد:
1-PDF
2-JAVA و FLASH
احتمالا اگر بخوان محیط XMB رو واسه PS3 عوض کنن حتما روی PSP هم عوض میشه

من خیلی وقته Up نکردم ، ریجن دستگاهم Ntsc J هستش و روی کره هم عدد 3 هستش (Asia ) محسوب میشه درسته ؟

از این سایت باید واسه همین ریجنی رو که گفتم بگیرم ؟

http://asia.playstation.com/hk/en/support/p/updateMethod_PS3

آخرین نسخه هم 2.80 هستش و حجم 142MB یا نه ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or