System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

ای بابا این سونی هم دیگه شورش رو در اورده 4روز قبل از اینکه2.53
بیاد من 2.52 رو گرفتم حالا دوباره با این سرعت پایین ADSL باید دانلود کنم.
حجم 2.53 چه قدره ؟

ای بابا این سونی هم دیگه شورش رو در اورده 4روز قبل از اینکه2.53
بیاد من 2.52 رو گرفتم حالا دوباره با این سرعت پایین ADSL باید دانلود کنم.
حجم 2.53 چه قدره ؟
حجم هیچ کدوم از دانلودها با هم فرق نداره و مثل همه
پس این ورژن هم همون صد و بیست و خورده ای مگه
پ.ن:ریاضی به زبان شیرین فارسی گفته شد:biggrin1:

:(سلام.آقایون اکه می شه یکی به من کمک کنه.من تازه PS3 خریدم.البته دسته دوم.امروز با کمک پست های شما به PSN وصل شدم ولی وقتی خواستم account بسازم error 80035719 داد و نوشت error accured حالا چه کنم؟مشکل از چیه؟تو رو خدا کمک کنید.

راستی یه چیزو یادم رفت بگم.توی قسمت NETWORK من یه گزینه بود به اسمه life with play station3 یا یه همچین چیزایی که حجمش 128mb بود.من اونو DL نکردم.ممکنه از اون باشه؟

سلام
یک سوال داشتم . این آپدیت ها چه تاثیری داره؟ و آیا با آپدیتی که بازیهای جدید روی دستگاه انجام میدن فرق داره ؟1 و آیا باید همیشه آپدیت های آنلاین انجام بشه ؟ متشکر

:(سلام.آقایون اکه می شه یکی به من کمک کنه.من تازه PS3 خریدم.البته دسته دوم.امروز با کمک پست های شما به PSN وصل شدم ولی وقتی خواستم account بسازم error 80035719 داد و نوشت error accured حالا چه کنم؟مشکل از چیه؟تو رو خدا کمک کنید.
نه از اون نيست از isp تونه

سلام
یک سوال داشتم . این آپدیت ها چه تاثیری داره؟ و آیا با آپدیتی که بازیهای جدید روی دستگاه انجام میدن فرق داره ؟1 و آیا باید همیشه آپدیت های آنلاین انجام بشه ؟ متشکر
امكانات جديدي به دستگاه اضافه ميكنه.
خير.
نه از خود PC ميشه گرفت

آقای gamemaster ممنون از اینکه کمکم می کنی:blushing: یه سوال دیگه هم دارم:چرا دستگاه من CD آهنگ و DVD های فیلم رو اجرا نمی کنه؟روش خاصی برای اجراشون وجود داره؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or