System Firmware Update v4.76 | PS3 >> آموزش نصب، سوالات و مشکلات [پست اول خوانده شود]

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
از تو خود ps3 چطور میشه فهمید که ریجن دستگاه چیه؟مال من رو جعبش زده پال هست ولی چون از فروشنده های ایرانی هیچی بعید نیست میخوام مطمئن بشم چون برای آپدیت با خودش خیلی طول میشکه میخوام از pc دانلود کنم.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
از تو خود ps3 چطور میشه فهمید که ریجن دستگاه چیه؟مال من رو جعبش زده پال هست ولی چون از فروشنده های ایرانی هیچی بعید نیست میخوام مطمئن بشم چون برای آپدیت با خودش خیلی طول میشکه میخوام از pc دانلود کنم.
Web Browser رو باز کن ببین چه سایتی رو اول میاره ... اگر Asia بود = آسیاست اگر Japan بود، ژاپنِ، اگر Europe بود، PAL هست و اگر US بود، UC هست.

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
Web Browser رو باز کن ببین چه سایتی رو اول میاره ... اگر Asia بود = آسیاست اگر Japan بود، ژاپنِ، اگر Europe بود، PAL هست و اگر US بود، UC هست.

حتما باید خط DSL داشته باشیم تا بتونیم به Web Browser رفت و همین ( اگر Japan بود، ژاپنِ، اگر Europe بود، PAL هست و اگر US بود، UC هست ) رو دید یا با این خطهای معمولی هم میشه

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
حتما باید خط DSL داشته باشیم تا بتونیم به Web Browser رفت و همین ( اگر Japan بود، ژاپنِ، اگر Europe بود، PAL هست و اگر US بود، UC هست ) رو دید یا با این خطهای معمولی هم میشه
به صورت offline هم میتونی browser باز کنی ! فقط ببین لینکی که بالا هست چی نوشته !

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
خوب من تازه دستگاه رو نگرفتم و homepage رو google گذاشتم.یعنی دیگه نمیشه فهمید؟

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
با عرض سلام به دوستان

من یه سوالی دارم که اگه میشه منو راهنمائی کنید:blushing:

که دیروز رفتم پیش یه بنده خدای و از اون اپدیت 2.52 رو گرفتم ( داخل USB برام ریخت ) و خیلی هم بهش تکید کردم که دستگاه من ریجن J اسیا هست ( یا همان ریجن 3 ) و اگه اپدیت ریجنj اسیا هست بهم بده و اون بنده خدا هم میگفت که همینه:)

سوال من اینه که چه جوری بفهمم که این اپدیتی که داخل USB برام ریخت هم ریجن دستگاهم( J اسیا ) هست:confused: . که حجمش هم 137 mb هست

و ایا از داخل خود دستگاه میشه فهمید که برای کدام ریجن هست:confused:

با تشکر

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
با عرض سلام به دوستان

من یه سوالی دارم که اگه میشه منو راهنمائی کنید

که دیروز رفتم پیش یه بنده خدای و از اون اپدیت 2.52 رو گرفتم ( داخل USB برام ریخت ) و خیلی هم بهش تکید کردم که دستگاه من ریجن J اسیا هست ( یا همان ریجن 3 ) و اگه اپدیت ریجنj اسیا هست بهم بده و اون بنده خدا هم میگفت که همینه

سوال من اینه که چه جوری بفهمم که این اپدیتی که داخل USB برام ریخت هم ریجن دستگاهم( J اسیا ) هست . که حجمش هم 137 mb هست

و ایا از داخل خود دستگاه میشه فهمید که برای کدام ریجن هست

با تشکر
از روی فایل نمیتونی متوجه اپدیت چه ریجن هست !
اما برای اینکه ریجن کنسول و متوجه بشی میتونی Web Browser باز کنی ببینی اولش چی مینویسه !
اگر نوشته باشه Asia ریجن کنسول Ntsc asia هست !
اگر نوشته باشه japan ریجن کنسول Ntsc japan هست !
اگر نوشته باشه Euro ریجن کنسول pal هست !
اگر نوشته باشه us ریجن کنسول Ntsc uc هست !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
دوستان من خیلی وقته آبدیت نکردم ، یادم رفته که کدوم رو باید بگیرم واسه آبدیت 2.52 ...

دستگاه من Ntsc J و بالای اون کره هم شماره 3 رو نوشته ...همین شماره 3 رو که امیر عزیز گذاشته رو باید دان کنم ؟؟

این :

NTSC/J Asia (3)

یا این ؟؟؟

- NTSC/J Japan (2)
اینا خراب لینکش حجم آپدیت رو نمی نویسه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر